کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-01-04 ساعت 20:21)Afsaneh5388 نوشته:  دوستان سلام
ما ٧ ژانويه مصاحبه داريم
الان هم ابوظبي در هتل جميرا الاتحاد هستيم
ميديكال رو انجام داريم همه چيز روتين بود فقط پسرمون در اثر وإكسون ابله مرغان تب كرد كه كلي اذيت شديم
ما خيلي زود اومديم و اتش بازي و اتش سوزي رو أينجا از نزديك ديديم
متاسفانه خيلي غم انگيز بود برأي همه آرزوي موفقيت داريم
اگر كاري از درستمون بر مياد بفرماييد انجام بديم
فعلا

سلام
براتون آرزوي موفقيت دارم
ميتونم بپرسم پسرتون چند ساله هستن؟ دختر من يك سالشه و تمام واكسناي روتين رو زده
آيا براي دخترم هم آبله رو ميزنن؟
كابوسي شده براي من واكسن دخترم
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
(2016-01-04 ساعت 23:50)Rira_1982 نوشته:  
ما ٧ ژانويه مصاحبه داريم
ميديكال رو انجام داريم همه چيز روتين بود فقط پسرمون در اثر وإكسون ابله مرغان تب كرد كه كلي اذيت شديم
فعلا

سلام
براتون آرزوي موفقيت دارم
خانم به بنده هم واکسن آبله رو زد.. البته پرسید آبله گرفتی گفتم بچه که بودم بعد زنگ زدند هتل گفتند بیا بیمارستان ،تا رفتم متوجه شدم واکسن آبله میخواد بزنه [emoji52] بیمارستان دبی..
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Hana2015
آخه به هرحال چند سالي از واكسناي ما گذشته ولي بچه ها تازه دارن ميزنن
گناه دارن طفليا
لينك سفرنامه من:
تشکر کنندگان:
(2016-01-05 ساعت 00:00)yassin30 نوشته:  
ما ٧ ژانويه مصاحبه داريم
فعلا

سلام
براتون آرزوي موفقيت دارم
خانم به بنده هم واکسن آبله رو زد.. البته پرسید آبله گرفتی گفتم بچه که بودم بعد زنگ زدند هتل گفتند بیا بیمارستان ،تا رفتم متوجه شدم واکسن آبله میخواد بزنه [emoji52] بیمارستان دبی..

دوست عزیز اگه دخترتون ابله نگرفته حتما براش میزنن. نگران نباشین. شربت استامینوفن همراهتون داشته باشین.
دختر من همزمان انفلونزا و ایله زد و خوشبختانه تب هم نکرد.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: Rira_1982 ، j.modarres
دوستاني سفر اماراتشونو انجام دادن ميتونن راهنمايي كن كدوم منطقه دبي هتل بگيريم بهتر هست و دسترسي به مترو و مراكز خريد راحتتر هست؟
ممنون
لينك سفرنامه من:
تشکر کنندگان:
(2016-01-05 ساعت 01:10)Rira_1982 نوشته:  دوستاني سفر اماراتشونو انجام دادن ميتونن راهنمايي كن كدوم منطقه دبي هتل بگيريم بهتر هست و دسترسي به مترو و مراكز خريد راحتتر هست؟
ممنون

با سلام
ما در نوامبر مصاحبه داشتیم هتل رو در منطقه دیره گرفتیم که خیلی نزدیک به ایستگاه مترو union station بود و با بیمارستان دو ایستگاه فاصله داشت و از طریق اون ایستگاه مترو به هر جایی که میخواستید ، دسترسی داشتیم.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: Hana2015 ، j.modarres ، Rira_1982 ، مل مل
ما ٧ ژانويه مصاحبه داريم
فعلا

سلام
براتون آرزوي موفقيت دارم

واکسن آبله رو برا بچه میزنن حتما به همراه انفلونزا اگرم خودتون گرفتین ابله حتما تست انتی بادی بدین و ببرین پاستور تایید کنه واستون تا نزنن بهتون یه نکته حتما دیفتری و کزاز باید 2 نوبت زده باشید.
اینایی که میگم حتمیه چون تو 5 اکتبر مصاحبه داشتم و واسه بچه 1.5 سالم 5تا واکسن زدن.شربت استامینوفن از اونجا بگیر خیلی بهتره اسمش adol هست .
اصلا هم نترس اونا حواسشون به همه چی هست و اضافه چیزی نمیدن
تشکر کنندگان: Hana2015 ، Farbod13 ، j.modarres ، Rira_1982 ، مل مل
(2016-01-05 ساعت 01:46)Joje mohajer نوشته:  
(2016-01-05 ساعت 01:10)Rira_1982 نوشته:  دوستاني سفر اماراتشونو انجام دادن ميتونن راهنمايي كن كدوم منطقه دبي هتل بگيريم بهتر هست و دسترسي به مترو و مراكز خريد راحتتر هست؟
ممنون

با سلام
ما در نوامبر مصاحبه داشتیم هتل رو در منطقه دیره گرفتیم که خیلی نزدیک به ایستگاه مترو union station بود و با بیمارستان دو ایستگاه فاصله داشت و از طریق اون ایستگاه مترو به هر جایی که میخواستید ، دسترسی داشتیم.

دوست عزیز ماهم تو منطقه دیره هتل گرفتیم نزدیک به ایستگاه ابوبکر. شما با مترو راحت می تونی سیتی سنتر و دبی مال رو برین.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: Rira_1982
سلام
دوستان به هر كسي كه ابله مرغان نگرفته بأشه واكسن ميزنن و عموما تب ميكنن بچه ها و اگر از قبل هم مريض باشن كمي تشديد ميشه در مورد هتل هم كاملا بر أساس ستاره هاش و رنكينگش تو سايت تريپ ادوايزر ميتونيد تصميم بگيريد
من هتل جميرا گريك سايد ويا هتل آسيانا رو توصيه ميكنم در منطقه ديره
تشکر کنندگان: j.modarres ، Rira_1982 ، مل مل
دوستان عزیزم سلام.....هتل الجواهر گاردن هتل رو من پارسال دو بار رفتم...هتل خوبیه...جاش محشره....یه تحقیقاتی بکنین...در ضمن تا زمانی که تو خاک پاک ایران هستین فشار عصبی و استرس و این چیزا هست و مطمئن باشین اگه قسمت باشه بیاین حتما اکی میشه حتی اگه همه دنیا بگه نه.....به اندازه کافی که تو اون مملکت استرس هست پس شما هم به استرس خودتون دامن نزنین...تقریبا بیشتر بچه ها موفق میشن پس نگران نباشین که آخ من سربازی سپاه هستم آخ سفارت تعطیل شد آخ کلیر نشم آخ نمیدونم چی چی.....................پس شما حواستون رو کاملا جمع کنین و نزارید استرس و فشار عصبی زندگیتونو جهنم کنه......دقت کنین در تهیه مدارک و واکسن ها و خونسرد بودن زمان مصاحبه و توجه به سیگنال احتمالی آفیسر در مورد زمان کلیر شدن شما...........دوستانی که بچه کوچیک دارین اصلا نگران نباشین....اگر بچه شما یک درصد تب کرد پس کار تب بر و یا استامینوفن چیه؟در ضمن بچه شما باید یک تب را تحمل کنه تا در آینده دچار رنج و سختی پشت در سفارت امارات(یحتمل) برای یک ویزای دو زاری امارات نشه.......آرزوی پیروزی و گرفتن ویزای یک ضرب و اگه نشد دو ضرب را برای همه 2016 ها دارم......امیدوارم سال دیگر از اکسیژن تمیز لوس آنجلس زیبا استنشاق کنید.........
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Hana2015 ، Rira_1982 ، sahar2016 ، j.modarres ، ofrfar ، behjan ، پرسپولیس6 ، sasachi ، barfi1 ، lighthouse ، مل مل
سلام دوستان ویزای امارات چند روزه میاد معمولا .ممکنه برای مثلا واسه یک کیس دو نفره واسه یکی زودتر بیاد واسه یکی دیرتر ؟ بازم ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما هفت فوریه ابوظبی مصاحبه داریم کیا اون زمان مصاحبه دارن همراه باشیم
تشکر کنندگان:
با سلام هتل ما هم city season بود به CITY CENTER- GREEN HOUSE ,DAY TO DAY و مترو سیتی سنتر پیاده تردد میکردیم هتل هم واقعا از هرنظر عالی بود تمیزی- رفتار کارمندان-صبحانه -محیط کاملا خانوادگی بدون دیسکو
من هتل را از BOOKING.COMبر اساس نظرات مسافرین قبلیش انتخاب کردم و از طریق اژانس رزرو کردم.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، پرسپولیس6
Sad 
سلام دوستان كسى از خبر دقيق روابط كشورهاى عربى با ايران مطلع هست؟ من خيلى نگرانم.
تشکر کنندگان:
(2016-01-05 ساعت 21:12)barfi1 نوشته:  با سلام هتل ما هم city season بود به CITY CENTER- GREEN HOUSE ,DAY TO DAY و مترو سیتی سنتر پیاده تردد میکردیم هتل هم واقعا از هرنظر عالی بود تمیزی- رفتار کارمندان-صبحانه -محیط کاملا خانوادگی بدون دیسکو
من هتل را از BOOKING.COMبر اساس نظرات مسافرین قبلیش انتخاب کردم و از طریق اژانس رزرو کردم.
دوستان گرامی
هتل الجوهر (الجواهر) گاردن که یکی از دوستان در صفحه قبل فرمودند در نزدیکی هتل سیتی سیزن قرار دارد درصورتی که نرخهای آنان مشابه باشد بنده بهتون سیتی سیزن را توصیه میکنم .
هتلهای جمیرا کریک ساید و آسیانا 5 ستاره بوده و گرانتر ولی وضعیت خیلی متفاوتی با یکدیگر دارند ( هم کلاس و داشتن دیسکو و .....) درهرصورت جمیرا کریک ساند بهتره . حتما قبل از رزرو تحقیق فرمایید.
شادکام باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Hana2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان