کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
با توجه به این که 24 دسامبر تعطیل و عید کریسمس هست، برای کسانی که احتمال ویزای بک ضرب در 21 دسامبر (روز مصاحبه) دارند چه وقت ویزا و مدارک از سفارت دبی گرفته می شه؟؟؟
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 13:17)alakanzas نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 11:51)a4542 نوشته:  دوستانی که nmcدوبی مدیکال انجام دادن میشه هزینه مدیکال کودکانتون را بنویسید؟

675 درهم بدون واکسن .حدودا بستگی به تعداد واکسن های پیشنهادی هر واکسن حدود130 درهم اضافه میشه

دوست عزیز از ما هم برای مدیکال بچه ها 650 گرفتن در حالیکه در ایمیلشون گفته بودن 300 درهم هزینه مدیکال کودکان است.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86
سلام مصاحبه از آنكارا افتاده ابوظبي
حالا يه چيزي براي من خيلي جالبه
چرا هيچ كسي توي ابوظبي نميره براي اقامت ؟ نميره براي معاينات پزشكي ؟
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: victor2016 ، matin86
سال های قبل بعضی از دوستان هتل و معاینات رو ابوظبی گرفته بودن، اغلب راضی هم بودن چون مجبور نبودن روز مصاحبه، کله سحر با کلی استرس از دبی راه بیافتن. علت این که اکثرا میرن دبی به خاطر جاذبه های گردشگری بیشتر دبی و وجود تنوع در انتخاب هتل و... هست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: sherwean001 ، j.modarres ، matin86 ، reasonable ، karmen
(2015-10-28 ساعت 01:26)srmir نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 00:30)A2000 نوشته:  از دوستان عزیز کسی خانم نادی Ms Nadi (لیدر تور) رو میشناسه ؟ قراره تور لیدر ما باشه . آیا کار ایشون خوبه یا حیر ؟ اگه نه با تور لیدر دیگه ای (مثل آقای الجسمی) هماهنگ بشیم؟

سلام ما هفته گذشته مصاحبه داشتيم و با خانم مليكا رفتيم ابوظبي خوش قول بود و راحت بوديم ما سه نَفَر بوديم و يك نَفَر ديگر هم با ما اومده بودند ...
چقدر نفری پرداخت کردید ؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 00:23)A2000 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 12:17)حورالعین نوشته:  سلام دوستان
من دیروز مصاحبه داشتم تو ابوظبی و بهم گفت همه چیز خوبه و جای نگرانی نیست و فقط یه سی وی براش ایمیل کنم. خیلی نگرانم. چون وقتی فرم ها را شرکت پاریز برام پر می کرد و دوتا شغل داشتم یکی آزاد و دیگری کار کامپیوتر گفت فقط کار آزاد را بنویسم . اونجا از من پرسید آیا کار دیگری هم انجام دادی گفتم نه - و بعد از من سی وی خواست.
یکی آزاد یکی کامپیوتر که یعنی هردو آزاد .
ضمنا نگران نباش جایی رو نمیتونن چک کنن . مگه خودت کم بیاری . چندسال سابقه کاری عنوان کردی؟

سلام من لیسانس کامپیوتر دارم و بصورت پاره وقت کار طراحی وب و گرافیک میکنم و سه سال هم هست مغازه پوشاک دارم ولی در مورد کار کامپیوترم چیزی نگفتم فقط گفتم کارم پوشاکه و رزومه هم اینجوری دادم که از فلان سال پوشاک در وقت های ازاد پروژه های گرافیکی و سوابق تحصیلی و ... و من دیروز یعنی 27 اکتبر براشون فرستادم ولی هنوز وضعیت پرونده من روی ارسال سی وی هست(توی سایت سفارت امریکا توی ابوظبی که چک میکنم) نگرانم
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: reasonable ، A2000
سلام
دوستان من فرآيند مديكالم امروز تموم شد گفتم بنويسم چي گذشت شايد به درد خورد
دوستان ما چون دو نفر بوديم با تاكسي رفتيم بيمارستان و راننده اول نميدونست كدوم nmc كه بهش بگيد روبروي ايستگاه ابوالهيل( ١٥ درهم شد هزينش از سيتي سنتر تا اونجا)وقتي رسيديد بيمارستان آسانسور را كه سوار شديد دكمه اي كه نوشته M را بزيند و خط آبي كف سالن را دنبال كنين تا برسين به يه جا كه نوشته طب الاطفال (صبح كه من رفتم يه خانم محجبه بود اونجا كه مدارك منا گرفت كه شامل ٥ تا عكس ، پاسپورت ، كارت واكسن و نامه دوم بود بعد هم يه برگه داد كه همون آدرسا را بايد نوشت) بعد ميشينيد تا صداتون كنه( البته اون خانوم گفت كه صبحانه خورديد كه ماگفتيم نه و گفت بريد پايين يه چيزي بخوريد!) راسي ما اون اول يه hello گفتيم مجبور شديم تا آخر انگليسي حرف بزنيم ولي فكر كنم غير اون خانم و دكتر شكولا كسي ديگه فارسي بلد نيست و يه جاهايي مجبوريد انگليسي صحبت كنيد!
بعد كه صدا كرد ميريد به يكي از اتاقا توي راهرو سمت راستِ همون قسمتي ك نوشته طب الاطفال اونجا تست قد و وزون و ... را ميگيره بعد ميريد صندوق كل ٥٢٥ درهم را ميديد و يه رسيد و دو تا برگه از صندوق براي ازمايش خون و xray ميگيريد .
اول آزمايش خون را ميديد ( اون خط آبيه كف سالن را كه دنبال كنيد بهش ميرسيد) بعد هم ميايد همونجا كه از آسانسور پياده شديد يه در شيشه اي هست ميريد داخل برا xray و منتظر ميمونيد تا صداتون كنن و بعد كه تموم شد بريد همون قسمت طب الاطفال و بگيد كه xray تموم شد. بهتون ميگه بشينيد تا صداتون كنم.
اگه مثه ما ساعت ٧:٣٠ صبح اونجا باشيد تا ١٠:٣٠صبح نوبت دكتر ميشه و طرفاي ١١ كلا كار تمومه
دكتر شكولا هم كه اول ازتون آزمايش خونتون را ميخواد( همون آنتي بادي) و بعد هم چند تا سؤال ميپرسه راجع به سوابق بيماري و عمل و... و بعد هم ك ميريد رو تخت برا معاينه ( بدترين جاشD: )
در آخر هم كه بهتون ميگه كي بيايد جواب را بگيريد( من امروز صبح كه پنج شنبه باشه رفتم گفتن يه شنبه نه شب بيا بگير جواب را)
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان: Siamak ، j.modarres ، mahsa_f ، Hana2015 ، karmen ، moh.saee ، mohammad1349
(2015-10-29 ساعت 12:28)kian_parsi نوشته:  سلام
دوستان ما چون دو نفر بوديم با تاكسي رفتيم بيمارستان و راننده اول نميدونست كدوم nmc كه بهش بگيد روبروي ايستگاه ابوالهيل( ١٥ درهم شد هزينش از سيتي سنتر تا اونجا)وقتي رسيديد بيمارستان آسانسور را كه سوار شديد دكمه اي كه نوشته M را بزيند و خط آبي كف سالن را دنبال كنين تا برسين به يه جا كه نوشته طب الاطفال (صبح كه من رفتم يه خانم محجبه بود اونجا كه مدارك منا گرفت كه شامل ٥ تا عكس ، پاسپورت ، كارت واكسن و نامه دوم بود بعد هم يه برگه داد كه همون آدرسا را بايد نوشت) بعد ميشينيد تا صداتون كنه( البته اون خانوم گفت كه صبحانه خورديد كه ماگفتيم نه و گفت بريد پايين يه چيزي بخوريد!) راسي ما اون اول يه hello گفتيم مجبور شديم تا آخر انگليسي حرف بزنيم ولي فكر كنم غير اون خانم و دكتر شكولا كسي ديگه فارسي بلد نيست و يه جاهايي مجبوريد انگليسي صحبت كنيد!
بعد كه صدا كرد ميريد به يكي از اتاقا توي راهرو سمت راستِ همون قسمتي ك نوشته طب الاطفال اونجا تست قد و وزون و ... را ميگيره بعد ميريد صندوق كل ٥٢٥ درهم را ميديد و يه رسيد و دو تا برگه از صندوق براي ازمايش خون و xray ميگيريد .
اول آزمايش خون را ميديد ( اون خط آبيه كف سالن را كه دنبال كنيد بهش ميرسيد) بعد هم ميايد همونجا كه از آسانسور پياده شديد يه در شيشه اي هست ميريد داخل برا xray و منتظر ميمونيد تا صداتون كنن و بعد كه تموم شد بريد همون قسمت طب الاطفال و بگيد كه xray تموم شد. بهتون ميگه بشينيد تا صداتون كنم.
اگه مثه ما ساعت ٧:٣٠ صبح اونجا باشيد تا ١٠:٣٠صبح نوبت دكتر ميشه و طرفاي ١١ كلا كار تمومه
دكتر شكولا هم كه اول ازتون آزمايش خونتون را ميخواد( همون آنتي بادي) و بعد هم چند تا سؤال ميپرسه راجع به سوابق بيماري و عمل و... و بعد هم ك ميريد رو تخت برا معاينه ( بدترين جاشD: )
در آخر هم كه بهتون ميگه كي بيايد جواب را بگيريد( من امروز صبح كه پنج شنبه باشه رفتم گفتن يه شنبه نه شب بيا بگير جواب را)
دكتر خودش چي رو معاينه ميكنه؟

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 13:15)محمدرصا نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 12:28)kian_parsi نوشته:  سلام
دكتر خودش چي رو معاينه ميكنه؟

چشم و گوش ، بعد هم لباسا ميزنيد بالا با گوشي صدا قلب را از كمر و سينه ميشنوه در آخر هم كه پايين تنه را يه چك ميكنه
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان: j.modarres
میخوام بدونم وقتی وضعیت روند کارمون داخل سایت ابوظبی چک میکنیم و اگر چیزی خواسته باشه و براشون بفرستیم مگه نباید وضعیت درخواستشون اپدیت بکنن?
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 19:51)حورالعین نوشته:  
من دیروز مصاحبه داشتم تو ابوظبی و بهم گفت همه چیز خوبه و جای نگرانی نیست و فقط یه سی وی براش ایمیل کنم. خیلی نگرانم. چون وقتی فرم ها را شرکت پاریز برام پر می کرد و دوتا شغل داشتم یکی آزاد و دیگری کار کامپیوتر گفت فقط کار آزاد را بنویسم . اونجا از من پرسید آیا کار دیگری هم انجام دادی گفتم نه - و بعد از من سی وی خواست.
ضمنا نگران نباش جایی رو نمیتونن چک کنن . مگه خودت کم بیاری . چندسال سابقه کاری عنوان کردی؟

سلام من لیسانس کامپیوتر دارم و بصورت پاره وقت کار طراحی وب و گرافیک میکنم و سه سال هم هست مغازه پوشاک دارم ولی در مورد کار کامپیوترم چیزی نگفتم فقط گفتم کارم پوشاکه و رزومه هم اینجوری دادم که از فلان سال پوشاک در وقت های ازاد پروژه های گرافیکی و سوابق تحصیلی و ... و من دیروز یعنی 27 اکتبر براشون فرستادم ولی هنوز وضعیت پرونده من روی ارسال سی وی هست(توی سایت سفارت آمریکا توی ابوظبی که چک میکنم) نگرانم
دوست عزیز نگران نباش مخصوصا اگه سابقه پرداخت بیمه مرتبط با رشته تون نداشته باشین (هرچند دوستان باتجربه میگن اونم مهم نیست ) ایکاش هیچ اشاره ای به وقت های آزادتون و حتی گرافیک نمیکردید. سایت هم همیشه تاخیر داره نگران نباشید . پیروز و بهروز باشید.
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 22:59)A2000 نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 19:51)حورالعین نوشته:  

سلام من لیسانس کامپیوتر دارم و بصورت پاره وقت کار طراحی وب و گرافیک میکنم و سه سال هم هست مغازه پوشاک دارم ولی در مورد کار کامپیوترم چیزی نگفتم فقط گفتم کارم پوشاکه و رزومه هم اینجوری دادم که از فلان سال پوشاک در وقت های ازاد پروژه های گرافیکی و سوابق تحصیلی و ... و من دیروز یعنی 27 اکتبر براشون فرستادم ولی هنوز وضعیت پرونده من روی ارسال سی وی هست(توی سایت سفارت آمریکا توی ابوظبی که چک میکنم) نگرانم
دوست عزیز نگران نباش مخصوصا اگه سابقه پرداخت بیمه مرتبط با رشته تون نداشته باشین (هرچند دوستان باتجربه میگن اونم مهم نیست ) ایکاش هیچ اشاره ای به وقت های آزادتون و حتی گرافیک نمیکردید. سایت هم همیشه تاخیر داره نگران نباشید . پیروز و بهروز باشید.

نه اصلا هیچ وقت بیمه رد نشده حتی نا مرتب فقط برای کار مغازم خودم رد کردم اونم که برای گرافیک گفتم چون چندجا اسمم تو اینترنت بوده و چندتا جلد کتاب بعنوان طرح جلد

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان:
سلام
دوستانی که مصاحبه رفتید...بلیط برگشت رو برای همون روز مصاحبه گرفتید یا یک روز بعد؟ حداکثر زمان معطلی تو سفارت چقدره؟
ممکنه روزی که برای مصاحبه میریم زمانش به تعویق بیفته؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
دوستانی که از طریق سایت booking هتل رزرو کردین...
1- تو قسمت Enter your info قسمت country چی نوشتین؟ ایران جزو لیست نیست.
2-بجز هزینه ای که تو سایت نوشته شده هزینه دیگه ای هم تو هتل بابت مالیات و ... پرداخت کردین؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان