کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
شماره social security من بعد ار 40 روز امروز اومد .گرین کارت بعد از 33 روز ..
شماره کیس:   ***2
نتیجه:خودم یه ضرب .همسر AP
تاریخ مصاحبه: هفته سوم نوامبر
مصاحبه: ابوظبی
آپدیت ها همسرم:9 دسامبر.25ژانویه ..31 ژانویه(ایمیل)..10جون.15 جون(تبدیل به OR شد).19 جون(تبدیل به / شد)
ورود خودم:3می دریافت سوشیال 40 روز بعد از ورود  دریافت گرین کارت:33 روز بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: mr1mra
دوستان لطفا در خصوص خرید بلیط به واشنگتن هم بگید
از کدوم ایرلاین بگیریم که بهتر باشه؟
از طریق چه کشوری میره ؟
رفت و برگشت باید گرفت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
[/quote]

میتونید از شرکت هواپیمایی الی گشت سوال کنید اگه حضوری برید خلیی بهتره با مدیرشون حضوری صحبت کنید.
خیلی آدم خوبی.من سوالی دارم از اونا می پرسم بهتون کامل توضیح میدن
آپدیت ها همسرم:9 دسامبر.25ژانویه ..31 ژانویه(ایمیل)..10جون.15 جون(تبدیل به OR شد).19 جون(تبدیل به / شد)
ورود خودم:3می دریافت سوشیال 40 روز بعد از ورود  دریافت گرین کارت:33 روز بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
سوشیال سکیوریتی من یک هفته بعد از ورودم امد یک ماه گذشته یک سوشیال سکیوریتی دیگه با شماره دیگه برام لمروز اومد
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، ho_tasha
(2016-06-11 ساعت 22:19)maryammary نوشته:  من خودم 13 روز قبل از اینکه ویزام تموم شه وارد آمریکا شدم
بعد از 1 ماه 4 بار رفتم social security های مختلف گفتن باید برای اینکه کارت social security تون رو زودتر میگرقتید 21 روز کاری قبل از تموم شدن ویزاتون وارد آمریکا میشدید اما چون ویزاتون اکسپایر شده باید صبر کنید تا green card تون اول بیاد بعد بیاین حضوری درخواست social security بدبد
اما من خداروشکر گرین کارتم زود اومد یعنی 33 روز بعد از ورودم ..
این رو نوشتم که این اتفاق براتون نیفته

من چهار رور مونده به انقضای ویزام وارد آمریکا شدم و مشکل شمارو نداشتم سوشالم دو هفته بعد از ورودم اومد.
ولی خب واقعا ریسکه دیر اومدن به نظرم زمان منطقیش اینه که دوستان حداکثر دو هفته مونده به انقضای ویزاشون بیان
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، mr1mra ، عاشق
(2016-06-03 ساعت 01:21)هستی ص نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 18:31)Sam-90 نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 18:21)arminmohajer نوشته:  دوستان اگه من اجیل پسته تو چمدانم بذارم ببرم بهم گیر نمیدن ؟ اجیل به انگلیسی چی میشه ؟

دوست عزيز اجيل و كامل مي اندازن توي سطل اشغال.
تخمه اجازه نداري ببري.
پسته اوكيه
اجيل مخلوط و مي اندازن هر چي خواستي ببري جدا جدا ببر
اونجا بجز پسته همه جور اجيل خوب داره، بنظرم فقط پسته مرغوب ببر ؛)
پسته =pistachios

البته من آوردم و اتفاقی هم نیوفتاد تو برگه ای که تو هواپیما میدن پر کنین ازتون میپرسه که مواد غذایی و سبزیجات و خوراکی تو چمدوناتون دارین یا نه؟ من نوشتم ندارم و چمدونامو باز نکردن اگه بگین دارین حتما چک خواهند کرد. البته شاید من شانس آوردم شما به قول دوستمون ریسک نکنین و فقط پسته بردارین

من نوشته بودم که موادغذایی ذارم و چمدونم هم نگشته بودن
به نظر من دروغ نگید چون اگر شانسی بخوان چک کنن و ببینن دروغ گفتین شاید عواقب بدی داشته باشه ریسک نکنید
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، هستی ص
(2016-06-15 ساعت 11:00)Dimansh نوشته:  دوستان بنده بعد از 4 ماه و 15 روز هنوز گرین کارتم رو دریافت نکردم
هر چقدر هم تماس میگیرم باهاشون بهم میگن باید منتظر باشی.

کسی راهکاری داره که کمک کنه برای پیگیری گرین کارت ؟

از وکیل توی آمریکا سوال کنید شاید راهی بتونن بهتون بگن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

کسی‌ لطف می‌کند یک پروسه از بدو ورود و کارهای ایمیگریشن در فرودگاه بدهد ، و یا چه کارهای باید انجام بدهم ، من بلیطم ۲۵ این ماه است

تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-16 ساعت 06:37)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان

کسی‌ لطف می‌کند یک پروسه از بدو ورود و کارهای ایمیگریشن در فرودگاه بدهد ،   و یا چه کارهای باید انجام بدهم ، من بلیطم ۲۵ این ماه است

تشکر فراوان
دوست عزیز
فقط پاکات زرد در معرض دید باشه و هنگام کنترل پاسپورت تحویل افسر بدهید و افسر پاکت زرد و باز میکنه و مشخصات رو بهمراه آدرس وارد سیستم میکنه و عکس و اثر انگشت هم همونجا ازتون میگیرن و ویزاتون و مهر میکنن و تاریخ میزنن.
فقط آدرس امریکاتون دم دست باشه.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007
(2016-06-16 ساعت 15:08)mfarazz نوشته:  

کسی‌ لطف می‌کند یک پروسه از بدو ورود و کارهای ایمیگریشن در فرودگاه بدهد ،   و یا چه کارهای باید انجام بدهم ، من بلیطم ۲۵ این ماه است

تشکر فراوان
دوست عزیز
فقط پاکات زرد در معرض دید باشه و هنگام کنترل پاسپورت تحویل افسر بدهید و افسر پاکت زرد و باز میکنه و مشخصات رو بهمراه آدرس وارد سیستم میکنه و عکس و اثر انگشت هم همونجا ازتون میگیرن و ویزاتون و مهر میکنن و تاریخ میزنن.
فقط آدرس آمریکاتون دم دست باشه.

موفق باشید

ولی واقعیت انقدر میترسم (اخبار بدی که از حوادث میشنویم) که تاثیر بگذارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: عاشق
(2016-06-16 ساعت 20:05)sepehr007 نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 15:08)mfarazz نوشته:  

تشکر فراوان
دوست عزیز

موفق باشید

سلام
سپهر جان اصلا نگران نباش اینجا هیچ خبری نیست و بقول معروف همه چی آروم. انشالله میای و خودت میبینی که خیلی ساده تر از اونیه که فکر کنی . باور کن اینقدر ساده و راحت که باورت نمیشه و وقتی تموم میشه و از گیت میگذری به خودت میگی همین بود؟؟؟؟؟

موفق باشی
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007
دوستان از اين طريق هم مي توانيد با uscis تماس بگيريد؟
https://egov.uscis.gov/cris/contactus
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-17 ساعت 01:23)mfarazz نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 20:05)sepehr007 نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 15:08)mfarazz نوشته:  دوست عزیز

موفق باشید

سلام
سپهر جان اصلا نگران نباش اینجا هیچ خبری نیست و بقول معروف همه چی آروم. انشالله میای و خودت میبینی که خیلی ساده تر از اونیه که فکر کنی . باور کن اینقدر ساده و راحت که باورت نمیشه و وقتی تموم میشه و از گیت میگذری به خودت میگی همین بود؟؟؟؟؟

موفق باشی

تشکر فراوان .
پاسخ
تشکر کنندگان: عاشق
سلام .
من یه سوال داشتم .چند روز بغد از اینکه توی سایت سیس or میشی نامه کلیری به ایمیل شخص فرستاده می شه؟
و اینکه تا چند روز بعدش نامه کلیری توی سایت ابوظبی جایگرین میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
سلام دوستان در صورت داشتن گرين كارت ميتوان به كشورهاي اروپايي هم سفر كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-14 ساعت 06:59)maryammary نوشته:  شماره social security من بعد ار 40 روز امروز اومد .گرین کارت بعد از 33 روز ..
گرینکارت من بلاخره بعد از سه ماه و پانزده روز اومد با یه پاکت قرمز پسته پیشتازه تغییر ادرس فرودگاه هم داشتم منتها دوستانی که گرینگارت رو دریافت کردن همراهش توی پاکت یه سری بروشور و یه سری بارکد نبود برای من بود در ضمن یپاکتی هم توی پاکت پستی هستش که روش نوشته برای محافظت از نیو کارتتون توی این پاکت قرار بدینش واسه شمام همینجوری بود
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر
دریافت ویزا:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: ghafari88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان