کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-03-14 ساعت 14:28)آنجلا.. نوشته:  سلام دوستان عزیز
راستش من در رابطه با زمان درست تحویل پاس به سفارت بعد از کلیر شدن دچار ابهام شدم. میخواستم بدونم آیا حتما باید یکشنبه یا سه شنبه باشه و یا هر روزی از یکشنبه تا پنجشنبه میشه پاسپورت و مدارک رو تحویل سفارت داد؟
ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنند.
دوست گرامی
بنده نیز دقیقا همین سوالو دارم . و از دوستانی که چهت مصاحبه این روزا به سفارت در ابوظبی تشریف میبرند خواهش میکنم این سوال رو شفاهی از سفارت بپرسن . حتی دوستانی که از لیدرهای اونجا شماره و یا ارتباط دارند میتونن از اونا بپرسن . چون اونام باتوجه به ارتباط کاری (بردن مسافر و پاسپورتها) قطعا در اینخصوص اطلاعات بهتری دارند.
با تشکر قبلی از همه ی کسانی که جهت کمک به سایر دوستان و هموطنان وقت میذارن .

پاینده باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: آنجلا..
(2016-03-25 ساعت 13:43)پرسپولیس6 نوشته:  
راستش من در رابطه با زمان درست تحویل پاس به سفارت بعد از کلیر شدن دچار ابهام شدم. میخواستم بدونم آیا حتما باید یکشنبه یا سه شنبه باشه و یا هر روزی از یکشنبه تا پنجشنبه میشه پاسپورت و مدارک رو تحویل سفارت داد؟
دوست گرامی
بنده نیز دقیقا همین سوالو دارم . و از دوستانی که چهت مصاحبه این روزا به سفارت در ابوظبی تشریف میبرند خواهش میکنم این سوال رو شفاهی از سفارت بپرسن . حتی دوستانی که از لیدرهای اونجا شماره و یا ارتباط دارند میتونن از اونا بپرسن . چون اونام باتوجه به ارتباط کاری (بردن مسافر و پاسپورتها) قطعا در اینخصوص اطلاعات بهتری دارند.
با تشکر قبلی از همه ی کسانی که جهت کمک به سایر دوستان و هموطنان وقت میذارن .

پاینده باشید
در برگه ای که بهتون داده سفارت زمان تحویل پاسپورت و روزش نوشته شده

فرستاده شده از GT-S7262ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
برای اواسط می ماه من باید برم دوستان کسی مجرد بود و مایل بود با هم بگیریم جا و مکان رو بهم پیام بده
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2016-03-26 ساعت 11:28)Majid khajeh نوشته:  
دوست گرامی
با تشکر قبلی از همه ی کسانی که جهت کمک به سایر دوستان و هموطنان  وقت میذارن .

پاینده باشید
در برگه ای که بهتون داده سفارت زمان تحویل پاسپورت و روزش نوشته شده

فرستاده شده از GT-S7262ِ من با Tapatalk
دوست عزیز
ممنون از راهنمایی تون
تو برگه ها قید شده یکشنبه و سه شنبه ولی تو ایمیل سفارت به یکشنبه تا پنج شنبه اشاره شده .
میشه پرینت ایمیل سفارت رو در زمان تجویل پاسها به سفارت ارائه و به اون استناد کرد ؟
یعنی هیشکی نمیتونه این موضوع رو استعلام کنه ؟
موفق باشید
احتمالا" هیشکی تا حالا جرات نکرده این موصوع رو خارج از یکشنبه و سه شنبه امتحان کنه .
ولی من اگه ویزای دبی ام بیاد این موضوع رو امتحان میکنم اولین روز میرم (هرروزی که باشه) و نتیحه اش رو به اطلاع دوستان میرسونم.
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: آنجلا..
سلام دوستان
ببخشيد اگر من جمعه برسم دبي و شنبه صبح برم براي مديكال جوابش رو تا يكشنبه ميدن؟
چون مصاحبم دوشنبه صبح هست هفته اخر مي
ممنون ميشم دوستان با تجربه راهنماييم كنن

تشکر کنندگان:
دوستان خوبم سلام ...برای مدیکال ابوظبی باید وقت بگیریم ...اگه کسی ایمیل دکتر شوگلا را میدونه لطف کنه به من اطلاع بده
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان:
(2016-03-27 ساعت 07:26)Moody نوشته:  سلام دوستان
چون مصاحبم دوشنبه صبح  هست هفته اخر مي

جمعه و شنبه دبی تعطیل هست
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: Moody
(2016-03-27 ساعت 09:02)لطف اله نوشته:  دوستان خوبم سلام ...برای مدیکال ابوظبی باید وقت بگیریم ...اگه کسی ایمیل دکتر شوگلا را میدونه لطف کنه به من اطلاع بده
دوست گرامی
مدیکال میخواهید ابوظبی تشریف ببرید یا دبی؟
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان:

دوست عزیز
nmc دبی فقط جمعه ها مدیکال نمیگیره و شما اگر بچه کوچک نداشته باشید یکشنبه شب جواب مدیکالتون حاضر میشه .
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: Moody ، copol
(2016-03-27 ساعت 09:02)لطف اله نوشته:  دوستان خوبم سلام ...برای مدیکال ابوظبی باید وقت بگیریم ...اگه کسی ایمیل دکتر شوگلا را میدونه لطف کنه به من اطلاع بده

برای مديکال دبی فقط یه ایمیل بزنید بگید چه زمانی اونجا هستید برای انجام آزمایشات پزشکی همین دیگه وقت گرفتن نمیخواد دکتر شوکلا دبی تشریف دارند اصلا هم سخت نمیگیرن هروقت برين ازشما آزمایش میگیرن موفق باشید
تشکر کنندگان:
[quote='لطف اله' pid='698879' dateline='1459053159']
دوستان خوبم سلام ...برای مدیکال ابوظبی باید وقت بگیریم ...اگه کسی ایمیل دکتر شوگلا را میدونه لطف کنه به من اطلاع بده
[/quoteدیکال در دوبی
میتوانید با ایمیل یا تماس تلفنی نوبت بگیرید البته الزامی نیست ولی برای اطمینان از حضور دکتر در روز مورد نظر شما مفید است.در ضمن بهتراست روز مورد نظرتان را دقیقا اعلام کنید تا زودتر پاسخ درخواست شمارابدهند. شنبه ها هم باز است. انجام مدیکال حدود دوساعت زمان میخواهد و معمولا فردای آن روز جوابش حاضر است. وقتی با دکتر مکاتبه میکنید وقت مصاحبه تون و تعداد نفرات و این که بچه دارید یا نه و سن شون رو هم مشخص کنید، خودشون بهتون وقت مناسب رو اعلام میکنند.جمعه ها فقط برای گرفتن جواب مدیکال میتوانید مراجعه کنید
‎Dr. Shukla‎
‎Dr. SANDHYA .R.SHENOY‎
Medical ‎Director, NMC Hospital, Deira, Dubai,‎
Tel: ‎009714 2689800, 2683131,Fax: 0097142682353‎
برای گرفتن وقت از ‎nmc‎ دوبی، میتونین به این آدرس میل بزنین:
‎appointmentdeiradxb@nmc.ae‎
2- البته ‎The Polyclinic‎ هم هست در دیره خیابان پورت سعید روبروی دیره سیتی سنتر که ظاهراً به خاطر قیمت بالاتر جدیداً کسی بهش سر نزده ولی اگر خواستید این آدرس سایتش:
‎http://nayalclinic.hpage.co.in/welcome_55113891.html
تشکر کنندگان:
مصاحبه ما از آنکارا به ابوظبی تغییر کرده. و روز مصاحبه ما دوشنبه 16 می هست که ۱۴می هم براساس تقویم سال قبل تعطیل رسمی هست. سوالم این هست که مدیکال در روز 14 انجام میشه؟اگر نه من باید پنج شنیه برای مصاحبه برم یا میتونم جمعه صبح هم مدیکال رو انجام بدم؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-25 ساعت 16:17)mfarazz نوشته:  دوستان عزیز 2016 یک مطلب مهم اینکه به هر کجا که میرید کارکنان آنجا براحتی فارسی رو بهتر از من و شما صحبت میکنن و متوجه هستن پس خیلی مراقب صحبتهاتون در مرکز NMC  و سفارت باشید و صادقانه واقعیات رو بگید.زمانی که رفتیم برای معاینه دکتر شکولا اول انگلیسی صحبت میکرد بعدش شروع کرد به فارسی روان و سلیس صحبت کردن. ضمنا به هیچ عنوان روز مصاحبه از بیرون سفارت عکس نگیرید که صد درصد ریجکت میشید. همه جای بیرون سفارت دوربین مدار بسته هستش و کنترل میشه. داخل سفارت هم برخوردها خیلی مودبانه و دوستانه هستش از نگهبانها تا افسر مصاحبه کننده. فقط یادتون باشه همه چیز و صادقانه بگید . روز مصاحبه ما یک خانم و آقای مسن اومده بودن که یک برگه ساختگی آورده بودن و همونجا ریجکتشون کردن. از بردن وسایل اضافی مثل کیف و موبایل و.... خودداری کنید. هر چیزی که لازم دارید بعلاوه مدارکتون رو بگذارید توی پاکت NMC اون پاکتو میتونید ببرید توی سفارت. ضمنا صبح زود قبل از هفت صبح در سفارت باشید چون هفت به بعد خیلی شلوغ میشه. اگر از آژانسها و نفراتی که در دوبی پیکاپ میکنن استفاده کنید خیلی کارتون راحتتر میشه. لیست این آژانسها و نفرات در تاپیک 2015 هستش. ضمنا تا آخرین لحظه امکان تغییر زمان و مکان مصاحبه وجود داره که در این صورت از طریق ایمیل بهتون اطلاع میدن. مصاحبه ما در نامه دوم 30 جون و در آنکارا بود ،که 28می یک ایمیل زدن و گفتن 25 جون سفارت ابو ظبی باشید.

موفق باشید

سلام شب همگی دوستان عزیزم بخیر
mfarazz عزیز من اتفاقی پست شما رو دیدم و از امضاتون متوجه شدم اقدام کردین برای پاس سفید، راستش یه سوالی من دارم که ممنون میشم شما یا بقیه اعضا اگر تونستین راهنمایی کنین
من الان ترم 6 کارشناسی هستم، و یک ترم بیشتر نمی تونم مرخصی از دانشگاه بگیرم، با این حساب اگر تو این یک ترم تحصیلی گرین کارت من بیاد، قصد دارم برای پاس سفید اقدام کنم تا درسم تموم بشه اینجا و بعد برم آمریکا، در غیر این صورتم که مجبور میشم درس و نصفه ول کنم، حالا با این اوصاف اگر آفیسر پرسید درس و دانشگاتو چیکار میخای کنی؟ راستشو بگم؟ (این که شاید بخام پاس سفید بگیرم، گزینه منفی حساب نمیشه؟ یه وقت فک نکنن من نمیخام برم آمریکا و فقد گرین کارتو میخام) یا بگم نمی دونم و در موردش تصمیم نگرفتم؟ کدومش بهتره؟ اگر ازم نپرسه که ایشالا نپرسه هم که هیچی نمی گم Cool
وقت مصاحبه ام هم 15 فروردین شده، یکشنبه، من قرار شده چهارشنبه عصر برم برای مدیکال دوبی در دیره، چه ساعتی برم بهتره به نظرتون؟ وقت هم نگرفتم!
تشکر کنندگان:
دوست گرامی
با تشکر قبلی از همه ی کسانی که جهت کمک به سایر دوستان و هموطنان  وقت میذارن .

پاینده باشید

من فک میکنم همه روزه میتونید پاسو تحویل سفارت بدین اما فقط روزهای 2 و 5 ضنبه ویزا صادر میکنن.محض احتیاط از ایمیل سفارت هم پرینت بگیرید.
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان:

اگر بچه کوچیک ندارید، شنبه صب برید مدیکال و جوابش یکشنبه صب اماده میشه. اگرهم به احتمال 1درصد اماده نشه اصلا نگران نباشید،بعد از مصاحبه میتونید ببرید.
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016