کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-06 ساعت 01:51)ستوده نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 01:45)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:58)davouddavoud نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:54)Meysam-mac نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:47)davouddavoud نوشته:  مباركتون باشه. همسرتون چي؟ معاف بودن ايشون؟

ممنون. كارشناس ارشد عمران . سربازي ناجا
بابا خيلي تبريك ميگم ديگه. يعني شوهرتونم با سربازي و رشته اي كه يكم حساسه٢٤ ساعته كلير شدن؟

داوود جان
برنده اصلي كيس خانوم هست نه آقا،ايشون ويزاشون رو دريافت ميكنن ولي آقاي همسر بايد منتظر كيلير شدن بمونن چون خدمت مقدس سربازي داشتند!كه انشالا هرچي سريعتر اكي شه كارشون!!!
جناب Interuniversal ، درود
در چنین حالتی که یکی از افراد کیس ویزا میگیره و دیگری AP میخوره و تا کلیر شدن فرد دوم ممکنه که اعتبار ویزای فرد اول منقضی باشه ، برای این که هر دو بتونند باهم وارد آمریکا بشن ، امکانش هست که ویزای نفر اول هم همزمان با ویزای نفر دوم صادر بشه ؟
درود بر شما
در چنين حالتي وقتي ويزاي يكي از افراد اكي ميشه و اونيكي كيليرنس ميخوره آفيسر همونجا از فرد برنده ميپرسه كه همين الان ويزا رو ميخواين يا اينكه صبر ميكني تا با نفر دوم صادر بشه،كه معمولا من نديدم كسي بگه باشه صبر ميكنم چون ماها عادت داريم نقد رو بچسبيم Big Grin
از طرفي عاقلانه ترين كاره چون اگه،اگه نفر دوم در بدترين حالت كيلير نشه نفر گيرين كارتي ميتونه درخواست بده براي طرف مقابل كه خب اينم خودش مشكلات دوري و باقي مسائل رو داره
پارسال بعضي از دوستان اين موارد خاص واسشون پيش اومده بود اميدوارم امسال اين موارد رو نبينيم!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Hana2015 ، lighthouse ، smpf ، j.modarres ، matin86 ، ستوده
(2015-11-06 ساعت 22:37)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 19:43)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان ٬ من هم هفته اول اکتبر مصاحبه داشتم بعد از من تاریخچه مسافرت ها رو خواست و رزومه کاری و محل های سکونت رو که من پس فرداش دادم . بعدش دوباره تماس گرفت گفت واسمون ایمیل کن که اونهم من انجام دادم. تا امروز که نه خبری شده و نه ایمیلی . ضمنا پاسپورتهای خودم و همسرم و پسرم رو گرفتند .
واقعیتش اصلا من کلا دلسرد شدم نمیدمنم هم اصلا چی میشه .
امیدوارم یک خبر خوب حداقل بشنوم .
سلام دوست گرامی . منظورتون اینه که شما کلیرنس نخوردید و یکماهه که قراره بهتون ویزا بدن ؟!!!! بدون پاسپورت هستید ؟

با سلام
دوست عزيز إز شما به جه دليل تاريخجه مسافرت ها رو به جه منظور ميخواستن از شما ؟
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-06 ساعت 23:48)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 19:43)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان ٬ من هم هفته اول اکتبر مصاحبه داشتم بعد از من تاریخچه مسافرت ها رو خواست و رزومه کاری و محل های سکونت رو که من پس فرداش دادم . بعدش دوباره تماس گرفت گفت واسمون ایمیل کن که اونهم من انجام دادم. تا امروز که نه خبری شده و نه ایمیلی . ضمنا پاسپورتهای خودم و همسرم و پسرم رو گرفتند .
سلام دوست گرامی . منظورتون اینه که شما کلیرنس نخوردید و یکماهه که قراره بهتون ویزا بدن ؟!!!! بدون پاسپورت هستید ؟

با سلام

دوست عزيز شما بدون كذرنامه به جه صورت به كشور بركشتيد؟
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
(2015-11-06 ساعت 20:17)behjan نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 19:49)shahabjafari نوشته:  دوستان کسی میدونه زمانی که آدم کلیر میشه چقدر مهلت داره که پاسشو تحویل بده؟و چقدر طول میکشه ویزا رو تو پاسش بزنن؟

باسلام من هم چند روزه دنبال جواب این سوالم. از پیشکسوتان محترم خواهش می کنم اگر اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند با سپاس
با سلام
زمانی که به امید خدا شما کلیر بشین طی نامه به شما ایمیل اعلام میکنن که تا فلان تاریخ پاسپورت ها را به سفارت تحویل دهید. همینطور که دوستم گفت 3 تا 5 روز طول میکشه ویزا آماده بشه و در پاسپورت بزنن و شما برید تحویل بگیرید.
در اکثر اوقات یه dead line قابل قبول به طرف مقابل میدن که خودشو برسون و پاس ها رو تحویل بده.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smpf ، Hana2015 ، j.modarres ، matin86
(2015-11-07 ساعت 00:36)panizrm نوشته:  

با سلام

والا ايشون توضيحات بيشتر در مورد كيسشون ندادن كه خارج شدن يا نه ولي با برگ خروجي كه ميشه از سفارت ايران در اونجا گرفت ميتوان خارج شد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، sepehr007 ، matin86
(2015-11-05 ساعت 20:08)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 17:34)matinryan نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 11:41)a4542 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 08:57)rtt نوشته:  برادر من هم با خانوادش دیروز ابوظبی مصاحبه داشتن که متاسفانه کلیرنس شدن بدون سربازه و کار دولتی البته اصلا از برادرم نپرسیده بودن که کار دولتی داشته یا نه خانومشم که خانه دار بوده و نکته جالب اینه که با اینکه کیس اصلی خانومش بوده ولی بازم به خانوم و بچش یه ضرب ندادن

دوست عزیز اگه میشه از برادرتون بپرسید افیسری که با هاشون مصاحبه کرده خانوم بوده یا آقا.آخه روز مصاحبه ما یه آقایی بو

بابا همون آفیسر ریشو به ما هم خورد من با معافیت سربازی باز به رزومه کاری گیر داد
چون مخابراتی بودم حالا رزومه فرستادیم

سيامك
پس حواست باشه سمت اون آفيسر ريشو عه آفتابي نشي،شمارتو خوند نرو TongueTongueBig Grin
واقعا نميدونم چرا اين آفيسر هاي ابوظبي و ارمنستان اين مدلي ميكنن،باز صد رحمت به بروبچ آنكاراRolleyes
:-))) بخند سیامک جان
تشکر کنندگان: Siamak ، smpf ، Interuniversal
(2015-11-07 ساعت 00:49)Interuniversal نوشته:  

با سلام

والا ايشون توضيحات بيشتر در مورد كيسشون ندادن كه خارج شدن يا نه ولي با برگ خروجي كه ميشه از سفارت ايران در اونجا گرفت ميتوان خارج شد
سلام
من خارج از ایران ساکن هستم (پکن ). ودر مورد تاریخچه مسافرتها هم نمیدونم جدی دلیلش چی بود . ولی جالب اینکه خواستم پاسپورتهای قبلی رو بهشون نشون بدم ولی خودش گفت نه لازم نیست .
تشکر کنندگان: j.modarres ، Interuniversal ، smpf ، matin86
(2015-11-06 ساعت 10:11)ماندانا.م نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 06:04)rtt نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 10:16)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 08:57)rtt نوشته:  برادر من هم با خانوادش دیروز ابوظبی مصاحبه داشتن که متاسفانه کلیرنس شدن بدون سربازه و کار دولتی البته اصلا از برادرم نپرسیده بودن که کار دولتی داشته یا نه خانومشم که خانه دار بوده و نکته جالب اینه که با اینکه کیس اصلی خانومش بوده ولی بازم به خانوم و بچش یه ضرب ندادن

جالب واقعا چون اونطوري كه شما تعريف ميكنيد شرايط كاملا يكضرب بوده
متاسفانه سفارت ها و آفيسرها بسيار سليقه اي عمل ميكنن،مطمئن باش اگه همين كيس آنكارا مصاحبه داشت يكضرب بود،ولي باز بايد ببيني چي پرسيده و چي جواب دادن،كافيه آفيسر شك كنه سريع كيليرنس ميزنه!واسه همين اكثر دوستان ميگن كه يكضرب گرفتن ويزا بيشتر دست خودتونه كه بتونيد آفيسر رو قانع كنيد(البته اگه شرايط يكضربي باشه)!
کاملا شرایطشون یک ضربی بوده من اصلا یک درصد هم فکر نمی کردم کلیرنس بخورن .. اصلن سوال خاصی هم ازشون نپرسبده که بخوان بد جواب بدن و کلیرنس بخورن میگم حتی نپرسیده کار دولتی دارین یا ندارین
سلام ميشه بگين رشته تحصيليشون چي بوده؟شايد بخاطرتحصيلاتشون بوده؟؟

فوق دیپلم برق
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: lighthouse ، smpf ، matin86
(2015-11-07 ساعت 11:06)sepehr007 نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 22:37)fatemeh qanbari نوشته:  سلام دوست گرامی . منظورتون اینه که شما کلیرنس نخوردید و یکماهه که قراره بهتون ویزا بدن ؟!!!! بدون پاسپورت هستید ؟

با سلام

سلام
من خارج از ایران ساکن هستم (پکن ). ودر مورد تاریخچه مسافرتها هم نمیدونم جدی دلیلش چی بود . ولی جالب اینکه خواستم پاسپورتهای قبلی رو بهشون نشون بدم ولی خودش گفت نه لازم نیست .

دوست عزيز مصاحبت كجا بود؟ گوانجو يا كشوراى اطراف ايران؟ آخه من هم ١ دسامبر تو گوانجو مصاحبه دارم. اگر شما هم همونجا مصاحبه داشتيد بهم پيام خصوصى بديد تا مداركى رو كه خواستند ازتون باهاتون چك كنم.
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
دوستان يه موضوع خيلي مهمي، من پاكت پستي كه همراه با پاسپورتو كه بهم دادن نگاه كردم، اون پاكت اصلي كه توشه درش باز بوده!!! و من بازش نكردم!!! كسي ميدونه چيكار بايد بكنم؟
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
دوستان من 12 روز از مصاحبه ام در سفارت ابوظبی می گذرد ولی هنوز در سایت می زنم اسم من را نمی آورد و می گوید این شماره وجود ندارد. فرم contact us را 5 روز پیش پر کردم ولی جوابی ندادند.مانده ام چیکار کنم. خیلی استرس دارم.
تشکر کنندگان: smpf ، fatemeh qanbari
(2015-11-07 ساعت 13:05)saman_rrr نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 23:48)Joje mohajer نوشته:  با سلام

سلام

دوست عزيز مصاحبت كجا بود؟ گوانجو يا كشوراى اطراف ايران؟ آخه من هم ١ دسامبر تو گوانجو مصاحبه دارم. اگر شما هم همونجا مصاحبه داشتيد بهم پيام خصوصى بديد تا مداركى رو كه خواستند ازتون باهاتون چك كنم.
سلام . من پکن داشتم . کل مدارک کاری و خانوادگی را همراه داشته باش . بعضی ها را از من خوستند بعضی ها را نه ولی مدارک کامل رو حتما ببر.
(2015-11-07 ساعت 14:36)sepehr007 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 00:36)panizrm نوشته:  دوست عزيز شما بدون كذرنامه به جه صورت به كشور بركشتيد؟

سلام

سلام . من پکن داشتم . کل مدارک کاری و خانوادگی را همراه داشته باش . بعضی ها را از من خوستند بعضی ها را نه ولی مدارک کامل رو حتما ببر.

دوست گرامی
ما ابو ظبی مصاحبه داشتیم در مورد سفرهایی که خارج از کشور داشتیم سئوال کرد و از اینکه فقط ما به صورت توریستی مسافرت داشتیم نه اقامت دیگه چیزی نخواست. شاید شما در گشور دیگه ایی اقامت داشته اید که ازتون مدرک خواسته.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf ، A2000
(2015-11-07 ساعت 00:36)panizrm نوشته:  دوست عزيز شما بدون كذرنامه به جه صورت به كشور بركشتيد؟

سلام

براى گواهى عدم سوپيشينه توى چين همون گواهى notary office كافيه يا برگه اوليه كه خود پليس هم ميده لازم هسش؟ ٣٣٠$ پول مصاحبه رو روز مصاحبه دادين يا قبلش پرداخت كردين؟
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
(2015-11-07 ساعت 17:13)saman_rrr نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 00:49)Interuniversal نوشته:  والا ايشون توضيحات بيشتر در مورد كيسشون ندادن كه خارج شدن يا نه ولي با برگ خروجي كه ميشه از سفارت ايران در اونجا گرفت ميتوان خارج شد
سلام

براى گواهى عدم سوپيشينه توى چين همون گواهى notary office كافيه يا برگه اوليه كه خود پليس هم ميده لازم هسش؟ ٣٣٠$ پول مصاحبه رو روز مصاحبه دادين يا قبلش پرداخت كردين؟
هر جفتش رو داشته باش از من هر دوتا رو گرفت. مبلغ رو هم ۱۰ دقیقه قبل از مصاحبه گرفتند.(یکی از همان باجه ها).سعی کن نقص مدرک نداشته باشی
موفق باشی ،برای ما هم دعا کن
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان