کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان من یک سوال دارم که از استرس زیاد هست امیدوارم کسی نخنده Big Grin

ویزا من تا پایان ما می اعتبار دارد و من در خارج از ایران دانشجو هستم. زودترین زمانی که می تونم برم آمریکا اوایل آپریل هست.
استرس دارم که نکنه دیر میرم . آیا تا روزی که ویزا درج شده می تونم سفر کنم یا محدودیتی هست . با تشکر Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-14 ساعت 19:59)belivand نوشته:  دوستان من یک سوال دارم که از استرس زیاد هست امیدوارم کسی نخنده  Big Grin

ویزا من تا پایان ما می اعتبار دارد و من در خارج از ایران دانشجو هستم. زودترین زمانی که می تونم برم آمریکا اوایل آپریل هست.
استرس دارم که نکنه دیر میرم . آیا تا روزی که ویزا درج شده می تونم سفر کنم یا محدودیتی هست . با تشکر  Big Grin

نگران نباش دوست عزیز

ویزای ما هم تا ۱۴ می اعتبار داره و ما بلیط رو برای ۲۱ اپریل گرفتیم یعنی کمتر از یکماه تا انقضای ویزامون .

حتی اگه یک هفته هم مونده باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: belivand ، matin86 ، storagemeter
استدیو چجوریه ؟ شرایط خاصی داره ؟ میشه ی توضیحی بدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-15 ساعت 01:08)mahmoudnil نوشته:  استدیو چجوریه ؟ شرایط خاصی داره ؟ میشه ی توضیحی بدید؟
فرض کنید که یه اتاق دارید که لوازم زندگی ( اجاق یا فر خوراک‌پزی، تخت‌خواب، مبل، تلویزیون و...) دورتا دورش چیده شده.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، maral-map
سلام من برای دخترم که زیر 2 سال هست و فقط یه معرفی نامه از دفتر منافع داره چطور میتونم هزینه 165 دلار رو واریز کنم؟ نه ای نامبر داره نه شماره کیس
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-12 ساعت 11:39)azarang نوشته:  دوستان من دختر تنها هستم و می خواهم گرین کارتمو که گرفتم بر گردم. کسی می دانه برای اینکه بتونم یک اتاق ارزان پیدا کنم چیکار باید بکنم؟

شما کجا قصد دارید بروید ؟کدوم ایالت ؟ کدوم شهر ؟
چه وقتی ؟ برای چند مدت؟
البته در جریان باشید که ممکنه پرسه دریافت گرین کارتون تا 4 ماه هم طول بکشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-11 ساعت 05:25)م.صاد نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 16:54)Scorsizi5374 نوشته:  سلام به دوستان عزیز.من 3 روزه رسیدم آتلانتا.کیسم لاتاریه.میخواستم بپرسم برای سوشیال سکوریتی باید خودم اقدام کنم یا همراه با گرین کارت خودشون ارسال میکنند؟ممنون از راهنماییتون

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
سلام دوست عزیز
منم فکر میکردم میاد بر اساس جوابهایی که دوستان داده بودن و منتظر بودم و امروز بعد از 3هفته رفتم اداره سوشال و گفتن که باید اقدام میکردید...امروز اقدام کردم و متاسفانه گفت 7روز دیگه میاد که خوب منم اون موقع ایرانم ولی برای آیدی کارت میتونید بدون سوشال هم اقدام کنید و مشکلی نیست.

دوست عزیز
من تعجب می کنم که به شما گفتند که باید خودتون مراجعه می کردید .....
من خودم دقیقآ از فردای روزی که وارد امریکا شدم به تمامی ادارات سوشیال ( یکی پس از دیگری، حدود 5 اداره ) مراجعه کردم و همگی می گفتند که منتظر باشید ، چون تاریخ ورودم رو در پاسپورت می دیدند.
خلاصه بعد از هفته سوم یکی از ادارات قبول کرد فرم پر کنم و اقدام کنم
دلیل قبول نکردن تقاضا زیر مدت سه هفته این بود که می گفتند : طبق پروسه براتون از طریق سیستم باید سوشیال نامبر بیاد .اگر ما هم براتون یکی دیگه اقدام کنیم و سیستم هم برای شما یکی صادر کنه ، شما 2 شماره سوشیال خواهید داشت و با مشکل مواجه می شوید.پس اگر تا 3 هفته سوشیال نیامد ، آنوقت قانونآ ما می توانیم برای شما تقاضای مجدد کنیم
به هر حال..
اگر شما فرم پر کردید و آدرس دادید ، نگران نباشید و به آدرس براتون سوشیال نامبر رو می فرستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، م.صاد
ببخشید من با خودم یه هارد اکسترنال از آرشیو فیلم و نرم افزار میخوام ببرم حدود 7 ترا بایت
موقع ورود به امریکا آیا اطلاعات داخل هارد رو چک میکنند؟
آیا از نظر قوانین کپی رایت چک میکنند؟
اگر اطلاعات رو protect کرده باشم مشکلی دارد؟
کیس نامبر:**2016AS000057/رویت قبولی:5 May/ ارسال فرم: 10 May/کارنت شدن:February 8/تعداد افراد:۱ نفر/ نامه ی دوم:February 22
/تاریخ مصاحبه:April 14/ محل سفارت:YEREVAN/دریافت ویزا:18 April/دریافت گرین کارت:May 20/اولین ورود به آمریکا:19 April/مقصد:CA/
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
(2016-03-15 ساعت 16:25)alfa_a_h نوشته:  ببخشید من با خودم یه هارد اکسترنال از آرشیو فیلم و نرم افزار میخوام ببرم حدود 7 ترا بایت
موقع ورود به آمریکا آیا اطلاعات داخل هارد رو چک میکنند؟
آیا از نظر قوانین کپی رایت چک میکنند؟
اگر اطلاعات رو  protect کرده باشم مشکلی دارد؟
نگران نباشید
هیچ کاری باهاش ندارن.
F4 Category
PD 2008
Case No. ABD2010 ******
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، nimashariat
(2016-03-14 ساعت 19:59)belivand نوشته:  دوستان من یک سوال دارم که از استرس زیاد هست امیدوارم کسی نخنده  Big Grin

استرس دارم که نکنه دیر میرم . آیا تا روزی که ویزا درج شده می تونم سفر کنم یا محدودیتی هست . با تشکر  Big Grin
دوست عزیز نگران نباش ویزای ما تا ۲۰ دسامبر اعتبار داشت و ما ۹ دسامبر وارد شدیم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
(2016-03-14 ساعت 19:59)belivand نوشته:  دوستان من یک سوال دارم که از استرس زیاد هست امیدوارم کسی نخنده Big Grin

استرس دارم که نکنه دیر میرم . آیا تا روزی که ویزا درج شده می تونم سفر کنم یا محدودیتی هست . با تشکر Big Grin
اعتبار ویزای من تا 9 ژانویه بود ولی من 7 ژانویه اومدم. کلی هم تحویلم گرفتن[emoji12]

خوش شانس تر از من نیست ......
پاسخ
تشکر کنندگان: sepidar ، belivand ، matin86 ، sahar2016 ، maral-map ، mrlzdh
(2016-03-14 ساعت 23:54)siamak نوشته:  

نگران نباش دوست عزیز

ویزای ما هم تا ۱۴ می اعتبار داره و ما بلیط رو برای ۲۱ اپریل گرفتیم یعنی کمتر از یکماه تا انقضای ویزامون .

حتی اگه یک هفته هم مونده باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد .

سلام دوست عزیز
نگران نباش من فقط دو روز قبل از پایان تاریخ ویزام وارد شدم . فقط افیسرخندید و گفت گذاشتی لحظه اخر اومدی. منم با خنده گفتم خیلی گرفتار بودم. البته مثل من هم خوب نیست چون باید احتمال کنسلی پرواز وبروزهر مشکلی را داد. که من هم به دلیل یک تاخیر طولانی درپرواز حسابی استرس کشیدم.
موفق باشید.
WinkBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sepidar ، marysa ، matin86 ، maral-map
(2016-03-15 ساعت 15:50)stefan33 نوشته:  
(2016-03-12 ساعت 11:39)azarang نوشته:  دوستان من دختر تنها هستم و می خواهم گرین کارتمو که گرفتم بر گردم. کسی می دانه برای اینکه بتونم یک اتاق ارزان پیدا کنم چیکار باید بکنم؟

شما کجا قصد دارید بروید ؟کدوم ایالت ؟  کدوم شهر ؟
چه وقتی ؟ برای چند مدت؟
البته در جریان باشید که ممکنه پرسه دریافت گرین کارتون تا 4 ماه هم طول بکشه

من هنوز ایالتی را انتخاب نکردم و هرجا که هم خانه پیدا شه می روم.
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
آنهایی که گرین کارت گرفتند می تونند بگند چقدر طول کشیده تا گرفتند؟
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='azarang' pid='697765' dateline='1458120648']
آنهایی که گرین کارت گرفتند می تونند بگند چقدر طول کشیده تا

سلام
خودشون میگن تا دو ماه پس از واریز ۱۶۵ دلارصبر کنید اگر گرین کارت نرسید پیگیری کنید. گرین کارتهای ما تقریبا دو ماه طول کشید تا بدستمون رسید. البته ما ۱۶۵ داار و از ایران واریز کرده بودیم.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: marysa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان