کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-09 ساعت 00:48)ستوده نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 08:41)Hosein_hhs نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 02:01)aminreza نوشته:  دقیقا آپدیتهاتون به حاطر ایمیل هایی که به سفارت زدین هست . به ازای هر ایمیل، کیس در سیس یک بار آپدیت می خوره
با سلام
البته در اينكه سفارت ايروان كند عمل ميكنه شكي نيست ولي شما چون مصاحبتون قبل از ژانويه ٢٠١٦ بوده خوب شايد تعدادي از آپديت هاتون قبل سال بوده كه نتونستين ببينين!!
دوستمون به نکته خوبی اشاره کردند ، دقتشون قابل تحسینه 
قابل توجه عزیزانی که مصاحبه شون در سال جاری میلادی بوده !
سایت سیس از اول ژانویه باز می شه نه اینکه قبل از ژانویه رو نشون نمیده !! اتفاقا وقتی اول ژانویه باز میشه ما آپدیت های قبل از ژانویه رو می بینیم منتهی آخرین آپدیت .
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: matin86 ، rezamehrzad
(2016-02-09 ساعت 00:50)yassin30 نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 20:35)Persian-Gulf نوشته:  دوستان من الان اپ خوردم باز علامت / به اور تبدیل شد فک کنم خبریه
دوست عزيز شما نه امضا تون کامله نه جواب دیگران رو دادین..
کدوم سفارت بودید چه تاریخی مصاحبه داشتید ؟ کجا بوده..

دوست عزيز 
جوابتون رو در صفحه قبل دادن!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: saed.asefi
(2016-02-08 ساعت 22:47)Persian-Gulf نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 22:35)hamidzxc نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 20:35)Persian-Gulf نوشته:  دوستان من الان اپ خوردم باز علامت / به اور تبدیل شد فک کنم خبریه

با سلام و تبریک
منظورتون چیه که گفتید " باز " ؟
یعنی قبلا هم  OR  شده بودید ؟
و باز هم / شده بود و حالا دوباره OR  شده ؟
با تشکر
باز برای اپدیت بود. علامت اور با اپدیت اخر بود

سلام دوستان . من 7 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم و مثل همین دوستمون 8 فوریه در سیس آپدیت شدم و علامت / به or تبدیل شد . تاریخ آپ ها در سیس : 25 ژانویه _ 9 دسامبر _ 5 فوریه و 8 فوریه .. به امید کلیری گروهی .
تشکر کنندگان: غنچه ، Joje mohajer ، humsun ، sahar2016 ، behjan ، saed.asefi ، fatemeh qanbari ، hamidzxc ، panizrm ، مل مل ، sheinos
با سلام خدمت همه دوستان
من و همسرم 16 نوامیر مصاحبه داشتیم و همسرم بخاطر معافیت ک خوردند و دلیل معافیت ایشون جبهه پدرشون بود!!!
شماره کیس ما **28 هست و تاریخ اپدیت ها 9 دسامبر، 25 ژانویه، 4 فوریه و 8 فوریه بود.
از طرفی بعد از باز شدن سایت سیس علامت / اصلا وجود نداشت و از همون اول or بود.
به نظرتون میشه به چند روز آینده امیدوار بود؟؟؟
تشکر کنندگان: saed.asefi ، sahar2016 ، fatemeh qanbari ، hamidzxc ، panizrm ، مل مل ، behjan ، Joje mohajer
(2016-02-09 ساعت 00:25)sheinos نوشته:  دوستان عزیز صبور باشید. هزچی خیره انشاالله اتفاق میفته. استرس و تنش رو از خودتون دور کنید. به خدا توکل کنید و به زندگیتون برسید. تا میتونید هم زبان انگلیسی خودتون رو تقویت کنید

سلام دوستان
من با کیس نامبر 5000که میگند تازه کارنتیها اومده هر کار میکنم نمیتونم  شماره کیس نامبر رو وارد کنم  تا نامه دوم دعوت به مصاحبه رو ببینم
لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون از شما
چون اطلاعات رو رقبول نمیکنه واین خطا رو میزنه

[font=Arial]The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'[/font]
تشکر کنندگان:
سرعت کار سفارتها قابل تقدیره . در هفته سه روز کار می کنن و اگه حالشو داشته باشن روزی دو تا کیس آپدیت یا or می کنن و در کل هفته ای ۶ الی هفت کیس آپدیت میشن بعد ما دلمون خوشه به کلیر گروهی . بی خود نیست که بیشتر دوستانمون حتی بعد از شش ماه کلیر نشده بودن واقعا خدا بهمون صبر بده .
تشکر کنندگان: panizrm ، rezamehrzad ، asal1372 ، مل مل ، aminreza ، behjan
(2016-02-09 ساعت 10:06)samiin نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
من و همسرم 16 نوامیر مصاحبه داشتیم و همسرم بخاطر معافیت ک خوردند و دلیل معافیت ایشون جبهه پدرشون بود!!!
شماره کیس ما **28 هست و تاریخ اپدیت ها 9 دسامبر، 25 ژانویه، 4 فوریه و 8 فوریه بود.
به نظرتون میشه  به چند روز آینده امیدوار بود؟؟؟

من فکر میکنم بهتر خودتون برای خبر خوب آماده کنید
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: panizrm ، j.modarres ، PNM ، SornaSoftt
(2016-02-07 ساعت 18:29)Siamak.k نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 18:09)masoud.h نوشته:  سلام. جالبه ما با هم در یک روز مصاحبه داشتیم و اولین اپدیت شما 20 اکتبر بود، برای من 17 دسامبرو الان من دومی رو داشتم ،شما هیچ !!!  گیج کنندس این مساله!؟

سلام دوست عزیز
اصلا گیج کننده نیست . شرایط هر کیس با کیس دیگر متفاوته و مصاحبه در یکروز دلیل بر کلیر شدن در یک روز یا آپدیتهای مشابه نمیشه .روزی که ما مصاحبه داشتیم آقای مجردی با خدمت س و کار در نیروگاه خصوصی با ما بودن که ایشون ۴۷ روزه کلیر شدن در صورتیکه که من با سربازی ارتش و شغل آزاد ۷۹ روز طول کشید تا کلیر شدم .
توی این پروسه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست

وفق باشید
بسیار ممنونم از راهنمایی و توضیحاتتون
تشکر کنندگان: SornaSoftt
(2016-02-08 ساعت 02:01)aminreza نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 18:06)masoud.h نوشته:  من چند باری ایمیل دادم ، ولی فکر نکنم به خاطر ایمیل بوده باشه ! در کل برا بقیه هم به همین صورت...

دقیقا آپدیت هاتون به حاطر ایمیل هایی که به سفارت زدین هست . به ازای هر ایمیل، کیس در سیس یک بار آپدیت می خوره
با سلام
البته در اينكه سفارت ايروان كند عمل ميكنه شكي نيست ولي شما چون مصاحبتون قبل از ژانويه ٢٠١٦ بوده خوب شايد تعدادي از آپديت هاتون قبل سال بوده كه نتونستين ببينين!!

احتمالش هست ، به این صورت من 2تا از آپدیت ها رو دیدم... دیگه باید کلیر بشم !!!!!!
تشکر کنندگان: مل مل
(2016-02-08 ساعت 10:39)aminreza نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 02:01)aminreza نوشته:  دقیقا آپدیت هاتون به حاطر ایمیل هایی که به سفارت زدین هست . به ازای هر ایمیل، کیس در سیس یک بار آپدیت می خوره
با سلام
درسته سیس در ژانویه باز میشه و ما آپدیت های قبل ژانویه رو نمی تونیم ببینیم ولی وقتی آخرین آپدیت من 16 اکتبر هست و اگر آپدیتی مثلا در نوابر یا دسامبر داشتم اونجا به عنوان آخرین آپدیت ثبت می شد .

برا من آخری که دیدم ، یعنی از زمانی که سیس باز شد 17 دسامبر بود
تشکر کنندگان:
(2016-02-08 ساعت 11:43)panizrm نوشته:  با سلام به همه دوستان
گویا عزیزانی که جدیدا کلیر شدند در ارتش خدمت کرده اند و در پستها ندیدم کسی که در سپاه خدمت کرده باشد کلیر شده باشد .آیا برذاشت من درست بوده و همسر من که در سپاه خدمت کرده حالا حالا باید منتظر بمونیم؟با تشکر

اینکه در خصوص سپاه سختگیرانه تر عمل میکنند شکی نیست ، ولی بودند دوستانی که در سپاه خدمت کردند و کلیر شدن. من در پلیس دیپلماتیک ( انتظامی) خدمت کردم و الان 4 ماه منتظر کلیر مانده ام !
تشکر کنندگان: panizrm ، sahar2016 ، behjan
سلام دوستان ، میحاستم بدونم الان این سایتها (سفارت و سینس ) کیس ما رو از چه زمانی باید بشناسه ؟
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان:
امروز من یک آپ داشتم وهمسرم هم آپ بعدی برای ایشون تبدیل به اور شده ولی من و پسرم هنوز / هستم .
تشکر کنندگان: sahar2016 ، مل مل ، asal1372 ، behjan ، NGNJ
کسی از ایروان هنوز آپدیت نشده آیا؟ چرا کسی خبر نمی ده؟
دارم استرس می گیرم کم کم .
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 10:06)samiin نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
به نظرتون میشه  به چند روز آینده امیدوار بود؟؟؟

با سلام
امیدوارم هرچه زودتر کلیر شید
بخصوص که سفارتتون هم ابو ظبی بوده که ظاهرا بهتر از بقیه داره عمل میکنه.
ولی چند سوال کوچک داشتم
1- اولین بار درچه تاریخی سایت سیس رو چک کردید و دیدید که  or   دارید ؟
2- این  or   مربوط به شما بود یا مربوط به پرونده همسرتان ؟
3- یا هر دو نفر  or   بودید؟
4- نفر اصلی  برنده شمایید یا همسرتان؟
با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان