کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-03-27 ساعت 09:02)لطف اله نوشته:  دوستان خوبم سلام ...برای مدیکال ابوظبی باید وقت بگیریم ...اگه کسی ایمیل دکتر شوگلا را میدونه لطف کنه به من اطلاع بده

دوست عزیز شما nmc دبی میخاین برین یا ابوظبی؟؟ دکتر شولکا در nmc دبی هست. برای دبی نیاز به وقت قبلی نیست. برای ابوظبی هم فک نمیکنم نیاز باشه. ترجیحا ادرس ایمیل هادر اول همین تاپیک هست. مطالعه بفرمایید.
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان: لطف اله ، nimashariat ، amirak7
(2016-03-27 ساعت 09:19)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-03-27 ساعت 09:02)لطف اله نوشته:  دوستان خوبم سلام ...برای مدیکال ابوظبی باید وقت بگیریم ...اگه کسی ایمیل دکتر شوگلا را میدونه لطف کنه به من اطلاع بده
دوست گرامی
مدیکال میخواهید ابوظبی تشریف ببرید یا دبی؟

Shy پرسپولیس عزیز من nmc دبی انشالله مدیکال میرم
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان:
(2016-03-29 ساعت 08:53)لطف اله نوشته:  
(2016-03-27 ساعت 09:19)پرسپولیس6 نوشته:  
دوست گرامی
مدیکال میخواهید ابوظبی تشریف ببرید یا دبی؟

Shy پرسپولیس عزیز من nmc دبی انشالله مدیکال میرم
دوست گرامی
بعد از رسوندن سلام و تبریک بنده به مناسبت عیدو کارنتیو و وفت مصاحبه (و ایشاله در آینده ویزاتون) خدمت همسر و فرزند گرامی کافیست برنامه مصاحبه تون رو به nmc دبی ارسال بفرمایید تا تایید وقتتون براتون بیاد هرچند هیچ نیازی به آن ندارید و این فقط جهت اطمینان خاطره (همون کاریه که ما هم انجام دادیم)
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: لطف اله
(2016-03-28 ساعت 00:39)fatemeh.h95 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 16:17)mfarazz نوشته:  دوستان عزیز 2016 یک مطلب مهم اینکه به هر کجا که میرید کارکنان آنجا براحتی فارسی رو بهتر از من و شما صحبت میکنن و متوجه هستن پس خیلی مراقب صحبتهاتون در مرکز NMC  و سفارت باشید و صادقانه واقعیات رو بگید.زمانی که رفتیم برای معاینه دکتر شکولا اول انگلیسی صحبت میکرد بعدش شروع کرد به فارسی روان و سلیس صحبت کردن. ضمنا به هیچ عنوان روز مصاحبه از بیرون سفارت عکس نگیرید که صد درصد ریجکت میشید. همه جای بیرون سفارت دوربین مدار بسته هستش و کنترل میشه. داخل سفارت هم برخوردها خیلی مودبانه و دوستانه هستش از نگهبانها تا افسر مصاحبه کننده. فقط یادتون باشه همه چیز و صادقانه بگید . روز مصاحبه ما یک خانم و آقای مسن اومده بودن که یک برگه ساختگی آورده بودن و همونجا ریجکتشون کردن. از بردن وسایل اضافی مثل کیف و موبایل و.... خودداری کنید. هر چیزی که لازم دارید بعلاوه مدارکتون رو بگذارید توی پاکت NMC اون پاکتو میتونید ببرید توی سفارت. ضمنا صبح زود قبل از هفت صبح در سفارت باشید چون هفت به بعد خیلی شلوغ میشه. اگر از آژانسها و نفراتی که در دوبی پیکاپ میکنن استفاده کنید خیلی کارتون راحتتر میشه. لیست این آژانسها و نفرات در تاپیک 2015 هستش. ضمنا تا آخرین لحظه امکان تغییر زمان و مکان مصاحبه وجود داره که در این صورت از طریق ایمیل بهتون اطلاع میدن. مصاحبه ما در نامه دوم 30 جون و در آنکارا بود ،که 28می یک ایمیل زدن و گفتن 25 جون سفارت ابو ظبی باشید.

موفق باشید

سلام شب همگی دوستان عزیزم بخیر
mfarazz عزیز من اتفاقی پست شما رو دیدم و از امضاتون متوجه شدم اقدام کردین برای پاس سفید، راستش یه سوالی من دارم که ممنون میشم شما یا بقیه اعضا اگر تونستین راهنمایی کنین
من الان ترم 6 کارشناسی هستم، و یک ترم بیشتر نمی تونم مرخصی از دانشگاه بگیرم، با این حساب اگر تو این یک ترم تحصیلی گرین کارت من بیاد، قصد دارم برای پاس سفید اقدام کنم تا درسم تموم بشه اینجا و بعد برم آمریکا، در غیر این صورتم که مجبور میشم درس و نصفه ول کنم، حالا با این اوصاف اگر آفیسر پرسید درس و دانشگاتو چیکار میخای کنی؟ راستشو بگم؟ (این که شاید بخام پاس سفید بگیرم، گزینه منفی حساب نمیشه؟ یه وقت فک نکنن من نمیخام برم آمریکا و فقد گرین کارتو میخام) یا بگم نمی دونم و در موردش تصمیم نگرفتم؟ کدومش بهتره؟ اگر ازم نپرسه که ایشالا نپرسه هم که هیچی نمی گم Cool
وقت مصاحبه ام هم 15 فروردین شده، یکشنبه، من قرار شده چهارشنبه عصر برم برای مدیکال دوبی در دیره، چه ساعتی برم بهتره به نظرتون؟ وقت هم نگرفتم!

سلام
توصیه میکنم واقعیت رو بگید و اصلا نگران نباشید . چون اکثر مهاجرین جدید پاس سفید میگیرند...افسر مهاجرت هم اینو میدونه. فقط صادقانه پاسخ بدید چون افسرهای سفارت بیشتر روانشناس هستند تا سیاسی. ضمنا پاسخها رو در حد جواب بدید و هیچ توضیح اضافه ای هم ندید.
برای معاینات پزشکی هم سعی کنید صبح ساعت ۸ اونجا باشید. اگر بعد از ظهر میخواید برید حداکثر دیگه ۱ اونجا باشید.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: nimashariat
دوستان كسي تو منطقه ي ديره يا همون حوالي هتلي را ميشناسه كه اينترنتش رايگان باشه؟
تشکر کنندگان:
(2016-03-31 ساعت 15:28)Sam-90 نوشته:  دوستان كسي تو منطقه ي ديره يا همون حوالي هتلي را ميشناسه كه اينترنتش رايگان باشه؟

سلام

اکثر هتلهای امارات اینترنت رایگان دارن.بعضی هاشون حتی داخل اتاق هم اینترنت رایگان دارن.

ما در هتل Park Inn by Radisson در منطقه دیره اقامت داشتیم که اینترنت رایگان داخل اتاق داشت .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Sam-90 ، golia
(2016-03-31 ساعت 17:19)siamak نوشته:  
(2016-03-31 ساعت 15:28)Sam-90 نوشته:  دوستان كسي تو منطقه ي ديره يا همون حوالي هتلي را ميشناسه كه اينترنتش رايگان باشه؟

سلام

اکثر هتلهای امارات اینترنت رایگان دارن.بعضی هاشون حتی داخل اتاق هم اینترنت رایگان دارن.

ما در هتل Park Inn by Radisson در منطقه دیره اقامت داشتیم که اینترنت رایگان داخل اتاق داشت .

ممنون از پاسختون.
به نظر مياد اين هتل حدود نيم ساعت با فرودگاه و nmc فاصله داشته باشه از نظر هزينه تاكسي با هتلي كه مثلاً ٥ كيلومتر فاصله داره با ان ام سي و فردوگاه ممكنه كمي برام توضيح بدهيد به چه شكل هست؟
تشکر کنندگان:
با سلام و پوزش بسیار بسیار فراوان
اگر امکان داره یک نفر یک بار دیگه مدارک مصاحبه و مدیکال را به تفکیک برای نفر اصلی ( چه مدارکی باید ترجمه بشه ) و همراه با تعداد کپی ها برای بنده بنویسه
بسیار تشکر و پوزش دوباره
شماره کیس:2016AS6### سربازي س - شغل  دولتي
همسر : شغل دولتي  
تاریخ رویت قبولی:  may / 5 ( ٩٤/٠٢/١٥ )
کنسولگری:  آنکارا
تشکر کنندگان:
(2016-03-31 ساعت 20:56)Sam-90 نوشته:  
(2016-03-31 ساعت 17:19)siamak نوشته:  

سلام

ممنون از پاسختون.
به نظر مياد اين هتل حدود نيم ساعت با فرودگاه و nmc فاصله داشته باشه از نظر هزينه تاكسي با هتلي كه مثلاً ٥ كيلومتر فاصله داره با ان ام سي و فردوگاه ممكنه كمي برام توضيح بدهيد به چه شكل هست؟

دوست عزیز
شما اگه کلا" تو منطقه ی دیره اقامت داشته باشید تا nmc کمتر از 10 دقیقه فاصله خواهید داشت . ما تو هتل سیتی سیزن اقامت داشتیم که رقت و برگشت تاکسی تا nmc هرکدام شد 15 درهم البته فرودکاه را ترانسفر روی تور داشتیم ولی فکر میکنم اونم حدود دوبرابر مسیر nmc بود.
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: Sam-90
سلام دوستان

من 11 آپریل تو ابوظبی مصاحبه دارم هفته قبل ازدواج کردم یه ایمیل به سفارت فرستادم که همسرمم اضافه کنن اونام بهم جواب دادن که پاسپورت و عقدنامه رو براشون ایمیل کنم تا همسرمم به کیسم اضافه کنن من 5 روز پیش براشون فرستادم ولی هیچ جوابی ندادن به ایمیلم به نظرتون چی کار کنم 5 روز دیگه ام پروازمونه در ضمن من ایمیلمو به AbuDhabiIV@state.gov زدم تو سایت ثبت نکردم پون جاب قبلیو از همین ایمیل گرفته بودم اگه دوستان نظری دارن راهنمایی کنن ممنون میشم
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
نتیجه مصاحبه :AP  (سربازی معاف ، شغل شرکت خصوصی نفت وگاز ، لیسانس کامپیوتر)
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
نفر دوم  Ready  : ١١،١٩،٢١ آپريل  -  ٣ مي - ١١ مي - ١٨ مي -11 آگوست کلیر
دريافت ويزا : ٢٤ آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-04-01 ساعت 23:37)amirak7 نوشته:  سلام دوستان

من 11 آپریل تو ابوظبی مصاحبه دارم هفته قبل ازدواج کردم یه ایمیل به سفارت فرستادم که همسرمم اضافه کنن اونام بهم جواب دادن که پاسپورت و عقدنامه رو براشون ایمیل کنم تا همسرمم به کیسم اضافه کنن من 5 روز پیش براشون فرستادم ولی هیچ جوابی ندادن به ایمیلم به نظرتون چی کار کنم 5 روز دیگه ام پروازمونه در ضمن من ایمیلمو به AbuDhabiIV@state.gov زدم تو سایت ثبت نکردم پون جاب قبلیو از همین ایمیل گرفته بودم  اگه دوستان نظری دارن راهنمایی کنن ممنون میشم

مبارك باشه
يك نفر را ديدم زمان مصاحبه شرايطش مثل شما بود با اين تفاوت كه اون اعلام نكرده بود و زمان مصاحبه هر مدركي از خودش خواسته بودند را براي همسرش اورد و افيسر ازشون سوال كرد كه چرا زودتر اعلام نكردي گفت بخاطر اينكه تازه پيداش كردم خنديدن و ويزا به هر دوشون دادند.
تشکر کنندگان: amirak7 ، storagemeter ، پرسپولیس6 ، nimashariat
سلام، دوستاني كه رفتند مصاحبه ممكنه شماره يك ترانسفر خوب از دوبي به سفارت رو كه باهاش رفتيد و خوب و قيمت مناسب بوده بديد؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزم که مصاحبه رفتن ممنون میشم لیست هتل های مناسب و ارزان رو گه رفتن و راضی بودن اینجا بذارن تا ما بتونیم استفاده کنیم ازشون ترجیحا نزدیک مترو و صبحانه هم داشته باشن باتشکر
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2016-04-03 ساعت 08:00)setareh1106 نوشته:  سلام، دوستاني كه رفتند مصاحبه ممكنه شماره يك ترانسفر خوب از دوبي به سفارت رو كه باهاش رفتيد و خوب و قيمت مناسب بوده بديد؟
سلام به نظر من برو دوبی پیدا کن کسایی هستند که ببرند. آگه هم خواستی بهم پیام بده تا راهنماییت کنم که الکی پول زیاد ندید

فرستاده شده از SM-A310Fِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: setareh1106
(2016-04-03 ساعت 13:59)sinar نوشته:  دوستان عزیزم که مصاحبه رفتن ممنون میشم لیست هتل های مناسب و ارزان رو گه رفتن و راضی بودن اینجا بذارن تا ما بتونیم استفاده کنیم ازشون ترجیحا نزدیک مترو و صبحانه هم داشته باشن باتشکر
سلام هتل های سمت میدان بنی یاس تو دیره خوبه و قیمتش هم مناسبه و نزدیک مترو هستند

فرستاده شده از SM-A310Fِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان