کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
خوب همینو بگو. فدای سرتون. حالا مامور گمرک ممکنه کارش به هتل شما هم بیوفته اونجا ممکنه بزنه چمدان رو پاره کنه Big Grin
از قول بنده به شوهر بگید که کلا اگر قفل TSA از این خوشکلا نداشته باشه چمدان ممکنه دم مرز ریجکت بشید Wink

بیشتر برای دوستانی بود این توصیه که مثل بنده یه خورده در مضیقه هستند.

راستی راجع به اون دسته از دوستانی که قفل TSA نخریدن عرض کنم که اگر نمیخواهید قفل معمولی بخرید و میخواهیم مطئن بشید که چمدان باز شده یا نه از این پلمپ های پلاستیکی که دونه ای 100 تومن هم نیست بخرید جای قفل بزنید. اگر چمدانتون رو بخوان باز کنن اون رو پاره میکنن و شما در مقصد میفهمید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، الناز٢ ، ed2008 ، behjat ، Daneshjo ، laleht ، Abdorrezaa ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 19:07)behdadK نوشته:  خوب همینو بگو. فدای سرتون. حالا مامور گمرک ممکنه کارش به هتل شما هم بیوفته اونجا ممکنه بزنه چمدان رو پاره کنه Big Grin
از قول بنده به شوهر بگید که کلا اگر قفل TSA از این خوشکلا نداشته باشه چمدان ممکنه دم مرز ریجکت بشید Wink

بیشتر برای دوستانی بود این توصیه که مثل بنده یه خورده در مضیقه هستند.

راستی راجع به اون دسته از دوستانی که قفل TSA نخریدن عرض کنم که اگر نمیخواهید قفل معمولی بخرید و میخواهیم مطئن بشید که چمدان باز شده یا نه از این پلمپ های پلاستیکی که دونه ای 100 تومن هم نیست بخرید جای قفل بزنید. اگر چمدانتون رو بخوان باز کنن اون رو پاره میکنن و شما در مقصد میفهمید.

من از اولش هم گفتم، کدوم مارکش رو توصیه می کنید، نگفتم بگید نخر!
Tongue
ولی خداییش قفلش خیلی باحاله! ۳ تا خریدم که به مواقع کنفرانس به کیف لپ تاپم هم بزنم Big Grin
یعنی من از الان در حال رویا بافی هستم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، ed2008 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 16:31)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 16:19)laleht نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 13:33)sarasara1 نوشته:  [quote='varchandi' pid='630707' dateline='1435652591']
خلاصه مطالب مهم از 90 صفحه اولین سفر برای فعالسازی گرین کارت سال ۲۰۱۵
نام دوستان که از مطالبشون استفاده کردم رو ننوشتم چون تعدادشون زیاده حلال کنید اگه بی اجازه از پست هاتون استفاده کردم Wink
پرداخت 165$ هزینه صدور گرین کارت بل -ا کلاً دستی انجام دهید، پس آماده‌ی صف‌های طولانی‌تری باشید. مدارک خود را هم قبل از rral=...............................
آقا ببخشید من نرسیدم ی تشکر شایسته بکنم ، ممنون از اینکه اینقدر زود و اینقدر عالی درخواستم رو پاسخ دادید ورچندی جان، ایشالا خدا قسمت کنه دیار کفر یه بستنی سنتی اصل مش رحیم پشت کاخ سفید مهمون منBig Grin
سارا جان فقط پالوده شيرازى از بچه هاى شيراز قبوله و بس Tongue مگر اينكه ورچندى عزيز اهل پالوده خوردن نباشن كه بعيد ميدونم Big Grin

اونو که شما منظورتون هست فقط باید بیاید شیراز پشت ارگ، حالا اگه بود شما پالوده سفارش بده ولی پالوده اصل شیرازی مثل شراب شیرازه فقط همینجا، در جریان هستید که آجیCool

پشت ارگ که عالیه
من بستی فالوده بابا ابر فلکو گازو رو هم دوست دارم Big GrinBig GrinBig Grin
پشت کاخ سفیدم چشم به روی چشم
آقو من از این کارا زیاد می کنم اگه نتایجش اینه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Daneshjo ، laleht ، Alex 2014
دوستان من 165$ رو پرداخت کردم و رفته تو مرحله OPTIMIZED و هیچ کدوم از آدرسهام پر نیست
و تو https://egov.uscis.gov/casestatus/mycasestatus.do هم RECEIPT NUMBER من ونمی شناسه
اینها طبیعیه؟؟؟؟
البته هنوز وارد آمریکا نشدم تا یک ماه دیگه برتامه رفتن دارم
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-30 ساعت 22:05)omid man نوشته:  دیروز رفته بودم واسه مدیکال دیدم اکثریت افرادی که تازه اومدن بغیر بیمه درخواست فوت استمپ هم میکردن یعنی کارت غذا و حتی خونواده ها برای کیش که کمک مالیه اقدام میکردن.پرسیدم گفتن حق هر کسی هست که درامدش پایینه بگیره و واسه ستیزنی هم مشکلی نداره

دوست عزیز ، اینکه می فرمایید حق هر کسی هست رو اصلا قبول ندارم و این کمکی هست که دولت به افراد بی بضاعت می کنه و اگر کسی که بضاعت مالی داره فقط بعنوان صرفه جویی در هزینه هاش بگیره یه جورایی به نظر شخصی من اجحاف کرده در حق کسانی که بی بضاعت هستند.

دوستان دارید وارد کشوری میشید که با کشور مبدا تفاوت های زیادی داره و نباید به Food Stamp به چشم یارانه نگاه کنید که پول نفتمونه و حقمونه بلکه این کارت حق کسانیست که واقعا بضاعت مالی ندارند نه کسانی که تازه به آمریکا مهاجرت می کنند و برای صرفه جویی می خوان اینو بگیرن.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Aghaman ، ali3875 ، APOLO5321 ، Daneshjo ، laleht ، Abdorrezaa ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 18:47)ajab1 نوشته:  یادمه یکی میخواست همه وسایلش رو بذاره داخل نایلون که خیس نشه! پرسیدم قضیه چیه؟ گفت یکی از بستگان چمدانش خیس بوده وقتی تحویل دادن! من نفهمیدم اون بستگانشون با کشتی هوایی سفر کردن؟؟؟؟!!! یا قسمت بار هواپیما کوروک بوده و بارون خورده! خلاصه دوستان بابک جان راست میگن ، خودتون رو اسیر حرف های چرت و پرت بعضی اطرافیان نکنید!!!!

ایندکاملا صحت داره مخصوصا پروازایی که ترکیه یا اروپا استاپ داره.
ممکنه وقتی چمدان رو به هواپیمای دیگری میبرن هوا بارونی باشه.
جهتداطلاع!
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام
شاید بدرد دوستان بخوره من توی فرودگاه دوران دانشجویم در خارج کار کردم اینطور هست که شرکتی که مسول حمل چمدان هست وقتی که شما چمدان را به بار تحویل میدید چمدان از یک ریل میره بطرف واگنهای سر باز و یا کارگر ها انها را دستی توی همین واگن های سرباز میریزند و بعد چند تا واگن متصل به هم را یک یدک کش از فرودگاه میبره جایی که هواپیما هست و انجا دوباره بارگیری میکنند (بخاطر این هست که اگر باران بیاد روی چمدانها میشینه و خیس میشه ) و وقتی هم هواپیما روی زمین نشست باز همین واگنها بار و چمدان را تا فرودگاه میاورد و کارگر ها انها را یکی یکی روی ریل می اندازند!!!!!!! تا برای مسافر بیاد بنابراین کارگر اگر خسته باشه چمدانها را طوری میتونه بندازه روی ریل که اگر چیز شکستی توش باشه بشکنه اما اگر برچسب شکستی روی چمدان باشه با احتیاط حملش میکنه که اینا باید به مامور تحویل بار بگید اگر چیز شکستنی دارید دید که بعضی وقتها هم با اتوبوس تا هواپیما میرید بار هم همنطوری میره فقط با واگن های سرباز
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
(2015-07-01 ساعت 20:38)Nazem نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 22:05)omid man نوشته:  دیروز رفته بودم واسه مدیکال دیدم اکثریت افرادی که تازه اومدن بغیر بیمه درخواست فوت استمپ هم میکردن یعنی کارت غذا و حتی خونواده ها برای کیش که کمک مالیه اقدام میکردن.پرسیدم گفتن حق هر کسی هست که درامدش پایینه بگیره و واسه ستیزنی هم مشکلی نداره

دوست عزیز ، اینکه می فرمایید حق هر کسی هست رو اصلا قبول ندارم و این کمکی هست که دولت به افراد بی بضاعت می کنه و اگر کسی که بضاعت مالی داره فقط بعنوان صرفه جویی در هزینه هاش بگیره یه جورایی به نظر شخصی من اجحاف کرده در حق کسانی که بی بضاعت هستند.

دوستان دارید وارد کشوری میشید که با کشور مبدا تفاوت های زیادی داره و نباید به Food Stamp به چشم یارانه نگاه کنید که پول نفتمونه و حقمونه بلکه این کارت حق کسانیست که واقعا بضاعت مالی ندارند نه کسانی که تازه به آمریکا مهاجرت می کنند و برای صرفه جویی می خوان اینو بگیرن.

تاپیک کمکهای دولتی (Food Stamp , Cash Aid & etc) بگیریم یا نگیریم؟؟؟ جهت بحث و تبادل نظر توام با احترام متقابل در این زمینه ایجاد شد.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: ed2008 ، HERMES7 ، الناز٢ ، sarasara1 ، Aghaman ، APOLO5321 ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014

تشکر عزیز دل
این رو من درست نگفته بودم.منظورم از پایین بودن همین مستحق بودن بود.اینو گفتم فقط بخاطر این بود که استفاده از این کمک به سسیتیزن شدن کاری نداره
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ed2008 ، الناز٢ ، Aghaman ، Daneshjo ، k1_m_1358 ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 20:53)omid man نوشته:  

تشکر عزیز دل
این رو من درست نگفته بودم.منظورم از پایین بودن همین مستحق بودن بود.اینو گفتم فقط بخاطر این بود که استفاده از این کمک به سسیتیزن شدن کاری نداره

درست می فرمایید شما.

اما این طرز فکر رو بنده توی تازه مهاجرهای زیادی دیدم که میگن حقمونه و باید بگیریم و این حرفها ، حتی من توی آمریکا این رو دیدم که کسی که سی ساله توی آمریکا زندگی می کنه و مرسدس بنز آنچنانی سوار میشه و توی خونه های آنچنانی زندگی می کنه ولی میره Food Stamp می گیره و واقعا جای تاسف داره این موارد.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: ed2008 ، omid man ، nora-nora ، Aghaman ، Daneshjo ، laleht ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 20:28)nilgoon1982 نوشته:  دوستان من 165$ رو پرداخت کردم و رفته تو مرحله OPTIMIZED و هیچ کدوم از آدرسهام پر نیست
و تو https://egov.uscis.gov/casestatus/mycasestatus.do هم RECEIPT NUMBER من ونمی شناسه
اینها طبیعیه؟؟؟؟

دوست من فایل توی امضای آقا رضا 2015 رو مطالعه کنید
اگه براتون ایمیل اومده فک کنم مشکلی نیست و امروز و فردا میشناسه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Daneshjo ، nilgoon1982 ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 21:26)varchandi نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 20:28)nilgoon1982 نوشته:  دوستان من 165$ رو پرداخت کردم و رفته تو مرحله OPTIMIZED و هیچ کدوم از آدرسهام پر نیست
اینها طبیعیه؟؟؟؟

دوست من فایل توی امضای آقا رضا ۲۰۱۵ رو مطالعه کنید
اگه براتون ایمیل اومده فک کنم مشکلی نیست و امروز و فردا میشناسه

این طبیعیه مال منم همین حالت رو داشت و گرینم دیروز رسید..
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behjat ، miyu ، varchandi ، Daneshjo ، nilgoon1982 ، Alex 2014
(2015-07-01 ساعت 20:42)ed2008 نوشته:  سلام
شاید بدرد دوستان بخوره من توی فرودگاه دوران دانشجویم در خارج کار کردم
ممنون از اطلاعاتتون. به نظر شما من می تونم به جای یکی از چمدانها (نفری 2 تا 23 کیلوگرم) یک کارتن و با همون وزن و اندازه ولی پر از چینی ببرم، احتمال سالم رسیدن چینی ها وجود دارد؟ برچسبی دارند که fragile را روی کارتن بزنه؟ ضمنا پروازم با لوفتانزا است
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، farrokh33 ، sadaf44 ، jupiterx ، Alex 2014
(2014-10-10 ساعت 22:27)elchin_f نوشته:  سلام به دوستان عزیز

فکر کنم من و سحر اولین نفراتی باشیم که میریم آمریکا و اولین ورودی های لاتاری ۲۰۱۵ هستیم البته از مهاجر سرایی ها Tongue ایشالا تا 20 نوامبر پرواز میکنیم.

من یواش یواش کارهایی که داریم من و سحر انجام میدیم که بریم رو برای همه مینویسم که تمام دوستان بتونن راحت کارهاشون رو اکی کنن. ما قرار هست یک اقامت ۴.۵ ماهه داشته باشیم و برمیگردیم پس برنامه ریزی ما برای ۴.۵ ماهه تا زمان برگشت.

۱. گرفتن بلیط :
دوستان عزیز من با چند آژانس هواپیمایی تماس گرفتم و قیمت ها تقریبا نجومی بود از ۴/500/000 تومان شروع می شد الی مشاالله پـــــــــــس تصمیم گرفتیم خودمون اقدام کنیم برای گرفتن بلیط .
در تحقیقاتی که انجام دادم خرید بلیط آنلاین حداقل 300/000 تومان صرفه جویی هست ( حداقل گفتم ممکنه تا ۱/000/000 تومان هم باشه بسته به خطوط هواپیمایی انتخابی شما)
ما قرار شده بلیط رو از خطوط هوایی Lufthansa بگیریم. از تهران به سانفرانسیسکو 42/000/000 تومان که پرداخت با ویزا کارت و توسط یکی از دوستان من انجام بشه.

بچه ها ببخشید برای تاخیری که در نوشتن و ویرایش داشتم من و سحر باهم بلیط ها رو گرفتیم با خطوط هوایی Lufthansa ولی با یک قیمت باورنکردنی ما رفت و برگشت رو نفری 660$ گرفتیم یعنی به قیمت 22/000/000 ریال نفری Big Grin در ادامه تحقیقات که انجام دادم دیدم به دلیل تحریم ایران خطوط هوایی Lufthansa تعداد بلیط کمتری به ایران تخصیص میده و به این دلیل مبالغ بالاتر میشه و کشوری مثل ترکیه با داشتن سهم بیشتر مبالغ با قیمت پایین تری فروخته میشه به همین دلیل من ترجیح دادم پروازم از ترکیه باشه و تقریبا با یک دنیا اختلاف . پس پرواز ما به این صورت برنامه ریزی شد ( تهران به استانبول با پرواز ماهان رفت و برگشت ۹/140/000 ریال و استانبول به سانفرانسیسکو با Lufthansa با قیمت 660$ که به صورت آنلاین از سایت Lufthansa گرفتیم. ) هورااا البته من یک پرواز داخلی هم در آمریکا دارم که اونم از Lufthansa خریدم که با United انجام میشه و 281$ به دلایل خاصی ورود اولم رو از سانفرانسیسکو گرفتم و از لس آنجلس نگرفتم یکی اینکه با سحر جان همسفر باشیم چون اول ورود میره سن خوزه و بعد به هم ملحق میشیم Tongue و دلیل دیگه ......

برای خرید تمام خطوط رو چک کنید من برای 25 نوامبر بهترین بلیط رو گرفتم ولی همه خطوط رو چک کنیدشایدبتونیددربازه تاریخی که میخواید بهترین قیمت رو تو خطوط هواپیمایی مختلف پیدا کنید.

۲. ثبت نام در USCIS
برای راحتی ما تازه وارد ها یک لینک HELP گذاشتن که من براتون میذارم که خیلی راحت بتونین اکانت خودتون رو ایجاد کنید و 165$ رو پرداخت کنید.
http://www.uscis.gov/sites/default/files...-guide.pdf

۳. برنامه ریزی برای جمع آوری وسایل مورد نیاز
برای شروع یک زندگی جدید باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشیم تا بتونیم آدمهای خیلی موفقی باشیم پس بهتره همه چیز حساب شده باشه . باید بدونیم که میخوایم بریم اونجا چیکار میخوایم بکنیم درس بخونیم ؟ کار کنیم ؟ هر دو رو باهم انجام بدیم؟

اولین کار اینه که از خط هواپیمایی بپرسید که میتونید بار ببرید و نسبت به اون برنامه ریزی کنید.

سلام ودرود بر شما
وقتی میخواستم بلیط تهران به استانبول رو با دبیت کارت یکی از دوستان بگیرم
به سایت اطلس ایر لاین رفتم وپیام داد این کار امکان ندارد، چون باید کارت متعلق به یکی از مسافران باشد وموقع (چک این)ارایه شود در نهایت همان پرواز رو از cheapoair گرفتم
1- آیا مشکلی بابت اینکه ، کارت وصاحب کارت ،همراه مسافران نیست پیش نمی آید
2- بلیط استانبول به لوس آنج لس رو همچنین از چیپو ایر گرفتم به قیمت هر نفر 710 دلار که اولین کانکشن در لند ن داره آیا نیاز به ویزای ترانزیت هست برای لندن و با توجه به تعطیلی سفارت UKدر ایران جه باید کرد
با توجه به اینکه شما هم از مسیر مشابهی استفاده کردید از شما ممنون میشم توضیح بدید. شاد وسربلندWink
Smileشماره کیس :2015AS 000047xx تاریخ رویت قبولی :1 می
: آنکارا تعداد افراد :4 ارسال فرمهای سری اول :20 June
درخواست 16sep -: unlock، تاریخ reopen : بیست و دوم sep
کارنت شدن : 11,march
انتقال توسط kcc از آنکارا به ابوظبی
اول می--نصفه-نیمه -َAP--آپدیت ها 5 می همگی-ارسال ایمیل 31می--
آپدیت 1و2 جون همگی -3 جون نفرAP خورده ها-- 6 jun نفر اصلی
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

تشکر کنندگان: ed2008 ، sarasara1 ، Daneshjo
(2015-07-02 ساعت 01:43)atriana نوشته:  
(2015-07-01 ساعت 20:42)ed2008 نوشته:  سلام
شاید بدرد دوستان بخوره من توی فرودگاه دوران دانشجویم در خارج کار کردم
ممنون از اطلاعاتتون. به نظر شما من می تونم به جای یکی از چمدانها (نفری ۲ تا 23 کیلوگرم) یک کارتن و با همون وزن و اندازه ولی پر از چینی ببرم، احتمال سالم رسیدن چینی ها وجود دارد؟ برچسبی دارند که fragile را روی کارتن بزنه؟ ضمنا پروازم با لوفتانزا است

سلام
من کارگر آن قسمت نبودم چون از لحاظ امنیتی ما ایرانی ها را ان قسمت قبول نمیکرد ولی با کارگر های ان قسمت دوست بودم و واگن ها را هم میدیدیم بطور طبیعی تو فرودگاه که کار میکردیم این برچسب را هم من میدیدم که شما وقتی بار را تحویل میدید باید حتما به ماموری که بار شما را وزن میکنه بگید که داخل بار شکستنی هست برچسب جدا میزنه در مورد اینکه شما جای چمدان کارتن ببرید من اطلاع دقیق ندارم فقط تنها چیزی که میدونم اینکه انها معیارشان وزن و ابعاد هست و انهم 23 کیلو گرم هست و فکر کنم دلیل منطقی ان هم این است که کارگر ها در روز چون چمدان زیاد باید بار بزند و خالی کنند درنتیجه اگر هر مسافر بیش از 23 کیلو گرم داشته باشه کارگر به فنا میره Smile
در ظمن شما فرق نمیکنه با چه هواپیما یی برید بهترین بهترین هم که باشه شرکت واسط هست برای حمل بار فقط لوفتانزا بار را بیمه میکنه همین
لطفا باز هم بیشتر تحقیق کنید
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان