کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: behjan ، غنچه ، smpf ، matin86 ، j.modarres
(2015-12-01 ساعت 17:26)Lolita123 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 14:28)sanaz110 نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 14:58)Cactus1365 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:38)yassin30 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:05)Cactus1365 نوشته:  سلام
من ۸ اکتبر در ابوطبی مصاحبه داشتم و تا کنون هیچ خبری نیست
۴ هفته گذشت نه آپدیتی نه هیچی Sad
دارم کم کم نا امید میشم واقعا دوستان کسی آپدیتی داشته ؟
مصاحبه : ۸ اکتیر ابوظبی
مجرد خانم
28 ساله
دوستان خبر دارین پارسال اولین کلیرها از چه زمانی بوده؟
سلام
من دوم نوامبر مصاحبه داشتم و اولین آپديت چهار نوامبر بود.. سفارت ابوظبی

من هیچ آپدیتی نداشتم و خیلی نگرانم
نمیدونین پارسال اولین کلیرها از کی شروع شده؟
فردا واسه من میشه دقیقا ۱ ماه !!
Sad

لطفا هر وقت جواب کلیرنس شما اومد بقیه رو هم خبر کنید.

حتما خبر میدم
فعلا پس از گذشت 54 روز هنوز هیچ خبری نیست!!
نزدیک به ۲ ماه داره میشه.
ایشالا که خیره و همگی به زودی کلیر میشیم.
بچه ها نگران نباشین . میادش اون خوشگله Tongue ، فقط باید صبر داشته باشین و وقتش برسه . ( توصیه میکنم کلیپ کوتاه God time ، فک کنم اسمش همین بود) رو نیگا کنین .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، fatemeh qanbari ، smpf ، asal1372 ، matin86 ، j.modarres
(2015-12-03 ساعت 18:03)mfte.teacher نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 17:26)Lolita123 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 14:28)sanaz110 نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 14:58)Cactus1365 نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:38)yassin30 نوشته:  سلام
من دوم نوامبر مصاحبه داشتم و اولین آپديت چهار نوامبر بود.. سفارت ابوظبی

من هیچ آپدیتی نداشتم و خیلی نگرانم
نمیدونین پارسال اولین کلیرها از کی شروع شده؟
فردا واسه من میشه دقیقا ۱ ماه !!
Sad

لطفا هر وقت جواب کلیرنس شما اومد بقیه رو هم خبر کنید.

حتما خبر میدم
فعلا پس از گذشت 54 روز هنوز هیچ خبری نیست!!
نزدیک به ۲ ماه داره میشه.
ایشالا که خیره و همگی به زودی کلیر میشیم.
بچه ها نگران نباشین . میادش اون خوشگله Tongue ، فقط باید صبر داشته باشین و وقتش برسه . ( توصیه میکنم کلیپ کوتاه God time ، فک کنم اسمش همین بود) رو نیگا کنین .

خانم افيسر هم به من گفت بعد از يك ماه سايت را چك كنم!!

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، behjan ، smpf
(2015-12-03 ساعت 14:46)panizrm نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 23:48)shadi.sd نوشته:  دوستان کسی نبود جواب منا بده؟

دوست عزیز در چه مورد سئوال دارید لطف کنید مطرح کنید

دوست عزیز پرسیده بودم که یک ماهه از مصاحبه ام گذشته و هنوز سایت نامبر کیسما نمی.شناسه می خواستم ببینم بقیه که شرایطشون مثل منه چه اقداماتی کردن؟ و خبر دارن از سال های پیش کسی بوده که با همین شرایط کلییر شده یا نه؟
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، ed2008 ، panizrm
(2015-12-03 ساعت 11:40)Aliakbarasghari نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 13:04)Caspian_Wave نوشته:  
(2015-11-30 ساعت 23:01)hossein haji نوشته:  سلام دوستان عزیز

من ۳ هفته پیش سفارت ابوظبی بودم و کلیرنس خوردم. آفیسر روی برگه آدرس ایمیل نوشت و از ما خواست که رزومه را براشون ایمیل کنیم. از ۳ هفته پیش تا الان هنوز کیس ما روی سایت آپدیت نشده و این پیام برای ما میاد که لطفا CV خود را برای ما ارسال کنید.
الان نمیدونم CV به دستشون نرسیده یا اینکه طول میکشه که سایت آپدیت بشه. به سفارت هم ایمیل زدم پاسخی دریافت نکردم. کسی اطلاعی از این موضوع داره؟
با تشکر از همگی دوستان

سلام و درود
به نظر شما بهتر است که آدم CV رو قبل مصاحبه آماده کنه ؟
تابحال چند مورد دیدم که ازشون CV خواستن !
به رشته و تحصلات هم حتما بستگی داره و میتونم بپرسم رشته تحصیلی تون رو ؟
براتون آرزوی موفقیت دارم
سلام ممکنه بفرمایید چه اطلاعاتی رو در رزومه درخواستی مد نظر داشتن؟
چون فرم 260 خودش یه رزومه کامله؟
دوستان دیگه نظری ندارند؟
فرم 260 رزومه علمی نیست. من PhD هستم و از من تمام مقالات و انترست های کاریمو خواستن. بله اگر ارشد به بالا هستید حتما CV همراه ببرید. البته اگر CV بخوان حتما AP می خورید چون میخوان سوابق تحقیقاتی شما را مورد بررسی قرار بدن
تشکر کنندگان: behjan ، Joje mohajer ، matin86 ، smpf ، j.modarres ، Aliakbarasghari
دوستان خواهش ميكنم از خودتان داستان نسازيد !! انها به هيچ مدركي به غير انچه كه در سايت امده توجه ندارند و علت ap هم مي تواند حتي نام و نام خانوادگي تان باشه

تشکر کنندگان: smpf
(2015-12-03 ساعت 21:37)shadi.sd نوشته:  

دوست عزیز پرسیده بودم که یک ماهه از مصاحبه ام گذشته و هنوز سایت نامبر کیسما نمی.شناسه می خواستم ببینم بقیه که شرایطشون مثل منه چه اقداماتی کردن؟ و خبر دارن از سال های پیش کسی بوده که با همین شرایط کلییر شده یا نه؟

abudhabiivo.net فقط در این سایت و اون هم برای یکبار ما آپدیت داشتیم سایت ceac رو وارد میشم خطا میده و کیس نامبر ما رو نمیشناسه .از فردای مصاحبه هم دیگه هیچ آپدیتی نداشتیم .به امید خدا شما به یکباره کلیر میشوید.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
(2015-12-04 ساعت 01:02)panizrm نوشته:  
(2015-12-03 ساعت 21:37)shadi.sd نوشته:  
خود

abudhabiivo.net فقط در این سایت و اون هم برای یکبار ما آپدیت داشتیم سایت ceac رو وارد میشم خطا میده و کیس نامبر ما رو نمیشناسه .از فردای مصاحبه هم دیگه هیچ آپدیتی نداشتیم .به امید خدا شما به یکباره کلیر میشوید.
ممنون دوست عزیز ولی من حتی در سایت ابوظبی هم شناسایی نمیشه کیسم یه سری دوستان گفته بودن ایمیل زدم می خوام بدونم آدرس میل چیه و دقیقا چی بهشون گفتن
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
(2015-12-04 ساعت 00:46)Aabearff نوشته:  دوستان خواهش ميكنم از خودتان داستان نسازيد !! انها به هيچ مدركي به غير انچه كه در سايت امده توجه ندارند و علت ap هم مي تواند حتي نام و نام خانوادگي تان باشه

دوست عزیز داستان نساختیم. سفارت CV خواست دیگه ما هم ایمیل کردیم. حتما فقط شما درست می گویید؟!!!! دقیقا توی سایت سفارت ابوظبی CV هم جز مدارک هست. البته طبیعتا از کسی که دیپلم یا لیسانس داره که CV نمی خوان. چون تحقیقات آکادمیکی که اونا بخوان روش حساس بشن نداشتن.
(2015-12-04 ساعت 09:51)hossein haji نوشته:  
(2015-12-04 ساعت 00:46)Aabearff نوشته:  دوستان خواهش ميكنم از خودتان داستان نسازيد !! انها به هيچ مدركي به غير انچه كه در سايت امده توجه ندارند و علت ap هم مي تواند حتي نام و نام خانوادگي تان باشه

دوست عزیز داستان نساختیم. سفارت CV خواست دیگه ما هم ایمیل کردیم. حتما فقط شما درست می گویید؟!!!! دقیقا توی سایت سفارت ابوظبی CV هم جز مدارک هست. البته طبیعتا از کسی که دیپلم یا لیسانس داره که CV نمی خوان. چون تحقیقات آکادمیکی که اونا بخوان روش حساس بشن نداشتن.

من هم كه سفارت گوانجو تو چين رفتم رزومه رو خواستند هر چند با خودم برده بودم اما گفتند ايميل هم بكن. تو سايت سفارت گوانجو هم گفته بود رزومه رو تهيه كنيد
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، smpf
(2015-12-04 ساعت 09:51)hossein haji نوشته:  

سلام دوست عزيز
ميشه بگيد cv را خودتان درست كرديد يا اينكه يه فرم به شكل cv بود و شما پر كرديد؟ واينكه چه چيزهايي داخل cv خواسته شده بود؟ و سوال آخر اينكه رشته دانشگاهيتون چي بود و چه مقطعي؟
سلام به دوستان
دوستانی که گفتند ما هردو کلیرنس خوردیم،میشه بگید از کجا فهمیدید هردو،چون هنوز که سایت سییس ک هیچ کیسی رو نمیشناسه؟ایا کسی از ابوظبی هم متوجه شده که چه کسایی از کیس کلیرنس خوردند؟و چطور؟
یه سوال دیگه و اینکه ایا کسی از ابوظبی ها هست که بعد از اپدیت اولیه اپدیت بعدی داشته باشن؟
و دراخر اینکه یه نفرتو ابوظبی گفت اگر کلیر شدنتون طولانی شد وکیل بگیرد و اون کمک میکنه و مشکلتون حل میشه...ایا این صحت داره؟البته من خودم فکرمیکنم که کسی جز سفارت نمیتونه تو پروسه دخیل باشه..اما خوب اگه میشه اینکار رو کرد خوبه که استفاده کنیم...
ممنون از راهنمایی تمامی شما دوستان پرمهر
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf
تشکر کنندگان: smpf ، golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان