کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام به همگی.راستش چندماه پیش تایپیک کلیرنس 2015 راازابتداخوندم ولی یادم نمونده درکدوم صفحه لیست مشاغل حساس ازنظر افیسر رو خوندم.اگرهرکدوم ازدوستان اطلاعی درمورد این مشاغل دارید ممنون میشم بنویسید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
سلام دوستان
من چند ماه پیش یه سفر کاری برای یه دوره آموزشی به لبنان سفر کردم.البته مدارک کافی و محکمی برای شرکت در آن دوره آموزشی دارم.به نظر شما مشکلی در زمان مصاحبه پیش میاد؟
با تشکر
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: humsun ، smpf ، shahabjafari
(2015-10-18 ساعت 15:10)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
من چند ماه پیش یه سفر کاری برای یه دوره آموزشی به لبنان سفر کردم.البته مدارک کافی و محکمی برای شرکت در آن دوره آموزشی دارم.به نظر شما مشکلی در زمان مصاحبه پیش میاد؟
با تشکر
احتمالش زیاد.
ولی دوست عزیز اگر شما آقا باشید و خدمت سربازی داشته باشید حتماً AP خواهید خورد پس اون لبنان میتونه یه ذره روی پروسه AP تاثیر گذار باشه که شاید آفیسر تقاضای AP سنگین تری داشته باشه.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smpf ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86 ، َalikh ، David2
(2015-10-18 ساعت 16:23)ho_tasha نوشته:  
با تشکر
احتمالش زیاد.
ولی دوست عزیز اگر شما آقا باشید و خدمت سربازی داشته باشید حتماً AP خواهید خورد پس اون لبنان میتونه یه ذره روی پروسه AP تاثیر گذار باشه که شاید آفیسر تقاضای AP سنگین تری داشته باشه.

با سلام
با توجه به پاسخ شما احتمال اینکه بنده در نوامبر مصاحبه داشته باشم با وجود سربازی و سفر لبنان کلیر نشوم بسیار است؟

(2015-10-18 ساعت 16:23)ho_tasha نوشته:  
با تشکر
احتمالش زیاد.

با سلام
با توجه به پاسخ شما احتمال اینکه بنده در نوامبر مصاحبه داشته باشم با وجود سربازی و سفر لبنان کلیر نشوم بسیار است؟
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-18 ساعت 16:36)Joje mohajer نوشته:  با سلام

دوست عزیز نگران نباشید

طبق گفته خودتون اگر مدرک شما کافی و محکم باشه مثل بقیه افرادی که Ap خوردن وکلیر شدن شما هم کلیر میشید و زمان کافی دارید .فقط سعی کنید تا ازتون سوالی پرسیده نشده توضیح اضافی ندید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Joje mohajer ، ho_tasha ، Interuniversal ، smpf ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86
(2015-10-18 ساعت 16:47)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 16:36)Joje mohajer نوشته:  با سلام

دوست عزیز نگران نباشید

طبق گفته خودتون اگر مدرک شما کافی و محکم باشه مثل بقیه افرادی که Ap خوردن وکلیر شدن شما هم کلیر میشید و زمان کافی دارید .فقط سعی کنید تا ازتون سوالی پرسیده نشده توضیح اضافی ندید .
سلام سیامک عزیز مدیر محترم میبینم که مثل شیر اینجا هستی
کاملاً حرف آقا سیامک رو تایید میکنم
اینجا دقیقاً جای اون شعر هست که میگه
کم گوی و گزیده گوی چون در .........
تا چیزی نپرسیده چیزی نگید
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
سلام،میشه لطفا بفرمایید مشاغل حساس چه مشاغلی هستن؟
کارشناسی ارشد عمران-سازه و حسابداری جزو این لیست قرار میگیرند؟
و آیا کار در شرکت خصوصی در زمینه نفت - گاز برای نفر غیراصلی میتونو شامل کلیرنس طولانی بشه؟
تشکر کنندگان: smpf
کاملا با نظر سیامک و هوتاشا موافقم تا زمانیکه ازتون چیزی در مورد سفر نپرسیده چیزی نگین.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-10-19 ساعت 15:46)دیاکو روشا نوشته:  سلام،میشه لطفا بفرمایید مشاغل حساس چه مشاغلی هستن؟
کارشناسی ارشد عمران-سازه و حسابداری جزو این لیست قرار میگیرند؟
و آیا کار در شرکت خصوصی در زمینه نفت - گاز برای نفر غیراصلی میتونو شامل کلیرنس طولانی بشه؟
کیلیرنس رو خواهید داشت ولی بستگی به جواب شما داره و اینکه آفیسر چه درخواستی و چه نوع چکی برای شما درخواست کرده باشه.
حسابداری و عمران جز مشاغل حساس نیست.
دوستان یک رشته در مقاطع تحصیلی میتونه حساس بشه یعنی دکترا داشته باشی شاید یه رشته حساس احتمال چک خوردن داره کارشناسی ارشد همینطور ساده ترین حالت لیسانس هستش
پس نگرانی راه ندین من خودم از روز 15 اکتبر حتی سایت سفارتم چک نکردم که چی شده
پس موفق باشید.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongue
سفرنامه
(2015-10-19 ساعت 15:56)SAMBAR نوشته:  کاملا با نظر سیامک و هوتاشا موافقم تا زمانیکه ازتون چیزی در مورد سفر نپرسیده چیزی نگین.

دقيقا
درمورد هيچ چيز تا ازتون سوال نشده صحبت نكنيد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، ho_tasha ، sepideh1234 ، گروهبان دودو
سلام دوستان 2016 ,
آرزوى بهترين ها را براى شما دارم. اميدوارم که امسال سفارت ها منطقى تر عمل کنند وشما دوستان عزيز کوتاه ترين زمان کليرنس را داشته باشيد. Smile Smile Smile
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: j.modarres ، لطف اله ، ho_tasha ، asal1372 ، behjan ، hadir ، sepideh1234 ، smpf ، masoud398
(2015-10-02 ساعت 11:08)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسد Invalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

با سلام نیما جان اول بابت قبول شدن تبریک میگم اگر اشکال نداشته باشه بگو کدام سفارت رفتی من خودم بچه خوزستان هستم تو لاتاری برنده شدم الان هم آمریکا هستم البته الان زوده که سایت ceas رو چک کنی چون حداقل 2هفته طول می کشه جواب بدن سعی کن تو سایت که میری case number تو کامل وارد کن برای مثال 2016as742 این یک شماره کیس نامبره حروف کوچیکو بزرگ فرقی نداره
تشکر کنندگان: لطف اله ، smpf ، dd7472003
با سلام
1- در چه صورتي پس از خوردن كليرنس نياز به مديكال مجدد داريم؟ آيا واكسيناسيون نيز بايد مجدداً تكرار شود؟
2- براي پيگيري وضعيت كليرنس در قسمت موضوع ايميل به زبان انگليسي بايد چه چيزي بنويسم؟
3- پس از آماده شدن ويزا از طرف سفارت براي متقاضيان ايميل ارسال مي شود؟
باتشكر
خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی، زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی، دیر نخواهم. "معلم شهید انقلاب، زنده یاد دکتر علی شریعتی"
تشکر کنندگان: smpf ، گروهبان دودو
(2015-10-20 ساعت 08:55)alireza_naft نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:08)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسد Invalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

با سلام نیما جان اول بابت قبول شدن تبریک میگم اگر اشکال نداشته باشه بگو کدام سفارت رفتی من خودم بچه خوزستان هستم تو لاتاری برنده شدم الان هم آمریکا هستم البته الان زوده که سایت ceas رو چک کنی چون حداقل ۲هفته طول می کشه جواب بدن سعی کن تو سایت که میری case number تو کامل وارد کن برای مثال 2016as742 این یک شماره کیس نامبره حروف کوچیکو بزرگ فرقی نداره
نگران نشو دوست عزیز. تا یک ماه همین داستان هست تا کیس های مارو وارد بکنن. برای همه همین هست. موفق باشید
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf
خدمت دوستان عرض کنم که سایت CEAC کیس های 2016 رو از اول ژانویه میشناسه و قبل از اون صرفا میتونید از سایت سفارتها کیستون رو پیگیری کنید.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres ، asal1372 ، smpf ، tamana2016 ، dd7472003 ، ali.b

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان