کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
panizrm عزیزباسلام مجدد در صورت امکان لطفا سایتی که متوجه آپدیت خودتان شدید را مرقوم بفرمایید باسپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: smpf
من یک هفته است از مصاحبه ام توی ابوظبی گذشته ولی هنوز شماره ام را می زنم در سایت ابوظبی می نویسد موجود نیست.چیکار کنم؟
(2015-11-03 ساعت 12:38)behjan نوشته:  panizrm عزیزباسلام مجدد در صورت امکان لطفا سایتی که متوجه آپدیت خودتان شدید را مرقوم بفرمایید باسپاس

abudhabi.usembassy.gov/immigrantvisa.html
دوست گرامی گزینه check visa status رو کلیک کنید و بعد کیس نامبر.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، A2000
(2015-11-03 ساعت 12:55)azarang نوشته:  من یک هفته است از مصاحبه ام توی ابوظبی گذشته ولی هنوز شماره ام را می زنم در سایت ابوظبی می نویسد موجود نیست.چیکار کنم؟

دوست عزیز
همون دو هفته که گفتن رو صبر کنید اگر فرقی نکرد نامه بدید که به جریان افتاده یا نه.
امیدوارم که هرچه زودتر کلیر شوید
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، j.modarres
با سلام مجدد محمد هستم لايو از آنكارا
امروز هم خداروشكر روز بسيار خوبي و ميموني بود
كيس ها رو عرض ميكنم خدمتتون
١-اولين ويزا يكضربمون،آقاي،امــــــير رضــــــاااااااا،خيلي مباركه امير رضا،(مجرد،٢٣،٤ ساله،مشمول ولي خدمت نرفته،خودش كه اينجاس توضيحات بيشتر و ميتونيد ازش بپرسيد)
٢-خانوم مجرد/٢٥ساله (يكضرب)
٣-خانوم مجرد/٢٧ساله(يكضرب)
٤-خانواده دو نفره/يكضرب/آقا ٥٥ ساله خدمت زمان شاه،خانوم خانه دار
٥-خانواده دو نفره دوست خوبمون humsum/آقا خدمت (كيليرنس،كل خانواده كيليرنس)
٦-خانواده سه نفره /آقا خدمت (كيليرنس ،كل خانواده كيليرنس)
٧-آقا مجرد،٣٧ ساله/سربازي (كيليرنس)
٨-آقا مجرد،٣٤ساله/سربازي(كيليرنس)
٩-خانواده سه نفره/آقا ٥٠ ساله،بچه ١٥ساله،مادر ٥٠ساله(نقص مدركت )
١٠-آقا مجرد،٣٤ ساله (نقص مدرك)
١١-آقاي مجرد،٤٠ساله (نقص مدرك)
و در انتها بنده حقير،خانواده دو نفره/٣٣ ساله(كيليرنس بعلت خدمت،كل خانواده كيليرنس)

امروز برخلاف ديروز روز روزه آقايون و اف بي آي چك بود Wink
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
(2015-11-03 ساعت 11:42)panizrm نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 10:44)behjan نوشته:  باسلام خدمت مدیران وپیشکسوتان محترم و بزرگوار من چند سوال بعداز کلیر شدن داشتم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید ۱-معمولاسفارت برای زدن ویزا چه مدت مهلت می دهند . ۲-از زمان دادن پاسپورت به سفارت تا تحویل آن به ما معمولا چند روز باید در ابوظبی یا دبی بمانیم . ۳-در صورتی که از آژانس برای پیکاپ پاسپورت استفاده کنیم چگونه می توانیم مراحل آن را پیگیری کنیم از چه سایتی باتشکر فراوان از بزرگواری شما

دوست گرامی
ما هم مثل شما کلیرنس شدیم .فکر کنم تمام آژانسهای هواپیمایی با گرفتن مبلغی این کارو میکنن توی برگه که داده ۵ روز زمان میبره که ویزا صادر بشه.ما وقتی واجد شرایط بشیم یا از طریق آژانس اقدام میکنیم یا از طریق خانم لیدر که باهاش تا ابو ظبی رفتیم .جواب سئوال اولتونو رو نمیدونم

دوستان آگاه لطفا جواب بدهید.چگونه میتوانیم پاسها رو بفرستیم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2015-11-03 ساعت 13:22)panizrm نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 12:38)behjan نوشته:  panizrm عزیزباسلام مجدد در صورت امکان لطفا سایتی که متوجه آپدیت خودتان شدید را مرقوم بفرمایید باسپاس

abudhabi.usembassy.gov/immigrantvisa.html
دوست گرامی گزینه check visa status رو کلیک کنید و بعد کیس نامبر.

من 27 اکتبر داشتم مصاحبه اما شماره ام را اینجا می زنم هنوز من را نمی آورد.چیکار کنم؟
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2015-11-03 ساعت 13:28)azarang نوشته:  من 27 اکتبر داشتم مصاحبه اما شماره ام را اینجا می زنم هنوز من را نمی آورد.چیکار کنم؟

نگران نباشید

سال قبل بودن دوستانی که تا بیست روز کیس نامبرشون توسط سایت سفارت شناخته نشده بوده و بعد از اون شناخته شده .اگر بیشتر هم طول کشید میتونید به سفارت ایمیل بزنید و پیگیری کنید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: kourosh8 ، behjan ، j.modarres ، smpf ، matin86
(2015-11-03 ساعت 12:25)behjan نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 10:44)behjan نوشته:  باسلام خدمت مدیران وپیشکسوتان محترم و بزرگوار من چند سوال بعداز کلیر شدن داشتم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید ۱-معمولاسفارت برای زدن ویزا چه مدت مهلت می دهند . ۲-از زمان دادن پاسپورت به سفارت تا تحویل آن به ما معمولا چند روز باید در ابوظبی یا دبی بمانیم . ۳-در صورتی که از آژانس برای پیکاپ پاسپورت استفاده کنیم چگونه می توانیم مراحل آن را پیگیری کنیم از چه سایتی باتشکر فراوان از بزرگواری شما

دوست گرامی
ما هم مثل شما کلیرنس شدیم .فکر کنم تمام آژانسهای هواپیمایی با گرفتن مبلغی این کارو میکنن توی برگه که داده ۵ روز زمان میبره که ویزا صادر بشه.ما وقتی واجد شرایط بشیم یا از طریق آژانس اقدام میکنیم یا از طریق خانم لیدر که باهاش تا ابو ظبی رفتیم .جواب سئوال اولتونو رو نمیدونم

باسلام وتشکر از راهنمایتان من از چندتا آژانس که تو اینترنت پیدا کردم سوال کردم که قیمتهای متفاوت گفتن ولی نمی دونم معتبر هستند یا نه ؟اگر از طریق خانم لیدر اقدام کنم چطور پاس به ایشان برسونم ؟البته روز مصاحبه تو سفارت ایشان را دیدم با تشکر ازلطف شمادوست عزیز

اگر خواستید از این طریق پاستونو بفرستید با یکی از این شماره ها تماس بگیرید خودشون راهنمایی میکنن .ما از الی گشت بلیط گرفته بودیم که یکی از آژانسهای با سابقه هست .همین خانوم روزی که ما رو برد سفارت چند تا پاس آورده بود برای ویزا .پاسهارو داد به یک خانومی که با اومده بود و گفت بده به خانوم نغمه که در سفارت کار میکنه تا ویزاشون صادر بشه.***و
تشکر کنندگان: kourosh8 ، behjan ، j.modarres ، smpf ، shahabjafari
سلام دوستان
خواستم بدونم کسی که روزنامه نگار باشه و فقط تو مجلات جدولی کار کرده باشه بعنوان طراح جدول و ویراستار اگه کلیرنس بخوره کلیر میشه ؟ من رشته تحصیلیم اصلا مرتبط با کارم نیست ارشد روانشناسی هستم خانم مجرد ap خوردم .
تشکر کنندگان: kourosh8 ، j.modarres ، smpf ، matin86
(2015-11-03 ساعت 13:27)Interuniversal نوشته:  با سلام مجدد محمد هستم لايو از آنكارا
امروز هم خداروشكر روز بسيار خوبي و ميموني بود
كيس ها رو عرض ميكنم خدمتتون
١-اولين ويزا يكضربمون،آقاي،امــــــير رضــــــاااااااا،خيلي مباركه امير رضا،(مجرد،٢٣،٤ ساله،مشمول ولي خدمت نرفته،خودش كه اينجاس توضيحات بيشتر و ميتونيد ازش بپرسيد)
٢-خانوم مجرد/٢٥ساله (يكضرب)
٣-خانوم مجرد/٢٧ساله(يكضرب)
٤-خانواده دو نفره/يكضرب/آقا ٥٥ ساله خدمت زمان شاه،خانوم خانه دار
٥-خانواده دو نفره دوست خوبمون humsum/آقا خدمت (كيليرنس،كل خانواده كيليرنس)
٦-خانواده سه نفره /آقا خدمت (كيليرنس ،كل خانواده كيليرنس)
٧-آقا مجرد،٣٧ ساله/سربازي (كيليرنس)
٨-آقا مجرد،٣٤ساله/سربازي(كيليرنس)
٩-خانواده سه نفره/آقا ٥٠ ساله،بچه ١٥ساله،مادر ٥٠ساله(نقص مدركت )
١٠-آقا مجرد،٣٤ ساله (نقص مدرك)
١١-آقاي مجرد،٤٠ساله (نقص مدرك)
و در انتها بنده حقير،خانواده دو نفره/٣٣ ساله(كيليرنس بعلت خدمت،كل خانواده كيليرنس)

سلام.واقعا ممنون که بهمون اطلاعات میدین باورکنین خیلی درفکردوستانی که مصاحبه دارند و همینطوردرفکرعاقبت خودمون هستیم.ممنون میشم اگر بگید نقص مدرک مثلا چی بوده؟مگه هممون نباید مدارک یکسان ومشخصی ببریم ؟پس چطور بعضی ها نقص مدرک میخورند؟
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: sahar2016 ، ho_tasha ، mehdihk ، asal1372 ، Interuniversal ، kourosh8 ، smpf ، behjan ، matin86 ، لطف اله
(2015-11-03 ساعت 14:01)ماندانا.م نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 13:27)Interuniversal نوشته:  با سلام مجدد محمد هستم لايو از آنكارا
امروز

سلام.واقعا ممنون که بهمون اطلاعات میدین باورکنین خیلی درفکردوستانی که مصاحبه دارند و همینطوردرفکرعاقبت خودمون هستیم.ممنون میشم اگر بگید نقص مدرک مثلا چی بوده؟مگه هممون نباید مدارک یکسان ومشخصی ببریم ؟پس چطور بعضی ها نقص مدرک میخورند؟
سلام خانوم ماندانا
عرض كنم خدمتتون كه برسيم به نقص مدركي ها
كيس شماره ٩ :خانواده سه نفره،آقا برنده بودن،ايشون اصل مدرك ديپلم شون رو نداشتن ،كه تو ايميل قبل مصاحبه ازشون خواسته بودن!
كيس شماره ١٠:سفارت ترجمه مدركشون رو گم كرده بودن و ازونجا كه ايشون فقط كپي دستشون بود قبول نكردن و مجبور شدن دوباره برن واسه ترجمه و دوباره مراحل مصاحبه!
كيس شماره١١: ايشون مدارك ترجمه شناسنامشون مربوط به سال ٢٠١١ بود و جديدشو ازشون ميخواستن!
نكته: براي سفارت آنكار بدليل اينكه بايد مدارك و پست كني قبل مصاحبه بايد ترجمه دو نسخه باشه جهت احتياط چون هم امكان گم شدن هست هم امكان موارد دگ
پس توصيم شديدا و قويا اينه كه در نسخه ترجمه كنن ،هزينش نصفه ولي مي ارزه چون اينجا دگ نقص مدرك بخوري با خودت ميگي حاضرم ده ميليون بدم اين مشكل و نداشته باشم و در آخر اينكه بازم تاكييد ميكنم،واقعا اين موضوع خيلي مهمه كه حتما به اون ايميل از طرف سفارت توجه كنيد چون مدركي رو اگه اونجا ازتون بخوان و ارائه نكنيد بازهم نقص مدرك خواهيد خورد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Siamak ، lighthouse ، kourosh8 ، behjan ، sahar2016 ، j.modarres ، asal1372 ، smpf ، ستوده ، matin86 ، humsun ، sweety.alireza ، A2000 ، nazi00
با سلام یک سوال داشتم
من برنده اصلی هستم (خانوم) و خاندار هستم اگه همسرم کلرینس بخوره من و بچه هام کلرینس می خوریم یا فقط همسرم کلرینس می خوره با تشکر
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، dd7472003
(2015-11-03 ساعت 15:42)matin.sh نوشته:  با سلام و خسته نباشید
اگه برنده اصلی خانوم باشن و همسر ایشون کلرینس بخوره کل خانواده کلرینس میشن یا فقط همسرشون

سلام

در صورتی که شخص برنده Ap بخوره کل کیس باید منتظر بمونن تا نفر اصلیه کیس کلیر بشه .ولی اگر شخص برنده ویزای یکضرب بگیره و همسرشون Ap بخورن حتی در صورت کلیر نشدن همسر میتونن تنهایی تشریف ببرن و از اونجا برای همسرشون اقدام کنن .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Interuniversal ، j.modarres ، smpf ، matin.sh ، ستوده ، matin86
(2015-11-03 ساعت 13:36)panizrm نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 12:25)behjan نوشته:  

دوست گرامی

باسلام وتشکر از راهنمایتان من از چندتا آژانس که تو اینترنت پیدا کردم سوال کردم که قیمتهای متفاوت گفتن ولی نمی دونم معتبر هستند یا نه ؟اگر از طریق خانم لیدر اقدام کنم چطور پاس به ایشان برسونم ؟البته روز مصاحبه تو سفارت ایشان را دیدم با تشکر ازلطف شمادوست عزیز

اگر خواستید از این طریق پاستونو بفرستید با یکی از این شماره ها تماس بگیرید خودشون راهنمایی میکنن .ما از الی گشت بلیط گرفته بودیم که یکی از آژانسهای با سابقه هست .همین خانوم روزی که ما رو برد سفارت چند تا پاس آورده بود برای ویزا .پاسهارو داد به یک خانومی که با اومده بود و گفت بده به خانوم نغمه که در سفارت کار میکنه تا ویزاشون صادر بشه.***و
باسلام دوست عزیز اگر برایتان امکان پذیر ه لطفاشماره تلفن ایشان را پیغام خصوصی بدهید چون مثل اینکه در تاپیک امکانش نیست خیلی ممنونتان می شوم با سپاس فراوان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان