کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-12-02 ساعت 14:59)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 14:29)ben123 نوشته:  [quote='panizrm' pid='682811' dateline='1449046401']
[quote='ben123' pid='682808' dateline='1449045738']
سلام دوستان
ببخشین چون همتون مصاحبه دادین اینجا نوشتم.
دوستانی که برنده اصلی بودن و پدر یا مادرشون فوت کرده بود تو مصاحبه ازشون گواهی فوت خواستند؟ دوستانی که اطلاع دارن بگن.
ممنون

با سلام دوست گرامی
با تاسف بگم که من هر دو رو از دست دادم ولی نه سئوالی ازم پرسید نه گواهی فوت خواست .

ممنون
شما برندۀ اصلی بودین و ازتون نخواستن؟
دوست عزیز هیچ مدرکی از پدرومادر برنده اصلی و همسرش تا ورود به آ.م.ر.ی.ک.ا نمیخواهند فقط در زمان تکمیل فرم 260 نام و نام خانوادگی آنان را به انگلیسی مطابق پاسپورتشون وارد کنید.(اگه اشتباه هم بود موردی نداره)
ضمنا" خداوندتمام پدر و مادرهای از دست رفته را در این روز عزیز رحمت فرماید.
[/quot
بله دوست عزیز من برنده اصلی کیس هستم و آفیسر هیچ سئوالی در این مورد نپرسید.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: ben123 ، smpf ، behjan ، matin86 ، j.modarres ، golia
خوب دوستان من امروز رفتم انكارا مصاحبه. خانم افيسر يك مصاحبه دو سه دقيقه ايي انجام داد و فقط شغل و اينكه كار دولتي داري و سربازي كجا بودي پرسيد و مدارك را تحويل داد و گفت از يك ماه ديگر سايت را چك كن!!!بعدش هم سفارت يك ايميل خوشكل فرستاد كه پروسه به طور متوسط ٤ ماه طول ميكشه

تشکر کنندگان: smpf ، ben123 ، mehdihk ، ed2008 ، Interuniversal ، behjan ، matin86 ، گروهبان دودو ، golia
(2015-12-02 ساعت 16:55)Aabearff نوشته:  خوب دوستان من امروز رفتم انكارا مصاحبه. خانم افيسر يك مصاحبه دو سه دقيقه ايي انجام داد و فقط شغل و اينكه كار دولتي داري و سربازي كجا بودي پرسيد و مدارك را تحويل داد و گفت از يك ماه ديگر سايت را چك كن!!!بعدش هم سفارت يك ايميل خوشكل فرستاد كه پروسه به طور متوسط ٤ ماه طول ميكشه

حالا اساتید 2015 و مدیران محترم با توجه به شرائط کیس دوستمون یک ماه رو صحیح میدونن یا چهارماه ؟
کلا" پیش بینی شون چیه ؟
ممنون میشیم از راهنماییشون.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: matin86 ، Hana2015 ، smpf
دوستان کسی نبود جواب منا بده؟
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: smpf
(2015-12-02 ساعت 23:21)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 16:55)Aabearff نوشته:  خوب دوستان من امروز رفتم انكارا مصاحبه. خانم افيسر يك مصاحبه دو سه دقيقه ايي انجام داد و فقط شغل و اينكه كار دولتي داري و سربازي كجا بودي پرسيد و مدارك را تحويل داد و گفت از يك ماه ديگر سايت را چك كن!!!بعدش هم سفارت يك ايميل خوشكل فرستاد كه پروسه به طور متوسط ٤ ماه طول ميكشه

حالا اساتید ۲۰۱۵ و مدیران محترم با توجه به شرائط کیس دوستمون یک ماه رو صحیح میدونن یا چهارماه ؟
کلا" پیش بینی شون چیه ؟
ممنون میشیم از راهنماییشون.

باسلام خدمت دوستان با اجازه مدیران وپیشکسوتان محترم من باخواندن قسمت خلاصه پیشرفت کار برندگان ۲۰۱۵و با دیدن امضا دوستان 2015و مقایسه ان به این نتیجه رسیدم که به غیراز یکی یا دونفر بقیه دوستان بین 3 تا 4 ماه البته قبل از عید نوروز کلیرشان طول کشیده لطفا راهنمایی بفرمایید.
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: matin86 ، پرسپولیس6 ، fatemeh qanbari ، rezamehrzad ، smpf ، lighthouse
با سلام8 هفته پیش در یک چنین روزی به مصاحبه رفتیم در ابوظبی همچنان پس از گذشت 56 روز به جز آپدیت روز اول هیچگونه تغییری مشاهده نشده است.
مصاحبه 8 اکتبر
دریافت AP
کلیر : نامشخص
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
آقاي مدير سلام
اكثريت دوستاني كه عضو سايت شما هستيم بابت اين اتفاق متاسفيم همگي ما هم از راهنماييهاي با ارزش شما بهره برده ايم و هم از سفرنامه . كمكهاي بيدريغ جناب ho_tasha .
به نظر مي آيد هر دوي شما حق داريد و بايد تعامل بيشتري داشته باشيد .شما زحمت راه اندازي سايت -بحث آژانس - مسافرين به آنكارا -تهيه و ارسال فرم -واريز مبلغ و خدمات لاتاري و همچنين كلي كارهايي كه در آمريكا براي دوستان و اعضاء مهاجرسرا بيدريغ انجام داده ايد و روي خوش و تجربه بالاتون باعث شده كه تعداد اعضاء اينقدر بالا بره چرا چون همون حس كرديم كه آنچه كه در توانتون هست را براي ماها انجام داديد و لي جناب تاشا هم با اون سفرنامه فوق العاده اش كه خيلي زحمتش را كشيدند به گردن خيلي از دوستان حق دارند و اينكه مي بينند امضاء ايشون پاك شده شايد فكر كنند مثل نويسنده كتابي هستند كه نام مولفش را حذف كرده اند به همين خاطر براي اينكه دو دستگي بين دوستان پيش نياد خواهش ميكنم از من پيرمرد كه شايد جاي پدرتون باشم بپذيريد كه مشكل را با يك تماس تلفني ساده حل و فصل بفرماييد .ما هواداران شما كه از هر نظر پيشرفت كارمون را مديون زحمات بي شائبه شما هستيم نمي خواهيم شاهد چنين مسايلي باشيم.فقط بدونيد كه هممون دوستون داريم و جايگاهتون تو قلبامونه ."قربونت دودو"
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Interuniversal ، ho_tasha ، mehdihk ، behjan ، aminooo ، Hana2015 ، fatemeh qanbari ، smpf ، Siamak ، lighthouse ، j.modarres ، golia
(2015-12-03 ساعت 11:12)گروهبان دودو نوشته:  آقاي مدير سلام
اكثريت دوستاني كه عضو سايت شما هستيم بابت اين اتفاق متاسفيم همگي ما هم از راهنماييهاي با ارزش شما بهره برده ايم و هم از سفرنامه . كمكهاي بيدريغ جناب ho_tasha .
به نظر مي آيد هر دوي شما حق داريد و بايد تعامل بيشتري داشته باشيد .شما زحمت راه اندازي سايت -بحث آژانس - مسافرين به آنكارا -تهيه و ارسال فرم -واريز مبلغ و خدمات لاتاري و همچنين كلي كارهايي كه در آمريكا براي دوستان و اعضاء مهاجرسرا بيدريغ انجام داده ايد و روي خوش و تجربه بالاتون باعث شده كه تعداد اعضاء اينقدر بالا بره چرا چون همون حس كرديم كه آنچه كه در توانتون هست را براي ماها انجام داديد و لي جناب تاشا هم با اون سفرنامه فوق العاده اش كه خيلي زحمتش را كشيدند به گردن خيلي از دوستان حق دارند و اينكه مي بينند امضاء ايشون پاك شده شايد فكر كنند مثل نويسنده كتابي هستند كه نام مولفش را حذف كرده اند به همين خاطر براي اينكه دو دستگي بين دوستان پيش نياد خواهش ميكنم از من پيرمرد كه شايد جاي پدرتون باشم بپذيريد كه مشكل را با يك تماس تلفني ساده حل و فصل بفرماييد .ما هواداران شما كه از هر نظر پيشرفت كارمون را مديون زحمات بي شائبه شما هستيم نمي خواهيم شاهد چنين مسايلي باشيم.فقط بدونيد كه هممون دوستون داريم و جايگاهتون تو قلبامونه ."قربونت دودو"

ممنونم از از پیامتون ، من دو یا سه روز پیش بهشون توی تلگرام پیام دادم تا مساله رو حل کنیم و همچنان منتظر جوابشون هستم . قصد من هم واقعا کمک به مهاجرسراست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Interuniversal ، behjan ، Hana2015 ، fatemeh qanbari ، smpf ، lighthouse ، j.modarres
(2015-12-02 ساعت 13:04)Caspian_Wave نوشته:  
(2015-11-30 ساعت 23:01)hossein haji نوشته:  سلام دوستان عزیز

من ۳ هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را براشون ایمیل کنیم. از ۳ هفته پیش تا الان هنوز کیس ما روی سایت آپدیت نشده و این پیام برای ما میاد که لطفا CV خود را برای ما ارسال کنید.
الان نمیدونم CV به دستشون نرسیده یا اینکه طول میکشه که سایت آپدیت بشه. به سفارت هم ایمیل زدم پاسخی دریافت نکردم. کسی اطلاعی از این موضوع داره؟
با تشکر از همگی دوستان

سلام و درود
به نظر شما بهتر است که آدم CV رو قبل مصاحبه آماده کنه ؟
تابحال چند مورد دیدم که ازشون CV خواستن !
به رشته و تحصلات هم حتما بستگی داره و میتونم بپرسم رشته تحصیلی تون رو ؟
براتون آرزوی موفقیت دارم
سلام ممکنه بفرمایید چه اطلاعاتی رو در رزومه درخواستی مد نظر داشتن؟
چون فرم 260 خودش یه رزومه کامله؟
دوستان دیگه نظری ندارند؟
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: smpf ، Caspian_Wave
(2015-12-03 ساعت 11:40)Aliakbarasghari نوشته:  

من ۳ هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را

سلام و درود
دوستان دیگه نظری ندارند؟
سلام،علي جان اين مربوط به مواردي ميشه كه براي آفيسر شك و شبهه در مورد شغل و يا رشته تحصيلي مصاحبه شونده پيش بياد و در بيشتر مواقع ابوظبي ازين درخواست تا بيشتر داشته از دوستان
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، Caspian_Wave ، j.modarres
دوستان ميشه لطف كنيد و بگيد از كي اپديت ها ميشه ديد. من هر چي كيس نامبرم را وارد مي كنم ميگي كه اين كيس نامبر وجود نداره

تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-12-03 ساعت 11:44)Interuniversal نوشته:  
(2015-12-03 ساعت 11:40)Aliakbarasghari نوشته:  

من ۳ هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را

سلام و درود
دوستان دیگه نظری ندارند؟
سلام،علي جان اين مربوط به مواردي ميشه كه براي آفيسر شك و شبهه در مورد شغل و يا رشته تحصيلي مصاحبه شونده پيش بياد و در بيشتر مواقع ابوظبي ازين درخواست تا بيشتر داشته از دوستان
ممنونم از پاسخ
پس فکر کنم بد نباشه یه رزومه ببریم که بیشتر روی کار و دوره های آموزشی مون متمرکز باشه ، ایا این طور نیست؟
با احترام
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: smpf ، Caspian_Wave
سلام دوستان منم شامل مراحل ادارى شدم

زياد خودتون رو درگير رنگ برگه نكنيد، خوب گوش كنيد آفيسر چى ميگه و روى برگه اى كه داده كدوم موارد رو تيك زده.
از منم روزمه خواستند، هرچند روزمه رو واسشون برده بودم و ازم گرفتند اما گفتند واسشون ايميل هم بكنم. احتمال زياد فايل پى دى اف رزومه رو ميخواند تا واسه آمريكا ايميل كنند. حواستون باشه ازشون بپرسين به كدوم ايميل بايد رزومه رو ارسال كرد چون هر ايميل مخصوص يه كارى هستش
تو سايت سفارت بريد مواردى كه واسه نوشتن رزومه لازم هست رو نوشته
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، fatemeh qanbari ، tamana2016 ، smpf ، Interuniversal ، lighthouse ، golia
(2015-12-02 ساعت 23:48)shadi.sd نوشته:  دوستان کسی نبود جواب منا بده؟

دوست عزیز در چه مورد سئوال دارید لطف کنید مطرح کنید
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان