کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-30 ساعت 13:26)elhamh123 نوشته:  تبريك به شما دوست عزيزكه كلير شدين
يه سوال داشتم از دوستان
من الان تركيه هستم ولى دارم برميگردم (اصلى)اياپسرم ميتونه پاسپورت پدرشو بده سفارت و بعدشم تحويل بگيره يا حتماً من بايد باشم

تو يه جايى صحبت كرده بودن بصورت كلى بود ومن متوجه نشدم
ممنون ميشم راهنمايى كنين
سلام خانوم الهام
ميتونن،يكي از اعضاي كيس ميتونن پاس هارو بگيرن،براي اطمينان بيشتر از اداره پست بپرسيد،چون اونها بايد تحويل بدن پاسهارو !
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: elhamh123 ، smpf ، behjan ، matin86 ، j.modarres
(2015-11-23 ساعت 21:28)Cactus1365 نوشته:  سلام
مصاحبه : ۸ اکتبر ابوطبی
خانم تنها مجرد
مهندس کامپیوتر شرکت اینترنتی
شماره کیس : **14
تنها آپدیت ۸ اکتبر سایت ابوظبی
تا الان 45 روز انتظار
دریافت برگه ی آبی
سلام منهم در همین روز در ابوظبی مصاحبه داشتم و هنوز منتظر دریافت تاییدیه AP هستم. میخواستم از شما سوال کنم با توجه به اینکه برگه ابی گرفتید ایا مدرکی کم داشتید که بایستی تحویل سفارت میدادید؟با ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، shahabjafari
(2015-11-25 ساعت 14:43)mfte.teacher نوشته:  این هم نمونه ایمیل کلیری برای دوستان فقط این نامه رو تو ذهن تون تصور کنین و لاغیر

Abu Dhabi, IV <AbuDhabiIV@state.gov>
Sep 13

to me, me
Please send us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for ۶ months – if you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by September 22nd in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medicals is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by September 22nd, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family.

Thank you,
Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi

This email is UNCLASSIFIED.
سلام
این نامه خیلی برام جالب بود مرسی
برخی از دوستان اعتقاد داشتند مدیکال تکرار نمی شه و ویزا در نهایت تا 6 ماه پس از مدیکال اولیه صادر می شه
ممنون از کمکتون
برای کسانی مثل من خوبه!!!
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، ed2008 ، Hana2015 ، behjan ، ستوده ، smpf ، shahabjafari ، matin86 ، golia ، j.modarres
سلام دوستان عزیز

من 3 هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را براشون ایمیل کنیم. از 3 هفته پیش تا الان هنوز کیس ما روی سایت آپدیت نشده و این پیام برای ما میاد که لطفا CV خود را برای ما ارسال کنید.
الان نمیدونم CV به دستشون نرسیده یا اینکه طول میکشه که سایت آپدیت بشه. به سفارت هم ایمیل زدم پاسخی دریافت نکردم. کسی اطلاعی از این موضوع داره؟
با تشکر از همگی دوستان
تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-30 ساعت 23:01)hossein haji نوشته:  سلام دوستان عزیز

من ۳ هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را براشون ایمیل کنیم. از ۳ هفته پیش تا الان هنوز کیس ما روی سایت آپدیت نشده و این پیام برای ما میاد که لطفا CV خود را برای ما ارسال کنید.
الان نمیدونم CV به دستشون نرسیده یا اینکه طول میکشه که سایت آپدیت بشه. به سفارت هم ایمیل زدم پاسخی دریافت نکردم. کسی اطلاعی از این موضوع داره؟
با تشکر از همگی دوستان

من توی کیس های مشابه دیدم ک میگن جای نگرانی نیست و سفارت ابوظبی یکم بینظمه...اما فک میکنم اگربتونید به خود سفارت تلفن بزنید بهتره
موفق باشید
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، گروهبان دودو
(2015-11-30 ساعت 22:45)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-30 ساعت 17:14)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-30 ساعت 17:13)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-29 ساعت 16:57)Aliakbarasghari نوشته:  سلام و عرض ادب به همه دوستان
من امروز خواندن تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵ رو به اتمام رسوندم و به صادقانه میگم ، تحت تاثیر قرار گرفتم .
اگر چه خودم هنوز مصاحبه هم نرفتم و سردوشی نگرفتم ولی گمون میکنم این راه بسیار بسیار طولانی تر از این حرفهاست که ار الان بی تاب بشیم.
زبان بخونیم و زندگی روزمره رو پیش ببریم
البته من خودم یواشکی دنبال کار هم هستم ببینم اوضاع چطوره !!!

با تشکر از توضیحاتتون
ایا امکان داره از الان ک تو ایرانیم واسه کار توآمریکا اپلای کنیم؟
لطفا تو تاپيك مربوطه اين مسائل رو پيگيري بفرمائيد!
مچكرم

اتفاقا خیلی دنبال این موضوع توی برندگان لاتاری گشتم اما ندیدم مطلب مربوطی رو...
معلومه تاپيك هارو خوب نميخوني
http://www.mohajersara.com/Forum-%D8%A7%...A%A9%D8%A7
اشتغال در آمريكا
از شير مرغ تا جون آدميزاد و اينجا داره بگرد پيدا ميكني
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Joje mohajer ، smpf ، behjan ، j.modarres
(2015-11-30 ساعت 23:16)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-30 ساعت 23:01)hossein haji نوشته:  سلام دوستان عزیز

من ۳ هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را براشون ایمیل کنیم. از ۳ هفته پیش تا الان هنوز کیس ما روی سایت آپدیت نشده و این پیام برای ما میاد که لطفا CV خود را برای ما ارسال کنید.
با تشکر از همگی دوستان

من توی کیس های مشابه دیدم ک میگن جای نگرانی نیست و سفارت ابوظبی یکم بینظمه...اما فک میکنم اگربتونید به خود سفارت تلفن بزنید بهتره
موفق باشید

با تشکر از شما
من با سفارت هم تماس گرفتم اما فقط یک تلفن گویا هست و میگه متاسفانه نمی توانیم به تلفن ها پاسخ دهیم!!!!!!! شماره دیگه ای از سفارت هست؟
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
سلام عزيزان ميخواستم بدونم چگونه ميشه محل PTT را پس از مصاحبه تغيير داد .به سفارت ايميل زدم اينو جواب داده
To change the PTT location that you have chosen, please visit usvisa-info.com or call 0850 252 6355 or (703) 520-2490 from the U.S. حالا تو اين آدرس رفته ام ولي نتونستم تغيير بدم ؟ آيا بايد يك بار ديگر از نو ثبت نام كنم يا شما عزيزان راه حل بهتري را مي دونيد كه بشه اين آدرس را تغيير داد .در رابطه با تلفن هم كه موفق نشدم يا گوياست يا من نمي دونم چكار بايد بكنم به هر حال از شماها كه كمكم ميكنيد متشكرم .قربونت "دودو"
تشکر کنندگان: golia ، behjan ، smpf
(2015-11-30 ساعت 13:47)sanaz110 نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 21:28)Cactus1365 نوشته:  سلام
مصاحبه : ۸ اکتبر ابوطبی
خانم تنها مجرد
مهندس کامپیوتر شرکت اینترنتی
شماره کیس : **14
تنها آپدیت ۸ اکتبر سایت ابوظبی
تا الان 45 روز انتظار
دریافت برگه ی آبی
سلام منهم در همین روز در ابوظبی مصاحبه داشتم و هنوز منتظر دریافت تاییدیه AP هستم. میخواستم از شما سوال کنم با توجه به اینکه برگه ابی گرفتید ایا مدرکی کم داشتید که بایستی تحویل سفارت میدادید؟با ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه

سلام
من از من هیچ مدرکی نخواستن که واسشون بفرستم یعنی گفتن همه چی کامله فقط مراحل اداری باید طی بشه.
امروز شد 54 روز متاسفانه و هیچ خبری نیست.
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، matin86
(2015-12-01 ساعت 13:01)Lolita123 نوشته:  سلام
من از من هیچ مدرکی نخواستن که واسشون بفرستم یعنی گفتن همه چی کامله فقط مراحل اداری باید طی بشه.
امروز شد 54 روز متاسفانه و هیچ خبری نیست.

سلام دوست عزیز

معمولا آفیسر بعد از مصاحبه به کسانی که AP میخورن میگه از دوماه دیگه سایت رو چک کنید پس جای هیچ نگرانی نیست .
بعد از تعطیلات ژانویه کلیر های گروهی شروع میشه .
پس بجای نگرانی فقط تمرکز کنید روی زبان
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2015-11-11 ساعت 11:46)azarang نوشته:  
(2015-11-11 ساعت 09:46)a4542 نوشته:  دوستان تا حالا کسی از سفارت ابوظبی بوده که غیر از اولین آپدیت ، آپدیت دیگه ای داشته باشه؟

بعضی ها مثل من که حتی هنوز سایت نمی شناسدشون چه برسه به آپدیت

منهم 8 اکتبر مصاحبه داشتم تنها اپدیتی هم داشتم همانروز بوده.
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، smpf
(2015-12-01 ساعت 09:08)گروهبان دودو نوشته:  سلام عزيزان ميخواستم بدونم چگونه ميشه محل PTT را پس از مصاحبه تغيير داد .به سفارت ايميل زدم اينو جواب داده
To change the PTT location that you have chosen, please visit usvisa-info.com or call 0850 252 6355 or (703) 520-2490 from the U.S. حالا تو اين آدرس رفته ام ولي نتونستم تغيير بدم ؟ آيا بايد يك بار ديگر از نو ثبت نام كنم يا شما عزيزان راه حل بهتري را مي دونيد كه بشه اين آدرس را تغيير داد .در رابطه با تلفن هم كه موفق نشدم يا گوياست يا من نمي دونم چكار بايد بكنم به هر حال از شماها كه كمكم ميكنيد متشكرم .قربونت "دودو"
سلام سردار
ارادتمندم.
ببنید امکان پذیر بودن تغییر PTT تا زمان مصاحبه می باشد.
شما اگر نسخه پرینت گرفته شده دستتون باشه رو بخونید نوشته که آخرین تغییر در PTT تا تاریخ فلان ساعت فلان میباشد البته این برای سیستم جدید است من خودم هنوز این کارو نکردم و فقط نوشته رو خوندم برای شما. ولی میتونید اگر ویزا رو بعد از کلیر شدن بگیرید مجدداً ثبت نام کنید و یک برگه جدید ببرید که برای من اینجا بیارید البته اگر بشه همه اینها بستگی داره به اینکه سیستم جدید به چه مقدار هوشمند باشه مثلاً برای ثبت مجدد پاسپورت ایراد نگیره.
امید وارم موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,619)
تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، smpf ، j.modarres
با سلام دوستان این چه وضعیتی هست که ما هرچی در مورد سفرنامه داریم و قرار میددیم پاک میشه حالا سایت مستقیماً در امضا من دست برده و این آدرس سفرنامه رو از امضا پاک کردن این چه وضعیتی هست.؟؟؟؟؟
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,619)
تشکر کنندگان: panizrm ، smpf
(2015-12-01 ساعت 14:20)ho_tasha نوشته:  با سلام دوستان این چه وضعیتی هست که ما هرچی در مورد سفرنامه داریم و قرار میددیم پاک میشه حالا سایت مستقیماً در امضا من دست برده و این آدرس سفرنامه رو از امضا پاک کردن این چه وضعیتی هست.؟؟؟؟؟
سلام حسين جان،چي شده؟؟احتمالا در مورد همون مطلبيه كه بهت گفتم ه،لينك هاي رو سرور هاي دگ رو اسپم ميشناسه،پيگيري ميكنم درست ميشه ايشالاWink

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، Ali Sepehr
(2015-12-01 ساعت 14:28)sanaz110 نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 14:58)Cactus1365 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:38)yassin30 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:05)Cactus1365 نوشته:  سلام
من ۸ اکتبر در ابوطبی مصاحبه داشتم و تا کنون هیچ خبری نیست
۴ هفته گذشت نه آپدیتی نه هیچی Sad
دارم کم کم نا امید میشم واقعا دوستان کسی آپدیتی داشته ؟
مصاحبه : ۸ اکتیر ابوظبی
مجرد خانم
28 ساله
دوستان خبر دارین پارسال اولین کلیرها از چه زمانی بوده؟
سلام
من دوم نوامبر مصاحبه داشتم و اولین آپديت چهار نوامبر بود.. سفارت ابوظبی

من هیچ آپدیتی نداشتم و خیلی نگرانم
نمیدونین پارسال اولین کلیرها از کی شروع شده؟
فردا واسه من میشه دقیقا ۱ ماه !!
Sad

لطفا هر وقت جواب کلیرنس شما اومد بقیه رو هم خبر کنید.

حتما خبر میدم
فعلا پس از گذشت 54 روز هنوز هیچ خبری نیست!!
نزدیک به 2 ماه داره میشه.
ایشالا که خیره و همگی به زودی کلیر میشیم.
تشکر کنندگان: asal1372 ، behjan ، smpf ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان