کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-06 ساعت 00:43)fatemeh qanbari نوشته:  [quote='arvin1357' pid='678580' dateline='1446751340']
با سلام خدمت همه دوستان ما دیروز 04 در ابوظبی مصاحبه داشتیم دیروز تا آنجایی که من دیدم فقط چند خانوم مسن که لاتاری نبودند ویزا گرفتند یک خانومی مسن که ظاهرا در آمریکا تحصیل کرده بود و مدتی شاغل بود هم ap خورد ولی کلا جو خیلی مثبتی بود من که
سلام دوست گرامی
اگه براتون امکان داره مسیری که در سایت ابوظبی وارد میشوید و کیس تون رو چک کردید رو به ما هم بگید . چون من یک هفته است از ویزا استاتوس چک visa status check میرم نوشته های قرمز رنگ میاد و وارد صفحه ای نمی شود
بسیار ممنون و‌ به امید کلیری هر چه زودترتون
با سلام دوست عزیز یه چند صفحه برید عقب تر من خودم آدرس تو یکی از پیام ها گذاشتم که مستقیم میره به صفحه اصلی.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smpf ، fatemeh qanbari ، j.modarres
(2015-11-05 ساعت 22:58)davouddavoud نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:54)Meysam-mac نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:47)davouddavoud نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:45)Ryan ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:25)davouddavoud نوشته:  سلام
منظورتون چيه؟ يعني اي پي ٢٤ ساعت طول كشيد؟ توضيح دهيد و شرايطتونو بگيد.

بله كمتر از ٢٤ ساعت فرداي روز مصاحبه كيس اصلي كه همسرم هستند اي پي تمام شد ولي ايميلي نيومده رفتم سفارت گفتن ساعت ١٠:٣٠ بيا كه من نتونستم برم كيس ٢ نفره برنده خانم خانه دار و تحصيلات ليسانس غير حساس
مباركتون باشه. همسرتون چي؟ معاف بودن ايشون؟

ممنون. كارشناس ارشد عمران . سربازي ناجا
بابا خيلي تبريك ميگم ديگه. يعني شوهرتونم با سربازي و رشته اي كه يكم حساسه٢٤ ساعته كلير شدن؟

داوود جان
برنده اصلي كيس خانوم هست نه آقا،ايشون ويزاشون رو دريافت ميكنن ولي آقاي همسر بايد منتظر كيلير شدن بمونن چون خدمت مقدس سربازي داشتند!كه انشالا هرچي سريعتر اكي شه كارشون!!!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Siamak ، smpf ، j.modarres ، A-mo ، matin86
(2015-11-06 ساعت 01:45)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:58)davouddavoud نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:54)Meysam-mac نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:47)davouddavoud نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:45)Ryan ۲۰۱۴ نوشته:  بله كمتر از ٢٤ ساعت فرداي روز مصاحبه كيس اصلي كه همسرم هستند اي پي تمام شد ولي ايميلي نيومده رفتم سفارت گفتن ساعت ١٠:٣٠ بيا كه من نتونستم برم كيس ٢ نفره برنده خانم خانه دار و تحصيلات ليسانس غير حساس
مباركتون باشه. همسرتون چي؟ معاف بودن ايشون؟

ممنون. كارشناس ارشد عمران . سربازي ناجا
بابا خيلي تبريك ميگم ديگه. يعني شوهرتونم با سربازي و رشته اي كه يكم حساسه٢٤ ساعته كلير شدن؟

داوود جان
برنده اصلي كيس خانوم هست نه آقا،ايشون ويزاشون رو دريافت ميكنن ولي آقاي همسر بايد منتظر كيلير شدن بمونن چون خدمت مقدس سربازي داشتند!كه انشالا هرچي سريعتر اكي شه كارشون!!!
جناب Interuniversal ، درود
در چنین حالتی که یکی از افراد کیس ویزا میگیره و دیگری AP میخوره و تا کلیر شدن فرد دوم ممکنه که اعتبار ویزای فرد اول منقضی باشه ، برای این که هر دو بتونند باهم وارد امریکا بشن ، امکانش هست که ویزای نفر اول هم همزمان با ویزای نفر دوم صادر بشه ؟
تشکر کنندگان: smpf
آقا این کلیری 24 ساعته چی میگه؟ این دیگه آخرین ورژنه!!!!!!!!!!
مگه داریم؟ مگه می شه؟!!!!
خیلی تبریک میگم....
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015 ، matin86
(2015-11-05 ساعت 17:34)matinryan نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 11:41)a4542 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 08:57)rtt نوشته:  برادر من هم با خانوادش دیروز ابوظبی مصاحبه داشتن که متاسفانه کلیرنس شدن بدون سربازه و کار دولتی البته اصلا از برادرم نپرسیده بودن که کار دولتی داشته یا نه خانومشم که خانه دار بوده و نکته جالب اینه که با اینکه کیس اصلی خانومش بوده ولی بازم به خانوم و بچش یه ضرب ندادن

دوست عزیز اگه میشه از برادرتون بپرسید افیسری که با هاشون مصاحبه کرده خانوم بوده یا آقا.آخه روز مصاحبه ما یه آقایی بود با ریش حنایی و قد بلند وچارشونه و تقریبا 45-50 ساله.ایشون خیلی سختگیر بودن و خیلی سوال پیچ میکردن.با این که همسرم در یک شرکت سازنده وسایل کشاورزی کار میکنه کلیرنس خورد.من از خانوم مترجمی که کنار افیسر بود سوال کردم به خاطر سربازی؟ که ایشون چیزی نگفت ولی از حالت چهره اش فهمیدم به چیزهای دیگه هم گیر دادن و فقط به خاطر سربازی نبوده.

بابا همون آفیسر ریشو به ما هم خورد من با معافیت سربازی باز به رزومه کاری گیر داد
چون مخابراتی بودم حالا رزومه فرستادیم تا ببینیم با زن و بچه چی میشه خلاصه.
امیدوارم برای همه ما ها که تو این سایت منتظریم درست بشه در کنار کار و زندگی خوب در آمریکا.
برادرم گفت آفیسرشون یه خانوم مو بلوند و چشم رنگی بوده
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
(2015-11-05 ساعت 10:16)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 08:57)rtt نوشته:  برادر من هم با خانوادش دیروز ابوظبی مصاحبه داشتن که متاسفانه کلیرنس شدن بدون سربازه و کار دولتی البته اصلا از برادرم نپرسیده بودن که کار دولتی داشته یا نه خانومشم که خانه دار بوده و نکته جالب اینه که با اینکه کیس اصلی خانومش بوده ولی بازم به خانوم و بچش یه ضرب ندادن

جالب واقعا چون اونطوري كه شما تعريف ميكنيد شرايط كاملا يكضرب بوده
متاسفانه سفارت ها و آفيسرها بسيار سليقه اي عمل ميكنن،مطمئن باش اگه همين كيس آنكارا مصاحبه داشت يكضرب بود،ولي باز بايد ببيني چي پرسيده و چي جواب دادن،كافيه آفيسر شك كنه سريع كيليرنس ميزنه!واسه همين اكثر دوستان ميگن كه يكضرب گرفتن ويزا بيشتر دست خودتونه كه بتونيد آفيسر رو قانع كنيد(البته اگه شرايط يكضربي باشه)!
کاملا شرایطشون یک ضربی بوده من اصلا یک درصد هم فکر نمی کردم کلیرنس بخورن .. اصلن سوال خاصی هم ازشون نپرسبده که بخوان بد جواب بدن و کلیرنس بخورن میگم حتی نپرسیده کار دولتی دارین یا ندارین
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
(2015-11-06 ساعت 06:04)rtt نوشته:  

متاسفانه سفارت ها و آفيسرها بسيار سليقه اي عمل ميكنن،مطمئن باش اگه همين كيس آنكارا مصاحبه داشت يكضرب بود،ولي باز بايد ببيني چي پرسيده و چي جواب دادن،كافيه آفيسر شك كنه سريع كيليرنس ميزنه!واسه همين اكثر دوستان ميگن كه يكضرب گرفتن ويزا بيشتر دست خودتونه كه بتونيد آفيسر رو قانع كنيد(البته اگه شرايط يكضربي باشه)!
کاملا شرایطشون یک ضربی بوده من اصلا یک درصد هم فکر نمی کردم کلیرنس بخورن .. اصلن سوال خاصی هم ازشون نپرسبده که بخوان بد جواب بدن و کلیرنس بخورن میگم حتی نپرسیده کار دولتی دارین یا ندارین
سلام ميشه بگين رشته تحصيليشون چي بوده؟شايد بخاطرتحصيلاتشون بوده؟؟
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
(2015-11-04 ساعت 12:08)panizrm نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 02:34)صمدی نوشته:  با سلام و احترام . شما که فرمودین اسم همسرتون رو اشتباه نوشتن چه اقدامی کردین؟ چون اسم من رو هم اشتباه نوشتن . اگه راهنمایی بفرمایید که به جایی ایمیل زدید یا تماس گرفتید ممنون میشم آدرس ایمیل یا شماره تماس رو بفرمایید . در ضمن مصاحبه من هم ابوظبی بود . سپاس فراوان

دوست عزيز همون جايي كه اسمتونو ميبينيد كمي بالاتر نوشتهcontact us به اون قسمت بريد و كيس نامبر واسمتون و تاريخ مصاحبه رو بنويسيد .و درخواست كنيد كه اشتباه رو درست كنند.البته مال ما كه هنوز درست نشده .ولي بازم براشون نامه ميدم
ممکنه لطقا نمونه متنی که برای اصلاح اشتباه در اسمتون ارسال نمودید رو برای ما و دوستان اینجا بگذارید ؟
( درصورتی که سایر دوستان هم میتونن کمک کنن و یه متنی رو پیشنهاد بدن) ممنون
(2015-11-06 ساعت 10:18)A2000 نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 12:08)panizrm نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 02:34)صمدی نوشته:  با سلام و احترام . شما که فرمودین اسم همسرتون رو اشتباه نوشتن چه اقدامی کردین؟ چون اسم من رو هم اشتباه نوشتن . اگه راهنمایی بفرمایید که به جایی ایمیل زدید یا تماس گرفتید ممنون میشم آدرس ایمیل یا شماره تماس رو بفرمایید . در ضمن مصاحبه من هم ابوظبی بود . سپاس فراوان

دوست عزيز همون جايي كه اسمتونو ميبينيد كمي بالاتر نوشتهcontact us به اون قسمت بريد و كيس نامبر واسمتون و تاريخ مصاحبه رو بنويسيد .و درخواست كنيد كه اشتباه رو درست كنند.البته مال ما كه هنوز درست نشده .ولي بازم براشون نامه ميدم
ممکنه لطقا نمونه متنی که برای اصلاح اشتباه در اسمتون ارسال نمودید رو برای ما و دوستان اینجا بگذارید ؟
I need to edit my ds-260 form:
Main applicant:
1- job title: ....
2- father's name:...
Beneficiary:
1- graduation year:...
2- postal code:....
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ho_tasha ، smpf ، j.modarres ، A2000
D
(2015-11-06 ساعت 10:18)A2000 نوشته:  
(2015-11-04 ساعت 12:08)panizrm نوشته:  [quote='صمدی' pid='678211' dateline='1446588253']
با سلام و احترام . شما که فرمودین اسم همسرتون رو اشتباه نوشتن چه اقدامی کردین؟ چون اسم من رو هم اشتباه نوشتن . اگه راهنمایی بفرمایید که به جایی ایمیل زدید یا تماس گرفتید ممنون میشم آدرس ایمیل یا شماره تماس رو بفرمایید . در ضمن مصاحبه من هم ابوظبی بود . سپاس فراوان

[/qu

dear sir/mrs
I had an interview on .......... in embassy.
I had update on..............but there is a mistke in my family name my correct name is .....please correct it.
Thanks alot
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: ho_tasha ، smpf ، j.modarres ، A2000 ، matin86
(2015-11-06 ساعت 10:11)ماندانا.م نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 06:04)rtt نوشته:  

سلام ميشه بگين رشته تحصيليشون چي بوده؟شايد بخاطرتحصيلاتشون بوده؟؟

تجربه قبلی ها نشون میده که سفارت ابوظبی تو یکضرب دادن از انکارا و ایروان راحت تر عمل می کنه اما بستگی به شرایط کیس هم دارد.
تجربه شخصی من میگه که بهتره اگر جای خصوصی مشغول به کار هستید منتظر نمونید که ازتون بپرسن، خودتون زودتر اعلام کنید.
در زمان مصاحبه ما اول یک خانوم مدارک را گرفت و وقتی از من پرسید شغل شما چیه من بهش گفتم در یک بانک خصوصی کار می کنم و دیدم که private bank را در فرم زیر دستش نوشت و وقتی افیسر هم پرسید دوباره بهش همون رو گفتم
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، A2000
دوستان گرامي سلام
من يك اسم،ادرس يا شماره تماس از موردي كه قبل از ٢٤ساعت كيسشون كامپليت شده مي خوام،
لطفاً لطفاً لطفاً
شماره کیس:2016as7xx
کنسولگری:آنکارا 
تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر(برنده خانم همسر)
مصاحبه:هفته اول Nov
دریافت ویزا: همسر برنده اصلي يكضرب، خودم ap
آپديتها: 10novو 11jan , 5jan
ورود به آمريكا:...
سلام و تبریک به همه دوستان ، من تازه متوجه شدم که تو لاتاری برنده شدم لطفا راهنمایی کنید چه اقداماتی باید انجام بدم . ممنون
CN : 5xxx
Per : 4
IV : 6 / April / 2016
ABU DHABI
Status : AP
Updates : 6,17,18,19,21 April ,20 Jun, 11,13 July
Embassy update :14 July
Clearance :13 July
29 Aug : دریافت ویزا
28 Sep : ورود به آمریکا
Los Angeles CA
15 Nov : دریافت گرین کارت

(2015-11-06 ساعت 13:30)moh@m@d نوشته:  سلام و تبریک به همه دوستان ، من تازه متوجه شدم که تو لاتاری برنده شدم لطفا راهنمایی کنید چه اقداماتی باید انجام بدم . ممنون
سلام . تبریک می گم . هرچه سریعتر باید فرم 260 رو پر کنید و بفرستید . در تاپیک ها می تونید اطلاعات خوبی در مورد فرم 260 پیدا کنید . موفق باشید
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: moh@m@d ، smpf
(2015-11-05 ساعت 22:38)yassin30 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:05)Cactus1365 نوشته:  سلام
من ۸ اکتبر در ابوطبی مصاحبه داشتم و تا کنون هیچ خبری نیست
۴ هفته گذشت نه آپدیتی نه هیچی Sad
دارم کم کم نا امید میشم واقعا دوستان کسی آپدیتی داشته ؟
مصاحبه : ۸ اکتیر ابوظبی
مجرد خانم
28 ساله
دوستان خبر دارین پارسال اولین کلیرها از چه زمانی بوده؟
سلام
من دوم نوامبر مصاحبه داشتم و اولین آپديت چهار نوامبر بود.. سفارت ابوظبی

من هیچ آپدیتی نداشتم و خیلی نگرانم
نمیدونین پارسال اولین کلیرها از کی شروع شده؟
فردا واسه من میشه دقیقا 1 ماه !!
Sad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان