کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
با سلام و احترام . شما که فرمودین اسم همسرتون رو اشتباه نوشتن چه اقدامی کردین؟ چون اسم من رو هم اشتباه نوشتن . اگه راهنمایی بفرمایید که به جایی ایمیل زدید یا تماس گرفتید ممنون میشم آدرس ایمیل یا شماره تماس رو بفرمایید . در ضمن مصاحبه من هم ابوظبی بود . سپاس فراوان
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-04 ساعت 02:34)صمدی نوشته:  با سلام و احترام . شما که فرمودین اسم همسرتون رو اشتباه نوشتن چه اقدامی کردین؟ چون اسم من رو هم اشتباه نوشتن . اگه راهنمایی بفرمایید که به جایی ایمیل زدید یا تماس گرفتید ممنون میشم آدرس ایمیل یا شماره تماس رو بفرمایید . در ضمن مصاحبه من هم ابوظبی بود . سپاس فراوان

دوست عزيز همون جايي كه اسمتونو ميبينيد كمي بالاتر نوشتهcontact us به اون قسمت بريد و كيس نامبر واسمتون و تاريخ مصاحبه رو بنويسيد .و درخواست كنيد كه اشتباه رو درست كنند.البته مال ما كه هنوز درست نشده .ولي بازم براشون نامه ميدم
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: smpf ، matin86
من 27 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم ولی همچنان که اسمم را می زنم من را شناسایی نمی کند و این پیغام را می دهد:
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

چرا زده refusal sheet؟ نکنه من را کلا ریجکت کردن خودم خبر ندارم؟
(2015-11-04 ساعت 13:25)azarang نوشته:  من 27 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم ولی همچنان که اسمم را می زنم من را شناسایی نمی کند و این پیغام را می دهد:
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

چرا زده refusal sheet؟ نکنه من را کلا ریجکت کردن خودم خبر ندارم؟

دوست عزيز قبل از ابديت ما همين بيغامو ميكرفتيم ولي فرداي مصاحبه ابديت شديم
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf
سايت سفارت ايروان كه اصلا هيچ جا براي وارد كردن كيس و ديدن اطلاعاتش وجود نداره! اصلا نميدونيم سفارت ما رو شناخته يا نه؟ Cool
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
(2015-11-04 ساعت 14:53)arminbhz نوشته:  سايت سفارت ايروان كه اصلا هيچ جا براي وارد كردن كيس و ديدن اطلاعاتش وجود نداره! اصلا نميدونيم سفارت ما رو شناخته يا نه؟ Cool
دوست عزیز سلام
ممکنه لطفاً مدارکی رو که سفارت ازتون خواست رو بی زحمت برای سایر دوستان لیست کنید ؟
(2015-11-04 ساعت 16:00)ستوده نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 14:53)arminbhz نوشته:  سايت سفارت ايروان كه اصلا هيچ جا براي وارد كردن كيس و ديدن اطلاعاتش وجود نداره! اصلا نميدونيم سفارت ما رو شناخته يا نه؟ Cool
دوست عزیز سلام
ممکنه لطفاً مدارکی رو که سفارت ازتون خواست رو بی زحمت برای سایر دوستان لیست کنید ؟

سلام
توي سفرنانه نوشتم، اين هم لينكش:
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid677338
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان: smpf ، ستوده
با سلام خدمت هم قطاران بسيار عزيز و دوست داشتني
اول از همه مجدد به همه دوستاني كه امروز هم موفق به دريافت ويزاشون شدن تبريك ميگم و با ذكر يك نكته ادامه ميدم!
خواهشن استدعا دارم از دوستان كه هرچي به ذهنشون مياد و سريع مطرح نكنند و كمي بگردن تو تاپيك ها،بقول سيامك عزيز،حسين hotasha و بسياري از ديگر دوستان ماها قراره مهاجرت كنيم كمي مطالعه در مورد مسائلي كه باهاش روبرو هستيم خيلي كمكمون ميكنه و باعث كاهش استرس ميشه(ببخشيد اين حرف خيلي تكراري بود ولي مجبور شدم بزنم)
و آمااا،برسيم به كيس هاي امروز در سفارت آنكارا:
امروز سفارت كمي ديرتر حدوداي ساعت ٩ ،٩:٣٠ باز شد و به همه ايميل داده بود كه ساعت مصاحبتون كمي ديرتر ه
١-خانوم مجرد/٢٥ساله (يكضرب)
٢-خانوم مجرد/٢٧ ساله (يكضرب)
٣-آقا مجرد/٢٨ساله معاف از خدمت(يكضرب)
٤-آقا مجرد/٣٢ساله معاف از خدمت (يكضرب)
٥-خانواده دو نفره/خانوم ٢٦ ساله مدرس خصوصي(كيليرنس،كل كيس كيليرنس)
٦-خانواده دو نفره/آقا ٣٤ ساله (كيليرنس بعلت سربازي،كل كيس كيليرنس)
٧-خانواده سه نفره /خانوم ٤٥ ساله ،بچه ١٧ ساله (يكضرب،آقا كيليرنس به علت خدمت)
٨-آقا مجرد/٣٠ساله (كيليرنس به علت خدمت)
٩-آقا مجرد/٢٩ ساله(كيليرنس به علت سربازي)

همه موفق و پيروز باشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
دوست گرامی panizrm شما چگونه متوجه آپ فردای مصاحبه تون شدید (27 اکتبر)؟
مگه سیس کیس تون رو میشناسه ؟
دوستان میگفتن تا ابتدای ژانویه سیس کیسها رو نمی شناسه .
یا اگه راه دیگه ای میشناسید ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
تشکر کنندگان: behjan
(2015-11-05 ساعت 02:01)A2000 نوشته:  دوست گرامی panizrm شما چگونه متوجه آپ فردای مصاحبه تون شدید (27 اکتبر)؟
مگه سیس کیس تون رو میشناسه ؟
دوستان میگفتن تا ابتدای ژانویه سیس کیسها رو نمی شناسه .
یا اگه راه دیگه ای میشناسید ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

ايشون آپيدت ي رو ميگن كه در سايت سفارت براشون ميزنن و خيلي اهميت نداره چون دو سه تاي اول همينطوري ميزنن،شما همون تا ژانويه بايد صبر كنيد تا كيستون در سيس شناخته بشه،الان كلا يكماه و ٤روز از اولين مصاحبه گذشته،فعلا خيلي زودهWink
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، behjan ، A2000
برادر من هم با خانوادش دیروز ابوظبی مصاحبه داشتن که متاسفانه کلیرنس شدن بدون سربازه و کار دولتی البته اصلا از برادرم نپرسیده بودن که کار دولتی داشته یا نه خانومشم که خانه دار بوده و نکته جالب اینه که با اینکه کیس اصلی خانومش بوده ولی بازم به خانوم و بچش یه ضرب ندادن
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: matin86 ، Hana2015
(2015-11-05 ساعت 08:57)rtt نوشته:  برادر من هم با خانوادش دیروز ابوظبی مصاحبه داشتن که متاسفانه کلیرنس شدن بدون سربازه و کار دولتی البته اصلا از برادرم نپرسیده بودن که کار دولتی داشته یا نه خانومشم که خانه دار بوده و نکته جالب اینه که با اینکه کیس اصلی خانومش بوده ولی بازم به خانوم و بچش یه ضرب ندادن

جالب واقعا چون اونطوري كه شما تعريف ميكنيد شرايط كاملا يكضرب بوده
متاسفانه سفارت ها و آفيسرها بسيار سليقه اي عمل ميكنن،مطمئن باش اگه همين كيس آنكارا مصاحبه داشت يكضرب بود،ولي باز بايد ببيني چي پرسيده و چي جواب دادن،كافيه آفيسر شك كنه سريع كيليرنس ميزنه!واسه همين اكثر دوستان ميگن كه يكضرب گرفتن ويزا بيشتر دست خودتونه كه بتونيد آفيسر رو قانع كنيد(البته اگه شرايط يكضربي باشه)!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، ho_tasha ، matin86 ، Siamak ، Hana2015
(2015-11-05 ساعت 08:57)rtt نوشته:  برادر من هم با خانوادش دیروز ابوظبی مصاحبه داشتن که متاسفانه کلیرنس شدن بدون سربازه و کار دولتی البته اصلا از برادرم نپرسیده بودن که کار دولتی داشته یا نه خانومشم که خانه دار بوده و نکته جالب اینه که با اینکه کیس اصلی خانومش بوده ولی بازم به خانوم و بچش یه ضرب ندادن

دوست عزیز اگه میشه از برادرتون بپرسید افیسری که با هاشون مصاحبه کرده خانوم بوده یا آقا.آخه روز مصاحبه ما یه آقایی بود با ریش حنایی و قد بلند وچارشونه و تقریبا 45-50 ساله.ایشون خیلی سختگیر بودن و خیلی سوال پیچ میکردن.با این که همسرم در یک شرکت سازنده وسایل کشاورزی کار میکنه کلیرنس خورد.من از خانوم مترجمی که کنار افیسر بود سوال کردم به خاطر سربازی؟ که ایشون چیزی نگفت ولی از حالت چهره اش فهمیدم به چیزهای دیگه هم گیر دادن و فقط به خاطر سربازی نبوده.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، A2000 ، fatemeh qanbari ، matin86 ، smpf
سلام انشالا كه همه عزيزاني كه مشمول Admin. pro. شدن بزودي كلير بشن ولي از تجارب دوستان اينطور ميشه يه برداشت احتمالي كرد كه انگار وزارت امورخارجه آمريكا يه لاتاري ديگه بين برندگان برگزار ميكنه كه به چه كيسي ويزاي يكضرب بدن و به چه كيسي ويزاي يكضرب ندن چون انواع تجربه ها وجود داره حتي من خودم كسي رو ميشناسم با داشتن كار دولتي و سربازي سپاه در سال 2015 خودش و پسرش ويزاي يكضرب گرفتن و همسر ايشون كه بازنشسته بيمارستان دولتي بود مشمول اي پي شد. و نميشه گفت كه هر كسي سربازي رفته يا كار دولتي داره حتما اي پي ميخوره چون هستند كساني كه با داشتن هر دوي اين موارد ويزاي يكضرب گرفتن هرچند تعدا اين موارد اندك هستن
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، fatemeh qanbari ، kourosh8 ، matin86 ، smpf ، ستوده ، nimashariat ، shahabjafari ، Hana2015
(2015-11-05 ساعت 11:41)a4542 نوشته:  

دوست عزیز اگه میشه از برادرتون بپرسید افیسری که با هاشون مصاحبه کرده خانوم بوده یا آقا.آخه روز مصاحبه ما یه آقایی بود با ریش حنایی و قد بلند وچارشونه و تقریبا 45-50 ساله.ایشون خیلی سختگیر بودن و خیلی سوال پیچ میکردن.با این که همسرم در یک شرکت سازنده وسایل کشاورزی کار میکنه کلیرنس خورد.من از خانوم مترجمی که کنار افیسر بود سوال کردم به خاطر سربازی؟ که ایشون چیزی نگفت ولی از حالت چهره اش فهمیدم به چیزهای دیگه هم گیر دادن و فقط به خاطر سربازی نبوده.

بابا همون آفیسر ریشو به ما هم خورد من با معافیت سربازی باز به رزومه کاری گیر داد
چون مخابراتی بودم حالا رزومه فرستادیم تا ببینیم با زن و بچه چی میشه خلاصه.
امیدوارم برای همه ما ها که تو این سایت منتظریم درست بشه در کنار کار و زندگی خوب در آمریکا.
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، Siamak ، Interuniversal ، rezamehrzad ، Hana2015 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان