کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-12-31 ساعت 12:53)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 12:49)maryambabaee نوشته:  سلام

دوستان همسر من به دلیل کار هر سال چند ماه رو آلمان هستند و اقامت اونجا رو دارن...

سلام؛
بله، حتما و حتما باید گواهی عدم سوٕ‌پیشینه از پلیس (یا دادگستری یا هر مرجع قانونی معتبر دیگه) آلمان داشته باشند.
موفق باشید.

خیلی ممنونم از پاسختون، خدا رو شکر که این موضوع رو به موقع متوجه شدم.
جسارتا عذر میخوام دوستان گفتند که هیچ مدرکی لازم نیست برای ابوظبی بفرستیم اما این سوال رو برای اطمینان میپرسم، نیازی به تکمیل فرمی که با این عنوان تو سایت گذاشته شده نیست؟؟؟
PLEASE COMPLETE AND RETURN WITH FORM OF-230(I)

TO BE COMPLETED BY EACH IMMIGRANT VISA APPLICANT

BETWEEN THE AGE OF 18 AND 60

باز هم ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: maryambabaee
(2015-12-27 ساعت 11:15)yassin30 نوشته:  
(2015-12-26 ساعت 15:15)barfi1 نوشته:  سلام دوستان عزیز من اخیرا مصاحبه داشتم وقتی در ان.ام.سی بودم خانم م.ل..ک.ا تشریف اوردند و اصرار داشتند که روز مصاحبه...
سلام دوست عزیز
من بعید می دونم کسی با 100 درهم رفته باشه چون من نزدیک به پنج تا لیدر تماس زدم و تحقیق کردم. شما میشه لطف بفرمایید همین جا اسم و شماره تلفن اون لیدر هایی که فرمودین 100 درهم میگیرن رو همین جا زیر پست بنده بزارید! ممنون

با سلام ببخشید دیر جواب میدهم شماره را برایتان پیام میکنم امضا ندارید امیدوارم دیر نشده باشد.
موفق باشید.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان:
(2015-12-29 ساعت 12:56)arash741 نوشته:  سلام عزیزان
شماره لیدر ها رو کسی میتونه به من بده ؟
با سلام دوستان با عرض معذرت ببخشیددیر پاسخ دادم شرمنده.برایتان پیام میکنم.
امضا ندارید امیدوارم دیر نشده باشد .موفق باشید.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان:
(2015-12-31 ساعت 20:03)barfi1 نوشته:  
دوست عزیز من خصوصی شماره ها رو برات فرستادم

[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 09:52)shahram.mis1356 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 20:03)barfi1 نوشته:  
دوست عزیز من خصوصی شماره ها رو برات فرستادم

شهرام جان به دست بنده نرسیده لطف می کنی دوباره بفرستی.
تشکر کنندگان:
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان: barfi1
دوستانی که تجربه ای از ابوظبی دارن
آیا در ابوظبی ساحل خوب و امن و آزادی و البته رایگان وجود داره که بشه توی وقتهای آزاد با خانواده و فرزند بریم تنی به آب بزنیم؟ و اگر هست فاصله تا مرکز شهر و هتلهای نزدیک سفارت چقدر هست؟ و البته هزینه هتل تا ساحل؟
no sign
تشکر کنندگان:
سلام.
میخواستم بپرسم دوستانی که از سایت هایی مثل booking.com و یا hotels.com هتلشون رو رزرو کردن آیا نیاز به داشتن کردیت کارت هست؟ راهی برای رزرو بدون کردیت کارت هم هست؟
به نظر شما کدام راه به صرفه تر هست؟ استفاده از این سایت ها یا تور؟
برای بلیط هواپیما و ویزا هم اگه میشه راهنماییم کنید که بهتر هست از آژانس ها بخوام یا خودم اقدام کنم؟
من قصد دارم سه روز در دبی و چهار روز در ابوظبی باشم که استرس راه و حاضر شدن رو نداشته باشم چون خانم تنها هستم و برادرم من رو توی سفر همراهی میکنه.
وقت مصاحبه ام هم آخر فوریه هست.خیلی ممنونم. راستش تغییر سفارت از انکارا به ابوظبی باعث شد همه تحقیقاتم به فنا بره.فکر میکنم تا اسم مغازه های آنکارا رو هم یاد گرفته بودم!!!
تشکر کنندگان:
سلام دوستانی که شماره ليدرها رو دارند به من بدن خیلی لازم دارم با تشکر
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: farzaneh_saremi
دوستانی که تجربه ای از ابوظبی دارن آیا در ابوظبی ساحل خوب و امن و آزادی و البته رایگان وجود داره که بشه توی وقتهای آزاد با خانواده و فرزند بریم تنی به آب بزنیم؟ و اگر هست فاصله تا مرکز شهر و هتلهای نزدیک سفارت چقدر هست؟ و البته هزینه هتل تا ساحل؟
no sign
تشکر کنندگان:
(2016-01-02 ساعت 09:58)Khosrow_53 نوشته:  
(2016-01-02 ساعت 05:40)farzaneh_saremi نوشته:  سلام.
میخواستم بپرسم دوستانی که از سایت هایی مثل booking.com و یا hotels.com هتلشون رو رزرو کردن آیا نیاز به داشتن کردیت کارت هست؟...

ما هم دقیقا با مشکل شما مواجه شدیم و تمام تحقیقاتمون در مورد آنکارا بی‌فایده و وقت تلف کردن بود! حال شما را درک می‌کنم و واقعا متاسفم!
در مورد سوالتون باید بگم که اگر از سایتهای خارجی استفاده می‌کنید، بله باید کردیت کارت داشته باشید. البته می‌تونید از بستگان یا دوستان خارج از کشور کمک بگیرید (ما همین کار را کردیم). اینکه کدوم روش- آژانس یا رزرو اینترنتی- بهتره، جواب سرراستی نداره.

تشکر میکنم.خیلی صحبتتون کمک کننده بود. راستش جایی گفتن اگه فقط برای ویزا از آژانس ها استفاده کنیم و بلیط و هتل رو خودمون تهیه کنیم احتمال داره ویزا جعلی از کار در بیاد..نمیدونم چطور ممکنه این اتفاق بیوفته ولی در این مورد هم من رو راهنمایی کنید ممنون میشم.
سوال دومم هم درباره ویزا کارت هست.میخواستم بدونم مطمئنا هزینه ایی از کارت برداشته نمیشه؟ راستش کسی زیاد تمایل به این کار نداره ولی خواستم بدونم که اگه یکی از دوستانم خواست انجام بده خیالش رو راحت کنم.
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
تشکر کنندگان: farzaneh_saremi ، j.modarres ، غنچه
با سلام دوستان یک سوال داشتم آیا کسی پرواز مستقیم به ابوظبی داشته؟ و آیا برای رفتن به ابوظبی باید ویزای ابوظبی گرفت یا همون ویرای دی یکی هست؟ و اینکه آیا ماهان یا ایران ایر به ابوظبی هم پروز دارن؟
با سپاس زیاد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان