کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-13 ساعت 01:02)mersedehbb نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 20:09)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 01:31)tamana2016 نوشته:  با سلام جناب قریشی بنده رو هم میتونید راهنمایی کنید ممنون دار میشم
سربازی نیروی انتظامی تعمیر کار ماشین های پلیس(کارای برقی: سیم کشی وتعمیرات چراغ گردان) در ضمن میتونم نامه بگیرم که نیروی فنی وتعمیر کار بودم این کارو بکنم؟
کیس نامبر ۷۲۰۰/ ایروان /رشته غیر حساس /شغل شرکت خصوصی /۲نفر
شرایطم رو چطور براورد میکنید با سپاس فراوان

دوست عزیز باور بفرمایید از الان پیش بینی کردن کار خیلی دشواری هستش ولی از قدیم گفتن انسان به امید زندست و شماهم امیدوار باشید. در ۲۰۱۵ دوستان زیادی با شرایط مشابه شما ویزا گرفتند
ولی بودند کسانی که با کیسهای پایین و به مراتب بهتر که موفق به گرفتن ویزا نشدند. کلآ لاتاری اسمش روشه و در تمام مراحل نیازمند داشتن شانس هستید

ببخشید یک سوال.میخواستم ببینم کسانی هم که سربازی معاف شدن هم احتمال کلیرنس خوردن دارن یا نه؟؟؟

این افراد 99 درصد اگر شغل حساس نداشته باشند مشمول کلیرنس نمیشوند ولی همیشه باید احتمالات را در نظر بگیرید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: matin86 ، tamana2016 ، smpf ، lotfe.kh ، لطف اله ، aligeocivil ، mfte.teacher ، nimashariat ، j.modarres
(2015-10-12 ساعت 14:01)golia نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 12:15)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 12:07)Hana2015 نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 11:53)golia نوشته:  دوستان عزیز سلام میخواستم بپرسم حالا که کارت های پایان خدمت عوض شده و هیچ اطلاعاتی در مورد یگان خدمتی روی اون ثبت نشده ( فقط درجه و مدت خدمت) خود من که یکی از امیدواری هام این بود که در ا رت ش خدمت کردم وشانس بیشتری دارم تا ویزای یکضرب و یا حداقل مدت کوتاه کلیرنس داشته باشم . چطوری میتونم ثابت کنم که محل خدمتم س نبوده؟ آیا امکان داره اطلاعات قبلی رو از نظام و ظ ی ف ه بگیریم و اصلا بهتر هست پیگیر این مساله باشیم تا ریسک ap خوردن کمتر بشه ؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز.همانگونه که خودتون در جریان هستید درجات نظامی در س پ ا ه از لیسانس (ستوان) و با مدارک پایین رزمدار و رزم آور و رزمیار هست در صورتیکه در ا ر ت ش استوار و گروهبان و سرجوخه و فکر میکنم تنها موضوعی که باعث میشه متوجه بشوند شما کجا خدمت کردید در همین هست وگرنه سایت نظام وظیفه دسترسی های عمومی برای استعلام رو بسته و مثل قبل نیست که همه بتونن در سایت سوابق شما رو بررسی کنند.ولی من خودم با اینکه میدونم FBI چک در انتظارم هست (محل خدمتم س پ اه نیروی م ق ا و م ت ب س ی ج ) ولی نمیخوام ریسک کنم و حقیقت رو میگم که بهانه برای ریجکت شدن به دستشون ندم.
با سلام hana
من هم با نظر شما موافقم و باید صداقت داشت چون بود کسی که دقیقاً همین جایی که شما خدمت کردی بود و بعد از چندین ماه کلیر شد و در حال آماده شدن برای رفتن هستش.
موفق باشید.

البته دوستان من نوشتم که در ا رت ش خدمت کردم و حتما حقیقت را خواهم گفت ولی منظورم این هست چطور به آفیسر ثابت کنم که کجا خدمت کردم؟
چند روز پیش به یکی از شعب پلیس+۱۰ رفتم گفتم برای رسته خدمتی و محل خدمتم گواهی میخوام .اونا گفتن .... میخواستم ببینم اگر اون گواهی رو داشته باشم که مثلا در ا ر ت ش خدمت کردم بهتر نیست ؟ فقط همین

با سلام
از درجه نظامی شما که قبلاً توضیح دادم مشخص میشه که محل خدمت شما کجاس
شماره کیس: 2016AS7000
تاریخ رویت قبولی:9May2015
کنسولگری:Ankara تغییر به ایروان توسط ‎KCC‎
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:13May2015
جمع هزینه واکسنها: هپاتیت 3 مرحله 27000 تومان+مننژیت 40000 تومان+ آنفلوانزا 30000 تومان+ یک نوبت دیفتری و کزاز و MMR دریافت شده+90000 درام هزینه معاینات پزشکی ارمنستان+660 دلار هزینه ویزا
کارنت شدن کیس:Aprill-12 تاریخ مصاحبه : June-7  ساعت 13:30  دریافت کلیرنس:اولین آپدیت June-8،June-9 ، August-19 ، 2-August دریافت ویزا:          ورود به آمریکا:            دریافت گرین کارت:            جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: smpf ، shahabjafari ، matin86
با سلام به دوستان آنکارایی
دوستان میخوام یه سئوالی بپرسم آیا سایت برای شما هم همون تا 7 اکتر آپدیت شده؟
یا فعلاً همین طوری هست؟
دوستان AP خورده یه نظری بدن ببنیم که سایت در چه وضعیتی هست؟
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,616)
تشکر کنندگان: smpf ، shahabjafari
(2015-10-06 ساعت 11:22)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیزم من ی موضوع مهم رو میخوام عرض کنم.
متاسفانه هر ساله تعدادی از دوستان ویزای نصفه و نیمه میگیرن و اکثرا خانم ها مجبور میشن با بچه ها قبل از اتمام تاریخ ویزا وارد یو اس بشن که واقعا کلر سختی هست. خلاصه اینکه ما احتمالا فوریه ۲۰۱۶وارد امریک ا میشیم و من و خانمم اونجا صد در صد در خدمت دوستان هستیم مخصوصا کیس های نصفه و نیمه و عزیزان تا هر زمانی که دلشون بخواد و کارهاشون راست و ریس بشه میتونند پیش ما بمونند و رو ما حساب کنند حتی میتونیم تو ایران هم با همدیگه آشنا بشیم و ... دوستان فقط لطف کنید این موضوع رو به اطلاع تمام دوستان برسونید البته من این پست رو تو بقیه تاپیک ها هم میذارم و شما هم به بقیه دوستان در هر سال که برنده میشن اطلاع بدید.

واقعاً از این همه سخاوتمندی شما ممنونم. من اعتقاد دارم هر آدمی نون قلبشو میخوره و به همین خاطره که خدا به شما معجزشو هدیه داد.
امیدوارم که امسال همه همسفران ویزا بگیرن اونم از نوعه یک ضربش
شماره کیس: 51XX - تاریخ رویت قبولی: 7May2015 - کنسولگری: ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر
ارسال فرمهای سری اول: 22May2015-  تاریخ کارنت شدن : 8Feb2016 - تاریخ مصاحبه:17APR2016 - آپدیتها: 19 , 21 آپریل و 6 ، 12 ژوین (تبدیل به Or)
تاریخ کلیرنس:.... - اولین سفر به آمریکا: Big GrinCool - وضعیت کیس ( ارشد عمران - شرکت خصوصی- معاف)
تشکر کنندگان: ho_tasha ، mehdihk ، lighthouse ، smpf ، Hana2015 ، shahabjafari ، matin86
سلام به همه
سايت سفارت ابوظبي ادرس ش چيه

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-02 ساعت 11:08)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسد Invalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.
سلام. آقا چرا استرس آخهههههههههههههههههه؟؟؟ Big GrinBig GrinBig Grin واسه همه همینه. ظاهرا از ژانویه میتونی بری چک کنی. هنوز کیس ماهارو نزدن تو سایتشون. منم از دوستان با تجربه تر پرسیدم ولی استرس ندارم.Cool اینجوری بخواید پیش برید دور از جون سکته میزنید که... آرااااااااااااااامش داشته باشید و مابقی رو هم آروم کنید و بذارید این زنجیره تا دریافت خبرهای خوش ادامه داشته باشه.
موفق باشید Smile
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان: ho_tasha ، smpf ، Interuniversal ، matin86
[quote='ghazal2016' pid='673011' dateline='1444720149']
سلام به همه

CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
(2015-10-13 ساعت 13:33)masoud1362 نوشته:  [quote='ghazal2016' pid='673011' dateline='1444720149']
سلام به همه

http://www.abudhabiivo.net/
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-10-13 ساعت 13:33)masoud1362 نوشته:  [quote='ghazal2016' pid='673011' dateline='1444720149']
سلام به همه

http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant visas.html
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
سلام دوستان اگر برگه صورتي رو بدهند و بگويند فلان روز بياييد جهت گرفتن ويزا أيا ممكن هست كه باز هم ايرادي بگيرند و بابت چيزي ويزا رو صادر نكنند ؟ موردي بوده تا حالا دوستاني كه تجربه دارند ؟
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
(2015-10-13 ساعت 15:08)srmir نوشته:  سلام دوستان اگر برگه صورتي رو بدهند و بگويند فلان روز بياييد جهت گرفتن ويزا أيا ممكن هست كه باز هم ايرادي بگيرند و بابت چيزي ويزا رو صادر نكنند ؟ موردي بوده تا حالا دوستاني كه تجربه دارند ؟

گاها مواردی رو دیدیم که سفارت به علت حالا اسمش رو بگذاریم تموم شدن کاغذ یا هر چیز دیگه ای برگه ای به رنگ دیگه دادن اما اعلام کردن که فلان روز تشریف بیارین سفارت یا برین اداره پست برای تحویل گرفتن پاسپورت ها
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: Hana2015 ، smpf ، shahabjafari ، Interuniversal ، matin86 ، j.modarres
دوستان آیا امکان پست کردن پاسپورت و ویزا از ابو ظبی وجود داره؟چون ما یه دوست تو ابوظبی داریم و میتونیم پاسپورتها رو به ایشون بدیم تا بعد از کلیر شدن به سفارت بره و ویزاهامون رو بگیره.چون دوستان 2015 گفته بودن در صورت داشتن کپی رنگی از پاسپورت میشه به سفارت ایران که البته نمیدونم در کدوم شهر هست مراجعه کرد و محوز خروج از امارات رو گرفت.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
(2015-10-13 ساعت 18:29)a4542 نوشته:  دوستان آیا امکان پست کردن پاسپورت و ویزا از ابو ظبی وجود داره؟چون ما یه دوست تو ابوظبی داریم و میتونیم پاسپورتها رو به ایشون بدیم تا بعد از کلیر شدن به سفارت بره و ویزاهامون رو بگیره.چون دوستان ۲۰۱۵ گفته بودن در صورت داشتن کپی رنگی از پاسپورت میشه به سفارت ایران که البته نمیدونم در کدوم شهر هست مراجعه کرد و محوز خروج از امارات رو گرفت.

قسمت اول سوالتون جوابش بله هست این کار همون پیک آپ هستش که آژانس هایی هم تو ایزان این کار رو انجام میدن . البته اگر به فرد میدیدن حتما قابل اعتماد باشه و برگه آبی رو هم که از سفارت گرفتین بهش بدین جون بدون اون نمیشه.
قسمت دوم سوال تون یادمه پارسال یکی از آنکارا این کار رو انجام داده بود . روالش یادم نمونده.

تشکر کنندگان: smpf ، sahar2016 ، j.modarres
(2015-10-13 ساعت 15:08)srmir نوشته:  سلام دوستان اگر برگه صورتي رو بدهند و بگويند فلان روز بياييد جهت گرفتن ويزا أيا ممكن هست كه باز هم ايرادي بگيرند و بابت چيزي ويزا رو صادر نكنند ؟ موردي بوده تا حالا دوستاني كه تجربه دارند ؟

تا حالا موردی ندیدم که به این صورت بوده باشه و فکرم نمی کنم این حالت اصلا پیش بیاد سال گذشته تو ماه جون مشکل برای صدور ویزا پیش اومد حتی تو اون حالت گفتن منتظر بمونین خودمون تلفنی بهتون خبر میدیم. چون مشکل صدور ویزا سراسری بود .

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، smpf
(2015-10-13 ساعت 16:35)mfte.teacher نوشته:  

گاها مواردی رو دیدیم که سفارت به علت حالا اسمش رو بگذاریم تموم شدن کاغذ یا هر چیز دیگه ای برگه ای به رنگ دیگه دادن اما اعلام کردن که فلان روز تشریف بیارین سفارت یا برین اداره پست برای تحویل گرفتن پاسپورت ها

سلام منظور من اين هست كه شده به كسي ويزاي يك ضرب بدهند ولي بعد روزي كه بايد ويزا رو بگيري به دليلي ريجكت بشي ؟!
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل