کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-02-09 ساعت 17:55)Scorsizi5374 نوشته:  کسی از دوستان میدونه reciept number رو از کجا باید پیدا کرد؟ من 165 دلار رو پرداخت کردم یک رسید بانکی به ایمیل اومد ولی از طرف بانکه نه usc و همچین عددی توش نیست.سایت پرداخت مثل اینکه با قبل تفاوت کرده و مستقیما با درج A_number و کیس نامبر پرداخت انجام میشه ولی خود سایت usc رسیدی نمیده.ممنون میشم اگرکسی پاسخ بده<br />
<br />
فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

اساتید ما هم همین مشکل رو داریم، پول رو پرداخت کردیم ولی فقط یه trackID برامون ایمیل شد و رسیپت نامبر نداد، نمیتونیم الان روند صدور گرین مارت رو به صورت آنلاین پیگیری کنیم، به نظرتون چه باید کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 20:41)Jefferson نوشته:  دوستان گرامی 2016 با سلام و عرض ادب
خانم بنده با 2 دخترام حدود 2 ماه پیش وارد هیوستن شدند و پس از اپلای:
گرین کارتها-سوشال کارتها- پاس سفیدها و اپلای درخواست ویزای بنده F2A
پس از 36 روز اقامت به ایران برگشتند، دوستمون گفت سوشال کارتهای هرسه تاشون رسیده ولی گرین کارتها فقط برا فرزندام آمده و برای خانمم هنوز نه!!!
بنظرتون پیگیری کنیم یا صبرکنیم؟ تاریخ اپلای برا گرین کارتها 12/14/2015 بود.
و سوال بعدی بنده : با توجه به معلولیت همسرم آیا میتوانم به USCIS نامه بفرستم و تقاضای به جلو انداختن مصاحبه ام را بنمایم؟ قبول میکنند؟ با نشکراز پاسخهایتان

سلام جفرسون عزیز
من و همسرم کیس شما رو همیشه دنبال میکردیم. خیلی خوشحال شدیم که بالاخره تصمیم درست رو گرفتید....
از زمان ورود دو ماه که گذشت حتما پیگیر گرین کارت باشید. در مورد جلو انداختن مصاحبه هم حتما اقدام کنید چون اینجا تو همه ادارات و سازمانها به کیسهای معلولیت اولویت و توجه خاص دارند. امیدوارم موفق و تندرست باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86 ، Interuniversal ، behjat ، golia ، ghafari88
(2016-02-09 ساعت 16:20)saman_rrr نوشته:  سلام دوستان عزیز
من میخوام با پرواز اتحاد برم لس آنجلس. میخواستم بدونم با توجه به اینکه هواپیمایی اتحاد تو همون فرودگاه کارای مهاجرتی رو انجام میده، ۲ ساعت استاپ کافی هستش؟ بعدش اینکه میخواستم بدونم کیفیت پرواز چجوریه.
سلام
شک نکن که وقت کم میارید.
حتما در فروم سال گذشته تعداد زیادی از دوستان رو پیدا خواهید کرد که به این مشکل خوردند و گاهی مدت سفرشون به سه روز رسید.
من در فرودگاه لوس آنجلس بیش از 3 ساعت و نیم کارم زمان برد.
خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: saman_rrr ، j.modarres ، matin86 ، matin.sh ، golia
سلام وقتتون بخير. من سوالي دارم كه نميدونم در كدام تاپيك بايد دنبالش بگردم و مربوط به سفر اول به امريكا و اقامت موقت در يكي ازايالات امريكا است و مسايل مربوط به سكونت دايم در ايالت ديگر.؟؟؟؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-11 ساعت 00:33)najmehghaderi نوشته:  سلام وقتتون بخير. من سوالي دارم كه نميدونم در كدام تاپيك بايد دنبالش بگردم و مربوط به سفر اول به امريكا و اقامت موقت در يكي ازايالات امريكا است و مسايل مربوط به سكونت دايم در ايالت ديگر.؟؟؟؟

با سلام دوست عزیز در خدمت هستم بفرمایید پاسخگو هستن دوستان. اگر من هم چیزی بلد بودم در خدمتم.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,611)
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، matin86 ، golia
میشه یه عزیزی درباره recipt number یه توضیحی بده که از کجا باید گرفت؟؟برای استفاده از سایت usc این شماره رو میخواد.

پاسخ
تشکر کنندگان: nimashariat ، m_kh
یه نکته جالب در مورد دوستان در انتظار گرین کارت
اگر در سایت https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do در قبلا sign up کرده باشید علاوه براینکه میتونید رسیدهای ارسالی برای 165 دلار گرین کارت رو Add کنید میتونید با فعال سازی ایمیل و پیامک از روند کارتون مطلع بشید. من 7 Jan رسیدم اینجا و 9 Feb پیام اومد که کارت تولید شده و 11 Feb پیام اومد که به پست تحویل شده و همینطور شماره Tracker که قابل چک کردن در سایت usps هستش و 12 Feb هم بدستم رسید.
البته من 165 دلار رو از ایران و بعد از تغییر آدرس پرداخت کرده بودم .
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، golia ، پرسپولیس6 ، nimanoush ، عاشق ، maral-map ، AMIRI1
(2016-02-11 ساعت 15:44)Scorsizi5374 نوشته:  میشه یه عزیزی درباره recipt number یه توضیحی بده که از کجا باید گرفت؟؟برای استفاده از سایت usc این شماره رو میخواد.

وقتی در زمان پرداخت 165 دلار در آخرین مرحله صفحه رسید بانکی  نمایش داده میشه, شما کلید پایان عملیات رو که زدید به سایت خودکار به سایت usc برخواهید گشت. و در اونجا نمایش داده میشه.
اگر یادداشت  و یا ذخیره نکردید یادم هست که بین بچه های سال 2015 یک نفر راهی برای پیگیریش از طریق رسید بانکی یا transaction number گذاشته بود. فقط هرجور سرچ میکنم پیداش نمی کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres
(2016-02-13 ساعت 11:54)mehdi_a_3084 نوشته:  یه نکته جالب در مورد دوستان در انتظار گرین کارت
اگر در سایت https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do در قبلا sign up کرده باشید ......

سلام دوست عزیز
من هر کار میکنم که sign up کنم بعد از پر کردن همه موارد خواسته شده و موقع submit این خطا  رو میده:
  • ERROR: Resource key "204205" not found in org.apache.struts.action.MESSAGE bundle
شما به این مورد برخورد نکردید؟
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
(2016-02-13 ساعت 12:41)j.modarres نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 11:54)mehdi_a_3084 نوشته:  یه نکته جالب در مورد دوستان در انتظار گرین کارت
اگر در سایت https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do در قبلا sign up کرده باشید ......

سلام دوست عزیز
من هر کار میکنم که sign up کنم بعد از پر کردن همه موارد خواسته شده و موقع submit این خطا  رو میده:
  • ERROR: Resource key "204205" not found in org.apache.struts.action.MESSAGE bundle
شما به این مورد برخورد نکردید؟
من اون زمان که پر میکردم مشکلی نداشتم بجز اون 5 تا سوال امنیتی که خیلی زیاد بودن
ولی تنها نکته ای که ممکنه بکارتون بیاد اینه که من عادت دارم این مدل کارهای امنیتی رو با فایرفاکس موزیلا انجام بدم.
تمام موارد امنیتی رو دقیقا برای رمز و نام کاربری رعایت کنید
و اینکه من آدرس دقیقم رو تو آمریکا در زمان sign up وارد کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، j.modarres
(2016-02-13 ساعت 12:01)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-02-11 ساعت 15:44)Scorsizi5374 نوشته:  میشه یه عزیزی درباره recipt number یه توضیحی بده که از کجا باید گرفت؟؟برای استفاده از سایت usc این شماره رو میخواد.

وقتی در زمان پرداخت 165 دلار در آخرین مرحله صفحه رسید بانکی  نمایش داده میشه, شما کلید پایان عملیات رو که زدید به سایت خودکار به سایت usc برخواهید گشت. و در اونجا نمایش داده میشه.
اگر یادداشت  و یا ذخیره نکردید یادم هست که بین بچه های سال 2015 یک نفر راهی برای پیگیریش از طریق رسید بانکی یا transaction number گذاشته بود. فقط هرجور سرچ میکنم پیداش نمی کنم.
ممنونم از راهنماییتون،کاش پیداش کنید،خیلی به recipt number احتیاج دارم.بعد از پرداخت وارد usc نشد و الان واقعا نمیدونم چطور باید پیداش کرد

پاسخ
تشکر کنندگان:
USCIS receipt number

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-13 ساعت 13:29)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 12:41)j.modarres نوشته:  

سلام دوست عزیز
من هر کار میکنم که sign up کنم بعد از پر کردن همه موارد خواسته شده .....
من اون زمان که پر میکردم مشکلی نداشتم بجز اون 5 تا سوال امنیتی که خیلی زیاد بودن.....

ممنون بخاطر راهنماییتون 
مشکل از آدرس بود که حل شد خدا رو شکر.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084
(2016-02-13 ساعت 17:13)mببخشيد مگه قبل از اينكه ويزا j.modarres نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 13:29)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 12:41)j.modarres نوشته:  سلام دوست عزیز
من هر کار میکنم که sign up کنم بعد از پر کردن همه موارد خواسته شده .....
من اون زمان که پر میکردم مشکلی نداشتم بجز اون 5 تا سوال امنیتی که خیلی زیاد بودن.....

ممنون بخاطر راهنماییتون 
مشکل از آدرس بود که حل شد خدا رو شکر.
ببخشيد مگه قبل از دريافت ويزا هم ميشه اينكار رو كرد؟
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
سلام
دوستای ک قصد دارن اواخر فروردین برن لطفا تو خصوصی پیام بدن شاید قسمت شد همسفر شدیم
مجرد 24 ساله
تا اینجای کار شهر خاصی انتخاب نشده اما شیکاگو داره چشمک میزنه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان