کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام بچه ها من 5 اکتبر تو ابوظبی مصاحبه داشتم و بهم کلرینس خورد اما نمیدونم کجا رو باید چک کنم و چجوری متوجه نتیجه کلیرنس بشم.
راهنماییم کنید لطفا
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-20 ساعت 17:37)amirrezakazemi نوشته:  سلام بچه ها من ۵ اکتبر تو ابوظبی مصاحبه داشتم و بهم کلرینس خورد اما نمیدونم کجا رو باید چک کنم و چجوری متوجه نتیجه کلیرنس بشم.
راهنماییم کنید لطفا

سلام دوست عزیز

هر تغییری در مراحل اداری پروندتون انجام بشه ( یا به اصطلاح هر آپدیتی که داشته باشید ) براتون از سفارت ایمیل میزنن.
از این سایت هم میتونید با وارد کردن کیس نامبرتون وضعیتتون رو پیگیری کنید .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله ، j.modarres
(2015-10-20 ساعت 14:04)ahmad120 نوشته:  با سلام
۱- در چه صورتي پس از خوردن كليرنس نياز به مديكال مجدد داريم؟ آيا واكسيناسيون نيز بايد مجدداً تكرار شود؟
۲- براي پيگيري وضعيت كليرنس در قسمت موضوع ايميل به زبان انگليسي بايد چه چيزي بنويسم؟
۳- پس از آماده شدن ويزا از طرف سفارت براي متقاضيان ايميل ارسال مي شود؟
باتشكر

۱.اگر خدای نکرده بعد از گذشت ۶ماه از مصاحبه هنوز ویزا نگرفته باشید و یا اگه خودتون بخواهید که فرصت بیشتری برای خزوج داشته باشید بایط مدیکال رو از اول مثل دفعه اول انجام میدین واکسن هم بستگی به اون دکتر معتمد سفارت داره.
۲.کیس نامبر یا هر چی خودتون مبخواهید.
۳.خیر.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-10-20 ساعت 21:28)SAMBAR نوشته:  
(2015-10-20 ساعت 14:04)ahmad120 نوشته:  با سلام
۱- در چه صورتي پس از خوردن كليرنس نياز به مديكال مجدد داريم؟ آيا واكسيناسيون نيز بايد مجدداً تكرار شود؟
۲- براي پيگيري وضعيت كليرنس در قسمت موضوع ايميل به زبان انگليسي بايد چه چيزي بنويسم؟
۳- پس از آماده شدن ويزا از طرف سفارت براي متقاضيان ايميل ارسال مي شود؟
باتشكر

۱.اگر خدای نکرده بعد از گذشت ۶ماه از مصاحبه هنوز ویزا نگرفته باشید و یا اگه خودتون بخواهید که فرصت بیشتری برای خزوج داشته باشید بایط مدیکال رو از اول مثل دفعه اول انجام میدین واکسن هم بستگی به اون دکتر معتمد سفارت داره.
۲.کیس نامبر یا هر چی خودتون مبخواهید.
۳.خیر.
آقا،مورد شماره ٣ بلي نميشه؟ميشه ها!!!Big Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
مورد ها متفاوته بستگی به زمانش هم داره. ممکنه هیچی نزنن و خودتون باید چک کنید ولی ممکنه ایمیل که خوبه، تلفن هم بزنن!
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: j.modarres ، saed.asefi ، smpf ، گروهبان دودو ، Interuniversal
سلام دوستان
من هم ۹ اکتبر مصاحبه داشتم ولی نه جوابی نه زنگی . فقط یک بار که زنگ زدم گفتند جواب میدیم . به نظرتون دوباره تماس بگیرم یا منتظر باشم ؟ ضمنا پاسپورت خودم و همسر و پسرم هم انجا است .
سلام
دوستان عزیزی که مصاحبه رفتن و به هر دلیلی کلیرنس شدن لطف بفرمایید علت کلیرنس شدن را اینجا بفرمایید و همچنین تجربیاتتون رو تا همه ما استفاده کنیم.
رشته تحصیلی سربازی و یا هر موضوعی که مهم بوده.. واقعاً میتونه کمک کنه
ممنون

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: smpf ، گروهبان دودو ، j.modarres ، Interuniversal
(2015-10-19 ساعت 17:58)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 15:46)دیاکو روشا نوشته:  سلام،میشه لطفا بفرمایید مشاغل حساس چه مشاغلی هستن؟
کارشناسی ارشد عمران-سازه و حسابداری جزو این لیست قرار میگیرند؟
و آیا کار در شرکت خصوصی در زمینه نفت - گاز برای نفر غیراصلی میتونو شامل کلیرنس طولانی بشه؟
کیلیرنس رو خواهید داشت ولی بستگی به جواب شما داره و اینکه آفیسر چه درخواستی و چه نوع چکی برای شما درخواست کرده باشه.
حسابداری و عمران جز مشاغل حساس نیست.
دوستان یک رشته در مقاطع تحصیلی میتونه حساس بشه یعنی دکترا داشته باشی شاید یه رشته حساس احتمال چک خوردن داره کارشناسی ارشد همینطور ساده ترین حالت لیسانس هستش
پس نگرانی راه ندین من خودم از روز 15 اکتبر حتی سایت سفارتم چک نکردم که چی شده
پس موفق باشید.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongue

رشته عمران متاسفانه جزو مشاغل حساس تلقی میشود
CASE NO:2016AS3XXX ✈  DS260:28 MAY✈ CURRENT :9 OCT✈ SECOND LETTER:21 OCT✈ ANKARA CHANGED TO YEREVAN✈ INTERVIEWBig GrinEC-17th-CLEARED :8 AUG-1SEP-AFTER ( 8 MONTHS+2WEEKS)

تشکر کنندگان: smpf ، دیاکو روشا
دوستان سلام
حسین جان بازم سلام
من دو روز پیش مصاحبه داشتم . همه چیز به شانس شما بستگی داره . اگه گیر آفیسر خوش اخلاق بیوفتید حله اگه نه ممکنه شما رو یه کوچولو بپیچونه ولی صداقت حرف اول رو میزنه. نمیدونم کجای کارشون اشکال داشت که بدون دریافت پول صدامون کردن برای مصاحبه یه خانم خیلی خوش برخورد بود . تا بهش گفتم هنوز پول رو پرداخت نکردم خیلی ازم تشکر کرد و تا من برم پولو واریز کنم از خانم و فرزندم چند تا سوال ساده پرسید و وقتی برگشتم دو تا سوال از شغل و محل خدمتم پرسید همین. گفت شما مشکلی ندارید فقط مراحل اداریتون حدود 3 ماه طول میکشه و براتون ایمیل می کنیم.
از این به بعد من تو این تاپیک همراه شما هستم.Big Grin
هر چه خدا خواست همان می شود.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
(2015-10-21 ساعت 17:56)mehdihk نوشته:  دوستان سلام
حسین جان بازم سلام
من دو روز پیش مصاحبه داشتم . همه چیز به شانس شما بستگی داره . اگه گیر آفیسر خوش اخلاق بیوفتید حله اگه نه ممکنه شما رو یه کوچولو بپیچونه ولی صداقت حرف اول رو میزنه. نمیدونم کجای کارشون اشکال داشت که بدون دریافت پول صدامون کردن برای مصاحبه یه خانم خیلی خوش برخورد بود . تا بهش گفتم هنوز پول رو پرداخت نکردم خیلی ازم تشکر کرد و تا من برم پولو واریز کنم از خانم و فرزندم چند تا سوال ساده پرسید و وقتی برگشتم دو تا سوال از شغل و محل خدمتم پرسید همین. گفت شما مشکلی ندارید فقط مراحل اداریتون حدود ۳ ماه طول میکشه و براتون ایمیل می کنیم.
سلام دوست عزيز
ببخشید محل خدمت شما کجا بود ؟ س پ یا جای دیگه؟ مصاحبه شما کجا بود ؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
(2015-10-21 ساعت 18:17)yassin30 نوشته:  
(2015-10-21 ساعت 17:56)mehdihk نوشته:  دوستان سلام
حسین جان بازم سلام
من دو روز پیش مصاحبه داشتم . همه چیز به شانس شما بستگی داره . اگه گیر آفیسر خوش اخلاق بیوفتید حله اگه نه ممکنه شما رو یه کوچولو بپیچونه ولی صداقت حرف اول رو میزنه. نمیدونم کجای کارشون اشکال داشت که بدون دریافت پول صدامون کردن برای مصاحبه یه خانم خیلی خوش برخورد بود . تا بهش گفتم هنوز پول رو پرداخت نکردم خیلی ازم تشکر کرد و تا من برم پولو واریز کنم از خانم و فرزندم چند تا سوال ساده پرسید و وقتی برگشتم دو تا سوال از شغل و محل خدمتم پرسید همین. گفت شما مشکلی ندارید فقط مراحل اداریتون حدود ۳ ماه طول میکشه و براتون ایمیل می کنیم.
سلام دوست عزيز
ببخشید محل خدمت شما کجا بود ؟ س پ یا جای دیگه؟ مصاحبه شما کجا بود ؟
با سلام
محل مصاحبه تو امضام هست محل خدمتم ارت ش
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، Interuniversal
دوستان يه سوال از صبح كيس من ايشود شد در ceac ولي بعد از ظهر رفتم پست هنوز نيومده بود الا فردا مياد ؟
اگه فردا نياد خيلي بد ميشه چون پس فردا صبح پرواز دارم نميرسم

Send from Tapatalk
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، Interuniversal
با سلام به همه دوستان عزيز
عزيزان ما ١٠ روز پيش انكارا بوديم و موفق به اخذ ويزا شديم البته من و فرزندم و همسرم ap خوردند بهشون گفتن تا ٣ ماه ديگه كليير ميشن البته به اميد و خواست خدا. حالا ميخوام بدونم از اينجا به بعد رو چجوري بايد پيگيري كنم و چك كنم؟
مرسي از راهنمايي و كمك شما دوستان خوب
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf ، behjan ، Interuniversal
سلام دوستان
من هم ۹ اکتبر مصاحبه داشتم ولی نه جوابی نه زنگی . فقط یک بار که زنگ زدم گفتند جواب میدیم . به نظرتون دوباره تماس بگیرم یا منتظر باشم ؟ ضمنا پاسپورت خودم و همسر و پسرم هم انجا است .
دوستان لطفا اگر کسی اطلاع دارد جواب دهد . چرا پاسپورت ها رو گرفته ؟این طبیعی است؟
(2015-10-21 ساعت 20:01)پرشان نوشته:  با سلام به همه دوستان عزيز
عزيزان ما ١٠ روز پيش انكارا بوديم و موفق به اخذ ويزا شديم البته من و فرزندم و همسرم ap خوردند بهشون گفتن تا ٣ ماه ديگه كليير ميشن البته به اميد و خواست خدا. حالا ميخوام بدونم از اينجا به بعد رو چجوري بايد پيگيري كنم و چك كنم؟
مرسي از راهنمايي و كمك شما دوستان خوب
در سایت سفارت میتونید چک کنید.
ار اینجا
https://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html

و یا اینکه برای شما ایمیل می آید در حال حاضر دسترسی به CEAC بر قرار نیست.
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: mehdihk ، smpf ، sepehr007 ، j.modarres ، Interuniversal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان