کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-12-26 ساعت 14:54)maryam_cr_mb@yahoo.com نوشته:  سلام لطفا هرکسی اطلاع داره بگه نامه عدم سوئ پیشینه برا ابوظبی باید داشته یاشیم تو مدارکمون؟ من 12 ژانویه مصاحبه دارم اما هنوز عدم سوئ پیشینه نگرفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

فکر می کنم گواهی سوء پیشینه ایران رو نمی خواهند، چون اصلاً قبولش ندارند. ولی اگر بیش از 6 ماه در یک کشور دیگه اقامت داشتید، باید از اونجا گواهی عدم سوء پیشینه بیارید.
راستی مصاحبه ما هم چند روز بعد از شماست. شما تور گرفتید یا بلیط و هتل رو جدا از هم؟ ممنون می شم راهنمایی کنیدShy
تشکر کنندگان: barfi1
(2015-12-26 ساعت 15:15)barfi1 نوشته:  سلام دوستان عزیز من اخیرا مصاحبه داشتم وقتی در ان.ام.سی بودم خانم م.ل..ک.ا تشریف اوردند و اصرار داشتند که روز مصاحبه...
سلام دوست عزیز
من بعید می دونم کسی با 100 درهم رفته باشه چون من نزدیک به پنج تا لیدر تماس زدم و تحقیق کردم. شما میشه لطف بفرمایید همین جا اسم و شماره تلفن اون لیدر هایی که فرمودین 100 درهم میگیرن رو همین جا زیر پست بنده بزارید! ممنون
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

برای چندمین بار خواهش میکنم پستهای طولانی رو نقل قول نکنید.این کار باعث شلوغی و بهم ریختگی تاپیکها میشه و پیدا کردن موارد مفید رو برای باقی دوستان سخت میکنه .

ممنون از حسن توجهتون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: behjan ، barfi1
(2015-12-27 ساعت 11:15)yassin30 نوشته:  
(2015-12-26 ساعت 15:15)barfi1 نوشته:  سلام دوستان عزیز من اخیرا مصاحبه داشتم وقتی در ان.ام.سی بودم خانم م.ل..ک.ا تشریف اوردند و اصرار داشتند که روز مصاحبه...
سلام دوست عزیز
من بعید می دونم کسی با 100 درهم رفته باشه چون من نزدیک به پنج تا لیدر تماس زدم و تحقیق کردم. شما میشه لطف بفرمایید همین جا اسم و شماره تلفن اون لیدر هایی که فرمودین 100 درهم میگیرن رو همین جا زیر پست بنده بزارید! ممنون
دوست گرامی
ما یه خونواده ی چهارنقره با یه ون هیوندایی 2016 نو نواره اختصاصی از دبی تا ابوظبی رفت و برگشت با یه دوست ایرونیه (نمیشه بهش گفت راننده) خوب همراه بودیم
ایشون حتی مارو هم توی پمپ بنزین بین راه نسکافه مهمون کرد (هرکاری کردیم نذاشت حساب کنیم)
کلا" بعداز ظهر که برگشتیم درب هتل گفتم چقدر تقدیم کنم گفت 400 درهم . بدون چک و چونه (حتی درب هتل اصرار کردم نسکافه صبح رو هم بفرمایید چقدر شد تا هزینه شو پرداخت کنم فبول نکرد)
دوستان دیگه رو هم راهنمایی (معرفی) کردم راضی بودند .
امیدوارم موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: j.modarres ، Joje mohajer ، nik.truth ، behjan ، sahar2016 ، barfi1
(2015-08-15 ساعت 05:58)babisondes نوشته:  
(2015-08-14 ساعت 19:30)srmir نوشته:  سلام سپاس از اطلاعات مفیدتون چند سوال داشتم
۱- ما سه نفریم و کوچولومون ۲ سالش هست شنیدم با بچه باید برای مدیکال زودتر برید چون جوابش بیشتر طول میکشه ؟
۲- برای ابوظبی لازم نیست مدارکی پست یا ایمیل شود ؟
۳- ما امکان یک ضرب گرفتن ویزامون زیاد هست برنامه زمانی و کل مدتی که باید امارات باشیم چقدر هست ؟
سپاس

سلام و تبریک
۱: بله زودتر باید برین ، چون ۵ روز طول میکشه جوابشو اماده کنن
۲: مدارک نیاز به پست کردن نیست
۳: ما ۸ شب هتل رزرو کردیم ، بچه کوچیک نداشتیم و خانوم یک ضرب گرفت، زمان رزرو هتل باید اینو در نظر بگیرین که سفارت روزهای ۳ و ۵ شنبه ویزارو صادر میکنه، ما ۵ شنبه مصاحبه داشتیم ۳ شنبه هفته بعدش ویزارو دادن
۴: موفق باشین

سلام دوستان
مصاحبه ما سه شنبه هست، با احتمال اينكه ان شاءالله يك ضرب بگيريم ويزارو، آيا ٥ شنبه صادر ميشه يا سه شنبه هفته بعد صادر ميشه؟
ممنون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
سلام عزیزان
شماره لیدر ها رو کسی میتونه به من بده ؟
(2015-12-29 ساعت 12:56)arash741 نوشته:  سلام عزیزان
یکی دونفر فقط گفتن ما با ارزون ترین لیدر ها رفتیم ولی متاسفانه نه اسمی نوشتن ازشون و نه شماره تماسی!!!!! یه نفر هم گفتن با صد درهم رفتن ولی ایشون هم شماره تماس ندادن متاسفانه! [emoji52]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: shahram.mis1356 ، barfi1
(2015-12-29 ساعت 13:01)yassin30 نوشته:  
(2015-12-29 ساعت 12:56)arash741 نوشته:  سلام عزیزان
یکی دونفر فقط گفتن ما با ارزون ترین لیدر ها رفتیم ولی متاسفانه نه اسمی نوشتن ازشون و نه شماره تماسی!!!!! یه نفر هم گفتن با صد درهم رفتن ولی ایشون هم شماره تماس ندادن متاسفانه! [emoji52]

سلام دوستان شماره لیدرها اول همین پیج هست باهاشون تماس بگیرید قیمت میدن فقط دوستان مد نظرتون باشه خودتونمیتونید بدون کمک کسی برید و برگردید اصلا استرس نداشته باشین توی بیمارستان همه خوشبرخورد هستن و یه مقداری فارسی بلدن صحبت کنن
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اول این تاپیک دقیقا کجاست ؟
من 6 صفحه اول چیزی پیدا نکردم
بیشتر راهنمایی کنید متشکر میشم
تشکر کنندگان: shahram.mis1356
(2015-12-29 ساعت 21:24)arash741 نوشته:  دوست عزیز اول این تاپیک دقیقا کجاست ؟
من 6 صفحه اول چیزی پیدا نکردم
بیشتر راهنمایی کنید متشکر میشم

سلام دوست عزیز خوصی برات میفرستم اگه سوالی هم داشتی شماره میذارم تماس بگیر
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان: barfi1
(2015-12-29 ساعت 02:49)Rira_1982 نوشته:  
(2015-08-14 ساعت 19:30)srmir نوشته:  سلام سپاس از اطلاعات مفیدتون چند سوال داشتم
۱- ما سه نفریم و کوچولومون ۲ سالش هست شنیدم با بچه باید برای مدیکال زودتر برید چون جوابش بیشتر طول میکشه ؟
۳- ما امکان یک ضرب گرفتن ویزامون زیاد هست برنامه زمانی و کل مدتی که باید امارات باشیم چقدر هست ؟
سپاس

سلام و تبریک
۳: ما ۸ شب هتل رزرو کردیم ، بچه کوچیک نداشتیم و خانوم یک ضرب گرفت، زمان رزرو هتل باید اینو در نظر بگیرین که سفارت روزهای ۳ و ۵ شنبه ویزارو صادر میکنه، ما ۵ شنبه مصاحبه داشتیم ۳ شنبه هفته بعدش ویزارو دادن

سلام دوستان
مصاحبه ما سه شنبه هست، با احتمال اينكه ان شاءالله يك ضرب بگيريم ويزارو، آيا ٥ شنبه صادر ميشه يا سه شنبه هفته بعد صادر ميشه؟
ممنون

سلام ما هم کوچولومون 2 سالش هست و اتفاقا سه شنبه مصاحبه داشتیم
البته در اکتبر 5شنبه رفتتیم ازمایش NMC برای دوشنبه داد نتایج رو وویزا رو هم زد هفته بعد که ما مجبور بودیم بیاییم و پیک آپ کردیم ... موفق باشید
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان: مل مل ، Farbod13 ، Rira_1982
(2015-12-30 ساعت 02:31)srmir نوشته:  
(2015-12-29 ساعت 02:49)Rira_1982 نوشته:  
سپاس

سلام و تبریک

سلام دوستان
ممنون

سلام ما هم کوچولومون 2 سالش هست و اتفاقا سه شنبه مصاحبه داشتیم
البته در اکتبر 5شنبه رفتتیم ازمایش NMC برای دوشنبه داد نتایج رو وویزا رو هم زد هفته بعد که ما مجبور بودیم بیاییم و پیک آپ کردیم ... موفق باشید

باسلام وتبریک فراوان برای دریافت ویزای یک ضربتان من اگر کلیر بشوم چون امکان سفر مجدد برای دریافت ویزا ندارم (البته اگر قبل از 6 ماهی که مدیکال اعتبار داردچون بعد از 6ماه حتما باید برای تجدید مدیکال شخصا رفت )بنابراین باید پاسپورت پیکاب کنم لطف بفرمایید از چه طریقی پاسپورت پیکاب کردیدبا سپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: j.modarres ، sahar2016
(2015-10-03 ساعت 20:14)panizrm نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:36)ساتی نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:26)panizrm نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:23)ساتی نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 19:55)Siamak.k نوشته:  
سلام دوست عزیزم

طبق تجربه برنده های سالهای قبل NMC که همون گزینه چهارم هستش از بقیه بهتر و منظم تره .
منم احتمالا همونجا میرم
سلام دوستان ما هفته دوم نوامبر ابوظبی نوبت مصاحبه داریم البته خودشون از انکارا به ابوظبی تغییر دادن و ما بیشتر درباره انکارا اطلاعات جمع کرده بودیم و آیا باید برای ابوظبی هم مدارک رو پست کنیم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنین

موفق باشید

سلام

ما هم شرایط مشابه رو داریم، فرمودید هیچ فرم و مدارکی لارم نیست بفرستیم برای اطمینان میپرسم این فرمی که واسه سفارت گذاشتن به اسم of230-i هم مربوط به DV نمیشه و نیاز به تکمیلش نیست؟

با تشکر

سلام دوست گرامی
ما هم شرایط شما را داریم برای ابوظبی و ایروان لازم نیست مدارک پست شوند بلکه در روز مصاحبه مدارک رو با خودتون به سفارت میبرید.موفق باشید

ممنون یه سوال دیگه باید فرم خاصی هم پر کنیم منظورم برای سفارت ابوظبیه . موفق باشید

ارسال هیچ مدرکی برای سفارت لازم نیست فقط روز مصاحبه همه مدارک را همراه داشته باشید فقط این را بیاد داشته باشید که مدارک لازمه رو دسته بندی کنید منظور کپی ها واصل هر مدرک میباشد که دسترسی به آنها آسان باشد.با آرزوی موفقیت
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان همسر من به دلیل کار هر سال چند ماه رو آلمان هستند و اقامت اونجا رو دارن آیا لازمه گواهی عدم سوء پیشینه بگیرن از اونجا؟

با تشکر
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: maryambabaee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان