کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-05-19 ساعت 03:12)Elyar84 نوشته:  دوستان یک سوال
من بعد از ورود به آمریکا برای سوشیال باید اقدام کنم یا خوکار اقدام میکنن؟
165 دللارو قبل از رفتن واریز کردم
بعد از اینکه اومدین تشریف میبرین اداره سوشال و اقدام میکنین و ظرف مدت زمان یک هفته پست میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
دوستان من ویزا را به صورت یکضرب گرفتم و در سایت ceac به صورت issued درامد. افیسر به من گفت برو تو سایت جدیدی که برای پست هست نگاه کن. هر موقع به منطقه پستی رسید برو بگیرش. Deira dubai.
کسی میدونه کجای سایته پستی هستش من پیداش نکردم.؟؟
کیس: 2016as6411 ، رویت قبولی : 7 may ،ارسال فرمها: 20 may، سربازی: معافCool  . سفارت خونه: ابوظبی , نامه دوم: 26 march ،مصاحبه:18 may ویزا: یکضرب , ورود به آمریکا: 7 june
پاسخ
تشکر کنندگان: mrlzdh
(2016-05-19 ساعت 00:28)behjan نوشته:  باسلام وعرض ادب خدمت دوستان وپیشکسوتان بزرگوار که کارهای مهاجرتی رادر ابوظبی انجام دادند آیا قسمت امور مهاجرتی  در هرساعت شبانه روز مثلا ساعت یازده شب تا ساعت شش صبح هم به امور مهاچرین وانجام کارهای اولین ورود به آمریکا را  رسیدگی می کند( با پرواز الاتحاد) اگر راهنمایی بفرماییدبسیار  سپاسگزارم

بله دوست گرامی
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
(2016-05-19 ساعت 01:06)babisondes نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 14:19)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
دوستان به جهت گرفتن گواهنامه اینرنشنال دقت کنید در خود سایت نوشته شرایط به چه صورت است من براتون لینک رو میزارم بنید در مورد آمریکا نوشته گواهینامه اینتر نشنال باید به همراه گواهنامه ایران باشه.
این هم لینکش::::
http://taci.ir/TacDetailsPage.asp?idn=7
روش‌های دریافت گواهینامه رانندگی بین‌المللی:

1-مراجعه به دفاتر اصلی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران (تحویل فوری)

- تهران: خیابان خرمشهر- خیابان شهيد عربعلي–پلاك 2

- تهران: خیابان آزادی-بین خیابان‌های خوش و بهبودی- نبش خیابان شهید قانعی- پلاک 231

- تهران: خیابان شهید فیاض بخش - نبش کوچه جهانگردی - پلاک 33

2-مراجعه به یکی از نمایندگی‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور (تحویل فوری)
(فهرست نمایندگی‌های صدور اسناد)

3-مراجعه به ادارات پست سراسر کشور (زمان تحویل یک هفته پس از ارسال مدارک توسط پست به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی)

4-از طریق اینترنت- فقط در داخل کشور (در این روش، فقط گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله قابل در یافت است و در لحظه ثبت درخواست، باید حداقل یک ماه و ده روز از اعتبار گواهینامه رانندگی ملی باقیمانده باشد- زمان تحویل حدودا هفت تا 10 روز کاری) برای ثبت درخواست صدرو گواهینامه رانندگی بین‌المللی به صورت اینترنتی، به لینک زیر مراجعه نمایید.
گواهينامه بين المللي تو كاليفرنيا تا جايي كه من شنيدم فقط ٣ ماه از زمان ورود اعتبار داره واسه استفاده، ايالت هاي ديگه رو نميدونم.  البته من از دوستان با سابقه ساكن اينجا شنيدم و صحت قانوني رو نميدونم دقيقا. البته ٣ ماه بهترين فرصت هست واسه گرفتن درايور لايسنز
مبلغ بيمه اتومبيل با گواهينامه بين المملي بالاس ، من واسه ٢ ماه حدود ٣٧٠ دلار پرداخت كردم.
دوست عزیز ولی اینجا میگن نمیشه با گواهینامه بین المللی واشین خرید
فقط اجاره
(فورت لی نیوجرسی)
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
(2016-05-19 ساعت 22:12)پرسپولیس6 نوشته:  
دوستان به جهت گرفتن گواهنامه اینرنشنال دقت کنید در خود سایت نوشته شرایط به چه صورت است من براتون لینک رو میزارم بنید در مورد آمریکا نوشته گواهینامه اینتر نشنال باید به همراه گواهنامه ایران باشه.
روش‌های دریافت گواهینامه رانندگی بین‌المللی:

1-مراجعه به دفاتر اصلی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران (تحویل فوری)

- تهران: خیابان خرمشهر- خیابان شهيد عربعلي–پلاك 2

- تهران: خیابان آزادی-بین خیابان‌های خوش و بهبودی- نبش خیابان شهید قانعی- پلاک 231

- تهران: خیابان شهید فیاض بخش - نبش کوچه جهانگردی - پلاک 33

2-مراجعه به یکی از نمایندگی‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور (تحویل فوری)

3-مراجعه به ادارات پست سراسر کشور (زمان تحویل یک هفته پس از ارسال مدارک توسط پست به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی)

4-از طریق اینترنت- فقط در داخل کشور (در این روش، فقط گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله قابل در یافت است و در لحظه ثبت درخواست، باید حداقل یک ماه و ده روز از اعتبار گواهینامه رانندگی ملی باقیمانده باشد- زمان تحویل حدودا هفت تا 10 روز کاری) برای ثبت درخواست صدرو گواهینامه رانندگی بین‌المللی به صورت اینترنتی، به لینک زیر مراجعه نمایید.
گواهينامه بين المللي تو كاليفرنيا تا جايي كه من شنيدم فقط ٣ ماه از زمان ورود اعتبار داره واسه استفاده، ايالت هاي ديگه رو نميدونم.  البته من از دوستان با سابقه ساكن اينجا شنيدم و صحت قانوني رو نميدونم دقيقا. البته ٣ ماه بهترين فرصت هست واسه گرفتن درايور لايسنز
مبلغ بيمه اتومبيل با گواهينامه بين المملي بالاس ، من واسه ٢ ماه حدود ٣٧٠ دلار پرداخت كردم.
دوست عزیز ولی اینجا میگن نمیشه با گواهینامه بین المللی واشین خرید
فقط اجاره
(فورت لی نیوجرسی)
من قانون اونجا رو نميدونم ولي دوستانم ماشين خريدن و مشكلي نداشت من خودمم ليس كردم با گواهينامه بين المللي. فقط مبلغ بيمه بالاس
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، پرسپولیس6
(2016-05-19 ساعت 22:04)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-05-19 ساعت 00:28)behjan نوشته:  باسلام وعرض ادب خدمت دوستان وپیشکسوتان بزرگوار که کارهای مهاجرتی رادر ابوظبی انجام دادند آیا قسمت امور مهاجرتی  در هرساعت شبانه روز مثلا ساعت یازده شب تا ساعت شش صبح هم به امور مهاچرین وانجام کارهای اولین ورود به آمریکا را  رسیدگی می کند( با پرواز الاتحاد) اگر راهنمایی بفرماییدبسیار  سپاسگزارم

بله دوست گرامی
موفق باشید

باسلام وعرض ادب دوست بزرگوار ومحترم خیلی ممنون از راهنمایتون من همیشه مدیون راهنمایهای مفیدتون هستم با آرزوی موفقیت جنابعالی وخانواده محترمتان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
سلام دوستان
من چند روزه وقتي شماره رسيدمو وارد مي كنم كه گرين كارتم و پيگيري كنم ارور نشون ميده.
سايت مشكلي داره يا مشكل از جاي ديگه است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-20 ساعت 20:04)Sam-90 نوشته:  سلام دوستان
من چند روزه وقتي شماره رسيدمو وارد مي كنم كه گرين كارتم و پيگيري كنم ارور نشون ميده.

چند روزه كه رسيدين امريكا و پولو پرداخت كردين؟
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 00:54)babisondes نوشته:  
(2016-05-20 ساعت 20:04)Sam-90 نوشته:  سلام دوستان

چند روزه كه رسيدين امريكا و پولو پرداخت كردين؟

پول و نزديك دو هفته اس پرداخت كرديم و چهار روزه رسيديم ام ريكا
پاسخ
تشکر کنندگان:

Dear Behjan
با سلام ببینید شما اگر با الاتحاد برید که تو ابوظبی کاراتون انجام میشه و اصلاً نیاز ندارید که کارهای مهاجرتی رو در امریکا انجام بدین.
ولی شما اینو بدیونین که فروزگاه زمانی که پرواز داره برای نیمه شب مطمئناً کارهای مهاجرین رو انجام میدن با خیال راحت برید ان شاالله موفق میشید و پیروز.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,611)
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز تقریباً برای تمامی ایالت ها همون سه ماه درسته شما خونید مطلب رو کامل ؟؟؟؟؟
نوشته که برای امریکا باید اصل گواهینامه هم باشه همراه شما.
دوست عزیز با گواهینامه اینترنشنال شما 3 ماه زمان داری که گواهینامه رو بگیری پس خیلی خوبه این برای دوستانی مفید هست که میخوان دنبال کار باشن و یا کارهای جانبی دارن و همچنین کسی رو ندارن که کنار اونها در زمان رانندگی بشینه.
به نظر من این گواهینامه فقط برای آن است که اول کار رو زمین نباشی بعد هم دوستانی که ساکن میشن بادی حتماً گواهینامه رو بگیرن که بتونن در آینده ثابت کنن که in state هستن.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,611)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-19 ساعت 03:12)Elyar84 نوشته:  دوستان یک سوال
من بعد از ورود به آمریکا برای سوشیال باید اقدام کنم یا خوکار اقدام میکنن؟
165 دللارو قبل از رفتن واریز کردم
به جهت گرفتن سوشیال شما ببینید در فرم DS-260 آیا اجازه دادین که از اطلاعاتتون برای SNN استفاده بشه یا خیر اگر اجازه داده باشین زماین که ورود کردین به راحتی منتظر باشید که SNN برای شما میاد.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من شنیدم مهاجران برای سفر اول بار بیشتری میتونند با پرواز ببرن این درسته ؟
ممنونم
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 08:03)ho_tasha نوشته:  

Dear Behjan
با سلام ببینید شما اگر با الاتحاد برید که تو ابوظبی کاراتون انجام میشه و اصلاً نیاز ندارید که کارهای مهاجرتی رو در آمریکا انجام بدین.
ولی شما اینو بدیونین که فروزگاه زمانی که پرواز داره برای نیمه شب مطمئناً کارهای مهاجرین رو انجام میدن با خیال راحت برید ان شاالله موفق میشید و پیروز.

باسلام وعرض ادب دوست بزرگوار بسیار سپاسگزارم از راهنمایتون چون اکثر پروازهای الاتحاد شب بود برای گرفتن بلیط وانجام امور مهاجرتی در ابوظبی به راهنمایتان نیاز داشتم با سپاس و آرزوی سلامتی و موفقیت وبهروزی جنابعالی وخانواده محترمتان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، mehdihk ، ho_tasha
(2016-05-21 ساعت 09:10)Aliakbarasghari نوشته:  دوستان سلام
من شنیدم مهاجران برای سفر اول بار بیشتری میتونند با پرواز ببرن این درسته ؟
ممنونم

دوست عزیز به اینکه بار اول است یا نه مرربوط نمیشه
مهمترین عامل به ایرلاین مربوطه که بار مجاز رو بر اساس کلاس پروازی اعلام میکنه.
ولی در بدو ورود به امریکا بله این درسته و خود امریکایی ها به بعضی چیزها گیر نمیدن به طور مثال مثلاً اگر شما 30000 دلار امریکا پول ببرید و چون مهاجرتی هستین بار اول هیچ ایرادی نداره و اعلام میکنید و هیچ مشکلی نیست.
موفق باشید.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، behjan ، Aliakbarasghari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان