کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-02-05 ساعت 01:03)Sam-90 نوشته:  دوستان بعد از ورود به امريكا و پرداخت ١٦٥$ كجا بايد كرين كارت كارت و جك كنيم؟
دوست عزیز از طریق این سایت و وارد کردن شماره رسید 165 دلار.https://egov.uscis.gov
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Amir.AA ، matin86 ، Sam-90
سلام mfarazz عزیز.مممون که اینقدر امضاتون کامله و آدم میتونه خیلی از مسایل اینده رو پیش بینی کنه.میتونم بپرسم با چه پروازی تشریف بردید و ازش راضی بودید یا نه؟ ممنون
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان: Amir.AA
(2016-02-04 ساعت 17:03)behzadsh نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 16:26)ماندانا.م نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 16:16)behzadsh نوشته:  این مطلب رو تو سایت پرواز قطری در مورد میزان بار همراه دیدم ، نوشته لپ تاپ رو روشن و نگاه میکنن ببینن که برنامه ای بدون کپی رایت توش نباشه ... با توجه به اینکه من حتی ویندوزم قفل شکسته هستش به نظرتون چکار کنم؟؟؟
بلیتتون روخریدین؟
بله ، پرواز قطری، رفت اواخر فوریه برگشت قابل تمدید تا 6 ماهه ، 3200

سلام.
دوستان دیگه پاسخ دادن ولی شاید برای اطمینان همه کسایی که این مطلب رو دنبال می کنم باز باید تاکید کنم که در متن ارسالی شما صحبتی از نرم افزار نکرده. فقط از کلمه genuine برای الکترونیک دیوایس ها استفاده کرده که همونطور که دوستان دیگه گفتن برای اینه که اطمینان حاصل بشه اون دستگاه واقعا اونی هست که باید و چیز دیگه ای توش کار سازی نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 15:02)hamiham007 نوشته:  سلام  mfarazz عزیز.مممون که اینقدر امضاتون کامله و آدم میتونه خیلی از مسایل اینده رو پیش بینی کنه.میتونم بپرسم با چه پروازی تشریف بردید و ازش راضی بودید یا نه؟ ممنون

سلام دوست عزیز

خواهش میکنم. خوشحالم که این اطلاعات برای دوستانی مثل شما مفید بوده.
ما با پرواز بیزینس قطر اومدیم. از نظر امکانات و سرویس دهیفوق العاده است.
و صندلیها هم کاملا تخت خواب شو هستند . موفق باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: hamiham007 ، matin86 ، behjan
بنده تو سن کم و پس از ورود به دانشگاه لاتاری برنده شدم تو سن 19 سالگی رفتم برای مصاحبه در ارمنستان و ویزا یک ضرب گرفتم روز مصاحبه من 1 اکتبر مطابق با اولین روز مصاحبه بود،چند ماه فرصت داشتم برای کارام اومدم ایران کارامو انجام دادم و برای سربازی وثیغه گذاشتم و بلیط ترکیه رفت و برگشت از ایران خریدم و چند ساعت پس از اون هم بلیط گرفتم برا فرودگاه دالاس از همون ایران خریدم.سنم کمه زبانم خوب نیست الان یک ماه که اومدم آمریکا بیکارم میهمان خونه یکی ار آشنا هستم،از همتون خواهش میکنم تا زبانتون اوکی نشده نیاین بخدا معجزه نمیشه تو محیط اینا همش حرف،زبانتون تقویت کنید بعد تشریف بیارین،نمیخوام نا امید بشین نه قصدم نا امید کردن شما عزیزان نیست فقط از تجربم دارم بهتون میگم.بعد که بیاین متوجه منظور بنده میشین که چقد آدم اعتماد به نفسشو از دست میده. امیدوارم موفق باشین و به همه آرزوهاتون برسین.
پاسخ
دوستان توصيه من هم اين هست كه تا حد امكان از هواپيمايي قطر استفاده نكنيد ، متاسفانه بسيار نژاد پرستانه برخورد ميكنند و من ١٩ ساعت در فرودگاه بدون اينكه كوچكترين إمكانات و حتي غذا بدهند ماندم و وقتي به دالاس رسيدم بليط برگشت را كنسل كردم كه متاسفانه سه ماه طول كشيد تا پول من را برگرداندند و جالب اينجاست كه توي خيلي از شهر هاي امريكا دفتر ندارند و فقط از طريق تلفني كار انجام ميدهند كه خودش داستان هست
من قبلا خيلي با قطر سفر ميكردم و كارت نقره اي دارم ولي عطايش را به لقايش بخشيدم
به نظر من براي ١٠٠ يا ٢٠٠ دلار ارزان تَر أرزش ندارد كسي به شما يا خانواده شما توهين كند و يا بد برخورد كند
پاسخ
سلام دوستان كاش مطالبتونو زودتر ميخوندم من ٢٠ فوريه با پرواز قطر براي اولين بار دارم ميرم واشنگتن دي سي.خدا به دادم برسه ???.به دنبال هم خانه خانم مجرد در مريلند يا ويرجينيا هستم اگر كسي هست لطفاً پيام خصوصي بده.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus
سلام دوستان عزیز
من و همسر 165 دلار رو از طریق سایت و به روش جدید واریز کردیم ولی فقط یه track Id به ما داد و receipt نامبر نداریم، چطور میشه receipt number رو گرفت و چطوری باید پیگیری کنیم که روند صدور کارت شروع شده؟
آخه ما اومدیم واسه پاس سفید و اگر مشکلی توی روند صدور کارت باشه اگر برگردیم ایران تا دو سال نمیایم us
با تشکر زیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdihk
Wink 
(2016-02-07 ساعت 05:13)kyakourosh نوشته:  دوستان توصيه من هم اين هست كه تا حد امكان از هواپيمايي قطر استفاده نكنيد ، متاسفانه بسيار نژاد پرستانه برخورد ميكنند و من ١٩ ساعت در فرودگاه بدون اينكه كوچكترين إمكانات و حتي غذا بدهند ماندم و وقتي به دالاس رسيدم بليط برگشت را كنسل كردم كه متاسفانه سه ماه طول كشيد تا پول من را برگرداندند و جالب اينجاست كه توي خيلي از شهر هاي امريكا دفتر ندارند و فقط از طريق تلفني كار انجام ميدهند كه خودش داستان هست
به نظر من براي ١٠٠ يا ٢٠٠ دلار ارزان تَر أرزش ندارد كسي به شما يا خانواده شما توهين كند و يا بد برخورد كند

سلام
البته تجربه ما با پرواز قطر بد نبود، به دلیل کانکشن طولانی در دوحه برای ما هتل نسبتا خوبی گرفتن (طبق وظیفه البته) و برخوردها چه توی هواپیما و چه توی فرودگاه دوحه مناسب و با احترام بود. البته فاصله صندلی های هواپیما کم بود ولی عذاب آور نبود پذیرایی هواپیما هم نسبتا خوب بود! برای ما 15 ساعت پرواز آسونتر از چیزی بود که انتظارشو داشتیم
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، matin86
(2016-02-08 ساعت 00:30)camaro نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 05:13)kyakourosh نوشته:  دوستان توصيه من هم اين هست كه تا حد امكان از هواپيمايي قطر استفاده نكنيد ، متاسفانه بسيار نژاد پرستانه برخورد ميكنند و من ١٩ ساعت در فرودگاه بدون اينكه كوچكترين إمكانات و حتي غذا بدهند ماندم و وقتي به دالاس رسيدم بليط برگشت را كنسل كردم كه متاسفانه سه ماه طول كشيد تا پول من را برگرداندند و جالب اينجاست كه توي خيلي از شهر هاي امريكا دفتر ندارند و فقط از طريق تلفني كار انجام ميدهند كه خودش داستان هست

سلام
البته تجربه ما با پرواز قطر بد نبود، به دلیل کانکشن طولانی در دوحه برای ما هتل نسبتا خوبی گرفتن (طبق وظیفه البته) و برخوردها چه توی هواپیما و چه توی فرودگاه دوحه مناسب و با احترام بود. البته فاصله صندلی های هواپیما کم بود ولی عذاب آور نبود پذیرایی هواپیما هم نسبتا خوب بود! برای ما 15 ساعت پرواز آسونتر از چیزی بود که انتظارشو داشتیم

من شش سال بود با قطر پرواز ميكردم و در امسال حداقل ٥ پرواز با قطر داشتم كه يكي از ديگري بدتر بود و افت كيفيت و برخورد نامناسب را بارها شاهد بودم مثلاً خود جنابعالي احتمالا از هتل داخل فرودگاه استفاده كرديد چون طبق دستوري كه به افيسر ايميگريشن قطر داده شده اجازه نداره به هيچ إيراني ويزاي دوحه بدهد و يا اينكه از هتل هاي داخل قطر استفاده كنند
من وقتي به مسؤل مربوطه گفتم كه من اقامت امريكا دارم گفت چون شما إيراني هستيد حتي اگه پاسپورت امريكا را هم داشته باشيد افيسر به شما ويزا نخواهد داد اين درحالي بود كه براي كشورهاي ديگه مثل هند و بنگلادش و مالزي تند تند ويزا صادر ميكردند حال سؤوال من اين است كه ايا اين نژاد پرستي نيست و واقعاً ايرانيها عكس العمل ما به اين موضوع چگونه بايد باشد
من براي شما ارزو ميكنم در ادامه سفر هاي خود با شركت قطر هم خوش بگذرد
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، chakavakl ، j.modarres ، abas_kashan ، matin86
Big Grin 
(2016-02-08 ساعت 00:54)kyakourosh نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 00:30)camaro نوشته:  

سلام

من شش سال بود با قطر پرواز ميكردم و در امسال حداقل ٥ پرواز با قطر داشتم كه يكي از ديگري بدتر بود و افت كيفيت و برخورد نامناسب را بارها شاهد بودم مثلاً خود جنابعالي احتمالا از هتل داخل فرودگاه استفاده كرديد چون طبق دستوري كه به افيسر ايميگريشن قطر داده شده اجازه نداره به هيچ إيراني ويزاي دوحه بدهد و يا اينكه از هتل هاي داخل قطر استفاده كنند
من وقتي به مسؤل مربوطه گفتم كه من اقامت امريكا دارم گفت چون شما إيراني هستيد حتي اگه پاسپورت امريكا را هم داشته باشيد افيسر به شما ويزا نخواهد داد اين درحالي بود كه براي كشورهاي ديگه مثل هند و بنگلادش و مالزي تند تند ويزا صادر ميكردند  حال سؤوال من اين است كه ايا اين نژاد پرستي نيست و واقعاً ايرانيها عكس العمل ما به اين موضوع چگونه بايد باشد
من براي شما ارزو ميكنم در ادامه سفر هاي خود با شركت قطر هم خوش بگذرد

البته من اصلا قصد نقد حرف شما رو ندارم و هواپیمایی قطر هم پولی به من نداده ! :-) فقط  جهت کمک به بقیه دوستان در تصمیم گیری عرض میکنم، هتل ما خارج از فرودگاه بود و ترانزیت توسط هتل انجام شد هرچند همون موقع که در حال گرفتن ووچر هتل در  فرودگاه دوحه بودیم یه نفر دیگه فکر کنم پاکستانی داشت جر و بحث میکرد که چرا بهش ویزا ندادن که بره هتل که البته نهایتا هم بهش ندادن ولی خوب ما احتمالا خوش شانس بودیم
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86
سلام دوستان عزیز
من میخوام با پرواز اتحاد برم لس آنجلس. میخواستم بدونم با توجه به اینکه هواپیمایی اتحاد تو همون فرودگاه کارای مهاجرتی رو انجام میده، ۲ ساعت استاپ کافی هستش؟ بعدش اینکه میخواستم بدونم کیفیت پرواز چجوریه.
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 23:20)ali2016 نوشته:  بنده تو سن کم و پس از ورود به دانشگاه لاتاری برنده شدم تو سن 19 سالگی رفتم برای مصاحبه در ارمنستان و ویزا یک ضرب گرفتم روز مصاحبه من 1 اکتبر مطابق با اولین روز مصاحبه بود،چند ماه فرصت داشتم برای کارام اومدم ایران کارامو انجام دادم و برای سربازی وثیغه گذاشتم و بلیط ترکیه رفت و برگشت از ایران خریدم و چند ساعت پس از اون هم بلیط گرفتم برا فرودگاه دالاس از همون ایران خریدم.سنم کمه زبانم خوب نیست الان یک ماه که اومدم آمریکا بیکارم میهمان خونه یکی ار آشنا هستم،از همتون خواهش میکنم تا زبانتون اوکی نشده نیاین بخدا معجزه نمیشه تو محیط اینا همش حرف،زبانتون تقویت کنید بعد تشریف بیارین،نمیخوام نا امید بشین نه قصدم نا امید کردن شما عزیزان نیست فقط از تجربم دارم بهتون میگم.بعد که بیاین متوجه منظور بنده میشین که چقد آدم اعتماد به نفسشو از دست میده. امیدوارم موفق باشین و به همه آرزوهاتون برسین.

ببخشید چرا رفت و برگشت گرفتید ؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی از دوستان میدونه reciept number رو از کجا باید پیدا کرد؟ من 165 دلار رو پرداخت کردم یک رسید بانکی به ایمیل اومد ولی از طرف بانکه نه usc و همچین عددی توش نیست.سایت پرداخت مثل اینکه با قبل تفاوت کرده و مستقیما با درج A_number و کیس نامبر پرداخت انجام میشه ولی خود سایت usc رسیدی نمیده.ممنون میشم اگرکسی پاسخ بده<br />
<br />
فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گرامی 2016 با سلام و عرض ادب
خانم بنده با 2 دخترام حدود 2 ماه پیش وارد هیوستن شدند و پس از اپلای:
گرین کارتها-سوشال کارتها- پاس سفیدها و اپلای درخواست ویزای بنده F2A
پس از 36 روز اقامت به ایران برگشتند، دوستمون گفت سوشال کارتهای هرسه تاشون رسیده ولی گرین کارتها فقط برا فرزندام آمده و برای خانمم هنوز نه!!!
بنظرتون پیگیری کنیم یا صبرکنیم؟ تاریخ اپلای برا گرین کارتها 12/14/2015 بود.
و سوال بعدی بنده : با توجه به معلولیت همسرم آیا میتوانم به USCIS نامه بفرستم و تقاضای به جلو انداختن مصاحبه ام را بنمایم؟ قبول میکنند؟ با نشکراز پاسخهایتان
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان