کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-03-07 ساعت 15:51)Khosrow_53 نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 15:49)arminbhz نوشته:  سلام
بليط ما تاريخ ١٥ اپريل از الاتحاد بصورت رفت و برگشت براي ٤ نفر قيمت ٧١٥ دلار خريده شد، فكر ميكنم قيمت خيلي مناسبي گرفتيم
۴ نفر رفت و برگشت ۷۱۵ دلار؟!!!
برای چه مقصدی؟

715 دلار هر نفر!! براي دالاس
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
سلام به دوستان عزیز.من 3 روزه رسیدم آتلانتا.کیسم لاتاریه.میخواستم بپرسم برای سوشیال سکوریتی باید خودم اقدام کنم یا همراه با گرین کارت خودشون ارسال میکنند؟ممنون از راهنماییتون

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد
(2016-03-07 ساعت 16:54)Scorsizi5374 نوشته:  سلام به دوستان عزیز.من 3 روزه رسیدم آتلانتا.کیسم لاتاریه.میخواستم بپرسم برای سوشیال سکوریتی باید خودم اقدام کنم یا همراه با گرین کارت خودشون ارسال میکنند؟ممنون از راهنماییتون

برای کیس های لاتاری خودشون ارسال می کنند. ( البته اگر مطمئن هستید که آدرس رو در فرم سفارت درست دادین)
اگر بیش از 3 هفته سوشیال نیومد، مراجعه کنید به اداره سوشیال . اطلاع دهید و فرم پر کنید
گرین کارت رو هم از طریق سایت پیگیری کنید . با شماره " رسپت نامبر"
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016
سلام دوستان
ميخواستم تو سايت uscis گرين كارتم رو پيگيرى كنم گفت شماره رسيد رو وارد كن. تو ايميلى كه بعد پرداخت واسم اومد رسيد نامبر ١٣ رقمى نبود، يه tracking ID ١٤ رقمى بود. كسى ميدونه موضوع چيه؟
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
پاسخ
تشکر کنندگان: m_kh
(2016-03-08 ساعت 08:47)saman_rrr نوشته:  سلام دوستان
ميخواستم تو سايت uscis گرين كارتم رو پيگيرى كنم گفت شماره رسيد رو وارد كن. تو ايميلى كه بعد پرداخت واسم اومد رسيد نامبر ١٣ رقمى نبود، يه tracking ID ١٤ رقمى بود. كسى ميدونه موضوع چيه؟

برای پرداخت هزینه گرین کارت دو روش قدیمی و جدید وجود داره که شما از روش جدید پرداخت کردید و رسیپت نامبر آنلاین نمیده و برای دریافت رسیپت نامبر باید تا آمدن welcome letter توسط پست صبر کنید. در روش دیگر کاربر باید در سایت uscis یک اکانت ساخته و بعد از درون حساب کاربری هزینه را پرداخت کنه و رسیپت نامبر بگیره
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdihk ، usatravel ، saman_rrr ، م.صاد ، maral-map
(2016-03-07 ساعت 16:54)Scorsizi5374 نوشته:  سلام به دوستان عزیز.من 3 روزه رسیدم آتلانتا.کیسم لاتاریه.میخواستم بپرسم برای سوشیال سکوریتی باید خودم اقدام کنم یا همراه با گرین کارت خودشون ارسال میکنند؟ممنون از راهنماییتون

دوست عزيز براي سوشال شما حتما بايد خودتون مراجعه كنيد تا فرمهاي مربوطه رو پر كنيد
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
پاسخ
تشکر کنندگان: nimashariat ، ofrfar
سلام من برای اولین بار هست که دختر زیر 2 سالم رو میخوام وارد امریکا کنم نامه ورود از دفتر حافظ منافع گرفتیم فقط سوالم اینه که آیا عکس هم باید با خودمون ببریم؟ چون بالاخره گرین کارت عکس میخواد یا خودشون اونجا از دخترم عکس میگیرند؟ ما وارد فرودگاه لکس لس آنجلس میشیم ویه سوال دیگه اینکه در فرودگاه میشه سیم کارت خرید؟ مثلا یه سیم کارت برا 15 روز با اینترنت؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-09 ساعت 10:46)vistac نوشته:  سلام من برای اولین بار هست که دختر زیر 2 سالم رو میخوام وارد آمریکا کنم نامه ورود از دفتر حافظ منافع گرفتیم فقط سوالم اینه که آیا عکس هم باید با خودمون ببریم؟ چون بالاخره گرین کارت عکس میخواد یا خودشون اونجا از دخترم عکس میگیرند؟ ما وارد فرودگاه لکس لس آنجلس میشیم ویه سوال دیگه اینکه در فرودگاه میشه سیم کارت خرید؟ مثلا یه سیم کارت برا 15 روز با اینترنت؟
درمورد عکس اطلاعی ندارم ولی همراه بودنش مفیده.
راجع به خرید سیم کارت تو lax فقط میتونم بگم معطلی زیادی خواهد داشت. تهیه کردن از بیرون راحتتره و سریعتره

خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: Srod ، vistac ، cupcake ، mrlzdh

سلام دوست عزیز
منم فکر میکردم میاد بر اساس جوابهایی که دوستان داده بودن و منتظر بودم و امروز بعد از 3هفته رفتم اداره سوشال و گفتن که باید اقدام میکردید...امروز اقدام کردم و متاسفانه گفت 7روز دیگه میاد که خوب منم اون موقع ایرانم ولی برای آیدی کارت میتونید بدون سوشال هم اقدام کنید و مشکلی نیست.
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، maral-map
(2016-03-11 ساعت 05:25)م.صاد نوشته:  

سلام دوست عزیز
منم فکر میکردم میاد بر اساس جوابهایی که دوستان داده بودن و منتظر بودم و امروز بعد از 3هفته رفتم اداره سوشال و گفتن که باید اقدام میکردید...امروز اقدام کردم و متاسفانه گفت 7روز دیگه میاد که خوب منم اون موقع ایرانم ولی برای آیدی کارت میتونید بدون سوشال هم اقدام کنید و مشکلی نیست.
ممنونم.منظور از آی دی کارت چیه؟همون سوشیاله؟

پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد
(2016-03-11 ساعت 05:28)Scorsizi5374 نوشته:  

سلام دوست عزیز

نه یه کارت شناسایی هست که اگه شهرتون مثل اینجا باشه باید برید اداره راهنمایی رانندگی بگیرید
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، asrainman
(2016-03-11 ساعت 05:28)Scorsizi5374 نوشته:  

سلام دوست عزیز

آی دی کارت مشابه کارت ملی خودمون هستش ولی کاربردش خیلی بیشتر اینجا تنها چیزی که بعنوان کارت شناسایی میشناسن گواهینامه رانندگی و آی دی هستش. حتما آی دی رو تهیه کنید. DMV نزدیک به محل سکونتتون رو پیدا کنید و فقط مدارکی دال بر سکونت در شهر مورد نظر ( پاکتهای نامه از بانک و سایر سازمانها که دریافت کرده اید )و پاسپورت و گرین کارت همراهتون باشه. عکس نیازی نیست.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد ، matin86
سلام
اين سوال يكي از دوستان هستش: "ايا گذاشتن كشك خشك،زعفران و لواشك خونگي داخل چمدان ايرادي داره؟"
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-11 ساعت 18:23)miyu نوشته:  سلام
اين سوال يكي از دوستان هستش: "ايا گذاشتن كشك خشك،زعفران و لواشك خونگي داخل چمدان ايرادي داره؟"
کشک خشک رو نمیدونم ولی زعفران و لواشک رو من تو چمدان آوردم و مشکلی نبود. البته نه به مقدار زیاد که گمرک ایران گیر بده

خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: miyu ، matin86
(2016-03-09 ساعت 10:46)vistac نوشته:  سلام من برای اولین بار هست که دختر زیر 2 سالم رو میخوام وارد آمریکا کنم نامه ورود از دفتر حافظ منافع گرفتیم فقط سوالم اینه که آیا عکس هم باید با خودمون ببریم؟ چون بالاخره گرین کارت عکس میخواد یا خودشون اونجا از دخترم عکس میگیرند؟ ما وارد فرودگاه لکس لس آنجلس میشیم ویه سوال دیگه اینکه در فرودگاه میشه سیم کارت خرید؟ مثلا یه سیم کارت برا 15 روز با اینترنت؟

No need to bring picture
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان