کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-09 ساعت 12:35)MSDJVD نوشته:  کسی از ایروان هنوز آپدیت نشده آیا؟ چرا کسی خبر نمی ده؟
دارم استرس می گیرم کم کم .

با سلام و تبریک
ظاهرا خود شما که در امروز آپدیت شدید.
ما 3 فوریه آپدیت داشتیم
آیا در آپدیت امروز شما ،  OR   هم دیده میشد ؟
( چه برای شما و چه برای همسرتان )
با تشکر
تشکر کنندگان: MSDJVD
(2016-02-09 ساعت 11:36)fatemeh qanbari نوشته:  سرعت کار سفارتها قابل تقدیره . در هفته سه روز کار می کنن و اگه حالشو داشته باشن روزی دو تا کیس آپدیت یا or می کنن و در کل هفته ای ۶ الی هفت کیس آپدیت میشن بعد ما دلمون خوشه به کلیر گروهی . بی خود نیست که بیشتر دوستانمون حتی بعد از شش ماه  کلیر نشده بودن واقعا خدا بهمون صبر بده .

سلام دوست عزیز منظورتان از شش ماه انتظار کلیری برندگان سال 2015 است یا 2016 ؟ چون 2016 هنوز از اولین کلیرنس 5 ماه هم نشده. اگه 2015 است لطفا مرجع را بیان کنید تا خیلی امیدوار نباشیم هر چند کاری از کسی بر نمی آید
با تشکر
آن ‎‎کيس نامبر‎‎ 2016AS1###: ‎‎
تعداد افراد: 3 نفر
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎ (تغییر کنسول گری از طرف‎‎kcc‎‎)
ارسال فرم : ‎‎ 29‎‎ می
تاریخ مصاحبه: 13 اکتبر
وضعیت :  نفر اصلی ap ، همسر و فرزند ready
شرایط : سربازی نیروی هوایی ارتش،لیسانس حسابداری ،شرکت خصوصی،‎‎
آپدیت ها : سایت سفارت  13‎‎ اکتبر،31 مارچ، سایت سیس : 9دسامبر،25 ژانویه، 9 مارچ ، 15 مارچ همسر و فرزند ، 12 آپریل ، 17 آپریل
کلیر: 31 مارچ بعد از 171 روز
ایشود : 17 آپریل
دریافت ویزا 23 آپریل
ورود : کالیفرنیا 21 جولای 2016
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 13:00)hamidzxc نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 12:35)MSDJVD نوشته:  کسی از ایروان هنوز آپدیت نشده آیا؟ چرا کسی خبر نمی ده؟

با سلام و تبریک
ما 3 فوریه آپدیت داشتیم
با تشکر
همسرم امروز تبدیل به orشد. ولی من وپسرم که من برنده اصلی هستم امروز آپ داشتیم ولی به orتبدیل نشده .
تشکر کنندگان: hamidzxc ، behjan
امروز9صبح من باز ایمیل زدم به سفارت که سایت کیس رو نمیشناسه حتی بعد از 3 ماه گذشتن اط مصاحبه و ساعت 10 میل زدن که سایت رو اپدیت کردیم الان میشناسه
توی سیس هم آپدیت شد روی 9 فوریه
البته نباید به این دل خوش کرد چون ناشی از ایمیل ما بوده درسته؟
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 13:15)MSDJVD نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 13:00)hamidzxc نوشته:  

با سلام و تبریک
ما 3 فوریه آپدیت داشتیم
با تشکر
همسرم امروز تبدیل به orشد. ولی من وپسرم که من برنده اصلی هستم امروز آپ داشتیم ولی به orتبدیل نشده .

تبریک
امیدوارم طی این هفته یا هفته آینده ، همگی کلیر شید
فکر کنم که شما و پسرتان شرایط یک ضرب رو داشتید
ولی خودتان نخواسته بودید که آن را بگیرید تا همه خانواده با هم ویزا را بگیرند . درسته ؟
آیا همسرتان قبلا هم  OR   شده بودند یا این دفعه اول بود؟
شرایط کاری خود شما و کار وسربازی همسرتان چطوری بود ؟
با تشکر
تشکر کنندگان: مل مل ، behjan
(2016-02-09 ساعت 13:17)ngr نوشته:  امروز9صبح من باز ایمیل زدم به سفارت که سایت کیس رو نمیشناسه حتی بعد از 3 ماه گذشتن اط مصاحبه و ساعت 10 میل زدن که سایت رو اپدیت کردیم الان میشناسه
با سلام
آره فکر کنم که ناشی از ایمیل شما بوده
راستی در این آپدیت ، آیا / دارید یا  OR   ؟
( در خط چهارم از سیس را باید ببینید.   mailed/available         mailed or  available  )
با تشکر
تشکر کنندگان:

ما که آپدیتی نداشتیم. آپدیت مخصوص خودتون بوده. مبارکه.
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 13:36)خsara20e نوشته:  

دوست عزيز ما هم هيچ آپديتي نداشتيم.تقريبا ٤ ماه گذشت ??
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 13:36)sara20e نوشته:  

من هم آپدیتی نداشتم هنوز
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: asal1372
والا بخدا منم دیگه صبرم داره تموم میشه [emoji55]

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
تاریخ مصاحبه 3 نوامبر در ارمنستان
مهندس عمران کار آزاد
سربازی در س [DISAPPOINTED FACE]
شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: asal1372 ، behjan
(2016-02-09 ساعت 11:36)fatemeh qanbari نوشته:  سرعت کار سفارتها قابل تقدیره . در هفته سه روز کار می کنن و اگه حالشو داشته باشن روزی دو تا کیس آپدیت یا or می کنن و در کل هفته ای ۶ الی هفت کیس آپدیت میشن بعد ما دلمون خوشه به کلیر گروهی . بی خود نیست که بیشتر دوستانمون حتی بعد از شش ماه  کلیر نشده بودن واقعا خدا بهمون صبر بده .

سه روز در هفته کار می کنند ؟ مگه 5 روز کاری ندارند ؟ کدوم روزا کار می کنند
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: saed.asefi
(2016-02-09 ساعت 13:31)hamidzxc نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 13:17)ngr نوشته:  امروز9صبح من باز ایمیل زدم به سفارت که سایت کیس رو نمیشناسه حتی بعد از 3 ماه گذشتن اط مصاحبه و ساعت 10 میل زدن که سایت رو اپدیت کردیم الان میشناسه
با سلام
آره فکر کنم که ناشی از ایمیل شما بوده
راستی در این آپدیت ، آیا / دارید یا  OR   ؟
( در خط چهارم از سیس را باید ببینید.   mailed/available         mailed or  available  )
با تشکر

نه همون / مونده
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 14:18)m.abdeahad نوشته:  

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
مهندس عمران کار آزاد

دوست عزیز من یک ماه قبل شما ایروان مصاحبه داشتم وهنوز نه آپدیتی هست نه نشانی از کلیر شدن . خیلی از دوستان شرایط ما رو دارن و در گذشته هم اینجوری بوده . همه دوست داریم تکلیفمون زود روشن بشه . ولی کاری هست که در دستان ما نیست . خیلی ها آرزو دارن سالها منتظر بشن ولی گرین کارت رو بگیرن . ما در این مسیر قرار گرفتیم . بلاخره این روز ها هم تموم می شه . و دوباره مشکلات دیگه و انتظار های دیگه ایی شروع می شن . امیدوارم همه دوستان منتظر ، انتظارشون تموم بشه و خبر خوب بهشون برسه
(2016-02-09 ساعت 02:49)matin86 نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 00:50)yassin30 نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 20:35)Persian-Gulf نوشته:  دوستان من الان اپ خوردم باز علامت / به اور تبدیل شد فک کنم خبریه
دوست عزيز شما نه امضا تون کامله نه جواب دیگران رو دادین..
کدوم سفارت بودید چه تاریخی مصاحبه داشتید ؟ کجا بوده..

سلام دوست عزیز من چطوری میتونم ÷ست بزارم  تا 5تا بشه بتونم با دوستان گفتگو کنم
اگه میشه من رو راهنمایی کنید.
خیلی ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 14:34)aminreza نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 14:18)m.abdeahad نوشته:  

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
مهندس عمران کار آزاد

... همه دوست داریم تکلیفمون زود روشن بشه . ولی کاری هست که در دستان ما نیست . خیلی ها آرزو دارن سالها منتظر بشن ولی گرین کارت رو بگیرن . ما در این مسیر قرار گرفتیم...

کاملا با شما موافقم. خیلی از دوستان مضطرب تنها تجربه مهاجرتشون همین برنده شدن لاتاری است. اگر تجربه‌ دیگه‌ای داشتند و برای بدست آوردن کوچکترین فرصت با چنگ و دندون جنگیده بودن، اگر دار و ندارشون را فروخته بودن و لحظه رفتن خبردار میشدن بخاطر یه مشکل خیلی کوچک و در عین حال احمقانه همه رشته‌هاشون پنبه شده، الآن قدر عافیت را می‌دونستن و برای دو، سه ماه انتظار خودشون را اذیت نمی‌کردن و از لحظه‌لحظه بودن با عزیزانشون لذت می‌بردن.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان