کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام دوستان من هفته اول اكتبر مصاحبه داشتم از همون ابتدا تا الان سايت براي من زده case closedً حتي الان هم كه چند بار اپديت داشتم هنوز هم همينو ميزنه جريان چيه ؟ ايا كسي هست كه همينجور باشه يا اطلاعي در اين مورد داشته باشه؟
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-08 ساعت 11:26)azarang نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 11:13)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 10:44)azarang نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 10:24)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 09:20)azarang نوشته:  ببخشید هیچایوای نظری در این مورد ندارد؟

نگران نباشيد اصلا،چون سايت ابوظبي اين مدليه،براي بعضي از دوستان هم به همين صورت بوده
اگه از سفارت بهتون ايميل زدن و چيزهاي دگ اي خواستن،دراين صورت پروسه شما تا زماني كه همه اونچه كه سفارت ميخواد رو در اختيارشون نزاري پروسه رو شروع نميكنن
ولي در كل همه ميگن تازه بعد ٤٠،٤٥ روز حواستون به ايميل و سايت و اينا باشه چك كنيد،نه تو اين مدت كم،اين مدلي فقط استرستون ميره بالاترTongue

پس چرا همه از فردای مصاحبه اسمشان توی سایت می آید؟من واقعا ناراحتم. نکنه کلا من رد شده ام خودم نمی دونم؟
دوست گرامی منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ۱۲ روز پیش ابوظبی مصاحبه داشتم و هنوز سایت کیس منو نمی شناسه .

ااا من فکر می کردم فقط خودمم.من فرم contact us پر کردم و پیگیر شدم.شما چیکار کردید؟
من فعلا هیچ کاری نکردم . به نظرم از الان زوده که ما اقدامی کنیم یه وقت لج می کنن ما که شانس نداریم . الان انتظار بکشیم بهتره تا حداقل یه ماه بشه . انشالله به زودی یه دفعه خبرای خوب بشنویم .
راستی شما خانم هستید یا آقا شاید همدیگرو تو سفارت دیده باشیم .
سلام دوستان،
اگه کل کیس وارد مرحله ap بشند، آیا روند کلیر شدن آنها تک تک انجام میشه و یا کل کیس یکجا کلیر میشند؟ و اگر تک تک باشه و افراد کیس با فاصله زمانی از همدیگه کلیر بشند نحوه گرفتن گرفتن ویزا به چه صورت خواهد بود؟ یعنی هر کی کلیر شد باید بره به سفارت و قبل از اعلام کلیری نفر دوم کیس ویزای خودش رو دریافت کنه؟ و یا میتونه منتظر کلیری نفر بعدی هم باشه و بعد همگی باهم برای دریافت ویزا اقدام کنند؟
ممنون میشم کسانی که در این مورد تجربه و یا اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.
(2015-11-08 ساعت 14:45)پرشان نوشته:  سلام دوستان من هفته اول اكتبر مصاحبه داشتم از همون ابتدا تا الان سايت براي من زده case closedً حتي الان هم كه چند بار اپديت داشتم هنوز هم همينو ميزنه جريان چيه ؟ ايا كسي هست كه همينجور باشه يا اطلاعي در اين مورد داشته باشه؟

پرشان جان
ميدونم استرس داري،نگراني،هيجان داري،ولي عزيز من ، اين دليل نميشه صفحات رو ول كني و در آخرين صفحه سوالي رو كه هركي كه اينجاس بارها بهش ج داده رو باز بپرسي و تاپيك الكي شلوغ بشه،
سايت از ژانويه باز ميشه
توام ياد بگير تا به بقيه كه باز ميپرسن بگيBig Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، rezamehrzad ، j.modarres ، لطف اله
(2015-11-08 ساعت 15:37)azarang نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 15:25)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 11:13)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 10:44)azarang نوشته:  پس چرا همه از فردای مصاحبه اسمشان توی سایت می آید؟من واقعا ناراحتم. نکنه کلا من رد شده ام خودم نمی دونم؟
دوست گرامی منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ۱۲ روز پیش ابوظبی مصاحبه داشتم و هنوز سایت کیس منو نمی شناسه .

ااا من فکر می کردم فقط خودمم.من فرم contact us پر کردم و پیگیر شدم.شما چیکار کردید؟
من فعلا هیچ کاری نکردم . به نظرم از ا .

من خانمم.من 27 اکتبر مصاحبه داشتم.شما چطور؟

با سلام و عرض ارادت به شما دوستان
لطفا تا جاي ممكن چت نكنيد تا حوصله بقيه سر نره ،ميتونيد از پيام خصوصي استفاده كنيد و بعد از صميمي شدن از برنامه هاي جايگزين
متشكرم
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Amir.AA ، smpf ، ho_tasha
(2015-11-08 ساعت 15:59)شباهنگ100 نوشته:  سلام دوستان،
اگه کل کیس وارد مرحله ap بشند، آیا روند کلیر شدن آنها تک تک انجام میشه و یا کل کیس یکجا کلیر میشند؟ و اگر تک تک باشه و افراد کیس با فاصله زمانی از همدیگه کلیر بشند نحوه گرفتن گرفتن ویزا به چه صورت خواهد بود؟ یعنی هر کی کلیر شد باید بره به سفارت و قبل از اعلام کلیری نفر دوم کیس ویزای خودش رو دریافت کنه؟ و یا میتونه منتظر کلیری نفر بعدی هم باشه و بعد همگی باهم برای دریافت ویزا اقدام کنند؟

اگه كل كيس وارد اين پروسه بشه يعني برنده اصلي كيليرنس خورده و تا اون كيلير نشه باقي افراد كيس كيلير نخواهند شد،و بالطبع ويزا دريافت نخواهند كرد اين يعني كل كيس يكجا كيلير ميشه!
بعد از اينكه سفارت بهتون اعلام كرد كه پروسه اداريتون پايان يافته يكي از اعضاي كيس ميتونه پاس هارو ببره سفارت و ويزاهارو دريافت كنه!
اون جدا جدايي كه شما فرموديد مربوط به خانوم هاس كه برنده اصلي و يكضرب باشند و آقاشون كيليرنس بخوره كه در اين صورت يا ميتونه ويزا رو بگيره و منتظر آقا،يا بگه هر وقت شوهر كيلير شد اونموقع باهم ويزاها صادر شه (بالاتر حسين توضيح كامل داده)
ولي از جزئيات مراحل خيلي نميشه پيش بيني دقيق كرد

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf ، sahar2016 ، j.modarres ، لطف اله
(2015-11-07 ساعت 23:52)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 13:10)Golshifteh68 نوشته:  دوستان يه موضوع خيلي مهمي، من پاكت پستي كه همراه با پاسپورتو كه بهم دادن نگاه كردم، اون پاكت اصلي كه توشه درش باز بوده!!! و من بازش نكردم!!! كسي ميدونه چيكار بايد بكنم؟

اون پاكت زرده؟اون پاكت مهر و موم ه ،يجورايي لاكه نميتونه باز باشه ،در غير اينصورت واستون كمي تا قسمتي دردسر درست ميكنه(يبار اين موضوع پارسال پيش اومده بود ،يعني خود فرد بازش كرده بود،يادم نمياد دقيق چي شد ولي ميدونم كه مشكل ايجاد ميكنه)

ميشه دوستان با تجربه تر لطفا اگر چنين تجربه اي رو داشتن يا چنين كيسي رو سراغ داشتن به من بگن كه چيكار كرد؟ ( ضمنا مهر هست ولي موم نيست درش)
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
(2015-11-08 ساعت 16:41)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-11-07 ساعت 13:10)Golshifteh68 نوشته:  دوستان يه موضوع خيلي مهمي، من پاكت پستي كه همراه با پاسپورتو كه بهم دادن نگاه كردم، اون پاكت اصلي كه توشه درش باز بوده!!! و من بازش نكردم!!! كسي ميدونه چيكار بايد بكنم؟

اون پاكت زرده؟اون پاكت مهر و موم ه ،يجورايي لاكه نميتونه باز باشه ،در غير اينصورت واستون كمي تا قسمتي دردسر درست ميكنه(يبار اين موضوع پارسال پيش اومده بود ،يعني خود فرد بازش كرده بود،يادم نمياد دقيق چي شد ولي ميدونم كه مشكل ايجاد ميكنه)

ميشه دوستان با تجربه تر لطفا اگر چنين تجربه اي رو داشتن يا چنين كيسي رو سراغ داشتن به من بگن كه چيكار كرد؟ ( ضمنا مهر هست ولي موم نيست درش)
اگه پاكت رو باز نكردي دگ نگرانيت بابت چيه!
چيكارش ميخواي بكني مثلا ،با چسب بچسبونيش؟كاريش نميشه كرد كه ،اگه پرسيدن راستشو بگو

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: K.ONE ، smpf
(2015-11-08 ساعت 16:02)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 15:37)azarang نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 15:25)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 11:13)fatemeh qanbari نوشته:  دوست گرامی منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ۱۲ روز پیش ابوظبی مصاحبه داشتم و هنوز سایت کیس منو نمی شناسه .

من فعلا هیچ کاری نکردم . به نظرم از ا .

من خانمم.من 27 اکتبر مصاحبه داشتم.شما چطور؟

با سلام و عرض ارادت به شما دوستان
لطفا تا جاي ممكن چت نكنيد تا حوصله بقيه سر نره ،ميتونيد از پيام خصوصي استفاده كنيد و بعد از صميمي شدن از برنامه هاي جايگزين
متشكرم
منم خانمم . من هم ۲۷ اکتبر از ساعت ۸ تا ۱۲ تو سفارت بودم . حوالی ساعت ۱۲ مصاحبه رفتم و ap خوردم . اومدم به دو خانم و یه آقا که اونم برنده لاتاری بود گفتم که ap خوردم و بعد رفتم . قبل مصاحبه هم با خانم و آقایون ایرانی که دور و برم نشسته بودن کلی گپ زدم . البته یکی از کیس های خانمها لاتاری بود و دیگری نامزدی هر دو هم پیش هم نشسته بودن فکر کنم فقط ما مونده بودیم .
تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf
(2015-11-08 ساعت 16:41)Golshifteh68 نوشته:  

شما باید به سفارت مراجعه کنید و بعداز توضیح دادن موضوع که پاکت قبل از تحویل گرفتن باز بوده درخواست تعویض پاکت رو بکنید. مشکل خاصی پیش نمیاد نگران نباشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Golshifteh68 ، kourosh8 ، ho_tasha ، Rira_1982 ، khalilkhah ، lotfe.kh ، j.modarres ، K.ONE ، لطف اله ، smpf ، nimashariat
(2015-11-08 ساعت 16:09)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 15:59)شباهنگ100 نوشته:  سلام دوستان،

اگه كل كيس وارد اين پروسه بشه يعني برنده اصلي كيليرنس خورده و تا اون كيلير نشه باقي افراد كيس كيلير نخواهند شد،و بالطبع ويزا دريافت نخواهند كرد اين يعني كل كيس يكجا كيلير ميشه!
بعد از اينكه سفارت بهتون اعلام كرد كه پروسه اداريتون پايان يافته يكي از اعضاي كيس ميتونه پاس هارو ببره سفارت و ويزاهارو دريافت كنه!
اون جدا جدايي كه شما فرموديد مربوط به خانوم هاس كه برنده اصلي و يكضرب باشند و آقاشون كيليرنس بخوره كه در اين صورت يا ميتونه ويزا رو بگيره و منتظر آقا،يا بگه هر وقت شوهر كيلير شد اونموقع باهم ويزاها صادر شه (بالاتر حسين توضيح كامل داده)
ولي از جزئيات مراحل خيلي نميشه پيش بيني دقيق كرد
متشکرم از پاسختون. نمیدونم چرا گزینه تشکر من غیرفعال شده!
تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf
(2015-10-30 ساعت 00:26)حورالعین نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 22:26)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:25)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:11)حورالعین نوشته:  سلام دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید
من بعد از مصاحبه بهم گفت سی وی برام ایمیل کن این کار را انجام دادم ولی وقتی وضعیت کلیرنس را چک میکنم هنوز برام نوشته سی وی ارسال کنید دوباره هم ارسال کردم چرا ?

سلام دوست عزیز

نگران نباشید .پرونده شما هر تغییری که داشته باشه یا به اصطلاح هر آپدیتی که داشته باشه برای شما ایمیل میاد و بعد از اون شما میتونید چک کنید و ببینید که کیس شما تو چه وضعیتی هستش . معمولا چند روز بعد از ارسال ایمیل کیس شما آپدیت میشه .عجله نکنید چند روز صبر کنید اگر خبری نشد ایمیل پیگیری بزنید.

موفق باشید
با سلام دوست عزیز.
ببنید بعد از اینکه شما رزومه رو فرستادین بعد از ۲ تا ۳ رو زکاری بهتر هستش یه ایمیلی بهشون بزنید و ازشون بخواهید که confirm کنن که ایمیل به دستشون رسیده اونوقت به راحتی خیال شما هم راحت میشه توصیه من این هست که یه ایمیلی بهشون بزنید تا مطمئن بشید که گرفتن و داخل پرونده شما قرار دادن.
موفق باشید.

ممنون از پاسخ هاتون، اگه خواستم بهشون ایمیل بزنم ایا از متن و نگارش خاصی باید استفاده کنم?

سلام دوستان هفته پیش ایمیل زدم ولی هنوز پاسخی نیومده و وضعیت من هم بروز نشده?
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

(2015-11-08 ساعت 00:46)arezoo khodam نوشته:  من و همسرم ۲ روز قبل ارمنستان مصاحبه داشتیم. من یک ضرب گرفتم و همسرم کلیرینس خورد. افسر هم گفت پروندتون مشکلی نداره و باید روند اداری طی کنه و یه برگه آبی رنگ داد گفت سایتو چک کنین.
سلام و شادباش
میشه لطفاً درباره تجارب سفر و مصاحبه تون برامون بگید ؟
تشکر کنندگان: لطف اله ، smpf
(2015-11-09 ساعت 00:42)ستوده نوشته:  
(2015-11-08 ساعت 00:46)arezoo khodam نوشته:  من و همسرم ۲ روز قبل ارمنستان مصاحبه داشتیم. من یک ضرب گرفتم و همسرم کلیرینس خورد. افسر هم گفت پروندتون مشکلی نداره و باید روند اداری طی کنه و یه برگه آبی رنگ داد گفت سایتو چک کنین.
سلام و شادباش
میشه لطفاً درباره تجارب سفر و مصاحبه تون برامون بگید ؟

خانوم ستوده عزيز
نگرانيتون رو كاملا درك ميكنم و اميدوارم هرچه زودتر استرس ها پايان بيابه ولي تجارب سفر و مصاحبه تاپيك داره،اونجا ميتونيد اين مسائل رو دنبال كنيد تا از كم و كيف داستان با خبر بشيد،مخصوصا تاپيك بچه هاي سالهاي گذشته رو
ببخشيد كه جسارت كردم

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: hamedtaghani ، j.modarres ، smpf
سلام بر همه دوستان
کسی اطلاع داره چه جوری میشه مراحل اداری کسانی که در ايروان مصاحبه داشتن رو پیگیری کرد؟
به نظرتون باید آنقدر منتظر بمونم تا کلییر بشم بعد شمارم تو سایتش اعلام بشه؟ تا ژانویه هم که خیلی مونده.
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان