کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
بچه هاي خوبي كه تو آنكارا مصاحبه داشتند بعضي از دوستان اظهار ميكنند كه تو اين ده روزه اخير بيشتر از 6 تا آپديت در سايت آنكارا داشتند آيا كيس شما ها هم همين اتفاق براش مي افته يا براي كيس هاي خاصي اين رويه داره اتفاق مي افته ."قربونتون دودو"
تشکر کنندگان: mehdihk ، smpf
(2015-12-01 ساعت 19:11)گروهبان دودو نوشته:  بچه هاي خوبي كه تو آنكارا مصاحبه داشتند بعضي از دوستان اظهار ميكنند كه تو اين ده روزه اخير بيشتر از ۶ تا آپديت در سايت آنكارا داشتند آيا كيس شما ها هم همين اتفاق براش مي افته يا براي كيس هاي خاصي اين رويه داره اتفاق مي افته ."قربونتون دودو"

با سلام
به قول بچه ها همینطوره سردار امروز هم آپدیت داشتیم دو حالت داره یا این آپدیت ها بی خاصیته یا یه خبرایی هست باید منتظر بمونیم
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، smpf ، گروهبان دودو ، golia
دوستان این آپدیتها قطعا مهم هستند ولی مهمترینشون آپدیتهای شبانه هستند یعنی آپدیتهایی که از طرف KCC انجام میشه.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Interuniversal ، behjan ، matin86 ، smpf ، j.modarres ، golia
(2015-12-01 ساعت 20:36)Siamak.k نوشته:  دوستان این آپدیتها قطعا مهم هستند ولی مهمترینشون آپدیتهای شبانه هستند یعنی آپدیتهایی که از طرف KCC انجام میشه.
سیامک جان بزار سیس فعال بشه بعد میشه در موردش نظر داد که کدوم روز و مدوم شب فعلاً همین رو میشه مد نظر قرار داد ولی نمیدونم به چه صورت باشه ان شاالله خبر های خوبی در میون مباشه برای بچه ها.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,619)
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، گروهبان دودو ، j.modarres
سلام دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشتن و سایت نامبر کیسشونا نمی شناسه تا حالا چه اقداماتی کردن؟ من در قسمت کلیرنس 2015 خوندم که از سال پیش بعضی ها هم همین جوری بوده شرایطشون
این مسئله خیلی نگران کننده است
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-12-01 ساعت 14:20)ho_tasha نوشته:  با سلام دوستان این چه وضعیتی هست که ما هرچی در مورد سفرنامه داریم و قرار میددیم پاک میشه حالا سایت مستقیماً در امضا من دست برده و این آدرس سفرنامه رو از امضا پاک کردن این چه وضعیتی هست.؟؟؟؟؟

دوست عزیز

با توجه به اینکه این تاپیک جای این بحث نیست اما برای روشن شدن بحث توضیحات لارم رو اعلام می کنم.

در تاریخ 28 نوامبر با پیام خصوصی به شما اطلاع دادم که لطف کنید و سفرنامتون رو توی سایت قرار بدید و ترافیک سایت رو به سایت خارجی منتقل نکنید و شما فرمودید که بلد نیستید چگونه در سایت آپلود کنید!!! و همچنین از اونجایی که فایل سفرنامه شما PDF بوده و توسط موتورهای جستجو قابل ایندکس شدن نیست و برای رتبه سایت مهاجرسرا این مورد خیلی مضر می باشد از شما مستقیم و غیر مستقیم خواهش کردم که مثل همه ی دوستان سفرنامتون رو قرار بدید و خلاف جهت آب شنا نکنید که اهمیتی ندادید و بنده علیرغم میل باطنیم مجبور به حذف کلیه ارسال های شما مبنی بر لینک دادن به سایت خارجی و ویراش امضای شما که حاوی این لینک بود تا ترتیب اثر دادن به درخواست سایت توسط شما شدم.

بهرحال هر مشکلی بود من در خدمتم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله ، sharif.mahmoodpoor
(2015-11-30 ساعت 23:01)hossein haji نوشته:  سلام دوستان عزیز

من ۳ هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را براشون ایمیل کنیم. از ۳ هفته پیش تا الان هنوز کیس ما روی سایت آپدیت نشده و این پیام برای ما میاد که لطفا CV خود را برای ما ارسال کنید.
الان نمیدونم CV به دستشون نرسیده یا اینکه طول میکشه که سایت آپدیت بشه. به سفارت هم ایمیل زدم پاسخی دریافت نکردم. کسی اطلاعی از این موضوع داره؟
با تشکر از همگی دوستان

سلام و درود
به نظر شما بهتر است که آدم CV رو قبل مصاحبه آماده کنه ؟
تابحال چند مورد دیدم که ازشون CV خواستن !
به رشته و تحصلات هم حتما بستگی داره و میتونم بپرسم رشته تحصیلی تون رو ؟
براتون آرزوی موفقیت دارم
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: smpf
سلام دوستان
ببخشین چون همتون مصاحبه دادین اینجا نوشتم.
دوستانی که برنده اصلی بودن و پدر یا مادرشون فوت کرده بود تو مصاحبه ازشون گواهی فوت خواستند؟ دوستانی که اطلاع دارن بگن.
ممنون
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
[quote='ben123' pid='682808' dateline='1449045738']
سلام دوستان
دوستانی که برنده اصلی بودن و پدر یا مادرشون فوت کرده بود تو مصاحبه ازشون گواهی فوت خواستند؟ دوستانی که اطلاع دارن بگن.
ممنون

با سلام دوست گرامی
با تاسف بگم که من هر دو رو از دست دادم ولی نه سئوالی ازم پرسید نه گواهی فوت خواست .
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
دوستان عزیزی که تا حالا چندتا آپدیت داشتید آیا فقط با وارد کردن شماره تون متوجه شدید یا اینکه برای هر آپدیت ایمیل دریافت کردید .چون ما یک آپدیت فردای مصاحبه داشتیم و تا حالا هیچ تغییری ندیدم.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
سلام
منpttرفتم گفت حتماً پسرتون براى گرفتن ويزاى پدرش وكالت نامه محضرى باشه
تابتونه بگيره
اينو براى اطلاع دوستان گفتم
يه اقايى هم راهنمايى كردن كه حتمابه تاييد وزارت امورخارجه هم رسيده باشه
تشکر کنندگان: smpf ، ho_tasha ، matin86 ، j.modarres
(2015-12-02 ساعت 13:37)panizrm نوشته:  دوستان عزیزی که تا حالا چندتا آپدیت داشتید آیا فقط با وارد کردن شماره تون متوجه شدید یا اینکه برای هر آپدیت ایمیل دریافت کردید .چون ما یک آپدیت فردای مصاحبه داشتیم و تا حالا هیچ تغییری ندیدم.

سلام، ظاهرا این آپدیتهای مکرر رو فقط دوستانیکه در آنکارا مصاحبه شدند دارند ولی سفارت ابوظبی ظاهرا فقط یک آپدیت یک یا دو روز بعد از مصاحبه انجام داده.
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، panizrm ، smpf ، behjan
(2015-12-02 ساعت 13:23)panizrm نوشته:  [quote='ben123' pid='682808' dateline='1449045738']
سلام دوستان
ممنون

با سلام دوست گرامی
با تاسف بگم که من هر دو رو از دست دادم ولی نه سئوالی ازم پرسید نه گواهی فوت خواست .

ممنون
شما برندۀ اصلی بودین و ازتون نخواستن؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
(2015-12-02 ساعت 13:23)panizrm نوشته:  [quote='ben123' pid='682808' dateline='1449045738']
سلام دوستان
ممنون

با سلام دوست گرامی

سلام دوست عزیز منهم متاسفانه هر دو را از دست داده ام ولی هیچ سوالی در این مورد نکردند و مدرکی هم نخواستند.
تشکر کنندگان: ben123 ، behjan ، matin86 ، j.modarres
(2015-12-02 ساعت 14:29)ben123 نوشته:  
سلام دوستان
ممنون

با سلام دوست گرامی

ممنون
شما برندۀ اصلی بودین و ازتون نخواستن؟
دوست عزیز هیچ مدرکی از پدرومادر برنده اصلی و همسرش تا ورود به آ.م.ر.ی.ک.ا نمیخواهند فقط در زمان تکمیل فرم 260 نام و نام خانوادگی آنان را به انگلیسی مطابق پاسپورتشون وارد کنید.(اگه اشتباه هم بود موردی نداره)
ضمنا" خداوندتمام پدر و مادرهای از دست رفته را در این روز عزیز رحمت فرماید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان