کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان امیدوارم همگی شما عزیزان به سلامت و بدون هیچ مشکلی به امریکا برسید براتون ارزوی موفقیت دارم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، chakavakl ، panizrm
سلام دوستان من يه مشكلي برام پيش اومده من موقع ثبت نام تاريخ تولدم رو اشتباه وارد كردم ولي توي فرم ٢٦٠ اصلاحش كردم اما ويزا براساس تاريخ تولد اشتباه برام صادر شده و متاسفانه بهش دقت نكردم الان كه اومدم امريكا برا سوشال نامبر درخواست دادم گفتن تاريخ تولد ويزا و پاسپورتت يكي نيست و سوشال بهم نميدن الام بايد چيكار كنم؟؟؟كجا مراجعه كنم كه درست بشه؟؟؟؟ سفارتمم ابوظبي بوده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-07 ساعت 05:52)Dimansh نوشته:  دوستان بنده نمیتونم status گرین کارتم رو چک کنم و نمیشناسه
برای منم نمیشناسه من الان سه ماه و چهار روز هست ورود کردم به خاک امریکا اما گرینکارتم نیومد هنوز ریسیپد نامبر منم سایت نمیشناسه تغیر ادرس تو فرودگاه داشتم اعلام کردم لحاظ شده ولی گرینم دستم نرسیده اداره مهاجرتم رفتم گفت صبر چجوری میتونم تراکنامبر پستی رو بگیرم
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر
دریافت ویزا:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-07 ساعت 08:39)Dimansh نوشته:  
(2016-06-07 ساعت 07:35)jilibiliyaee نوشته:  
(2016-06-07 ساعت 05:52)Dimansh نوشته:  دوستان بنده نمیتونم status گرین کارتم رو چک کنم و نمیشناسه
برای منم نمیشناسه من الان سه ماه و چهار روز هست ورود کردم به خاک آمریکا اما گرینکارتم نیومد هنوز ریسیپد نامبر منم سایت نمیشناسه تغیر ادرس تو فرودگاه داشتم اعلام کردم لحاظ شده ولی گرینم دستم نرسیده اداره مهاجرتم رفتم گفت صبر چجوری میتونم تراکنامبر پستی رو بگیرم

دوست عزیز بنده بعد از 4 ماه و 6 روز هنوز گرین کارتم رو دریافت نکردم
من 1 ماه پیش تماس گرفتن گفتن بعد از 120 روز میتونی اقدام کنی برای پیگری . بعد از 120 روز تماس گرفتم گفتن از الان به مدت 90 روز طول میشکه بیاد . بعد پرسیدم این یه پروسه نرمال هست که گفتن بله
شما هم نگران نباش . شما بین 4 ماه تا 6 ماه حساب کن .

شما هم تغیر ادرس
داشتید
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر
دریافت ویزا:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
ببخشين مزاحم ميشم يك سوالي داشتم
تو گيت پاسپورت فرودگاه ايران به عكس بدون روسري و بدون مقنعه ويزاي آمريكا گير ميدن؟؟
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-07 ساعت 19:19)Elyar84 نوشته:  با سلام
ببخشين مزاحم ميشم يك سوالي داشتم
تو گيت پاسپورت فرودگاه ايران به عكس بدون روسري و بدون مقنعه ويزاي آمريكا گير ميدن؟؟
با تشكر

خیر دوست عزیز
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-01 ساعت 23:41)هستی ص نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 20:52)mehdihk نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان
ديدم بچه ها در مورد دريافت Receipt Number پس از پرداخت اينترنتي 165 دلار مشكل دارند خواستم به يه نكته اشاره كنم:

بعد از پرداخت موفق و رسيدن به صفحه (Confirm payment ( Step 3   و دريافت Pay.gov Tracking ID و Agency Tracking ID و گرفتن عكس از صفحه فوق و نوشتن شماره ها  و  "  به نظر من گرفتن پرينت از طريق بروزر چون پرينت از طريق آيكون موجود در صفحه وب ممكنه شما رو از اين صفحه خارج كنه " در پايين همين صفحه "Step 3" به رنگ آبي نوشته Return to your agency website با كليك روي اين جمله كه يك لينك است شما رو به صفحه ورود اطلاعات نفر اصلي و همراهان برميگردونه و به ازاي هر نفر يك Receipt Number ميده و پرداخت موفق شما رو تبريك ميگه .
فايل پيوست رو مشاهده كنيد
موفق و پيروز باشيد

تشکر میکنم از راهنماییتون
ولی من تا step3 رفتم ولبعدش اینکارو نکردم و receipt number ندارم الان باید چیکار کنم؟

من هم دقیقا همه مشخصات رو دارم ولی به جزreceipt number اگه لطف کنن دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای اینکه بفهمیم گرین کارت چاپ شده یا نه ادرس سایتش چیه ؟
کیس: 2016as6411 ، رویت قبولی : 7 may ،ارسال فرمها: 20 may، سربازی: معافCool  . سفارت خونه: ابوظبی , نامه دوم: 26 march ،مصاحبه:18 may ویزا: یکضرب , ورود به آمریکا: 7 june
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-08 ساعت 16:15)aminreza نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 23:41)هستی ص نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 20:52)mehdihk نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان
ديدم بچه ها در مورد دريافت Receipt Number پس از پرداخت اينترنتي 165 دلار مشكل دارند خواستم به يه نكته اشاره كنم:

بعد از پرداخت موفق و رسيدن به صفحه (Confirm payment ( Step 3   و دريافت Pay.gov Tracking ID و Agency Tracking ID و گرفتن عكس از صفحه فوق و نوشتن شماره ها  و  "  به نظر من گرفتن پرينت از طريق بروزر چون پرينت از طريق آيكون موجود در صفحه وب ممكنه شما رو از اين صفحه خارج كنه " در پايين همين صفحه "Step 3" به رنگ آبي نوشته Return to your agency website با كليك روي اين جمله كه يك لينك است شما رو به صفحه ورود اطلاعات نفر اصلي و همراهان برميگردونه و به ازاي هر نفر يك Receipt Number ميده و پرداخت موفق شما رو تبريك ميگه .
فايل پيوست رو مشاهده كنيد
موفق و پيروز باشيد

تشکر میکنم از راهنماییتون
ولی من تا step3 رفتم ولبعدش اینکارو نکردم و receipt number ندارم الان باید چیکار کنم؟

من هم دقیقا همه مشخصات رو دارم ولی به جزreceipt number  اگه لطف کنن دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

حالا که ما receipt number رو نداریم آیا اصلا صدور گرین کارت به جریان می افته یا خیر؟ چون اگر فقط قابل پیگیری نباشه آدم میتونه منتظر بمونه تا بیاد ولی اگه اصلا به جریان نیوفته باشه باید مجدد اقدام کنیم... دوستان اگر اطلاعی دارند ممنون میشم راهنمایی کنن
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-09 ساعت 11:17)هستی ص نوشته:  
(2016-06-08 ساعت 16:15)aminreza نوشته:  
(2016-06-01 ساعت 23:41)هستی ص نوشته:  تشکر میکنم از راهنماییتون

من هم دقیقا همه مشخصات رو دارم ولی به جزreceipt number  اگه لطف کنن دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

حالا که ما receipt number رو نداریم آیا اصلا صدور گرین کارت به جریان می افته یا خیر؟ چون اگر فقط قابل پیگیری نباشه آدم میتونه منتظر بمونه تا بیاد ولی اگه اصلا به جریان نیوفته باشه باید مجدد اقدام کنیم... دوستان اگر اطلاعی دارند ممنون میشم راهنمایی کنن

وقتی پرداخت کردیم یعنی به جریان افتاده ( از موقع ورود البته ) ولی ذاتا نمی تونیم پیگیری کنیم چون رسید نامبر نداریم . من به یکی از فامیل ها گفتم از سایت پرداخت کنه ایشون هم بعد پرداخت عکس صفحه 3 رو فرستاده . منهم فکر می کردم قضیه تمومه .
شما الان آم ریکا هستین ؟
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-09 ساعت 13:22)aminreza نوشته:  
(2016-06-09 ساعت 11:17)هستی ص نوشته:  
(2016-06-08 ساعت 16:15)aminreza نوشته:  من هم دقیقا همه مشخصات رو دارم ولی به جزreceipt number  اگه لطف کنن دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

وقتی پرداخت کردیم یعنی به جریان افتاده  ( از موقع ورود البته ) ولی ذاتا نمی تونیم پیگیری کنیم  چون رسید نامبر نداریم . من به یکی از فامیل ها گفتم از سایت پرداخت کنه ایشون هم بعد پرداخت عکس صفحه 3 رو فرستاده . منهم فکر می کردم قضیه تمومه .
شما الان آم ریکا هستین ؟
بله من امریکا هستم و بعد از ورودم پرداخت کردم و منم از صفحه سوم پرینت دارم ولی میخواستم مطمن باشم که به جریان افتاده... شاید اگر تلفنی سوال کنیم جواب بدن
من این شماره رو از سایتش برداشتم
8003755283
یک بار هم تماس گرفتم و ولی همه خط هاشون اشغال بود شماره تماس گرفتن که خودشون زنگ بزنن ولی هنوز تماس نگرفتن
اگر به نتیجه ای رسیدین ممنون میشم به من هم اطلاع بدین
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من و پسرم الان تقریبا سه ماه هست که آمریکا هستیم. حدود یک ماه پیش گرین کارت پسرم اومد ولی مال من هنوز نیومده. آیا این طبیعی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: م.صاد
(2016-06-10 ساعت 10:45)ژینوس نوشته:  دوستان من و پسرم الان تقریبا سه ماه هست که آمریکا هستیم. حدود یک ماه پیش گرین کارت پسرم اومد ولی مال من هنوز نیومده. آیا این طبیعی هست؟

سلام

کلا منطق خاصی رو دنبال نمیکنه . گرین کارت همسر من هم دیروز بعد از 47 روز اومد ولی برای من نیومد در حالی که گرین کارت یکی از دوستان من بهمراه همسرش با هم توی یکروز اومد .
من قصد دارم یکی دو هفته صبر کنم اگر نیومد بعد پیگیری میکنم .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: ژینوس
(2016-06-10 ساعت 10:45)ژینوس نوشته:  دوستان من و پسرم الان تقریبا سه ماه هست که آمریکا هستیم. حدود یک ماه پیش گرین کارت پسرم اومد ولی مال من هنوز نیومده. آیا این طبیعی هست؟
سلام
بله کاملا طبیعیه و هیچ قانونی نداره من آخر بهمن وارد شدم و الان تازه گرین کارتم بعد از تقریبا 4ماه اومد...نگران نباشید میاد
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: ژینوس
با سلام دوستان. میتونم بپرسم برای اولین سفر به امریکا از لحظه ورود مینیمم چقدر باید تو امریکا بمونم؟ میشه مثلا فقط برای دو هفته برم و برگردم بعد گرین کارتم بره به آدرسی که دادم و بستگانم برام پستش کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان