کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه همراهان عزیز.داستان از چاله در اومدن و به چاه افتادن رو که همه میدونید.اول فکر میکردیم برنده بشیم همه چی روبراهه.بعد گفتیم کارنت بشیم.بعد شد وقت مصاحبه.بعد شد ویزای یک ضرب. حالا هم که کاسه چکنم چکنم کی برم کجا برم و ... امیدوارم خدا هر چی خیر و صلاحه رو هر چه سریعتر برامون مقدر کنه.این همه گفتم که بپرسم من دارم نیمچه سفرنامه ای آماده میکنم.مثل چندتا پست بالاتر براتون خلاصه و تکه تکه بذارم یا کلی جایی آپلودش کنم؟
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، matin86 ، sahar2016 ، مل مل ، Farbod13 ، behjan
(2016-01-15 ساعت 03:46)Melin نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 03:11)Siamak.k نوشته:  ممنون. آپدیت ۲۹ سپتامبر را دارد با اطلاعات مربوط به زمان ومکان مصاحبه.
درسایت ceac.state.gov هم :
Status: principle applicant
IV fee: N/A
IV application: Completed
Civil document: N/A

سلام دوست عزیز

کیس ایشون لاتاری هستش یا از طریق دیگه ای اقدام کردن؟
این اطلاعاتی که شما دادید کمی مغایر با کیسهای لاتاری هستند.

سلام. من قسمتی را چک میکردم که فرم دی اس ۲۶۰ را پر کردم. الان که دیدم آخرین آپدیت در قسمت دیگری بود.
Administrative Processing
Immigrant Visa Case Number: 2016AS2xxx 01 ABD
Case Creation Date: 03-Oct-2014
Status Updated Date: 09-Dec-2015

.Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks
[/quote]

دوست گرامی

خوشبختانه کیس موردنظر شما را سیس شناخته و انجام مراحل مصاحبه شما را هم تائید نموده و مشابه سایر دوستان ابوظبی آپدیت 9 دسامبر را نیز دارید ( که بنده در پست قبلی خود اشتباها" Sep 9 اعلام کرده بودم همینجا از کلیه دوستان عذر میخوام) نگران نباشید ولی به پیگیری جهت شناسایی کیستان توسط ابوظبی ادامه دهید . هرچند این نوع اشکالات در سایت سفارت ابوظبی اتفاق عجیبی نیست و تکراریست .

شاد و موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Melin
سلام دوستان روزتون بخیر من یک سوال داشتم با بچه 10 ماهه  چند روز زودتر بریمبرای مدیکال؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-16 ساعت 12:50)مريم احساني نوشته:  سلام دوستان روزتون بخیر من یک سوال داشتم با بچه 10 ماهه  چند روز زودتر بریمبرای مدیکال؟

سلام دوست عزيزم
منم دخترم يك ساله هست، به nmc نامه دادم گفتن اگر سه شنبه، چهارشنبه يا پنج شنبه بياييد جواب يكشنبه آماده ميشه و اگر شنبه ، يكشنبه و دوشنبه بياييد چهار شنبه آماده ميشه.
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: nimashariat ، sheghi
(2016-01-16 ساعت 12:50)مريم احساني نوشته:  سلام دوستان روزتون بخیر من یک سوال داشتم با بچه 10 ماهه  چند روز زودتر بریمبرای مدیکال؟

سلام
ما هفته گذشته مصاحبه داشتیم و بچه مون 5 سالشه. ظهر شنبه رفتیم مدیکال در NMC دوبی
چهارشنبه عصر جوابمون آماده بود. خواهش کردم که زودتر جواب رو بدهند و چواب دادند که رکورد آزمایشات، برای بچه زودتر آماده نمی شه
تشکر کنندگان:
(2016-01-15 ساعت 03:52)hamiham007 نوشته:  سلام به همه همراهان عزیز.داستان از چاله در اومدن و به چاه افتادن رو که همه میدونید.اول فکر میکردیم برنده بشیم همه چی روبراهه.بعد گفتیم کارنت بشیم.بعد شد وقت مصاحبه.بعد شد ویزای یک ضرب. حالا هم که کاسه چکنم چکنم کی برم کجا برم و ... امیدوارم خدا هر چی خیر و صلاحه رو هر چه سریعتر برامون مقدر کنه.این همه گفتم که بپرسم من دارم نیمچه سفرنامه ای آماده میکنم.مثل چندتا پست بالاتر براتون خلاصه و تکه تکه بذارم یا کلی جایی آپلودش کنم؟

سلام. لطف کنید به صورت یکجا توی تاپیک سفرنامه اوظبی انجمن خصوصی 2016 بنویسید.
http://www.mohajersara.com/forum/thread-7199.html
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: hamiham007
(2016-01-16 ساعت 21:29)مل مل نوشته:  

سلام
ما هفته گذشته مصاحبه داشتیم و بچه مون 5 سالشه. ظهر شنبه رفتیم مدیکال در NMC دوبی
چهارشنبه عصر جوابمون آماده بود. خواهش کردم که زودتر جواب رو بدهند و چواب دادند که رکورد آزمایشات، برای بچه زودتر آماده نمی شه

سلام 
من سه تا پسر 9 ساله و 5 ساله و 9 ماهه دارم ظهر یکشنبه رفتم برای مدیکال و عصر چهار شنبه جوابم حاضر شد 
یکم غر زدند که دیره باید زودتر میومدید ولی در نهایت گفتن گفتن اشکال نداره و جوابو آماده کردن پول اضافه هم نگرفتند
بی وجدانها به بچه 9 ماهه من یکجا 4 تا واکسن زدند و به پسر 5 ساله دوتا و یک میلیون تومن پولشو گرفتند با اینکه من همه واکسنها شونو ایران زده بودم
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، sahar2016 ، مل مل ، sazami
(2016-01-17 ساعت 12:01)j.modarres نوشته:  
(2016-01-16 ساعت 21:29)مل مل نوشته:  

سلام

سلام 
من سه تا پسر 9 ساله و 5 ساله و 9 ماهه دارم ظهر یکشنبه رفتم برای مدیکال و عصر چهار شنبه جوابم حاضر شد 
یکم غر زدند که دیره باید زودتر میومدید ولی در نهایت گفتن گفتن اشکال نداره و جوابو آماده کردن پول اضافه هم نگرفتند
بی وجدانها به بچه 9 ماهه من یکجا 4 تا واکسن زدند و به پسر 5 ساله دوتا و یک میلیون تومن پولشو گرفتند با اینکه من همه واکسنها شونو ایران زده بودم
سلام ميشه بگين چه واكسنهايي به بچه ٩ ماهتون زدند؟
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-01-17 ساعت 13:26)مريم احساني نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 12:01)j.modarres نوشته:  
(2016-01-16 ساعت 21:29)مل مل نوشته:  سلام

سلام 

سلام 
به پسر 9 ماهه من واکسنهای آنفولانزا به قیمت 100 درهم و پنوموکوک به قیمت 400 درهم و هپاتیت B به قیمت 100 درهم و Hi B  به قیمت 150 درهم زدند که مجموعا 750 درهم شد. البته دو واکسن آخر رو بخاطر سهل انگاری هلال احمر در وارد کردن واکسنها در کارت زرد زدند. همونطور که میدونید جدیدا بجای واکسن سه گانه به بچه ها واکسن پنج گانه میزنن که این دو واکسن هم جزوش هست ولی هلال احمر در کارت پسر من وارد نکرده بود.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، مل مل ، مل مل
(2016-01-19 ساعت 11:15)j.modarres نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 12:01)j.modarres نوشته:  سلام
سلام؟

سلام 
به پسر 9 ماهه من واکسنهای آنفولانزا به قیمت 100 درهم و پنوموکوک به قیمت 400 درهم و هپاتیت B به قیمت 100 درهم و Hi B  به قیمت 150 درهم زدند که مجموعا 750 درهم شد. البته دو واکسن آخر رو بخاطر سهل انگاری هلال احمر در وارد کردن واکسنها در کارت زرد زدند. همونطور که میدونید جدیدا بجای واکسن سه گانه به بچه ها واکسن پنج گانه میزنن که این دو واکسن هم جزوش هست ولی هلال احمر در کارت پسر من وارد نکرده بود.

سلام دوست عزيز
بچه ها تب هم داشتن؟ و شما از ايران دارو برده بوديد براي تب؟ و اگه برده بوديد، فرودگاه مشكلي پيش نيومد؟
و سوال ديگه اينكه واكسن آبله نزدن براي بچه ها؟
ممنون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
(2016-01-20 ساعت 01:38)Rira_1982 نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 13:26)مريم احساني نوشته:  سلام؟

سلام 
به پسر 9 ماهه من واکسنهای آنفولانزا به قیمت 100 درهم و پنوموکوک به قیمت 400 درهم و هپاتیت B به قیمت 100 درهم و Hi B  به قیمت 150 درهم زدند که مجموعا 750 درهم شد.....

سلام دوست عزيز
بچه ها تب هم داشتن؟ و شما از ايران دارو برده بوديد براي تب؟ و اگه برده بوديد، فرودگاه مشكلي پيش نيومد؟
و سوال ديگه اينكه واكسن آبله نزدن براي بچه ها؟
ممنون

سلام، بله بچه ها تب کردند و ما قطره استامینوفن برای پسر کوچیکم و قرص استامینوفن برای بزرگه برده بودیم البته بچه های من چون از چند روز قبلش مریض شده بودن و تب داشتن من داروهای دیگه مثل اسپری سالبوتامول و شیاف استامینوفن و شربت کتوتیفن هم برده بودم که اصلا کسی نگاه هم بهشون نکرد. در مورد آبله مرغان هم هر دو پسر بزرگترم گرفته بودن که ما تست تیتر دادیم و جوابشو بردیم نشون دادیم و پسر 9 ماهه هم دکتر منون گفت نیاز نیست واکسن بزنه البته شاید بخاطر اینکه بیشتر از 4 تا واکسن نمیشد بزنن اینو گفت ولی من ازش پرسیدم گفت نیاز نیست.
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2016-01-17 ساعت 12:01)j.modarres نوشته:  سلام 
من سه تا پسر 9 ساله و 5 ساله و 9 ماهه دارم ظهر یکشنبه رفتم ............

سلام 
به پسر 9 ماهه من واکسنهای آنفولانزا به قیمت 100 درهم و پنوموکوک به قیمت 400 درهم و هپاتیت B به قیمت 100 درهم و Hi B  به قیمت 150 درهم زدند ......
سلام
چه جالب، ما روز مصاحبه روبروی شما نشسته بودیم و متأسفانه متوجه نشدم از دوستان و همراهان مهاجرسرا هستید. فقط به خانمتون عرض کردم که 50 درصد همشهری هستیم 
به دختر ما 2 واکسن زدند، Boostrix به قیمت 150 درهم و Chicken Pox Vaccination به قیمت 250 درهم. خدا رو شکر دخترم تب نکرد، ولی ما شربت استامینوفن همراه برده بودیم
ضمناً سعی کنید حتی الامکان داروهای کدئینه با خود نبرید، چون در فرودگاه به عنوان مواد مخدر محسوب میشه
با آرزوی موفقیت، در خدمتم
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، j.modarres
(2016-01-20 ساعت 12:27)مل مل نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 13:26)مريم احساني نوشته:  سلام ميشه بگين چه واكسنهايي به بچه ٩ ماهتون زدند؟

سلام 
به پسر 9 ماهه من واکسنهای آنفولانزا به قیمت 100 درهم و پنوموکوک به قیمت 400 درهم و هپاتیت B به قیمت 100 درهم و Hi B  به قیمت 150 درهم زدند ......
سلام
چه جالب، ما روز مصاحبه روبروی شما نشسته بودیم و متأسفانه متوجه نشدم از دوستان و همراهان مهاجرسرا هستید.......

سلام 
بله الان شما رو بیاد آوردم،کاش همونجا متوجه میشدیم . Chicken Pox Vaccination واکسن آبله مرغان هست و Boostrix  واکسن کزاز، دیفتری و سیاه سرفه.
تشکر کنندگان: nimashariat ، مل مل
(2016-01-20 ساعت 15:59)j.modarres نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 12:27)مل مل نوشته:  
(2016-01-19 ساعت 11:15)j.modarres نوشته:  سلام 
سلام
چه جالب، ما روز مصاحبه روبروی شما نشسته بودیم و متأسفانه متوجه نشدم از دوستان و همراهان مهاجرسرا هستید.......

سلام 
بله الان شما رو بیاد آوردم،کاش همونجا متوجه میشدیم . Chicken Pox Vaccination واکسن آبله مرغان هست و Boostrix  واکسن کزاز، دیفتری و سیاه سرفه.
ممنونم بابت توضیخات و سلام برسونید
با آروزی موفقیت
تشکر کنندگان: j.modarres
سلام دوستان.من روز دوشنبه ابوظبی مصاحبه دارم.می خوام بدونم اگر با درخواست ویزام موافقت بشه کی ویزام صادر می شه؟می خوام بدونم پرواز برگشتمو برای کی بگیرم که احتمال تعویضش کم بشه.درسته که می گن ابوظبی سه شنبه و پنج شنبه ها ویرا صادر میکنه؟یعنی احتمتا داره ویزای من فردای روز مصاحبه که سه شنبه است صادر بشه؟
تشکر کنندگان: ghobad2121

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان