کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-28 ساعت 01:14)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 00:48)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 21:14)Meysam-mac نوشته:  دوستان چرا كسي آپديتهاش رو اعلام نميكنه ؟
ميثم جان
اين آپديت ها خيلي هم مهم نيستند كه آدم بخواد روشون متمركز بشه همونطور كه خودت ميدوني آپديت هايي كه تو سايت سيس انجام ميشه اونها حائز اهميته،كه انشالا حدود اوايل ژانويه كيس هاي ما رو ميشناسه
با سلام محمد جان ببخشید که روی حرف شما حرف میزنم.
یه کوچولو تصحیح انجام بدم. Big GrinBig Grin
ببنید آ÷دیت های CEAC بسیار مهمتر از سفارت است من د رحال حاضر میتونم بگم که امکانش هست کسی یا افرادی قبل از ژانویه کلیر بشن و ویزا بگیر این امکان فراهم هست و نمس شه کتمان کرد.
ولی از نظر آ÷دیت در زمانی که CEAC فعال باشه قابل اعتماد تر هست.
در حال حاضر بیشترین آپدیت مربوط به دوستان آنکارا هست که اون هم زیاد مهم نیست . فقط این آخری یه ذره شک بر انگیز هست به دلیل اینکه برای همه دوستان به فاصله ۲ روز از هم آپدیت داریم که این غیر معمول هست و احتمال من این هست که دارن اطلعات رو روی CEAC بارگذاری می کنن چون سال گذشته نیز بیشتر افراد نشون میداد در تاریخ بین 25-27 نوامبر اطلاعاتشون بارگذاری شده این فقط در حد حدس هست.
دوستان عزی زو گرامی در حال حاضر اصلاً نگران آپدیت نباشید برای سفارت ها یایروان و ابوظبی مهم نیست که یک سفارت پنج تا به یکی آپدیت داده یک سفارت دیگه ۱ ، مهم این هست که اون آپدیت چقدر مهم ئ تاثیر گذار باشه.
در آخر چون دیدم دوستان ابو ظبی خیلی بی تابی میکنن.
راه این که سایت سفارت کیس شما رونمیشناسه این هست که مستقیماً تماس بگیرین و به ایمیل اکتفا نکنید در ا[ر میتونید با استفاده از فکس این کارو انجام بدین و در خواستتون رو فکس کنید و در نهایت که امیدوارم که به اونجا نکشه این هست که با KCC در میون بزارید که اونها بتونن برای شما در سیستم سفارت فعال کنن.
دوستان در سال گذشته هم ابو ظبی به همین گونه بوده است.
امید وارم موفق باشید .
پیروز و خوش بگذره به همه. زبان و مطالعه در مورد محلی میخواهید برید فراموش نشه.
اقا حسين و اقا محمد ممنون از پاسخ كامل شما?
شماره کیس:2016as7xx ، تاریخ رویت قبولی: May 17 ،کنسولگری:آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر، ارسال فرمهای سری اول:2 jun، کارنت شدن کیس:12 aug، دريافت نامه دوم:29 sep، مصاحبه:هفته اول Nov، دریافت کلیرنس:24 ساعت، دریافت ویزا:10 Novورود به آمریکا:***دریافت گرین کارت:***جمع تقریبی هزینه‌ها:***
تشکر کنندگان: Interuniversal ، ho_tasha ، گروهبان دودو ، smpf
(2015-11-28 ساعت 17:36)behjan نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 14:11)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 13:36)behjan نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 01:14)ho_tasha نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 00:48)Interuniversal نوشته:  ميثم جان
اين آپديت ها خيلي هم مهم نيستند كه آدم بخواد روشون متمركز بشه
با سلام محمد جان ببخشید که روی حرف شما حرف میزنم.
پیروز و خوش بگذره به همه. زبان و مطالعه در مورد محلی میخواهید برید فراموش نشه.
[/color]

در سفرنامه اعلام کردند که دکتر در مدیکال فقط باشماره های امارات تماس می گیرد نه با شماره های ایران با تشکر از راهنمایی شما
بهی چان عزیز من اینو نمیدونم ولی برای اونها رو هم که از ابوظبی بودن

باسلام دوست عزیز وبزرگوار از راهنمایتان بسیار ممنون هستم اما در مورد
با سلام بهی خانوم.
اینو نمیدونم ولی احتمالش هم هست که تماس بگیرین من دوستی داشتم که باهاشون تماس گرفته شده و نه مشکلی پیش نمیاد اون دکتر بوده گفته تماس نمیگیریم سفارت تماس میگیره و مشکلی هم نیست.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,619)
تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، j.modarres ، behjan ، smpf
با سلام به aminooo عزيز و ديگر دوستان خوبم ...آدم وقتي اينهمه انرژي مثبت و صداقت را تو وجودتون ميبينه و از كلمات پرگهرتان بهره مند ميشه خدا را هزاران بار شكر ميكنه به خاطر وجود تك تك شما و بعدش هم از يگانه مطلق ميخواد كه آرزويهمتون را هر چه زودتر برآورده كنه كه همه لياقت داشتن بهترينها هستيد .
قربون تك تك دوستتان با معرفت كه درد و گرفتاري ديگران را با تمام وجود حس ميكنند و با صرف وقت سعي ميكنند كه ولو با گفتن يك جمله يا راهنمايي ، به همنوعشون كمك كنند .ممكنه هيچ كدوم از ماهايي كه ماهاست هر روز تو اين سايتيم هيچ وقت همديگر را نبينيم ولي باز در كمال جوانمردي و در حاليكي ناشناس هستيم به همديگر كمك كرده و عشق ميورزيم .دوستدار تك تكتون و عزيزاني كه اين محل را براي ما مهيا كرده اند . "دودو"
تشکر کنندگان: Interuniversal ، ho_tasha ، sahar2016 ، j.modarres ، ستوده ، mehdihk ، asal1372 ، Meysam-mac ، behjan ، matin86 ، smpf ، golia ، aminooo
(2015-11-29 ساعت 14:16)گروهبان دودو نوشته:  با سلام به aminooo عزيز و ديگر دوستان خوبم ...آدم وقتي اينهمه انرژي مثبت و صداقت را تو وجودتون ميبينه و از كلمات پرگهرتان بهره مند ميشه خدا را هزاران بار شكر ميكنه به خاطر وجود تك تك شما و بعدش هم از يگانه مطلق ميخواد كه آرزويهمتون را هر چه زودتر برآورده كنه كه همه لياقت داشتن بهترينها هستيد .
قربون تك تك دوستتان با معرفت كه درد و گرفتاري ديگران را با تمام وجود حس ميكنند و با صرف وقت سعي ميكنند كه ولو با گفتن يك جمله يا راهنمايي ، به همنوعشون كمك كنند .ممكنه هيچ كدوم از ماهايي كه ماهاست هر روز تو اين سايتيم هيچ وقت همديگر را نبينيم ولي باز در كمال جوانمردي و در حاليكي ناشناس هستيم به همديگر كمك كرده و عشق ميورزيم .دوستدار تك تكتون و عزيزاني كه اين محل را براي ما مهيا كرده اند . "دودو"
جناب گردهبان دودو
درود بر شما
بزرگوار ، انتظار میرود ما را از توصیه های پدرانه و تجربیات ارزشمند خودتان بهره مند فرمائید.
به امید تحقق آرزوهای همه آرزومندان
تشکر کنندگان: j.modarres ، گروهبان دودو ، sahar2016 ، behjan ، matin86 ، smpf
ما که هنوز بعد از سه هفته هنوز سایت اظلاعات مارو نمی شناسه!
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان: smpf
سلام و عرض ادب به همه دوستان
من امروز خواندن تاپیک کلیرنس 2015 رو به اتمام رسوندم و به صادقانه میگم ، تحت تاثیر قرار گرفتم .
اگر چه خودم هنوز مصاحبه هم نرفتم و سردوشی نگرفتم ولی گمون میکنم این راه بسیار بسیار طولانی تر از این حرفهاست که ار الان بی تاب بشیم.
زبان بخونیم و زندگی روزمره رو پیش ببریم
البته من خودم یواشکی دنبال کار هم هستم ببینم اوضاع چطوره !!!
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
(2015-11-29 ساعت 16:57)Aliakbarasghari نوشته:  سلام و عرض ادب به همه دوستان
من امروز خواندن تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵ رو به اتمام رسوندم و به صادقانه میگم ، تحت تاثیر قرار گرفتم .
اگر چه خودم هنوز مصاحبه هم نرفتم و سردوشی نگرفتم ولی گمون میکنم این راه بسیار بسیار طولانی تر از این حرفهاست که ار الان بی تاب بشیم.
درود بر شما دوست عزیز
میشه لطفاً توضیح بفرمائید بخاطر چی تحت تأثیر قرار گرفتید و با توجه به خواندن تمام تاپیک کلیرنس 2015 علاوه بر توصیه به مطالعه زبان و پیش بردن زندگی روزمره چه توصیه و پیشنهادات دیگری دارید ؟
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-11-29 ساعت 17:06)ستوده نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 16:57)Aliakbarasghari نوشته:  سلام و عرض ادب به همه دوستان
من امروز خواندن تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵ رو به اتمام رسوندم و به صادقانه میگم ، تحت تاثیر قرار گرفتم .
درود بر شما دوست عزیز
میشه لطفاً توضیح بفرمائید بخاطر چی تحت تأثیر قرار گرفتید و با توجه به خواندن تمام تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵ علاوه بر توصیه به مطالعه زبان و پیش بردن زندگی روزمره چه توصیه و پیشنهادات دیگری دارید ؟
سلام دویاره
من چندتا نکته به صورت خلاصه در حد سواد و فهم خودم عرض می کنم خدمت دوستان
دوستانی رو دیدم در این تاپیک که مثل کوه مصمم و آرام بودن
و البته دوستانی که مثل اسپند روی آتش بودند
دوستانی که عنان زندگی از کف داده بودند به نحوی که اصلا نمی تونستم حدس بزنم قبل از برنده شدن چه کار می کردند؟ و یا کارشون چی بود، حتی فکر میکنم تفریح و سرگرمی و شوخی هاشون پیرامون لاتاری بود.
انگار که از روز اول خودشون رو در امریکا حس میکردند و صد البته وقتی متاسفانه کارشون درست نشد ضربه های سختی خوردن و به نظرم مدتی طول میکشه تا دوباره به زندگی عادی برگردن .
لاتاری مثل بازی در کازینو می مونه تو باید به بهترین شکل بازی کنی اما نتیجه به خیلی چیزها بستگی داره که از کنترل ما خارجه پس باید برای بازی کردن و خوب بازی کردن بازی کنی نه برای بردن چون در این صورت از همون اول بازنده هستی . ممکنه بازی زو ببری اما خیلی چیزها رو میبازی و حتی متوجه هم نمیشی.
پس تمام تلاشت رو بکن اما ریشه های کاری ، مالی واحساسیت رو از ایران نکن تلاش کن برای اینکه مشکلی تو مدارکت نباشه و به این فکر کن که اگر رفتی اونجا باید چه کارکنی؟ در عین حال که باید اینجا هم بیشتر کار و فعالیت کنی
پس اگر دیدی برنده شدن موجب شده تو کارهای روزمره و یا اساسی در اینجا دچار رخوت بشی بدون یه جای کار می لنگه لاتاری مثل خواب شیرینی هست که یا یکدفعه بیداز می شی و یا میری میشه کابوس مگر برای کسانی که اماده باشند هم برای ماندن و ادامه در ایران هم برای رفتن
نکته دیگرم اینه که امید رو به انتظار و انتظار رو به توقع تبدیل نکنیم
دری باز شده ، اگر تونستیم رد شیم ، زهی طرب ، اگر هم نشدکه نشد
از قبل هم قوی تر میشیم
همیشه به خودم میگم کاش مثل تخته پاره روی موج نباشم
زیاده جسارت است
از مدیر محترم هم خواهش میکنم اگر تاپیک رو طولانی کردم متن رو حذف بفرمایید
با احترام
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
با سلام خدمت دوستان
ببخشید یه کم دیر شد ولی ما19نوامبر بعد از گذشت45 روز از مصاحبه بالاخره کلیر شدیم ...البته 19 نوامبر عصر ساعتای 5 برای ما ایمیل دند و نوشته بودند که تاروز دوشنبه 23 نوامبر بیشتر وقت ندارین برای اوردن پاسپورت!!!(شنبه و یکشنبه هم که تعطیل بودن)
خلاصه ما خودمونو به سرعت رسوندیم به ترکیه و بعد از تحویل پاسپورت روز دوشنبه ،روز شنبه ساعت 3 ویزا رو تحویل گرفتیم
حتما سفرنامه رو خواهم نوشت ...ولی تا چند روز آینده !!!
گفتم با دادن این خبر به کم از استرس دوستان کم و دوستان رو امیدوااار
به امید کلیر شدن همگی شماااا

محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
کلیر 19 نوامبر
(2015-11-29 ساعت 19:26)haaaa نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 19:21)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 19:07)haaaa نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ببخشید یه کم دیر شد ولی ما19نوامبر بعد از گذشت45 روز از مصاحبه بالاخره کلیر شدیم ...البته 19 نوامبر عصر ساعتای ۵ برای ما ایمیل دند و نوشته بودند که تاروز دوشنبه 23 نوامبر بیشتر وقت ندارین برای اوردن پاسپورت!!!(شنبه و یکشنبه هم که تعطیل بودن)
خلاصه ما خودمونو به سرعت رسوندیم به ترکیه و بعد از تحویل پاسپورت روز دوشنبه ،روز شنبه ساعت ۳ ویزا رو تحویل گرفتیم
سلام دوست گرامي
تبريك مارو پذيرا باشيد
خواستم بهتون پيام خصوصي بدم ديدم پلهاي ارتباطي رو مسدود كردين
فقط لطف كنيد پستتون رو ويرايش كنيد و كمي در مورد شرايط كيستون(كيس نامبر،تعداد،تاريخ مصاحبه،علت كليرنس خوردن و ...) توضيح بديد چون قطعا الان همه ميان ميپرسن گفتم زودتر بگمBig Grin
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
تعداد افراد کیس:۳ نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:۶و۷و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو۴ و ۱۰و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تبریک می گم.. آرزوی سلامتی و موفقیت
لطفا علت AP همسرتون رو میفرمایید؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: haaaa ، smpf ، لطف اله ، گروهبان دودو
(2015-11-29 ساعت 19:34)yassin30 نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 19:26)haaaa نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 19:21)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 19:07)haaaa نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ببخشید یه کم دیر شد ولی ما19نوامبر بعد از گذشت45 روز از مصاحبه بالاخره کلیر شدیم ...البته 19 نوامبر عصر ساعتای ۵ برای ما ایمیل دند و نوشته بودند که تاروز دوشنبه 23 نوامبر بیشتر وقت ندارین برای اوردن پاسپورت!!!(شنبه و یکشنبه هم که تعطیل بودن)
خلاصه ما خودمونو به سرعت رسوندیم به ترکیه و بعد از تحویل پاسپورت روز دوشنبه ،روز شنبه ساعت ۳ ویزا رو تحویل گرفتیم
سلام دوست گرامي
تبريك مارو پذيرا باشيد
خواستم بهتون پيام خصوصي بدم ديدم پلهاي ارتباطي رو مسدود كردين
فقط لطف كنيد پستتون رو ويرايش كنيد و كمي در مورد شرايط كيستون(كيس نامبر،تعداد،تاريخ مصاحبه،علت كليرنس خوردن و ...) توضيح بديد چون قطعا الان همه ميان ميپرسن گفتم زودتر بگمBig Grin
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
تعداد افراد کیس:۳ نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:۶و۷و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو۴ و ۱۰و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تبریک می گم.. آرزوی سلامتی و موفقیت
لطفا علت AP همسرتون رو میفرمایید؟

سربازیشون 15 سال پیش بوده و س پ ا ه نبوده که فک نمیکنم این بود دلیل ap, دکترای شیمی که خانومی که مصاحبه کردند هم گفتند که نیاز به بررسی بیشتری دارید و گفتند که تا سه ماه طول میکشه(البته چون همسرم خارج از ایران کار میکنن فک میکنم دلیل کوتاه شدن کلیرنسشون همین باشه)
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
کلیر 19 نوامبر
دوستان عزیز به رسم دوستان گذشته هر کسی که کلیر میشه با یه
هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جانانه دوستان رو با خبر کنه.
موفق باشید خیلی خوشحال شدیم که اولین نفر رو میبینیم که از جمع ما کلیر شد. تبریک.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,619)
با سلام به دوستان و تبریک به اولین کلییر شده جمعمون
فکر میکنم دوستانی که کلییر میشوند اگر با فونت سبز (که به معنای عبور و یا تشابه اسمی با گرین کارته )امضا شون رو تکمیل کنن میشه با یک مرور بسیار سریع صفحه متوجه شد که چه کسی کلییر شده و دوستان 2017 هم قطعا بهره میبرند
سبز--->کلییر
مشکی--->تعیین تکلیف نشده
قرمز--->کلییر نشده (که امیدوارم نداشته باشیم که تا 30 سپتامبر قطعا از این رنگ استفاده نمیشود)
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
سلام. دوستان . میشه یکی بگه تو سایت ایروان چطور می شه آپریتهامون را چک کنیم . اصلا جایی داره که ببینیم پرونده امون الان کجاست.
تشکر کنندگان: smpf
تبريك به شما دوست عزيزكه كلير شدين
يه سوال داشتم از دوستان
من الان تركيه هستم ولى دارم برميگردم (اصلى)اياپسرم ميتونه پاسپورت پدرشو بده سفارت و بعدشم تحويل بگيره يا حتماً من بايد باشم

تو يه جايى صحبت كرده بودن بصورت كلى بود ومن متوجه نشدم
ممنون ميشم راهنمايى كنين
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان