کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-07 ساعت 17:59)sepehr007 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 17:13)saman_rrr نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 14:36)sepehr007 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 13:05)saman_rrr نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 11:06)sepehr007 نوشته:  سلام
من خارج از ایران ساکن هستم (پکن ). ودر مورد تاریخچه مسافرتها هم نمیدونم جدی دلیلش چی بود . ولی جالب اینکه خواستم پاسپورتهای قبلی رو بهشون نشون بدم ولی خودش گفت نه لازم نیست .

دوست عزيز مصاحبت كجا بود؟ گوانجو يا كشوراى اطراف ايران؟ آخه من هم ١ دسامبر تو گوانجو مصاحبه دارم. اگر شما هم همونجا مصاحبه داشتيد بهم پيام خصوصى بديد تا مداركى رو كه خواستند ازتون باهاتون چك كنم.
سلام . من پکن داشتم . کل مدارک کاری و خانوادگی را همراه داشته باش . بعضی ها را از من خوستند بعضی ها را نه ولی مدارک کامل رو حتما ببر.

براى گواهى عدم سوپيشينه توى چين همون گواهى notary office كافيه يا برگه اوليه كه خود پليس هم ميده لازم هسش؟ ٣٣٠$ پول مصاحبه رو روز مصاحبه دادين يا قبلش پرداخت كردين؟
هر جفتش رو داشته باش از من هر دوتا رو گرفت. مبلغ رو هم ۱۰ دقیقه قبل از مصاحبه گرفتند.(یکی از همان باجه ها).سعی کن نقص مدرک نداشته باشی
موفق باشی ،برای ما هم دعا کن

من به سيستم كارى اينجا زياد آشنا نيستم. Notary office در حقيقت كار ترجمه رو انجام داد و ديگه نيازى به ترجمه برگه اوليه كه پليس داد نيست؟
موفق باشى، اميدوارم كارت زودتر درست شه
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf
(2015-11-07 ساعت 18:28)saman_rrr نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 17:59)sepehr007 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 17:13)saman_rrr نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 14:36)sepehr007 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 13:05)saman_rrr نوشته:  دوست عزيز مصاحبت كجا بود؟ گوانجو يا كشوراى اطراف ايران؟ آخه من هم ١ دسامبر تو گوانجو مصاحبه دارم. اگر شما هم همونجا مصاحبه داشتيد بهم پيام خصوصى بديد تا مداركى رو كه خواستند ازتون باهاتون چك كنم.
سلام . من پکن داشتم . کل مدارک کاری و خانوادگی را همراه داشته باش . بعضی ها را از من خوستند بعضی ها را نه ولی مدارک کامل رو حتما ببر.

براى گواهى عدم سوپيشينه توى چين همون گواهى notary office كافيه يا برگه اوليه كه خود پليس هم ميده لازم هسش؟ ٣٣٠$ پول مصاحبه رو روز مصاحبه دادين يا قبلش پرداخت كردين؟
هر جفتش رو داشته باش از من هر دوتا رو گرفت. مبلغ رو هم ۱۰ دقیقه قبل از مصاحبه گرفتند.(یکی از همان باجه ها).سعی کن نقص مدرک نداشته باشی
موفق باشی ،برای ما هم دعا کن

من به سيستم كارى اينجا زياد آشنا نيستم. Notary office در حقيقت كار ترجمه رو انجام داد و ديگه نيازى به ترجمه برگه اوليه كه پليس داد نيست؟
موفق باشى، اميدوارم كارت زودتر درست شه
من چون دوستم رفت برام گرفت البته با وکالتی که بهش داده بودم زیاد خودمم هم نمیدونم ولی فکر کنم شبیه کپی برابر اصل باشه ولی مطمن شو از این.ولی پلیس رو خودت باید بری شاید حتی ۲تا ۳ روز هم طول بکشه که طبیعی است.
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-07 ساعت 13:10)Golshifteh68 نوشته:  دوستان يه موضوع خيلي مهمي، من پاكت پستي كه همراه با پاسپورتو كه بهم دادن نگاه كردم، اون پاكت اصلي كه توشه درش باز بوده!!! و من بازش نكردم!!! كسي ميدونه چيكار بايد بكنم؟

اون پاكت زرده؟اون پاكت مهر و موم ه ،يجورايي لاكه نميتونه باز باشه ،در غير اينصورت واستون كمي تا قسمتي دردسر درست ميكنه(يبار اين موضوع پارسال پيش اومده بود ،يعني خود فرد بازش كرده بود،يادم نمياد دقيق چي شد ولي ميدونم كه مشكل ايجاد ميكنه)
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
من و همسرم 2 روز قبل ارمنستان مصاحبه داشتیم. من یک ضرب گرفتم و همسرم کلیرینس خورد. افسر هم گفت پروندتون مشکلی نداره و باید روند اداری طی کنه و یه برگه آبی رنگ داد گفت سایتو چک کنین.
تشکر کنندگان: Siamak ، Meysam-mac ، smpf ، humsun ، ho_tasha ، Interuniversal ، j.modarres ، behjan ، ستوده
(2015-11-07 ساعت 13:22)azarang نوشته:  دوستان من 12 روز از مصاحبه ام در سفارت ابوظبی می گذرد ولی هنوز در سایت می زنم اسم من را نمی آورد و می گوید این شماره وجود ندارد. فرم contact us را ۵ روز پیش پر کردم ولی جوابی ندادند.مانده ام چیکار کنم. خیلی استرس دارم.

ببخشید هیچ کس نظری در این مورد ندارد؟
(2015-11-08 ساعت 09:20)azarang نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 13:22)azarang نوشته:  دوستان من 12 روز از مصاحبه ام در سفارت ابوظبی می گذرد ولی هنوز در سایت می زنم اسم من را نمی آورد و می گوید این شماره وجود ندارد. فرم contact us را ۵ روز پیش پر کردم ولی جوابی ندادند.مانده ام چیکار کنم. خیلی استرس دارم.

ببخشید هیچایوای نظری در این مورد ندارد؟

نگران نباشيد اصلا،چون سايت ابوظبي اين مدليه،براي بعضي از دوستان هم به همين صورت بوده
اگه از سفارت بهتون ايميل زدن و چيزهاي دگ اي خواستن،دراين صورت پروسه شما تا زماني كه همه اونچه كه سفارت ميخواد رو در اختيارشون نزاري پروسه رو شروع نميكنن
ولي در كل همه ميگن تازه بعد ٤٠،٤٥ روز حواستون به ايميل و سايت و اينا باشه چك كنيد،نه تو اين مدت كم،اين مدلي فقط استرستون ميره بالاترTongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، sahar2016 ، smpf
(2015-11-08 ساعت 10:24)Interuniversal نوشته:  

نگران نباشيد اصلا،چون سايت ابوظبي اين مدليه،براي بعضي از دوستان هم به همين صورت بوده
اگه از سفارت بهتون ايميل زدن و چيزهاي دگ اي خواستن،دراين صورت پروسه شما تا زماني كه همه اونچه كه سفارت ميخواد رو در اختيارشون نزاري پروسه رو شروع نميكنن
ولي در كل همه ميگن تازه بعد ٤٠،٤٥ روز حواستون به ايميل و سايت و اينا باشه چك كنيد،نه تو اين مدت كم،اين مدلي فقط استرستون ميره بالاترTongue

پس چرا همه از فردای مصاحبه اسمشان توی سایت می آید؟من واقعا ناراحتم. نکنه کلا من رد شده ام خودم نمی دونم؟
چند روز پیش دکتر کاملی در رابطه با ویزای دانشجویی صحبت میکرد و میگفت از ماه جون 2015 کنگره به افیسر اختیار تام داده در رابطه با دادن یا ندادن ویزا.البته ذکر نکرد که چه نوع ویزایی.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
(2015-11-08 ساعت 11:01)a4542 نوشته:  چند روز پیش دکتر کاملی در رابطه با ویزای دانشجویی صحبت میکرد و میگفت از ماه جون ۲۰۱۵ کنگره به افیسر اختیار تام داده در رابطه با دادن یا ندادن ویزا.البته ذکر نکرد که چه نوع ویزایی.
بابا بیخیال تو رو خدا
چرا اینقدر فضای این جا منفیه؟ ؟! دوستان عزیز محبت کنید به جای دلشوره و استرس های بی دلیل سری بزنید به تایپیک های کلیرنس بچه های سالای قبل و بخونید که طرف تا چهل روز آپدیتی نداشته و حتی ویزا هم گرفته..
فقط باید صبور باشید. متاسفانه یسری مشاوره میدن که حتی پاشونم داخل سفارت نگذاشتن! واسه چی بهتون ویزا ندن ؟کیس نامبرهایی که الان کلیرنس شدید تا ماه سپتامبر وقت هست واسه چی از الان استرس ریجکت شدن گرفتید ؟اگر میخواستن ریجکتتون کنن همونجا بهتون اعلام میکردن نه اینکه کلیرنس بهتون بخوره. برگه ابی ماله فلان موضوعه برگه سفید فکر کنم ماله فلانی هاست!!!! آخه هیچ کس به غیر از سفارت و آفیسر هاش اطلاعات ندارن بعد یسری واسه برگه ها پیشنهاد دادن؟!! یاد بگیریم راجه موضوعی اگر اطلاع نداریم چیزی نگیم تا اینکه استرس ایجاد بشه.
فقط صبور باشید و امیدوار
انشالله همگی ویزا رو دریافت میکنید

Sent from using Tapatalk
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres ، kourosh8 ، ho_tasha ، asal1372 ، Interuniversal ، smpf
(2015-11-08 ساعت 10:44)azarang نوشته:  

پس چرا همه از فردای مصاحبه اسمشان توی سایت می آید؟من واقعا ناراحتم. نکنه کلا من رد شده ام خودم نمی دونم؟
دوست گرامی منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ۱۲ روز پیش ابوظبی مصاحبه داشتم و هنوز سایت کیس منو نمی شناسه .
تشکر کنندگان: humsun ، smpf
(2015-11-08 ساعت 11:13)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 10:44)azarang نوشته:  

دوست گرامی منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ۱۲ روز پیش ابوظبی مصاحبه داشتم و هنوز سایت کیس منو نمی شناسه .

ااا من فکر می کردم فقط خودمم.من فرم contact us پر کردم و پیگیر شدم.شما چیکار کردید؟
(2015-11-07 ساعت 23:52)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 13:10)Golshifteh68 نوشته:  دوستان يه موضوع خيلي مهمي، من پاكت پستي كه همراه با پاسپورتو كه بهم دادن نگاه كردم، اون پاكت اصلي كه توشه درش باز بوده!!! و من بازش نكردم!!! كسي ميدونه چيكار بايد بكنم؟

اون پاكت زرده؟اون پاكت مهر و موم ه ،يجورايي لاكه نميتونه باز باشه ،در غير اينصورت واستون كمي تا قسمتي دردسر درست ميكنه(يبار اين موضوع پارسال پيش اومده بود ،يعني خود فرد بازش كرده بود،يادم نمياد دقيق چي شد ولي ميدونم كه مشكل ايجاد ميكنه)

ممنون. اتفاقا اون پاكت زرده خيلي چسبش شل و سست بود و باز بود ! نه پارگي نه زدگي داره ، خوب كسي نميدونه چه مشكلي ايجاد ميكنه! بايد چيكار كنم! تجربه ي مشابهي رو يعني هيچكس نداشته؟
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
(2015-11-08 ساعت 11:08)yassin30 نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 11:01)a4542 نوشته:  چند روز پیش دکتر کاملی در رابطه با ویزای دانشجویی صحبت میکرد و میگفت از ماه جون ۲۰۱۵ کنگره به افیسر اختیار تام داده در رابطه با دادن یا ندادن ویزا.البته ذکر نکرد که چه نوع ویزایی.
بابا بیخیال تو رو خدا
چرا اینقدر فضای این جا منفیه؟ ؟! دوستان عزیز محبت کنید به جای دلشوره و استرس های بی دلیل سری بزنید به تایپیک های کلیرنس بچه های سالای قبل و بخونید که طرف تا چهل روز آپدیتی نداشته و حتی ویزا هم گرفته..
فقط باید صبور باشید. متاسفانه یسری مشاوره میدن که حتی پاشونم داخل سفارت نگذاشتن! واسه چی بهتون ویزا ندن ؟کیس نامبرهایی که الان کلیرنس شدید تا ماه سپتامبر وقت هست واسه چی از الان استرس ریجکت شدن گرفتید ؟اگر میخواستن ریجکتتون کنن همونجا بهتون اعلام میکردن نه اینکه کلیرنس بهتون بخوره. برگه ابی ماله فلان موضوعه برگه سفید فکر کنم ماله فلانی هاست!!!! آخه هیچایوایبه غیر از سفارت و آفیسر هاش اطلاعات ندارن بعد یسری واسه برگه ها پیشنهاد دادن؟!! یاد بگیریم راجه موضوعی اگر اطلاع نداریم چیزی نگیم تا اینکه استرس ایجاد بشه.
فقط صبور باشید و امیدوار

Sent from using Tapatalk

دوست عزیز کسی قصد منفی بافی نداره ولی به نظر میاد امسال سخت میگیرند.چند تا از دوستان شرایط یک ضربی رو داشتن ولی وارد پروسه ای پی شدند.بنده با وجودیکه افیسر شدیدا بهم گیر داد و حتی گفت باورتون نمیکنم اما با توضیحات کامل و صادقانه ای که دادم پذیرفت با وجودیکه رشته تحصیلیم مهندسی شیمی هست..اما همسرم چون هیچ توضیحی در رابطه با کارش غیر از مواردی که افیسر پرسید نداد در حالیکه اگه فقط میگفت من در شرکتی کار میکنم که وسایل کشاورزی تولید میکنه شاید پروسه بررسی پروندش کمتر طول میکشید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf
(2015-11-08 ساعت 00:46)arezoo khodam نوشته:  من و همسرم ۲ روز قبل ارمنستان مصاحبه داشتیم. من یک ضرب گرفتم و همسرم کلیرینس خورد. افسر هم گفت پروندتون مشکلی نداره و باید روند اداری طی کنه و یه برگه آبی رنگ داد گفت سایتو چک کنین.
میشه لطفا شرایططون رو توضیح بدید/رشته تحصیلی/کار/سربازی و .... برای هر دونفر
ممنون میشیم
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
(2015-11-08 ساعت 12:22)a4542 نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 11:08)yassin30 نوشته:  
بابا بیخیال تو رو خدا
فقط باید صبور باشید. متاسفانه یسری مشاوره میدن که حتی پاشونم داخل سفارت نگذاشتن! واسه چی بهتون ویزا ندن ؟کیس نامبرهایی که الان کلیرنس شدید تا ماه سپتامبر وقت هست واسه چی از الان استرس ریجکت شدن گرفتید ؟اگر میخواستن ریجکتتون کنن همونجا بهتون اعلام میکردن نه اینکه کلیرنس بهتون بخوره. برگه ابی ماله فلان موضوعه برگه سفید فکر کنم ماله فلانی هاست!!!! آخه هیچایوایبه غیر از سفارت و آفیسر هاش اطلاعات ندارن بعد یسری واسه برگه ها پیشنهاد دادن؟!! یاد بگیریم راجه موضوعی اگر اطلاع نداریم چیزی نگیم تا اینکه استرس ایجاد بشه.
فقط صبور باشید و امیدوار

Sent from using Tapatalk

دوست عزیز کسی قصد منفی بافی نداره ولی به نظر میاد امسال سخت میگیرند.چند تا از دوستان شرایط یک ضربی رو داشتن ولی وارد پروسه ای پی شدند.بنده با وجودیکه افیسر شدیدا بهم گیر داد و حتی گفت باورتون نمیکنم اما با توضیحات کامل و صادقانه ای که دادم پذیرفت با وجودیکه رشته تحصیلیم مهندسی شیمی هست..اما همسرم چون هیچ توضیحی در رابطه با کارش غیر از مواردی که افیسر پرسید نداد در حالیکه اگه فقط میگفت من در شرکتی کار میکنم که وسایل کشاورزی تولید میکنه شاید پروسه بررسی پروندش کمتر طول میکشید.
ببین عزیز شما بر مبنای چه چیزی میفرمایید امسال سخت میگیرن ؟؟
پارسال دوست بنده شرایطشون دقیقا عین بنده بود ایشون چهل دقیقه مصاحبه شدن بنده زیر چهار دقیقه و کلی هم خوش و بش کرد و خاطره هم تعریف کرد واسم. قرار نیست هرکس بر مبنای کیسش تحلیل جداگانه ای کنه که امسال سخت تره پارسال آسونتر!! این یه پروسه ایکه باید شکل میگرفته! فقط صبور باشید و امیدوار انشالله همگی ویزا رو دریافت میکنیم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: j.modarres ، golia ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان