کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من شنیدم برای پرواز مستقیم به ابوظبی باید ویزای جداگرفت آیا این درسته؟ و اینکه از خود آژانس ها اگر بپرسیم حتما اظلاعات دارند؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-04 ساعت 01:25)sasachi نوشته:  با سلام دوستان یک سوال داشتم آیا کسی پرواز مستقیم به ابوظبی داشته؟ و آیا برای رفتن به ابوظبی باید ویزای ابوظبی گرفت یا همون ویرای دی یکی هست؟ و اینکه آیا ماهان یا ایران ایر به ابوظبی هم پروز دارن؟
با سپاس زیاد

سلام دوست عزیز

شما وقتی ویزای امارات متحده عربی رو دریافت میکنید هم میتونید دوبی برید هم ابوظبی و هر ایالت دیگه ای از کشور امارات .
اگر مجرد هستید و یا اینکه خیلی اهل گشت و گذار نیستید رفتن به ابوظبی برای شما راحتتره و شاید یه مقدار بتونید در هزینه سفر صرفه جویی کنید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: sasachi ، j.modarres
دوستان یک سوال دیگه هم داشتم اعتبار ویزای امارات چند ماهه است؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-04 ساعت 02:01)sasachi نوشته:  دوستان یک سوال دیگه هم داشتم اعتبار ویزای امارات چند ماهه است؟
درحال حاضر برای ایرانیان دونوع ویزا قابل صدور می باشد:

1- ويزای ترانزيت: مدت اين ويزا 14 روز است . اين ويزا از طرف اداره مهاجرت دبی صادر می شود. اين ويزا قابل تمديد نمی باشد. اعتبار اين ويزا از تاريخ صدور، 14 روز می باشد و در صورت عدم استفاده در اين مدت از درجه اعتبار ساقط می شود.

2- ويزای توريستی: اين ويزا دارای دوماه اعتبار برای ورود به امارات و 14روز اقامت ( که درصورت پرداخت هزینه می توان برای مدت یکماه ) استفاده نمود.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: sasachi ، j.modarres ، behjan
(2016-01-04 ساعت 01:25)sasachi نوشته:  با سلام دوستان یک سوال داشتم آیا کسی پرواز مستقیم به ابوظبی داشته؟ و آیا برای رفتن به ابوظبی باید ویزای ابوظبی گرفت یا همون ویرای دی یکی هست؟ و اینکه آیا ماهان یا ایران ایر به ابوظبی هم پروز دارن؟
با سپاس زیاد

سلام دوست عزیز
فقط هواپیمایی الاتحاد از تهران به ابوظبی پرواز داره و ویزای امارات برای همه جای امارات هست و نیازی به ویزای جداگانه برای ابوظبی نیست
این لینک سایت الاتحاد هست:
http://www.etihad.com/en-ir
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: sasachi ، behjan ، sheghi
دوستان همراه سلام
من قصد نگران کردن کسی رو ندارم فقط جهت اطلاع دوستانی که وقت مصاحبشون نزدیکه و هنوز ویزا نگرفتن عرض میکنم، ظاهرا سفارت امارات در چند روز گذشته با کندی زیاد ویزا صادر میکنه امروز زنگ زدم به چند تا آژانس برای 10 روز دیگه برای یکی از دوستان تور دبی رزرو کنم گفتن که باید درخواست ویزای فوری کنید چون ویزاهای هفته گذشته که فوری هم بودن هنوز صادر نشده . من 3 هفته پیش اقدام کردم و ویزای خودم با اینکه عادی بود 3 روزه اومد ولی الان میگن سفارت مشکل داره.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan
دوستان ببخشید میخواستم بپرسم با توجه به اینکه بحرین و عربستان روابط دیپلماتیک خودشون رو با ایران قطع کردن. آیا ممکنه همین اتفاق برای امارات هم بیوفته؟ در اون صورت ما باید چکار کنیم؟ من خیلی خیلی نگران هستم
و سوال دومم هم اینه که بعد از اومدن نامه دوم امکان تعویض دوباره سفارت توسط کی سی سی هست؟ مثلا بریم با بدبختی ویزا و بلیط و هتل رو رزرو کنیم بعد یهو ده روز مونده به مصاحبه سفارت رو عوض کنن؟!
من مصاحبه ام آخر فوریه هست و الان دیگه کلا نمیدونم باید چه کاری رو چه زمانی انجام بدم!
حس میکنم اگه مصاحبه ام بورکینافاسو هم میوفتاد روابطمون باهش درب و داغون میشد و بهمون ویزا نمیدادن!
تشکر کنندگان: Hana2015 ، behjan
خبر فوری - امارات روابط دیپلماتیک با ایران را در پی تنش ها بین ایران و عربستان کاهش داد.
ساعتی پیش هم در پی قطع رابطه ایران و عربستان، بحرین نیز اعلام کرد که روابط خود را با تهران قطع می‌کند.
همزمان برخی منابع خبری از قطع رابطه یکطرفه سودان با ایران هم خبر داده اند.
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
نگران نباشید. امارات فعلا قطع ارتباط نکرده فقط رابطه اش رو به سطح کارداری با ایران رسونده. یعنی کارای کنسولی رو انجام میدن..
امیدوارم به قطع ارتباط کشیده نشه و همین چند روز بوده باشه

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: j.modarres ، Rira_1982 ، behjan

سلام دوستان عزیز

از همه دوستان تقاضا میکنم قبل از نشر هر خبری از صحت خبر اطمینان حاصل کنید و با باز نشر شایعات و اخبار نادرست به دوستان دیگر استرس وارد نکنید . در نظر داشته باشید که یک کلمه حرف نسنجیده شما میتونه برای دوستان منتظر عواقب غیر قابل جبرانی داشته باشه . یک مقدار با دقت بیشتری اخبار رو منتقل کنید .
بخدا اینجا پیست مسابقه نیست .
دوستان سلام
ما ٧ ژانويه مصاحبه داريم
الان هم ابوظبي در هتل جميرا الاتحاد هستيم
ميديكال رو انجام داريم همه چيز روتين بود فقط پسرمون در اثر وإكسون ابله مرغان تب كرد كه كلي اذيت شديم
ما خيلي زود اومديم و اتش بازي و اتش سوزي رو أينجا از نزديك ديديم
متاسفانه خيلي غم انگيز بود برأي همه آرزوي موفقيت داريم
اگر كاري از درستمون بر مياد بفرماييد انجام بديم
فعلا
تشکر کنندگان: Siamak ، Rira_1982 ، Hana2015
(2016-01-04 ساعت 16:24)farzaneh_saremi نوشته:  دوستان ببخشید میخواستم بپرسم با توجه به اینکه بحرین و عربستان روابط دیپلماتیک خودشون رو با ایران قطع کردن. آیا ممکنه همین اتفاق برای امارات هم بیوفته؟ در اون صورت ما باید چکار کنیم؟ من خیلی خیلی نگران هستم
و سوال دومم هم اینه که بعد از اومدن نامه دوم امکان تعویض دوباره سفارت توسط کی سی سی هست؟ مثلا بریم با بدبختی ویزا و بلیط و هتل رو رزرو کنیم بعد یهو ده روز مونده به مصاحبه سفارت رو عوض کنن؟!
من مصاحبه ام آخر فوریه هست و الان دیگه کلا نمیدونم باید چه کاری رو چه زمانی انجام بدم!
حس میکنم اگه مصاحبه ام بورکینافاسو هم میوفتاد روابطمون باهش درب و داغون میشد و بهمون ویزا نمیدادن!

دوست عزیزتاحالاکه سابقه نداشته بعدازاومدن نامه دوم وتعیین زمان ومکان مصاحبه خودشون دوباره محل مصاحبه راعوض کنند.برای اینکه به نگرانی اجازه جولان ندهید ساعتهای زبان خوندنتون روزیادکنید.باورکنین همینقدرکه میگن عمل صالح به دردآخرتمون میخوره همینقدرهم جدی گرفتن زبان بدردروزهای آیندمون میخورهSmile موفق باشین.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: farzaneh_saremi ، Hana2015 ، j.modarres ، fatemeh qanbari ، matin86
(2016-01-04 ساعت 20:46)Khosrow_53 نوشته:  سلام؛
با توجه به حذف پست آخر من و جوابی که به پست آقای مدرسی داده بودم و در ..

دوست عزیز سلام

ابتدا یک لیوان آب خنک بنوشید و دوباره عجولانه هر چیز که به ذهنتون میرسه رو توی یک انجمن عمومی نشر ندین .
صحبت من کلی بود و اشاره به شخص خاصی نکردم . من عرض کردم که این پروسه به اندازه کافی برای دوستان استرس زا هست پس چه بهتر که سعی کنیم بجای منتشر کردن اخباری که لحظه ای منتشر میشه و بعد خود خبرگزاری تکذیب میکنه به سوال و جوابهای روتین بپردازیم و به حفظ آرامش دوستان کمک کنیم .
در ضمن وسایل ارتباطی امروز در دسترس همه هست .پس اجازه بدین اخبار صرفا از کانالهای اطلاع رسانی مربوط به خودش دنبال بشه.
این انجمن ,انجمن خبری نیست .
تشکر کنندگان: Interuniversal ، j.modarres ، matin86
(2016-01-04 ساعت 20:46)Khosrow_53 نوشته:  و اما آخرین خواسته من: مصرانه از شما یا هر شخص دیگه‌ای که اقدام به حذف مطالب اخیر من کرده، خواهش می‌کنم بفرمایید با استناد به کدوم بند از قوانین یا مرامنامه مهاجرسرا حذف انجام شد.
خسرو جان
دوست من،برادر بزرگوار و ياري رسان
بيايم كمي انعطاف بيشتري نسبت به مواضع و حرفهامون داشته باشيمWink
نميخوام دفاع كنم يا توجيه كنم يا چيز ديگه اي ولي تو تاپيك هاي ٢٠١٧ نيستي و نديدي كه بخاطر همين بحث هاي ساده اين انجمن تا مرز ف ي ل ت ر شدن پيش رفت و كلي اخطار دريافت كرد
مطمئن باش دليلي داره كه پستها عدم تائيد ميشه چون پيش اومده حالا چه با خبر موثق يا بحث مسائل حساس كه اينها همه جزو قوانين انجمن ه كه ممنوعه

ي چي ميگم كاملا بي ربط به موضوع: سيامك عشق ه بخدا كمي دلخور شدم اينطوري خطاب قرارش دادي ،كاملا ازش حمايت ميكنم و ميدونم كه دل و ديدش خيلي وسيعه كه همه جا به همه دوستان كمك ميكنه مثل خودت Big GrinRolleyes
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Siamak ، fatemeh qanbari ، barfi1 ، Ali Sepehr ، matin86
ممنون بابت پاسخ شما دو بزرگوار.
برای جلوگیری از شخصی شدن موضوع، در پیام خصوصی چند نکته‌ای را با شما در میان خواهم گذاشت.
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: Interuniversal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان