کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان عزیز کسی راجع به واکسن آبله مرغان اطلاعاتی داره؟دختر من یکبار توی مدیکال زده و برای بار دوم که ۳ ماه بعد میشه (اوایل فروردین) هیچ جایی تو ایران (حتی پاستور) میگن این واکسن رو نداریم.با توجه به اینکه ما توی اردیبهشت میخوایم بریم راهنمایی بفرمایید چه باید کرد؟ بریم آمریکا نوبت دوم رو بزنیم؟
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-28 ساعت 18:47)hamiham007 نوشته:  دوستان عزیز کسی راجع به واکسن آبله مرغان اطلاعاتی داره؟دختر من یکبار توی مدیکال زده و برای بار دوم که ۳ ماه بعد میشه (اوایل فروردین) هیچ جایی تو ایران (حتی پاستور) میگن این واکسن رو نداریم.با توجه به اینکه ما توی اردیبهشت میخوایم بریم راهنمایی بفرمایید چه باید کرد؟ بریم آمریکا نوبت دوم رو بزنیم؟

طبق فرمایش خودتون داخل ایران این واکسن موجود نیست مگر اینکه پزشک بصورت آزاد وارد کنه و تزریق کنه که هزینش خیلی بالاست و مطمئن هم نیست .پس بهتره وقتی تشریف بردید اونجا بزنید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86 ، nimashariat ، پرسپولیس6
با سلام
دوستان من مطالب مربوط به تغییر آدرس رو خوندم ولی نمیدونم اگه ایالت رو هم بخوایم عوض کنیم باز مشکلی نخواهد بود یا نه؟
من آدرسم رو کالیفرنیا نوشته بودم و به آفیسر هم مقصدم رو کالیفرنیا اعلام کردم ولی الان میخوام یه ایالت دیگه برم.مشکلی برام پیش نخواهد اومد؟
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اين تاپيك خيلي خلوته اميدوارم با سيل كيليرها اينجا هم رونق بگيره
در مورد فرم selective servise كه براي افراد بين 18 تا 25 سال بايد پر بشه آيا بايد روز مصاحبه و داخل سفارت اين فرم را پر مي كرديم يا در ورود به آمريكا بايد اين فرم پر بشه؟؟ روز مصاحبه كه چيزي در اين مضمون ندادن حتي راهنماي پرداخت 165$ هم ندادن
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان،
من يک توصيه به دوستاني که قصد مسافرت به آمريکا را دارند، يک توصيه اکيد دارم، و اون اينکه در فرودگاه قطر همه به خصوص ايراني ها را به شدت در ايست بازرسي پروازهاي خروجي اذيت مي کنند. اگه دفعه بعد من بخوام به آمريکا و هر جايي که از ايران پرواز مستقيم نداره برم، اگه شده با کشتي برم، زميني برم، و يا با چند تا توقف بيشتر برم، مي رم ولي با هواپيماي قطري امکان نداره برم. خط هوايي و هواپيما (به غير از مسافرهاي پر سروصداي هندي) مشکلي نداره، ولي دوحه، دوحه، دوحه بدترين بازرسي را برا مسافرهاي ايراني مي کنه.
خواهشاً اطلاع رساني کنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Siamak ، matin86 ، chakavakl ، پرسپولیس6 ، Daneshjo ، maral-map ، mrlzdh
(2016-02-02 ساعت 23:50)Azer نوشته:  با سلام خدمت دوستان،
من يک توصيه به دوستاني که قصد مسافرت به آمريکا را دارند، يک توصيه اکيد دارم، و اون اينکه در فرودگاه قطر همه به خصوص ايراني ها را به شدت در ايست بازرسي پروازهاي خروجي اذيت مي کنند. اگه دفعه بعد من بخوام به آمريکا و هر جايي که از ايران پرواز مستقيم نداره برم، اگه شده با کشتي برم، زميني برم، و يا با چند تا توقف بيشتر برم، مي رم ولي با هواپيماي قطري امکان نداره برم. خط هوايي و هواپيما (به غير از مسافرهاي پر سروصداي هندي) مشکلي نداره، ولي دوحه، دوحه، دوحه بدترين بازرسي را برا مسافرهاي ايراني مي کنه.
بی ادبترین فرودگاهی بود که دیده بودم. طوری وسایل داخل کوله من رو ریخت بیرون که ادکلنم پرت شد زمین . در عین پررویی حتی برنداشتش. بدون اینکه اجازه بگیره یا بگه لوسیون کوچیک بتامتازون منو انداخت تو زباله و با دوستش مسخره هم میکردن که خمیر دندون و مسواک تو کوله دارم.
یعنی بدترین و توهین آمیزترین شکل بازرسی رو داشتن. بعلاوه اینکه هیچ کس پاسخگوی یک سوال ساده هم نبود.
بیخود نبود که انقدر پروازش ارزون بود.
اگر کسی هم قبلا بلیت خریده حتی الامکان کیک یا کلوچه با خودش داشته باشه بعلاوه اینکه ادکلن کوچیک همراهتوم باشه وگرنه از بوی هندیها و باد معده های دائمشون بمدت 17 ساعت........
خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، sahar2016
(2016-02-02 ساعت 16:54)alirezasadrearhami نوشته:  سلام دوستان اين تاپيك خيلي خلوته اميدوارم با سيل كيليرها اينجا هم رونق بگيره
در مورد فرم selective servise كه براي افراد بين 18 تا 25 سال بايد پر بشه آيا بايد روز مصاحبه و داخل سفارت اين فرم را پر مي كرديم يا در ورود به آمريكا بايد اين فرم پر بشه؟؟ روز مصاحبه كه چيزي در اين مضمون ندادن حتي راهنماي پرداخت 165$ هم ندادن

سلام زمانی که رسیدین آمریکا 30 روز زمان دارین تا فرمش پر کین و پست کنید.در ضمن فرمش نیاز به شماره سوشال داره پس در هفته و روزا اول اقدام به دریافت سوشال کارت کنید و بعد هم selective servise.
برای این کارم میرین اداره پست و به مسِول پست میگین و اون یه کارت که تقریبا شبیه کارت پستال میمونه به شما میده و ی تمبر 47 سنتی هم میزنه روش
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، maral-map
سلام دوستان در واشنگتن دی سی،مریلند،ویرجینیا دنبال همخونه میگردم.لطفا کسی اگر هم خونه نیاز داشت یا نیاز به اجاره خونه برای حداقل شش ماه داشت خبر بده.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-03 ساعت 01:58)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-02-02 ساعت 23:50)Azer نوشته:  با سلام خدمت دوستان،
بی ادبترین فرودگاهی بود که دیده بودم. طوری وسایل داخل کوله من رو ریخت بیرون که ادکلنم پرت شد زمین . در عین پررویی حتی برنداشتش. بدون اینکه اجازه بگیره یا بگه لوسیون کوچیک بتامتازون منو انداخت تو زباله و با دوستش مسخره هم میکردن که خمیر دندون و مسواک تو کوله دارم.
یعنی بدترین و توهین آمیزترین شکل بازرسی رو داشتن. بعلاوه اینکه هیچ کس پاسخگوی یک سوال ساده هم نبود.
بیخود نبود که انقدر پروازش ارزون بود.
اگر کسی هم قبلا بلیت خریده حتی الامکان کیک یا کلوچه با خودش داشته باشه بعلاوه اینکه ادکلن کوچیک همراهتوم باشه وگرنه از بوی هندیها و باد معده های دائمشون بمدت 17 ساعت........

امیدوارم بعد از ورودتون به امریکا کسی به شما به خاظر جایی که مییاد بیفرهنگ نگه یا اینکه به بوی شما  گیر نده .از همه دوستان خواهش میکنم از گفتن حرف های نژادپرستانه جدا بشید . شما قراره خودتون توی یه مملکت جدید به عنوان یک خارجی زندگی کنید .
اگه از حرف هام ناراحت شدید اشکالی نداره چون ممکنه به خاطر همین حرف توی امریکا به زندان بیوفتید .

تمدن دستشویی فرنگی نیست تمدن اینه که این رفتار های نژادپرستانه رو کنار بزاریم.

بچه های شما هم خارجی محسوب خواهند شد که فک نکنم کسی از ما دوست داشته باشه بهمون اینطور توهین بشه .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
(2016-02-04 ساعت 16:13)behzadsh نوشته:  Electronic devices on flights to the United States

According to a security measure imposed by the Transportation Security Administration (TSA) in the USA, all electronic devices carried by customers traveling to the USA must be fully charged before boarding flights to the US.

You must be able to turn on their electronic devices at security checkpoints in order to prove they are genuine, so it is advisable to carry the chargers for any electronic devices in your hand baggage.

Please note that powerless electronic devices will not be permitted onboard the aircraft.

این مطلب رو تو سایت پرواز قطری در مورد میزان بار همراه دیدم ، نوشته لپ تاپ رو روشن و نگاه میکنن ببینن که برنامه ای بدون کپی رایت توش نباشه ... با توجه به اینکه من حتی ویندوزم قفل شکسته هستش به نظرتون چکار کنم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-04 ساعت 16:16)behzadsh نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 16:13)behzadsh نوشته:  Electronic devices on flights to the United States

According to a security measure imposed by the Transportation Security Administration (TSA) in the USA, all electronic devices carried by customers traveling to the USA must be fully charged before boarding flights to the US.

You must be able to turn on their electronic devices at security checkpoints in order to prove they are genuine, so it is advisable to carry the chargers for any electronic devices in your hand baggage.

Please note that powerless electronic devices will not be permitted onboard the aircraft.

این مطلب رو تو سایت پرواز قطری در مورد میزان بار همراه دیدم ، نوشته لپ تاپ رو روشن و نگاه میکنن ببینن که برنامه ای بدون کپی رایت توش نباشه ... با توجه به اینکه من حتی ویندوزم قفل شکسته هستش به نظرتون چکار کنم؟؟؟
بلیتتون روخریدین؟
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:

این یک استاندارد امنیت فرودگاه ها است که گهگاه رعایت میشه. منظور از روشن کردن لپ تاپ (لوازم همراه الکترونیکی) اطمینان از واقعی بودن اونهاست و ربطی به نرم افزار ندارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، ghafari88 ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، j.modarres
(2016-02-04 ساعت 16:44)feidom30 نوشته:  

این یک استاندارد امنیت فرودگاه ها است که گهگاه رعایت میشه. منظور از روشن کردن لپ تاپ (لوازم همراه الکترونیکی) اطمینان از واقعی بودن اونهاست و ربطی به نرم افزار ندارد.

ممنونم ، بله حق با شماست
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
(2016-02-04 ساعت 16:26)ماندانا.م نوشته:  

بلیتتون روخریدین؟
بله ، پرواز قطری، رفت اواخر فوریه برگشت قابل تمدید تا 6 ماهه ، 3200
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بعد از ورود به امريكا و پرداخت ١٦٥$ كجا بايد كرين كارت كارت و جك كنيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان