کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
یکی از خانمها امروز ابوظبی مصاحبه داشته شرایط کیس مجرد 23 ساله بیکار بهشون ای پی زدن سفارتشون آنکارا بوده خودسفارت تغییرش داده به ابوظبی بیچاره شکه شده بود چرا یه ضرب نگرفته والا رو لاتاری نمیشه حساب کردروال عادی زندگیتونا بکنید تا ببینیم خدا چه چیزی واسمون رقم زده
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، sahar2016 ، fatemeh qanbari ، ho_tasha ، asal1372 ، aminooo ، smpf ، m.ghoreishi
(2015-11-09 ساعت 13:00)لطف اله نوشته:  یکی از خانمها امروز ابوظبی مصاحبه داشته شرایط کیس مجرد 23 ساله بیکار بهشون ای پی زدن سفارتشون آنکارا بوده خودسفارت تغییرش داده به ابوظبی بیچاره شکه شده بود چرا یه ضرب نگرفته والا رو لاتاری نمیشه حساب کردروال عادی زندگیتونا بکنید تا ببینیم خدا چه چیزی واسمون رقم زده
رشته تحصیلی ایشون چی بوده ؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-08 ساعت 14:45)پرشان نوشته:  سلام دوستان من هفته اول اكتبر مصاحبه داشتم از همون ابتدا تا الان سايت براي من زده case closedً حتي الان هم كه چند بار اپديت داشتم هنوز هم همينو ميزنه جريان چيه ؟ ايا كسي هست كه همينجور باشه يا اطلاعي در اين مورد داشته باشه؟

اصلا به این جور اپدیت شدنها اعتماد نکنید
من خودم قبول شده 2015 هستم که بعد از ap ، اصلا اپدیتی نداشتم و یهو کلیر شدم و رفتم ویزامو گرفتم
تشکر کنندگان: sahar2016 ، ho_tasha ، Interuniversal ، smpf ، rezamehrzad
(2015-11-08 ساعت 15:59)شباهنگ100 نوشته:  سلام دوستان،
اگه کل کیس وارد مرحله ap بشند، آیا روند کلیر شدن آنها تک تک انجام میشه و یا کل کیس یکجا کلیر میشند؟ و اگر تک تک باشه و افراد کیس با فاصله زمانی از همدیگه کلیر بشند نحوه گرفتن گرفتن ویزا به چه صورت خواهد بود؟ یعنی هر کی کلیر شد باید بره به سفارت و قبل از اعلام کلیری نفر دوم کیس ویزای خودش رو دریافت کنه؟ و یا میتونه منتظر کلیری نفر بعدی هم باشه و بعد همگی باهم برای دریافت ویزا اقدام کنند؟
ممنون میشم کسانی که در این مورد تجربه و یا اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.

دوست عزیزکلیر شدن اعضا تک به تک انجام میشه وولی تا عضو اصلی کلیر نشه بقیه کلیر شدنشون فایده نداره
در ضمن گرفتن ویزا پس از کلیر شدن محدودیت زمانی داره که تو سایت اعلام میشود در کنار اسمتون که کلیر شده
تشکر کنندگان: ho_tasha ، Interuniversal ، smpf ، Hana2015
دیروز یکی از دوستانی که دو روز قبل از ما مصاحبه داشتند به همسرم زنگ زدن و گفتند که ویزاشون رو یکضرب گرفتن.خانوم دانشجوی دکترای تغذیه و اقا کارمند حسابداری بیمارستان بدون سربازی.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smpf ، A2000
(2015-11-08 ساعت 16:41)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 23:52)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 13:10)Golshifteh68 نوشته:  دوستان يه موضوع خيلي مهمي، من پاكت پستي كه همراه با پاسپورتو كه بهم دادن نگاه كردم، اون پاكت اصلي كه توشه درش باز بوده!!! و من بازش نكردم!!! كسي ميدونه چيكار بايد بكنم؟

اون پاكت زرده؟اون پاكت مهر و موم ه ،يجورايي لاكه نميتونه باز باشه ،در غير اينصورت واستون كمي تا قسمتي دردسر درست ميكنه(يبار اين موضوع پارسال پيش اومده بود ،يعني خود فرد بازش كرده بود،يادم نمياد دقيق چي شد ولي ميدونم كه مشكل ايجاد ميكنه)

ميشه دوستان با تجربه تر لطفا اگر چنين تجربه اي رو داشتن يا چنين كيسي رو سراغ داشتن به من بگن كه چيكار كرد؟ ( ضمنا مهر هست ولي موم نيست درش)

با سلام
درب پاکت با چسب ابکی بسته شده است و اگه باز شده مجددا خودتون ببندیدش
توی اون پاکت همون مشخصات خودتون هست و چیزه محرمانه ای نیست
پس از رسیدن تو فرودگاه جلوی خودتون دربشو پاره میکنن و میبینید که چیزه مهمی نیست
پس استرس نداشته باشید
(2015-11-09 ساعت 00:42)ستوده نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 00:46)arezoo khodam نوشته:  من و همسرم ۲ روز قبل ارمنستان مصاحبه داشتیم. من یک ضرب گرفتم و همسرم کلیرینس خورد. افسر هم گفت پروندتون مشکلی نداره و باید روند اداری طی کنه و یه برگه آبی رنگ داد گفت سایتو چک کنین.
سلام و شادباش
میشه لطفاً درباره تجارب سفر و مصاحبه تون برامون بگید ؟

مبارکتون باشه
نگران نباشید دقیقا پارسال منم همین حسو داشتم تو ارمنستان ولی الان مقیم امریکا هستم
پس اصلا نگران نباشید

(2015-11-09 ساعت 08:40)sara20e نوشته:  سلام بر همه دوستان
کسی اطلاع داره چه جوری میشه مراحل اداری کسانی که در ايروان مصاحبه داشتن رو پیگیری کرد؟
به نظرتون باید آنقدر منتظر بمونم تا کلییر بشم بعد شمارم تو سایتش اعلام بشه؟ تا ژانویه هم که خیلی مونده.

سلام
فقط باید منتظر باشید ، چون هیچ جوری نمیشه پیگیری کرد
سال گذشته ما هم سه ماه منتظر بودیم ولی در نهایت ویزا رو گزفتیم
پس صبر کنید و استرس نداشته باشید
تشکر کنندگان: sara20e ، asal1372 ، sahar2016 ، smpf ، rezamehrzad ، سعید صادقی فر2
(2015-11-06 ساعت 23:48)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 22:37)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 19:43)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان ٬ من هم هفته اول اکتبر مصاحبه داشتم بعد از من تاریخچه مسافرت ها رو خواست و رزومه کاری و محل های سکونت رو که من پس فرداش دادم . بعدش دوباره تماس گرفت گفت واسمون ایمیل کن که اونهم من انجام دادم. تا امروز که نه خبری شده و نه ایمیلی . ضمنا پاسپورتهای خودم و همسرم و پسرم رو گرفتند .
واقعیتش اصلا من کلا دلسرد شدم نمیدمنم هم اصلا چی میشه .
امیدوارم یک خبر خوب حداقل بشنوم .
سلام دوست گرامی . منظورتون اینه که شما کلیرنس نخوردید و یکماهه که قراره بهتون ویزا بدن ؟!!!! بدون پاسپورت هستید ؟

با سلام
دوست عزيز إز شما به جه دليل تاريخجه مسافرت ها رو به جه منظور ميخواستن از شما ؟
دوست عزیز چرا دلسرد شدی؟
اگه پاسپرتتون رو گرفتند یعنی رفته واسه صدور ویزا
وگرنه پاسپورتتون رو بهتون برمیگردوندن
دوستان سلام ما پنج شنبه 5 نوامبر مصاحبه داشتیم ولی هنوز در سایت سیس وضعیت مارا ready میزنه و تاریخ اپدیت برای مصاحبه هست در سایت خود سفارت هم که افیسر گفت وضعیتتون را دنبال کنید کیس نامبرمون را غیر معتبر اعلام می کنه کیس ما eb1 هست افیسر گفت حداکثر تا سه ماه دیگه ویزاتون صادر میشه و وضعیتتون را روی سایت سفارت چک کنین کسی اطلاعی داره راهنمایی بکنه
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
(2015-11-09 ساعت 14:30)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوستان سلام ما پنج شنبه ۵ نوامبر مصاحبه داشتیم ولی هنوز در سایت سیس وضعیت مارا ready میزنه و تاریخ اپدیت برای مصاحبه هست در سایت خود سفارت هم که افیسر گفت وضعیتتون را دنبال کنید کیس نامبرمون را غیر معتبر اعلام می کنه کیس ما eb1 هست افیسر گفت حداکثر تا سه ماه دیگه ویزاتون صادر میشه و وضعیتتون را روی سایت سفارت چک کنین کسی اطلاعی داره راهنمایی بکنه
بخشید همین الان که چک کردم در سایت سیس از همسرم که تقاضا مربوط به ایشون بوده AP شدند و یک اپ 7 نوامبر ویک اپ 9 نوامبر هم دارند و از من و بچه ها همون READY هست ولی همون دو تاریخ اپدیت را داره حالا این یعنی چهBig Grin
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
(2015-11-09 ساعت 14:03)Mojtaba49 نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 15:59)شباهنگ100 نوشته:  سلام دوستان،
اگه کل کیس وارد مرحله ap بشند، آیا روند کلیر شدن آنها تک تک انجام میشه و یا کل کیس یکجا کلیر میشند؟ و اگر تک تک باشه و افراد کیس با فاصله زمانی از همدیگه کلیر بشند نحوه گرفتن گرفتن ویزا به چه صورت خواهد بود؟ یعنی هر کی کلیر شد باید بره به سفارت و قبل از اعلام کلیری نفر دوم کیس ویزای خودش رو دریافت کنه؟ و یا میتونه منتظر کلیری نفر بعدی هم باشه و بعد همگی باهم برای دریافت ویزا اقدام کنند؟
ممنون میشم کسانی که در این مورد تجربه و یا اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.

دوست عزیزکلیر شدن اعضا تک به تک انجام میشه وولی تا عضو اصلی کلیر نشه بقیه کلیر شدنشون فایده نداره
در ضمن گرفتن ویزا پس از کلیر شدن محدودیت زمانی داره که تو سایت اعلام میشود در کنار اسمتون که کلیر شده
ممنون از پاسختون. یعنی یه بازه زمانی منطقی برای گرفتن ویزا در نظر میگیرند دیگه؟ چون گرفتن ویزای امارات برای مصاحبه شوندگان ابوظبی یه مقدار زمانبر هست
(2015-11-09 ساعت 14:11)Mojtaba49 نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 00:42)ستوده نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 00:46)arezoo khodam نوشته:  من و همسرم ۲ روز قبل ارمنستان مصاحبه داشتیم. من یک ضرب گرفتم و همسرم کلیرینس خورد. افسر هم گفت پروندتون مشکلی نداره و باید روند اداری طی کنه و یه برگه آبی رنگ داد گفت سایتو چک کنین.
سلام و شادباش
میشه لطفاً درباره تجارب سفر و مصاحبه تون برامون بگید ؟

مبارکتون باشه
نگران نباشید دقیقا پارسال منم همین حسو داشتم تو ارمنستان ولی الان مقیم آمریکا هستم
پس اصلا نگران نباشید

(2015-11-09 ساعت 08:40)sara20e نوشته:  سلام بر همه دوستان
کسی اطلاع داره چه جوری میشه مراحل اداری کسانی که در ايروان مصاحبه داشتن رو پیگیری کرد؟
به نظرتون باید آنقدر منتظر بمونم تا کلییر بشم بعد شمارم تو سایتش اعلام بشه؟ تا ژانویه هم که خیلی مونده.

سلام
فقط باید منتظر باشید ، چون هیچ جوری نمیشه پیگیری کرد
سال گذشته ما هم سه ماه منتظر بودیم ولی در نهایت ویزا رو گزفتیم
پس صبر کنید و استرس نداشته باشید

دوست عزيز آیا بعد از کلیر شدن از سفارت ایمیلی دریافت کردین؟
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
(2015-11-09 ساعت 14:59)sara20e نوشته:  دوست عزيز آیا بعد از کلیر شدن از سفارت ایمیلی دریافت کردین؟

اصولا بعد از هر آپدیت توی کیستون شما از سمت سفارت یک ایمیل دریافت میکنید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، sara20e
(2015-11-09 ساعت 15:12)Siamak.k نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 14:59)sara20e نوشته:  دوست عزيز آیا بعد از کلیر شدن از سفارت ایمیلی دریافت کردین؟

ببخشید منظورتون آپدیت های سیس هستش؟که ایمیل میزنن!!!
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
(2015-11-09 ساعت 15:17)haaaa نوشته:  
(2015-11-09 ساعت 15:12)Siamak.k نوشته:  

ببخشید منظورتون آپدیت های سیس هستش؟که ایمیل میزنن!!!

بله دوست عزیز هر آپدیتی که پروندتون داشته باشه
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: haaaa ، smpf ، sara20e ، Hana2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان