کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
دوستان باتجربه کمی در مورد رزومه کاری بگید .منظور از رزومه ای که سفارت میخواد همون سابقه کاری هست که بایستی از چند شرکتی که دراون کار میکردیم بگیریم بعد هم ترجمه کنیم ؟
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-17 ساعت 13:28)golia نوشته:  دوستان باتجربه کمی در مورد رزومه کاری بگید .منظور از رزومه ای که سفارت میخواد همون سابقه کاری هست که بایستی از چند شرکتی که دراون کار میکردیم بگیریم بعد هم ترجمه کنیم ؟
با سلام دوست عزیز منظور از رزومه کاری همون CV هستش که شما خودتون مینویسید و نه اینکه از شرکت نامه بگیرید.
شما مصاحبه رفتین بهتون گفتن رزومه بفرستین؟
اگر این رو گفتن به شما پیشنهاد میکنم که برای اینکه کارتون سریعتر انجام بشه آدرس اینترنتی تمامی شرکت هایی که داخلش کار کردی رو در رزومه بزار بهتر هستش.
موفق باشی.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: golia ، smpf ، j.modarres
(2015-10-17 ساعت 13:28)golia نوشته:  دوستان باتجربه کمی در مورد رزومه کاری بگید .منظور از رزومه ای که سفارت میخواد همون سابقه کاری هست که بایستی از چند شرکتی که دراون کار میکردیم بگیریم بعد هم ترجمه کنیم ؟

دوست عزيز تو سايت dvselecte كه برى وبسايت سفارتهاى آمريكا تو هر كشور و همينطور مدارك مورد نياز هر سفارت هستش، اما محض احتياط حتمن همراهت باشه كه اگر ازت خواست نقص مدرك نخورى
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: golia ، smpf
سلام بر همه.آقای hotash عزیز و سایر دوسان باتجربه ی دیگر.به نظر شما باتوجه به شرایط مشابه میخواستم ببینم که امید به دریافت ویزای تکضرب من چقدره؟
وضعیت من:من دانشجوی کارشناسی مهندسی آب (از شاخه های مهندسی کشاورزی) در ترم ۴ سال دوم از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.و دارای معافیت تحصیلی هستم و شغلی هم ندارم والبته مجرد هستم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، matin86
(2015-10-17 ساعت 16:28)امیررضا.س نوشته:  سلام بر همه.آقای hotash عزیز و سایر دوسان باتجربه ی دیگر.به نظر شما باتوجه به شرایط مشابه میخواستم ببینم که امید به دریافت ویزای تکضرب من چقدره؟
وضعیت من:من دانشجوی کارشناسی مهندسی آب (از شاخه های مهندسی کشاورزی) در ترم ۴ سال دوم از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.و دارای معافیت تحصیلی هستم و شغلی هم ندارم والبته مجرد هستم.
با سلام امیر رضا عزیز 90% یکضرب. ۱۰% اتفاقات نادر ولی برای دوستانی که سربازی نرفتن و معاف بودن 100% یکضرب بوده.
شما دیگه به فکر انصراف از تحصیل باشBig GrinBig GrinBig Grin که بری اونجا بخونی.
آقا یه جا سئوال بپرس خودم پاسخگوتمBig Grin
با سلام از دوستان عزیز که در آنکارا به سر میبرند دوستان وضعیت ها رو بگید خوشحال بشیم هیچ کس پاسخ گو نیست پس کجایید شما بیایید ما رو خوشحال کنید.
چه خبر ویزا کجاست تو پاسپورت یا دسا آفیسر خبر بدین
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: امیررضا.س ، smpf ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-17 ساعت 16:28)امیررضا.س نوشته:  سلام بر همه.آقای hotash عزیز و سایر دوسان باتجربه ی دیگر.به نظر شما باتوجه به شرایط مشابه میخواستم ببینم که امید به دریافت ویزای تکضرب من چقدره؟

آقاي اميررضا شما احتمال 99% ويزاتونو يك ضرب ميگيريد.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: امیررضا.س ، smpf ، rahim444
سلام دوستان عزيز. ما ديروز از ارمنستان برگشتيم.آفيسر به ما ap داد و گفت از 3 ماه تا 6 ماه احتمالا جوابتون مياد. مي خواستم از دوستان پيشكسوت سوال كنم كه اولين كليري هاي 2015 از كي شروع شد. ممنونم از پاسختون
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، rezamehrzad ، Interuniversal ، Amir.AA ، matin86 ، ho_tasha ، humsun ، sara20e ، لطف اله
(2015-10-17 ساعت 17:06)asal1372 نوشته:  سلام دوستان عزيز. ما ديروز از ارمنستان برگشتيم.آفيسر به ما ap داد و گفت از ۳ ماه تا ۶ ماه احتمالا جوابتون مياد. مي خواستم از دوستان پيشكسوت سوال كنم كه اولين كليري هاي ۲۰۱۵ از كي شروع شد. ممنونم از پاسختون

سلام خدمت شما

کلا پروسه کلیرنس یه چیزیه که هیچکس نمیتونه در موردش نظر قاطع بده و یا بگه چقدر طوی میکشه .
ولی باتوجه به تجربه از سالهای گذشته فکر میکنم حداقل دوماه طول میکشه .

امیدوار زودتر کلیر بشید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، lotfe.kh ، j.modarres ، asal1372 ، لطف اله ، Interuniversal ، ali.b
(2015-10-17 ساعت 17:06)asal1372 نوشته:  سلام دوستان عزيز. ما ديروز از ارمنستان برگشتيم.آفيسر به ما ap داد و گفت از ۳ ماه تا ۶ ماه احتمالا جوابتون مياد. مي خواستم از دوستان پيشكسوت سوال كنم كه اولين كليري هاي ۲۰۱۵ از كي شروع شد. ممنونم از پاسختون

سلام دوست عزیز.اگر امکان داره شرایطتونو بگید.ممنون
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: Amir.AA ، smpf ، asal1372
(2015-10-15 ساعت 15:48)Jefferson نوشته:  دوستان عزيزبرنده ٢٠١٦ كه به مصاحبه ميخواين تشريف ببرين اصلا قصد نااميدكردن ندارم ولي آقاياني كه برنده اصلي هستيد يا نفر دوم كيس هستيد و سربازيتون س پاه هستش اولا كه اصلا دروغ نگين و حقيقت بگين كجا خدمت كردين اين تجربه شخصي منه اگه ماههاي آخرتشريف ميبريد مثل ما جون، جولاي و اگست، سپتامبركه نگو، صددرهزاركليرنس ميخوريد شك نداشته باشيد و ٨٠٪ جوابتون تا ٣٠ سپتامبرنمياد چون خيلي به اين ارگان عزيز حساسيت دارن منم همينطوري بودم، ٢١ جون ابوظبي مصاحبه شديم وبه خانمم و بچه هام ويزا دادن و خودم گفتن كليرنس و جواب نيامد و نيامد و يي ميل زدن ها به سفارت و كي سي سي هم هيچ اثري نداشت و ٣٠ سپتامبرهم گذشت و قرباني شدم فقط مانده رفتن همسرم با دو بچه كوچولو به امريكاست خداييش اين كارعقلايي است اين نصيحتي بود ازطرف مردي كه فقط وفقط بخاطريه سربازي مزخرف آيندمون بفنا رفت ديگه صلاح مصلحت خويش خسروان دادند، موفق باشيد
سلام دوست عزيز
به نظر من اگر کیس نامبرتون پایین تر بود و زودتر به مصاحبه میرفتید حتما بهتون ویزا میدادن.. چون اون ها به این واقعیت رسیدن و درک میکنن که در ایران خدمت سربازی امری اجباری ست و نه دست شخص. فکر می کنم چون تاریخ مصاحبه تون نزدیک به سپتامبر بوده و AP شاملتون شده دیگه فرصت نداشتند پروندتون رو بررسی کنند.
با آرزوی سلامتی و خوشبختی برای شما و خانواده محترمتون
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: smpf ، امیررضا.س ، لطف اله ، Interuniversal ، behjan ، Jefferson
(2015-10-15 ساعت 22:07)Jefferson نوشته:  دوست عزيز با درود از روي شماره اي كه روي همه كارتها خورده رديابي ميكنن خواهشا مخفي كاري نكنيد ارزشش نداره دريافت ويزاي امريكا رو بخاطر يه دروغ از دست بدين ازنظر اونا دروغ بدترين گناه بدون گذشته و كل كيس رو ريجكت ميكنن اگه بفهمن كه ميفهمن پيروز باشيد و سرفراز برا من منتظرم همه عزيزان ٢٠١٦ دعا بفرماييد باور كنيد خانمم دست چپش فلج كامله چجوري ٢٠ ساعت پرواز با يه دختر ٩ ماهه و ٧ ساله پشت سربذاره خيلي سخته

آرزو میکنم که دستشون به وضعیت سابق برگرده و با تنی سالم در کنار شما و گلاتون باشند
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: ho_tasha ، golia ، Interuniversal ، لطف اله ، smpf ، behjan ، Jefferson

به نظر میرسه آفیسر ایروان به همه بین 3 تا 6 ماه رو اعلام میکنه!!!
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان: golia ، لطف اله ، smpf
(2015-10-18 ساعت 11:13)sara20e نوشته:  

به نظر میرسه آفیسر ایروان به همه بین ۳ تا ۶ ماه رو اعلام میکنه!!!

ممکنه خواهش کنم سفر نامه تون رو بنویسید...
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، Interuniversal ، smpf
(2015-10-18 ساعت 13:53)golia نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 11:13)sara20e نوشته:  

به نظر میرسه آفیسر ایروان به همه بین ۳ تا ۶ ماه رو اعلام میکنه!!!

ممکنه خواهش کنم سفر نامه تون رو بنویسید...

حتما مي نويسم
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf
(2015-10-17 ساعت 22:21)nimashariat نوشته:  

سلام دوست عزیز.اگر امکان داره شرایطتونو بگید.ممنون

شرايط ما،: خودم فوق ليسانس مهندسي مواد با ١٢ سال سابقه در شركت نفت و گاز،،همسرم سربازي معاف از طريق خريد خدمت مهندس مكانيك شاغل در شركت خصوصي مشاور نفت و گاز.آفيسر به صراحت به من گفت كه به دليل تحريم نفت و گاز شما مشمول ap مي شويد
تشکر کنندگان: lighthouse ، ho_tasha ، j.modarres ، لطف اله ، tamana2016 ، Interuniversal ، smpf ، nimashariat ، Amir.AA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان