کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-03-10 ساعت 05:45)DDDDD نوشته:  سلام
حتما با ایمیل اعلام می کنند
سلام
بله
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
(2016-03-10 ساعت 15:51)matin.sh نوشته:  
سلام
بله

ابوظبی با ایمیل اعلام نمیکنه و صرفا فقط باید از طریق سایت سفارت از کلیر شدنتون مطمئن بشید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: nimashariat ، moh.saee ، Danoosh ، behjan ، storagemeter ، panizrm
سلام دوستان
خدارو شکر من یه ضرب ویزامو گرفتم. امیدوارم همه دوستانی که منتظر ای پی هستن زود زود کلیر بشن و اونایی ک هنوز نرفتن یه ضرب بگیرن.
سفرناممو میذارم شاید دوستانی که هنوز نرفتن بدردشون بخوره
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان: omid40 ، sosol ، sepidar ، nimashariat ، matin.sh ، Siamak ، behjan ، Hana2015 ، sheghi ، moh.saee ، panizrm ، copol ، aligeocivil
سلام دوستان عزیز
راستش من در رابطه با زمان درست تحویل پاس به سفارت بعد از کلیر شدن دچار ابهام شدم. میخواستم بدونم آیا حتما باید یکشنبه یا سه شنبه باشه و یا هر روزی از یکشنبه تا پنجشنبه میشه پاسپورت و مدارک رو تحویل سفارت داد؟
ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنند.
تشکر کنندگان: nimashariat ، پرسپولیس6
سلام به همه دوستان عزیز
ببخشید سئوالن اینه که تعطیلات مدیکال و سفارت چه روزهایی هست؟
no sign
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 16:58)sf_home81 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
سلام
تعطیلات ما به سفارت و مدیکال ریطی نداره و اون باز هستن به غیر از روزهای تعطیل خودشون
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 18:19)matin.sh نوشته:  
سلام
تعطیلات ما به سفارت و مدیکال ریطی نداره و اون باز هستن به غیر از روزهای تعطیل خودشون
سوال دوستمون اینه که روزهای تعطیل خودشون در هقته چه روزهاییه ؟
F4 Category
PD 2008
Case No. ABD2010 ******
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 19:39)sepidar نوشته:  
(2016-03-18 ساعت 18:19)matin.sh نوشته:  
سلام
سوال دوستمون اینه که روزهای تعطیل خودشون در هقته چه روزهاییه ؟

سلام دوست عزیز
تعطیلات سفارت در ابوظبی جمعه و شنبه هست و در مورد nmc در دوبی تنها روزهای جمعه مدیکال را انجام نمیدهند.البته سفارت در روزهای تعطیلات رسمی نیز بسته هست.
با تشکر
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: sepidar ، سعید صادقی فر2 ، copol
(2016-03-10 ساعت 16:45)siamak نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 15:51)matin.sh نوشته:  
سلام
بله

ابوظبی با ایمیل اعلام نمیکنه و صرفا فقط باید از طریق سایت سفارت از کلیر شدنتون مطمئن بشید .

با سلام. من 15 مارچ مصاحبه شدم و AP زدند به پرونده ام. ولی تا امروز سایت اوبظبی کیس منو نمیشناسه. چه کار کنم؟ سایت CEAC تا الان دو بار بهم آپدیت زده ولی ابوظبی اصلا کیس رو نمیشناسه. باید صبر کنم؟
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-03-19 ساعت 17:55)moh.saee نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 16:45)siamak نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 15:51)matin.sh نوشته:  سلام
بله

با سلام. من 15 مارچ مصاحبه شدم و AP زدند به پرونده ام. ولی تا امروز سایت اوبظبی کیس منو نمیشناسه. چه کار کنم؟ سایت CEAC تا الان دو بار بهم آپدیت زده ولی ابوظبی اصلا کیس رو نمیشناسه. باید صبر کنم؟

سلام. شما ۱۵ مارچ مصاحبه شدید اما خواهر من ۵ نوامبر مصاحبه رفته هنوز سایت سفارت کیس نامبرش را نمی شناسد. هر چه ایمیل دادم بی جواب بوده. به کی سی سی هم ایمیل دادم چندین بار هم تلفن زدم اما خبر ندارند. سایت ۳CEAC بار آپدیت داشته اما هنوز خبری نیست. فکر کردم نامه به ابوظبی فکس کنم. نمیدانم نتیجه ای دارد یا نه؟
تشکر کنندگان: moh.saee
(2016-03-19 ساعت 22:33)Melin نوشته:  
(2016-03-19 ساعت 17:55)moh.saee نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 16:45)siamak نوشته:  ابوظبی با ایمیل اعلام نمیکنه و صرفا فقط باید از طریق سایت سفارت از کلیر شدنتون مطمئن بشید .

سلام. شما ۱۵ مارچ مصاحبه شدید اما خواهر من ۵ نوامبر مصاحبه رفته هنوز سایت سفارت کیس نامبرش را نمی شناسد. هر چه ایمیل دادم بی جواب بوده. به کی سی سی هم ایمیل دادم چندین بار هم تلفن زدم اما خبر ندارند. سایت   ۳CEAC بار آپدیت داشته اما هنوز خبری نیست. فکر کردم نامه به ابوظبی فکس کنم. نمیدانم نتیجه ای دارد یا نه؟

گمان نمیکنم چندان مهم باشه چون در سایت سفارت عملا تا زمانی که کلیر نشدید اتفاقی نمیفته. بنابراین میشه در سیس پیگیری کنید و هر زمان که آپ دیت داشتید سایت سفارت را چک کنید که نامه کلیری اومده یا نه چون خیلی ها فکر میکنم چنین مشکلی داشته باشن کلا ابوظبی تعطیله
تشکر کنندگان: nimashariat ، سعید صادقی فر2 ، Melin ، moh.saee
(2016-03-14 ساعت 14:28)آنجلا.. نوشته:  سلام دوستان عزیز
راستش من در رابطه با زمان درست تحویل پاس به سفارت بعد از کلیر شدن دچار ابهام شدم. میخواستم بدونم آیا حتما باید یکشنبه یا سه شنبه باشه و یا هر روزی از یکشنبه تا پنجشنبه میشه پاسپورت و مدارک رو تحویل سفارت داد؟

دوست عزیز شما اگه یکشنبه پاسو تحویل سفارت بدین به احتمال زیاد میتونید سه شنبه ویزاتونو بگیرید.
چون سفارت فقط روزهای سه شنبه و پنج شنبه ویزا صادر میکنه.
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان: آنجلا.. ، copol
(2016-03-21 ساعت 00:42)سعید صادقی فر2 نوشته:  
(2016-03-14 ساعت 14:28)آنجلا.. نوشته:  سلام دوستان عزیز

دوست عزیز شما اگه یکشنبه پاسو تحویل سفارت بدین به احتمال زیاد میتونید سه شنبه ویزاتونو بگیرید.
چون سفارت فقط روزهای سه شنبه و پنج شنبه ویزا صادر میکنه.

از پاسختون متشکرم. راستش ما چون به احتمال زیاد مجبور به تمدید مدیکال خواهیم شد و چون نمیتونم از تاریخ قطعی گرفتن جواب مدیکال مطمئن باشم برام جای سوال بود که آیا سفارت روزهای غیر از یکشنبه و سه شنبه هم پاسپورتهارو تحویل میگیره؟ یا حتما باید یکی از همون دو روز پاسهارو تحویل سفارت بدیم؟
متشکرم
تشکر کنندگان: nimashariat
سلام دوستان
شماره تماس لیدرهای دبی را میخواهم ،اگه کسی داره بفرسته .تشکر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی راجب دوبی سوالی داشت میتونه بهم پیام بده تا کامل راهنماییش کنم

فرستاده شده از GT-S7262ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان