کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-08-17 ساعت 19:15)sepehr007 نوشته:  سلام
من همه فرم رو پر كردم ولي شماره رسيد رو ندارم ، بخاطر همين سايت قبول نميكنه ، راه ديگه بنظرتون ميرسد؟
تشكر

باید با اداره مهاجرت تماس بگیرید و بگید که پرداخت کردید ولی رسید نامبر رو ندارید . بعد از تطبیق مشخصاتتون و اینکه مطمئن شدن خودتون پشت خط هستید رسید نامبرتون رو بهتون میدن . فقط ویزاتون رو بزارید جلوتون تا اطلاعاتی رو که میخوان بهشون بدین .

راه دوم هم مراجعه به نزدیکترین اداره مهاجرت هست ولی فکر میکنم باید توی سایت USCIS وقت بگیرید بعد تشریف ببرید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007 ، milad.abadani
سلام دوستان عزيز ، من يك ماهيه امريكا ، كاليفرنيا هستم ، از بچه هاي ٢٠١٦ هركدوم سوالي در مورد پروسه تا اقامت داره ، در خدمتم ، لطفا ايمل بزنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
سلام دوستان
ما الان در يك ايالت هستيم و قصد داريم به ايالت ديگه اي بريم و در اونجا درخواست id كنيم تا بعد از يك سال در ايالت دوم in state بشيم.
در ايالت دوم هم فعلاً به مدت ٤ ماه مي خواين بمونيم و به ايران برميگرديم و دوباره بعد از ٦ ماه به امريكا برگرديم.
حالا ميخواستم بدونم براي درخواست id به جز اجاره نامه به پست هم بايد مراجعه كنيم و رسيد بگيريم؟
و سوال ديگه اينكه وقتي خواستيم به مدت ٦ ماه نباشيم بازم بايد به پست اطلاع بديم؟
ممنون از راهنماييتون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
سلام پاسپورت همسرم را بعد از اینکه مصاحبه رفتیم تعویض کردم حالا برای گرفتن ویزا پاسپورت قدیم را هم لازم است ببرم
شماره کیس:2016AS6
تعداد افراد:4
سفارت:آنکارا
نامه دوم: 3 اپریل
مصاحبه: 5می
وضعیت:AP
شغل: شرکت خصوصی
آخرین آپدیت: در سایت سیس 9JUN
در سایت سفارت : 17JUN
پاسخ
(2016-08-19 ساعت 14:36)esbluesky نوشته:  سلام پاسپورت همسرم را بعد از اینکه مصاحبه رفتیم  تعویض کردم حالا برای گرفتن ویزا پاسپورت قدیم را هم لازم است ببرم

سلام نه لازم نیست.اول به سفارت خبربدید که پاسپورتتان را عوض کردید و شماره های جدیدتان را اعلام کنید.زمان کلیری و ارسال پاسپورتها کپی رنگی پاسپورتهای قبلی را هم برایشان ارسال کنید. بقیش حله.نگران نباشید. این یه روال عادیه
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
سلام

دوستان کسی میدونه چرا برای ساخت اکانت در سایت (https://egov.uscis.gov/casestatus/disclaimer.do) USCISاین خطا را دریافت میکنم مشکل کجا هست و چطوری میشه برطرفش کرد
ممنتون

.....................................................................

Validation Error(s)
You must correct the following error(s) before proceeding:

ERROR: Resource key "204205" not found in org.apache.struts.action.MESSAGE bundle
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
پاسخ
(2016-08-17 ساعت 14:52)mehdihk نوشته:  
(2016-08-17 ساعت 11:29)ahuraee نوشته:  
ahuraee نوشته: درود به همه دوستان
گرین کارت من و همسرم بعد از 9 ماه هنوز نیومده و هیچ تغییر وضعیتی هم تو سایتشون ایجاد نشده و فقط زدن که دریافت کردن پول رو و هر چی ایمیل میزنم جواب میدن که باید باهاتون صحبت کنیم در صورتی که من ایران هستم و نمیتونم با تلفنشون تماس بگیرم
دو تا سوال دارم
1-کسی میدونه چطوری از ایران با دفترشون تماس برقرار کنم؟
2-ماه بعد قصد دارم برم برای پیگیری چطور میتونم از دفترشون وقت بگیرم و چند روز پس از درخواست وقت میدن؟
چون زمان سفرم محدوده میخوام از ایران درخواست بدم و اونجا حضوری مراجعه کنم
و چند روز پس از مراجعه گرین کارت برام ارسال میشه ؟
ممنون میشم از راهنماییتون

سلام مجدد
لطفا جواب سوال من هم بدهید
ممنون میشم
سلام دوست عزیز
از این آدرس میتونید وقت ملاقات حضوری بگیرید. اگه وقت نگیرید و برید اونجا خیلی خیلی سخت راتون میدن پس حتما وقت بگیرید.

https://my.uscis.gov/appointment

سلام
بعد از درخواست چند روز بعد قرار میزارن چون تایمم محدوده میخوام قبل از سفر درخواست بدم که زمان رو از دست ندم و بعد از رفتن چقدر زمان میبره تا تحویل بدن؟
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
پاسخ
سلام لطفا توضيح بفرماييد كه آيا براي آدرس ورود به ايالات متحده در فرودگاه مي توان آدرس هتل يا پانسيون را داد؟
و آيا كارت گرين كارد به آدرس هتل إرسال مي گردد ؟ يا اينكه مي بايست آدرس خانه معرفي گردد؟
متشكرم
پاسخ
سلام دوستان چطور در سایت می تونیم تغییر ادرس رو چک کنیم
آن ‎‎کيس نامبر‎‎ 2016AS1###: ‎‎
تعداد افراد: 3 نفر
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎ (تغییر کنسول گری از طرف‎‎kcc‎‎)
ارسال فرم : ‎‎ 29‎‎ می
تاریخ مصاحبه: 13 اکتبر
وضعیت :  نفر اصلی ap ، همسر و فرزند ready
شرایط : سربازی نیروی هوایی ارتش،لیسانس حسابداری ،شرکت خصوصی،‎‎
آپدیت ها : سایت سفارت  13‎‎ اکتبر،31 مارچ، سایت سیس : 9دسامبر،25 ژانویه، 9 مارچ ، 15 مارچ همسر و فرزند ، 12 آپریل ، 17 آپریل
کلیر: 31 مارچ بعد از 171 روز
ایشود : 17 آپریل
دریافت ویزا 23 آپریل
ورود : کالیفرنیا 21 جولای 2016
پاسخ
دوستان سلام

کسی میدونه از کجا میتونم یه فایلی رو که تو همین سایت دوستان گزاشته بودن و درمورد نکاتی بود که هر مهاجری باید انجام بده رو دانلود کنم ؟
به زبون فارسی بود و فکر کنم پاورپوینت .

ممنون میشم
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، milad.abadani
دوستان تا حالا کسی بوده در اولین سفر از فرودگاه ماشین rentکرده باشه.ما از ترکیش ایرلاین بلیط تهیه کردین و از طاریق سایت این هواپیمایی امکان رنت ماشین از ایران هست.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
(2016-08-21 ساعت 21:24)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان سلام

کسی میدونه از کجا میتونم یه فایلی رو که تو همین سایت دوستان گزاشته بودن و درمورد نکاتی بود که هر مهاجری باید انجام بده رو دانلود کنم ؟
به زبون فارسی بود و فکر کنم پاورپوینت .

ممنون میشم
دوست عزیز جناب آقای پرسپولیس سلام رسیدن به خیر کم پیدایید.ما فکر کردیم به سلامتی رفتید و دیگه مقیم شدید.
سفر به آمریکا:
پاسخ
(2016-08-22 ساعت 15:01)sahar2016 نوشته:  دوستان تا حالا کسی بوده در اولین سفر از فرودگاه ماشین rentکرده باشه.ما از ترکیش ایرلاین بلیط تهیه کردین و از طاریق سایت این هواپیمایی امکان رنت ماشین از ایران هست.

It's need Credit card
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، milad.abadani
(2016-08-24 ساعت 00:42)tajhizgaran نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 15:01)sahar2016 نوشته:  دوستان تا حالا کسی بوده در اولین سفر از فرودگاه ماشین rentکرده باشه.ما از ترکیش ایرلاین بلیط تهیه کردین و از طاریق سایت این هواپیمایی امکان رنت ماشین از ایران هست.

It's need Credit card

دوست عزیزم ممنون از پاسخگویی شما.ما ویزا کارت از ایران تهیه کرده ایم ایا با ویزا کارت امکان رنت نیست؟
سفر به آمریکا:
پاسخ
سلام دوستان
بالاخره بعد 7 ماه از تاریخ مصاحبه تونستم موفق بشم ویزام رو از سفارت ابوظبی بگیرم.
برای اواخر سپتامبر قصد سفر به سیاتل رو دارم و سخت در حال جمع آوری اطلاعات هستم اگر دوستان کسی علاقمند به سفر به سیاتل و داشتن همخونه است خوشحال میشم باهم اقدام کنیم.
هم قطارانی هم که به سیاتل رفتند و می تونند راهنمایی هم داشته باشند ممنون میشم کمکم کنند برای این سفر و رسیدن به سیاتل و استارت زندگی اونجا.
هدف اصلیم تحصیل و در نهایت کار است و کارشناسی ارشد هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: rezamehrzad ، milad.abadani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان