کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-15 ساعت 19:14)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
امروز سفارت سایتو آپدیت کرده دوستان بررسی کنن ببینن که جریان چیه برای ما دومین آپدیت ثبت شد.

سلام
من سايت سفارت ابوظبي و چك كردم
همون اپديت ٧ اكتبر بود

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: smpf ، mfte.teacher
(2015-10-15 ساعت 18:56)امیررضا.س نوشته:  مثل اینکه میگن توی پس زمینه ی کارت مشخصه.نوع درجه هم معلومه.به هر حال اطلاعاتشون قویه
من نمیگم دروغ بگین اما تو کارت های جدید به جز درجه هیچ چیز دیگه ای مشخص نیست پس زمینه هم واسه س پ ا ه و ارتش هیچ فرقی نداره و یکی هست
تشکر کنندگان: smpf ، shahabjafari ، j.modarres
(2015-10-15 ساعت 22:41)ghazal2016 نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 19:14)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
امروز سفارت سایتو آپدیت کرده دوستان بررسی کنن ببینن که جریان چیه برای ما دومین آپدیت ثبت شد.
سلام
من سايت سفارت ابوظبي و چك كردم
همون اپديت ٧ اكتبر بود

این آپ ها فقط واسه سفارت آنکاراس، کلا روال کارش همینجوریه که مثلا هر 4_10 روز یک بار همه ی کیس ها رو آپ میکنه، زیاد جدی نگیرین مبنا رو سیس و ایمیل بزارین. بازم خواستین آپ انکارا رو بررسی کنین بگین بیام توضیح بدم
تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal ، shahabjafari ، matin86 ، لطف اله ، chakavakl ، j.modarres ، lighthouse ، Amir.AA
دوستان عزیزم.

من بازم جا داره تشکر کنم از این همه کمکهای بی دریغ دوستان و مسئولان سایت که واقعا اطلاعات مفیدی از تجربیاتشون رو به اشتراک میذارن که همه استفاده کنن.
از همین تریبون منم اعلام می کنم که در فرستادن مدارک به سفارت اگر دوست داشتین به من خصوصی بدین تا جایی که بتونم از لحاظ دادن اطلاعات، قیمت، تخفیف و ... با سرویس DHL کمکتون میکنم. باشد که منم خشتی گذاشته باشم برای ادای دین.
در ضمن توصیه می کنم با همین DHL بفرستین و ریسک فرستادن مدارکتون با پست های متفرقه رو نکنین.
من در تاپیک های دیگه هم این پست رو به اشتراک میذارم.
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal ، shahabjafari ، لطف اله ، j.modarres
با سلام به دوست های عزیز و خسته نباشید
من یه سوال دارم امیدوارم افرادی که اطلاعات دارند و تجربه چنین شرایطی را دارند کمک کنندWinkShy
من همسرم نفر اصلی هست و ویزا آمریکا قبلا گرفته بوده ( برای کنفرانس آمریکا بوده ) و دوره کلیرنس دفعه قبل یک ماه بود، به نظرتون برای این ویزا سختگیری بیشتر دارند و ممکن هست دوره کلیرنس بیشتر طول بکشه ؟
شماره کیس: 2016AS0***
تاریخ رویت قبولی: 17 September
کنسولگری:Sydney
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول:30 September
کارنت شدن کیس: August
نامه دوم: 25 January
مصاحبه: 8 March
وضعیت: AP
آپدیت ها: 10 March هر دو کیس، 27 April هر دو کیس، 29 April کیس اصلی، 2 May هر دو کیس، 3 May هر دو كيس، 4 May هر دو كيس ( كيس اصلي or شد )، 5 May هر دو کیس، 6 May
دریافت ویزا: 6 May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-16 ساعت 00:38)mohammad2003 نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 18:56)امیررضا.س نوشته:  مثل اینکه میگن توی پس زمینه ی کارت مشخصه.نوع درجه هم معلومه.به هر حال اطلاعاتشون قویه
من نمیگم دروغ بگین اما تو کارت های جدید به جز درجه هیچ چیز دیگه ای مشخص نیست پس زمینه هم واسه س پ ا ه و ارتش هیچ فرقی نداره و یکی هست
دوست عزیز شما کاری که میدونی درسته انجام بده.
ولی اگر دوست داشتی
اولاً درجه های س و ارتش یکی نیست.
دوماً شما میتونید بروی جایی که درجتون نوشته دقت کنید در پس زمینه میبینید که آرم چه ارگانی خورده
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: msr839 ، smpf ، rahim444 ، j.modarres
تا حالا جایی خوندین یا دیدین که کسی که کار دولتی داشته و سربازی هم س پ ا ه بوده باشه ویزای یک ضرب گرفته باشه؟
می گذرد ...
دوستان عزیز یه توصیه دارم اونجوری که از چند صفحه قبل هم بر میاد خیلی تو بحث کارت پایان خدمت عمیق شدین!
میخام یه جورایی کمک کنم این بحث رو تمومش کنیم. دروغ گفتن برای اونا جرم سنگینی هستش و تاوان سختی هم داره پس بهیچ عنوان دنبال دروغ گفتن نباشین چون ضرر می کنین . ثانیا همچین در این مورد صحبت می کنین انگار کسی تا حالا با سربازی سپاه کلیر نشده ! یکی از دوستان رو دیدم با کیس 7200 نگران بود دوست من خدمت تون عرض کنم پارسال(2015) سال طلایی کیس بالایی ها بود ، همچین کیس های بالا رو کلیر می کردن که من به شخصه می ترسیدم برای من که شماره کیسم 3463 بود ویزا نرسه . پس کیس های بالا هم خودشون رو نگران نکن . در نهایت اگر قسمت مون باشه که بریم حتما خواهیم رفت (آمین)
به امید موفقیت همه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-10-16 ساعت 11:10)ho_tasha نوشته:  
ولی اگر دوست داشتی
دوماً شما میتونید بروی جایی که درجتون نوشته دقت کنید در پس زمینه میبینید که آرم چه ارگانی خورده

حرف شما درست ولی پشت زمینه کار پایان خدمت جدید آرم همه نیروهای نظامی ایران هک شده و اسم و نشانی از یگان خدمتی نیست
در مورد درجه هم کسایی مثل بنده در زمانی خدمت می کردن که واسه لیسانسه ها ستوان دوم میدادن و فرقی هم نداشت ارتش باشی یا ناجا یا س پ ا ه
می گذرد ...
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-10-16 ساعت 12:31)msr839 نوشته:  
(2015-10-16 ساعت 11:10)ho_tasha نوشته:  
ولی اگر دوست داشتی

حرف شما درست ولی پشت زمینه کار پایان خدمت جدید آرم همه نیروهای نظامی ایران هک شده و اسم و نشانی از یگان خدمتی نیست
در مورد درجه هم کسایی مثل بنده در زمانی خدمت می کردن که واسه لیسانسه ها ستوان دوم میدادن و فرقی هم نداشت ارتش باشی یا ناجا یا س پ ا ه
خب خدا روشکر پس دوست عزیز مشکلت چی هست.این بحث سربازی کلاً یه چیزی هست که حرف و حدیث زیاد داره الکی هم داره طول میکشه.
موفق باشی.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
با سلام به همه دوستان عزیز
اینو هم اینجا قرار میدم و هم برای دوستان در تاپیک انتظار من اینجا 2 تا سفارت خانه رو برای شما مقایسه میکنم که متوجه بشین.
ببنید از نظر امریکایی ها بزرگترین عیب و نقص و ریجکت 100% دروغ گفتن هستش. اگر قسمت باشه تا اینجا همه چیز درست شده بقیشم درست میشه پس نگران نباشید.
امریکا: مبنا بر صداقت شما هست و به شما خودت اعلام کن اگر خلافش ثابت بشه و بفهمم که شما دروغ گفتین به شدیدترین وجه برخورد میکنن. حتی به شما میگه اگر اشتباه کردی بگو و اجازه میده که فرم رو تصحیح کنی یعنی باز فکر میکنه شما صادق هستی. برای همین هم هست ابتدا از شما مصاحبه میگیره بعد میگه که برو برای کلیرنس.
انگلیس: مبنی بر این هست که شما صادق نیستی البته اینجاش چون خودش صادق نیستن فکر میکنن دنیا هم صادق نیست. برای یکی از دوستان که بنده میشناسمشون ایشون داشتن ویزای انگلستان میگرفتن قبل از مصاحبه ایشون رو اول باید کلیر میکردن که آقا شما راست میگی و فلان و غیره بعد تازه بیا مصاحبه. چون مبنا بر این هست که شما دروغ میگویید تا اینکه خلافش ثابت بشه.
پس دوستان عزیز و گرانقدر قرار نیست تمام زندگیتونو بگید ولی دروغ هم نگید هر چه در قسمت شماست همان هست.
نمونه خوب دوست عزیز 2015 سامبر عزیز در امضاء اش چیز جالبی نوشته.
پس بگید اون چیزی که هست از من هم پرسید من هم کاملاً صادقانه بهش گفتم و هیچ ترسی هم از اینکه کلیر نشم ندارم.
به امید موفقیت همه دوستان
سفرنامه
تشکر کنندگان: msr839 ، humsun ، Interuniversal ، masoud1362 ، smpf ، Hana2015 ، asal1372 ، لطف اله ، j.modarres ، lighthouse ، Jefferson
(2015-10-16 ساعت 12:51)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
اینو هم اینجا قرار میدم و هم برای دوستان در تاپیک انتظار من اینجا ۲ تا سفارت خانه رو برای شما مقایسه میکنم که متوجه بشین.
ببنید از نظر آمریکایی ها بزرگترین عیب و نقص و ریجکت 100% دروغ گفتن هستش. اگر قسمت باشه تا اینجا همه چیز درست شده بقیشم درست میشه پس نگران نباشید.
آمریکا: مبنا بر صداقت شما هست و به شما خودت اعلام کن اگر خلافش ثابت بشه و بفهمم که شما دروغ گفتین به شدیدترین وجه برخورد میکنن. حتی به شما میگه اگر اشتباه کردی بگو و اجازه میده که فرم رو تصحیح کنی یعنی باز فکر میکنه شما صادق هستی. برای همین هم هست ابتدا از شما مصاحبه میگیره بعد میگه که برو برای کلیرنس.
انگلیس: مبنی بر این هست که شما صادق نیستی البته اینجاش چون خودش صادق نیستن فکر میکنن دنیا هم صادق نیست. برای یکی از دوستان که بنده میشناسمشون ایشون داشتن ویزای انگلستان میگرفتن قبل از مصاحبه ایشون رو اول باید کلیر میکردن که آقا شما راست میگی و فلان و غیره بعد تازه بیا مصاحبه. چون مبنا بر این هست که شما دروغ میگویید تا اینکه خلافش ثابت بشه.
پس دوستان عزیز و گرانقدر قرار نیست تمام زندگیتونو بگید ولی دروغ هم نگید هر چه در قسمت شماست همان هست.
نمونه خوب دوست عزیز ۲۰۱۵ سامبر عزیز در امضاء اش چیز جالبی نوشته.
پس بگید اون چیزی که هست از من هم پرسید من هم کاملاً صادقانه بهش گفتم و هیچ ترسی هم از اینکه کلیر نشم ندارم.

احسنت بر شما دوست عزیز
صداقت همیشه بهترین راهه
می گذرد ...
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، smpf ، لطف اله ، j.modarres ، Elham usa ، alborz3718
(2015-10-16 ساعت 12:51)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز

ببنید از نظر آمریکایی ها بزرگترین عیب و نقص و ریجکت 100% دروغ گفتن هستش. اگر قسمت باشه تا اینجا همه چیز درست شده بقیشم درست میشه پس نگران نباشید.
آمریکا: مبنا بر صداقت شما هست و به شما خودت اعلام کن اگر خلافش ثابت بشه و بفهمم که شما دروغ گفتین به شدیدترین وجه برخورد میکنن. حتی به شما میگه اگر اشتباه کردی بگو و اجازه میده که فرم رو تصحیح کنی یعنی باز فکر میکنه شما صادق هستی. برای همین هم هست ابتدا از شما مصاحبه میگیره بعد میگه که برو برای کلیرنس.

نمونه خوب دوست عزیز ۲۰۱۵ سامبر عزیز در امضاء اش چیز جالبی نوشته.

حسين جان حرفت كاملا درسته و هيچ شكي توش نيس(مقايست عاليه)
ولي چون متاسفانه جامعه به ماها از بچگي ياد داده كه وقتي دچار استرس و ترس ميشي و يا كارت جايي گير ميكنه بهترين راهكار پيچوندن و صداقت نداشتنه اين واقعا در ناخودآگاهيمون وجود داره و ازش بعنوان مكانيزم دفاعيه روان استفاده ميكنيم!حالا براي اونور و مخصوصا سفارت بايد ياد بگيريم اين مكانيزم و خاموش كنيم تا بقول همه دچار دردسر نشيم!
(البته من با خودم بودم ها،جسارت به بقيه نباشهTongue)
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: msr839 ، ho_tasha ، smpf ، Hana2015 ، humsun ، matin86 ، j.modarres ، lighthouse
در مورد آپدیت ها هم خددمتون عرض اصولا روی 5 آپدیت اول بعد مصاحبه که فرت و فرت میاد زیاد حساب نکنین اما اگه تو همون مدت کم معمولا یک یا نهایتا دو هفته تعداد آپدیت ها تون از 5 تا بالا رفت خوشحال باشین که زود کلیر میشین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: msr839 ، ho_tasha ، smpf ، Hana2015 ، humsun ، matin86 ، Interuniversal ، chakavakl
دوستان کسی از آپدیت های ایروان مطلع هست؟ من که چک میکنم اثری از شمارم نیست.
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان