کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-05-21 ساعت 07:32)Sam-90 نوشته:  
(2016-05-21 ساعت 00:54)babisondes نوشته:  
(2016-05-20 ساعت 20:04)Sam-90 نوشته:  سلام دوستان
من چند روزه وقتي شماره رسيدمو وارد مي كنم كه گرين كارتم و پيگيري كنم ارور نشون ميده.
سايت مشكلي داره يا مشكل از جاي ديگه است؟

چند روزه كه رسيدين امريكا و پولو پرداخت كردين؟

پول و نزديك دو هفته اس پرداخت كرديم و چهار روزه رسيديم ام ريكا

زياد عجله نكنين، بزارين مهر ورودتون خشك بشه. كلا مراحل صدور گرين كارت بعد از ورود انجام ميشه كه اگه تا ٣٠ روز نرسيد كم كم به فكر پيگيري باشين
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 09:10)Aliakbarasghari نوشته:  دوستان سلام
من شنیدم مهاجران برای سفر اول بار بیشتری میتونند با پرواز ببرن این درسته ؟
ممنونم

من شنيدم اير فرانس جديدا ٣ تا چمدون با يك كريِر با بليط اكونومي ميزاره ببرين .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، ngr
(2016-05-19 ساعت 03:12)Elyar84 نوشته:  دوستان یک سوال
من بعد از ورود به آمریکا برای سوشیال باید اقدام کنم یا خوکار اقدام میکنن؟
165 دللارو قبل از رفتن واریز کردم

سلام دوست عزيز
مي توانيد نحوه پرداخت 165 دلارخود از داخل ايران را توضيح دهيد و آيا شما رسيد نامبر دريافت نموديد؟
با تشكر
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
(2016-05-21 ساعت 19:18)babisondes نوشته:  
(2016-05-21 ساعت 00:54)babisondes نوشته:  چند روزه كه رسيدين امريكا و پولو پرداخت كردين؟

زياد عجله نكنين، بزارين مهر ورودتون خشك بشه. كلا مراحل صدور گرين كارت بعد از ورود انجام ميشه كه اگه تا ٣٠ روز نرسيد كم كم به فكر پيگيري باشين

سلام
به احتمال زیاد گرین کارت ها صادر شده و به زودی به دستتان خواهد رسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
(2016-05-21 ساعت 00:54)babisondes نوشته:  
من چند روزه وقتي شماره رسيدمو وارد مي كنم كه گرين كارتم و پيگيري كنم ارور نشون ميده.

چند روزه كه رسيدين امريكا و پولو پرداخت كردين؟

(2016-05-21 ساعت 19:18)babisondes نوشته:  
(2016-05-21 ساعت 00:54)babisondes نوشته:  چند روزه كه رسيدين امريكا و پولو پرداخت كردين؟

دوست عزيز عجله ندارم، فقط سوال كردم چرا سايت ارور ميده.
پاسخ
تشکر کنندگان:

برای بنده هم همین مشکل پیش میومد البته بعد 3 ماه،یعنی همش اررور میداد و بعد 3 4 روز دیدم که پست شده دم خونه،برا دوستمم دقیقا همینجوری شد امیدوارم برای شما هم پست بشه جلو در خونتون
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، Sam-90
سلام
برای هیوستون تگزاس دنبال هم خونه ام که هزینه ها پایین بیاد . دوستان کسی علاقه مند بود لطفا پیام بده . ممنون
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 19:20)babisondes نوشته:  
(2016-05-21 ساعت 09:10)Aliakbarasghari نوشته:  دوستان سلام
من شنیدم مهاجران برای سفر اول بار بیشتری میتونند با پرواز ببرن این درسته ؟
ممنونم

من شنيدم اير فرانس جديدا ٣ تا چمدون با يك كريِر با بليط اكونومي ميزاره ببرين .

ما با پروتز قطر داریم میریم نفری 3 تا 23 کیلو اجازه داریم ببریم
به نظر من خیلی زیاد هم هست البته نظر شخصی منه Cool
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
حداکثر چقدر میشه نقدی وارد خاک امریکا کرد؟ ما که روابط بانکی نداریم باید با خودمون نقدی ببریم . چقدر میشه برد حداکثر؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 10:57)IN.USA@2013 نوشته:  سلام
حداکثر چقدر میشه نقدی وارد خاک آمریکا کرد؟ ما که روابط بانکی نداریم باید با خودمون نقدی ببریم . چقدر میشه برد حداکثر؟؟

10,000$ حق شماست،اگر بیشتر داشته باشین باید اعلام کنید من شرایطش رو نمیدونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 11:36)hoorshid نوشته:  
حداکثر چقدر میشه نقدی وارد خاک آمریکا کرد؟ ما که روابط بانکی نداریم باید با خودمون نقدی ببریم . چقدر میشه برد حداکثر؟؟

10,000$ حق شماست،اگر بیشتر داشته باشین باید اعلام کنید من شرایطش رو نمیدونم

مرسی از جوابتون . من قبلا رفتم بالای 10 هزارتا هم داشتم راسش شما هر چقدر دارید باید اعلام کنید تو فرمی که تو هواپیما بهتون میدن ولی بالای ده هزار یه تیک داره میزنید فرقش اینه من 15 هزارتا بردم دفعه قبل ولی نمیدونم حداکثر نمیدونم چقدر باید ببرم که اونور برام داستان نشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
محدودیتی ندارید خصوصا برای دفعات اول چون میدونن شما تازه وارد هستید و میخواهید زندگیتون رو اینجا سرو سامون بدید. دوستان تا هفتادهزار دلار هم آوردن و اعلام هم کردن بدون مشکل.ولی میتونید یک بخشی از پولتون رو بیارید و بقیه رو به حساب بانکیتون حواله کنید کاری که خود من کردم. مراقب باشید که گمرک ایران گیر نده چون اونجا محدودیت داره وگرنه اینور کاری ندارند.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: nimanoush ، IN.USA@2013 ، behjan
(2016-05-23 ساعت 19:03)mfarazz نوشته:  
با سلام
محدودیتی ندارید خصوصا برای دفعات اول چون میدونن شما تازه وارد هستید و میخواهید زندگیتون رو اینجا سرو سامون بدید. دوستان تا هفتادهزار دلار هم آوردن و اعلام هم کردن بدون مشکل.ولی میتونید یک بخشی از پولتون رو بیارید و بقیه رو به حساب بانکیتون حواله کنید کاری که خود من کردم. مراقب باشید که گمرک ایران گیر نده چون اونجا محدودیت داره وگرنه اینور کاری ندارند.
موفق باشید

70 هزار خیلی خوبه فکر نمیکردم حتی در این حد هم بشه برد و ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
(2016-05-21 ساعت 08:06)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-19 ساعت 01:06)babisondes نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 14:19)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
دوستان به جهت گرفتن گواهنامه اینرنشنال دقت کنید در خود سایت نوشته شرایط به چه صورت است من براتون لینک رو میزارم بنید در مورد آمریکا نوشته گواهینامه اینتر نشنال باید به همراه گواهنامه ایران باشه.
این هم لینکش::::
http://taci.ir/TacDetailsPage.asp?idn=7

(فهرست نمایندگی‌های صدور اسناد)

3-مراجعه به ادارات پست سراسر کشور (زمان تحویل یک هفته پس از ارسال مدارک توسط پست به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی)

4-از طریق اینترنت- فقط در داخل کشور (در این روش، فقط گواهینامه رانندگی بین المللی یک ساله قابل در یافت است و در لحظه ثبت درخواست، باید حداقل یک ماه و ده روز از اعتبار گواهینامه رانندگی ملی باقیمانده باشد- زمان تحویل حدودا هفت تا 10 روز کاری) برای ثبت درخواست صدرو گواهینامه رانندگی بین‌المللی به صورت اینترنتی، به لینک زیر مراجعه نمایید.
گواهينامه بين المللي تو كاليفرنيا تا جايي كه من شنيدم فقط ٣ ماه از زمان ورود اعتبار داره واسه استفاده، ايالت هاي ديگه رو نميدونم.  البته من از دوستان با سابقه ساكن اينجا شنيدم و صحت قانوني رو نميدونم دقيقا. البته ٣ ماه بهترين فرصت هست واسه گرفتن درايور لايسنز
مبلغ بيمه اتومبيل با گواهينامه بين المملي بالاس ، من واسه ٢ ماه حدود ٣٧٠ دلار پرداخت كردم.
دوست عزیز تقریباً برای تمامی ایالت ها همون سه ماه درسته شما خونید مطلب رو کامل ؟؟؟؟؟
نوشته که برای آمریکا باید اصل گواهینامه هم باشه همراه شما.
دوست عزیز با گواهینامه اینترنشنال شما 3 ماه زمان داری که گواهینامه رو بگیری پس خیلی خوبه این برای دوستانی مفید هست که میخوان دنبال کار باشن و یا کارهای جانبی دارن و همچنین کسی رو ندارن که کنار اونها در زمان رانندگی بشینه.
به نظر من این گواهینامه فقط برای آن است که اول کار رو زمین نباشی بعد هم دوستانی که ساکن میشن بادی حتماً گواهینامه رو بگیرن که بتونن در آینده ثابت کنن که in state هستن.

سلام به دوستان عزیز.من امروز امتحان گواهینامه رو دادم.از هر دری هم وارد شدم نتونستم به اونها بقبولونم که با این گواهینامه بین المللی میشه رانندگی کرد.۱ لیست دارن که اسم ایران برای قبول گواهینامه بین المللی توش نیست.توی بوستون که اینطوریه.حالا بقیش رو نمیدونم.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، IN.USA@2013 ، behjan
سلام
من سه هفته پیش برای گرفتن سوشالم به اداره سوشال رفتم و کارای مربوطه رو انجام دادم ولی هنوز کارتم نیومده به نظرتون مراجعه مجدد لازمه یا منتظر بمونم؟ و اینکه گرین کارتم رو چجوری از uscis پیگیری کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان