کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
دوستان من اسمم تو سایت ابوظبی برای AP هست ولی تو سایت ceas نیست
شما هم چنین شرایطی دارید؟؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-06 ساعت 16:01)shahabjafari نوشته:  دوستان من اسمم تو سایت ابوظبی برای AP هست ولی تو سایت ceas نیست
شما هم چنین شرایطی دارید؟؟
دوست عزیز مطالعه کنید همه گفتن CEAC از ژانویه راه اندازی میشه معلومه هیچ کدوم از 2016 اونجا نیستن.
پس جای نگرانی نیست.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: shahabjafari ، smpf ، Interuniversal ، lighthouse ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86
(2015-11-06 ساعت 13:30)moh@m@d نوشته:  سلام و تبریک به همه دوستان ، من تازه متوجه شدم که تو لاتاری برنده شدم لطفا راهنمایی کنید چه اقداماتی باید انجام بدم . ممنون
دوست عزیز شما از امضاء من سفر نامه رو بردار کامل گفتیم چه کارهایی باید انجام بدی.
موفق باشی.
در ضمن تاپیک ها رو هم با دقت بخون چون فکر میکنم تمامی سئوالاتی که میخواهی بپرسی پاسخ داده شده.
همچنین باید برای تمامی اعضای خانواده فرم DS-260 رو پر کنی و کانفرمیشن نامبر بگیری و جلوی همه اسم ها باید بزنه تایید شد فقط برای فرد برنده نیست برای همه اعضای خانواده.
مطالعه کنی همه سئوالاتت پاسخ داده شده.
به امید موفقیتت
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: shahabjafari ، arminbhz ، smpf ، Interuniversal ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86
دوستان کسی میدونه زمانی که آدم کلیر شد چقدر مهلت داره پاسشو تحویل بده؟
و زمانی که پاسشو تحویل داد چقدر طول میکشه که ویزا رو تو پاسش بزنن؟
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

سلام دوستان .کسی میدونه حداقل زمانی که یه نفرو کلیر میکنن چقدره؟؟عر از اون مورد خاص که خانومی بودن که کمتر از 24 ساعت طول کشید!!ممنون میشم پاسخ بدین
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
سلام به همه دوستان عزیز
یه سوال برام پیش اومده : با اینکه حدود سه هفته از مصاحبمون میگذره و 4 بار هم آپدیت شدیم ولی هنوز تو Interview Scheduled هستیم دوستان آنکارایی شما چطور ؟
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
(2015-11-06 ساعت 17:17)haaaa نوشته:  سلام دوستان .کسی میدونه حداقل زمانی که یه نفرو کلیر میکنن چقدره؟؟عر از اون مورد خاص که خانومی بودن که کمتر از 24 ساعت طول کشید!!ممنون میشم پاسخ بدین
خب حداقل همون ٢٤ ساعت بوده. الان هر كي بياد يه مدت زماني بگه باز حداقل ميشه يك روز. ولي به طور كلي كيس با كيس فرق داره بسته به سربازي، سن، رشته تحصيلي، سابقه كار و ....
حالا شما روي كمتر از دو هفته حساب نكني أعصابت راحت تره.
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: haaaa ، smpf ، lighthouse ، ho_tasha
(2015-11-06 ساعت 17:17)haaaa نوشته:  سلام دوستان .کسی میدونه حداقل زمانی که یه نفرو کلیر میکنن چقدره؟؟عر از اون مورد خاص که خانومی بودن که کمتر از 24 ساعت طول کشید!!ممنون میشم پاسخ بدین

(2015-11-06 ساعت 18:38)humsun نوشته:  
خب حداقل همون ٢٤ ساعت بوده. الان هر كي بياد يه مدت زماني بگه باز حداقل ميشه يك روز. ولي به طور كلي كيس با كيس فرق داره بسته به سربازي، سن، رشته تحصيلي، سابقه كار و ....
حالا شما روي كمتر از دو هفته حساب نكني أعصابت راحت تره.

ما هفته اول اکتبر مصاحبه داشتیم ولی هنوز خبری نیستSadالبته از روز مصاحبه 7 بار آپدیت شدیم
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان: smpf ، humsun
سلام دوستان ٬ من هم هفته اول اکتبر مصاحبه داشتم بعد از من تاریخچه مسافرت ها رو خواست و رزومه کاری و محل های سکونت رو که من پس فرداش دادم . بعدش دوباره تماس گرفت گفت واسمون ایمیل کن که اونهم من انجام دادم. تا امروز که نه خبری شده و نه ایمیلی . ضمنا پاسپورتهای خودم و همسرم و پسرم رو گرفتند .
واقعیتش اصلا من کلا دلسرد شدم نمیدمنم هم اصلا چی میشه .
امیدوارم یک خبر خوب حداقل بشنوم .
دوستان کسی میدونه زمانی که آدم کلیر میشه چقدر مهلت داره که پاسشو تحویل بده؟و چقدر طول میکشه ویزا رو تو پاسش بزنن؟
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2015-11-06 ساعت 19:49)shahabjafari نوشته:  دوستان کسی میدونه زمانی که آدم کلیر میشه چقدر مهلت داره که پاسشو تحویل بده؟و چقدر طول میکشه ویزا رو تو پاسش بزنن؟

باسلام من هم چند روزه دنبال جواب این سوالم. از پیشکسوتان محترم خواهش می کنم اگر اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند با سپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: smpf ، shahabjafari
(2015-11-06 ساعت 20:17)behjan نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 19:49)shahabjafari نوشته:  دوستان کسی میدونه زمانی که آدم کلیر میشه چقدر مهلت داره که پاسشو تحویل بده؟و چقدر طول میکشه ویزا رو تو پاسش بزنن؟

باسلام من هم چند روزه دنبال جواب این سوالم. از پیشکسوتان محترم خواهش می کنم اگر اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند با سپاس

دوست عزیز وقتی کلیر شدین بهتون اعلام میکنن چقدر وقت دارید اگر نگفتن چقدر وقت دارید که میتونید هر وقت شد بفرستید. دو تا ۵ روز هم طول میکشه ویزا صادر بشه که ۹۰ درصد همون ۲ روزه.
تشکر کنندگان: behjan ، shahabjafari ، Interuniversal ، Hana2015 ، smpf ، ho_tasha ، j.modarres ، matin86
(2015-11-06 ساعت 20:26)هورمغز نوشته:  

دوست عزیز وقتی کلیر شدین بهتون اعلام میکنن چقدر وقت دارید اگر نگفتن چقدر وقت دارید که میتونید هر وقت شد بفرستید. دو تا ۵ روز هم طول میکشه ویزا صادر بشه که ۹۰ درصد همون ۲ روزه.
ممنون

یعنی حداقل دو روز طول میکشه که پاس شما رو ویزا بزنن؟
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2015-11-06 ساعت 19:43)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان ٬ من هم هفته اول اکتبر مصاحبه داشتم بعد از من تاریخچه مسافرت ها رو خواست و رزومه کاری و محل های سکونت رو که من پس فرداش دادم . بعدش دوباره تماس گرفت گفت واسمون ایمیل کن که اونهم من انجام دادم. تا امروز که نه خبری شده و نه ایمیلی . ضمنا پاسپورتهای خودم و همسرم و پسرم رو گرفتند .
واقعیتش اصلا من کلا دلسرد شدم نمیدمنم هم اصلا چی میشه .
امیدوارم یک خبر خوب حداقل بشنوم .
سلام دوست گرامی . منظورتون اینه که شما کلیرنس نخوردید و یکماهه که قراره بهتون ویزا بدن ؟!!!! بدون پاسپورت هستید ؟

همونطور كه دوستان گفتن در ايميل بهتون ميگن مثلا تا فلان تاريخ فرصت داريد پاستون رو تحويل بديد،معمولا بين يك هفته تا ده روزه و طي سه تا پنج روز كاري اعلام ميكنن كه پاستون مياد ولي در ٩٠٪موارد دو روزه اومده !
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: shahabjafari ، Hana2015 ، smpf ، behjan ، ho_tasha ، j.modarres ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان