کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام به دوستان عزیز
ما تاریخ انقضای ویزامون 6 دسمبره 2016 هست. بهترین و دیرترین تاریخ که باید امریکا باشیم چه تاریخی؟
شماره کیس: ‎2016AS00007XxX‎
تاریخ رویت قبولی: 05 may
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 may
کارنت شدن کیس: ‎21 Apr
مصاحبه:9 June
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-10-05 ساعت 11:49)alireza21mehr نوشته:  سلام به دوستان عزیز
ما تاریخ انقضای ویزامون 6 دسمبره 2016 هست. بهترین و دیرترین تاریخ که باید آمریکا باشیم چه تاریخی؟

برای احتیاط یکشنبه 4 دسامبر. حتی اگر می تونید 1 هفته زودتر 27 نوامبر برید. چون زمستونه و ممکنه یه جایی پرواز ها بخاطر برف و... کنسل بشه یا تاخیر بخوره. ضمنا معمولا بلیط 1شنبه ها قیمتش مناسبتر هست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
دوستان گرامی من یک آشنا اینجا پیدا کردم طرف اینقدر منو ناامید کرد که چرا اومدی و بی برنامه هستی و آخرش میتونی توی والمارت کار کنی و از اونجا هم بالاتر نمیری. در واقع فقط بهم نگفت: تو نفهمی
ایشون خودشون سی و پنج سال پیش وقتی اومدن تو رستوران کار میکردن حالا به من میگه بی برنامه . واقعا بعضی افراد دلیل حرف هاشون چیه من نمیدونم انگار جای اونارو تنگ کردیم. من هیچ قضاوتی در مورد ایشون نمیکنم ولی امیدوارم خدا که از نیت ایشون خبر داره ایشون رو قضاوت کنه
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
کلیر: 14 آگوست  Rolleyes
ایشود: 22آگوست
مقصد:دالاس
اولین ورود:02 اکتبر
پاسخ
سلام
من وجه گرین کارت رو پرداخت کردم و رسید هم دارم .الان 28 روز گذشته وقتی اینجا رو چک میکنم https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do این ارور رو میده :
User-Defined Error
من اکانت هم باز کردم . آبا این ارور عادی است ؟ کسی هست که این ارور رو داشته باشه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: AMIRI1 ، milad.abadani
(2016-10-06 ساعت 06:28)rezaahvaz نوشته:  دوستان گرامی من یک آشنا اینجا پیدا کردم طرف اینقدر منو ناامید کرد که چرا اومدی و بی برنامه هستی و آخرش میتونی توی والمارت کار کنی و از اونجا هم بالاتر نمیری. در واقع فقط بهم نگفت: تو نفهمی
ایشون خودشون سی و پنج سال پیش وقتی اومدن تو رستوران کار میکردن حالا به من میگه بی برنامه . واقعا بعضی افراد دلیل حرف هاشون چیه من نمیدونم انگار جای اونارو تنگ کردیم. من هیچ قضاوتی در مورد ایشون نمیکنم ولی امیدوارم خدا که از نیت ایشون خبر داره ایشون رو قضاوت کنه

ایشون سراپا انرژی منفیه ! اعتماد به نفس داشته باشین و خودتون با شناختی که از شخصیت و توانمندی هاتون دارید تصمیم بگیرید و ادامه بدین

پیروز باشید
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، rezaahvaz ، alirezafarhang81 ، milad.abadani
(2016-10-06 ساعت 06:28)rezaahvaz نوشته:  دوستان گرامی من یک آشنا اینجا پیدا کردم طرف اینقدر منو ناامید کرد که چرا اومدی و بی برنامه هستی و آخرش میتونی توی والمارت کار کنی و از اونجا هم بالاتر نمیری. در واقع فقط بهم نگفت: تو نفهمی

دوست عزیز شما که یک نفرید کار بسیار براتون راحتتره.همسر من الان به تنهایی اونجا زندگی میکنه نزدیک یکماهه که رفته و بعد از دو هفته کار پیدا کرده و میگه الان به راحتی خرج خودش رو در میاره.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: rezaahvaz ، alirezafarhang81 ، milad.abadani
(2016-10-06 ساعت 10:42)sabmn نوشته:  

ایشون سراپا انرژی منفیه ! اعتماد به نفس داشته باشین و خودتون با شناختی که از شخصیت و توانمندی هاتون دارید تصمیم بگیرید و ادامه بدین

پیروز باشید

ممنون از انرژی مثبت شما امیدورام شما هم موفق باشید
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
پاسخ
تشکر کنندگان: saraeesara ، milad.abadani
(2016-10-06 ساعت 11:02)sahar2016 نوشته:  

دوست عزیز شما که یک نفرید کار بسیار براتون راحتتره.همسر من الان به تنهایی اونجا زندگی میکنه نزدیک یکماهه که رفته و بعد از دو هفته کار پیدا کرده و میگه الان به راحتی خرج خودش رو در میاره.

امیدورام من هم بتونم کار پیدا کنم و برای شما و همسرتون آرزوی موفقیت دارم ممنون از انرژی مثبتتون
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، masiharezoo ، milad.abadani
(2016-10-06 ساعت 08:46)vchip نوشته:  سلام
من وجه گرین کارت رو پرداخت کردم  و رسید هم دارم .الان 28 روز گذشته    وقتی اینجا رو چک میکنم https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do  این ارور رو میده :
User-Defined Error
من اکانت هم باز کردم . آبا این ارور عادی است ؟ کسی هست که این ارور رو داشته باشه؟
ممنون

سلام مال من هم از روزي كه وارد شدم همين ارور رو ميده نمي دونم چي كار بايد كرد
پاسخ
(2016-10-08 ساعت 22:07)Sbadvi نوشته:  
(2016-10-06 ساعت 08:46)vchip نوشته:  سلام
من وجه گرین کارت رو پرداخت کردم  و رسید هم دارم .الان 28 روز گذشته    وقتی اینجا رو چک میکنم https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do  این ارور رو میده :
User-Defined Error
ممنون

سلام مال من هم از روزي كه وارد شدم همين ارور رو ميده نمي دونم چي كار بايد كرد

سلام خدمت شما

نگران نباشید به محض اینکه گرین کارتتون آماده بشه و براتون پست کنند وضعیتتون توی سایت آپدیت میشه و میتونید گرین کارتتون رو از سایت پست TRACK کنید .

معمولا بین 45 تا 60 روز از تاریخ ورود زمان میبره .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، ghafari88 ، milad.abadani
سلام دوستاني كه رفتين امريكا

از احساساتتون به دلبستگي هاتون تو ايران بگين
با تغيير چطور پيش رفتين

اصلا از زماني كه ويزا گرفتين تا وقتي پرواز كريدي به اون طرف كرده خاكي
و از فرودگاه تا خونه

چگونگي انتخاب شهر و ايالت

و هرچي كه لازمه

از پيدا كردن كار

از مبلغ پولي كه همراهتون بوده
از اينكه چقدر ب زبان تسلط داشتين و محيط چه تاثييري رو زبان اموزيتون داشته

بگين لطفا?
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
سلام
دوستان من پدر مادرم از طریق خواهرم دارن گرین کارت میگیرن و مشکلی که هست میخوان بدونن که امکانش هست که با خودشون بیشتر از ‎10000‎ پول ببرن و اعلام کنن و یا اینکه ماهانه از طریقی پول رو منتقل کنن آمریکا و اینکه ایا توی آمریکا به مشکلی بر نمیخورن و گیری بهشون نمیدن که این پول رو از کجا میارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 18:08)mah98.12 نوشته:  سلام
دوستان من پدر مادرم از طریق خواهرم دارن گرین کارت میگیرن و مشکلی که هست میخوان بدونن که امکانش هست که با خودشون بیشتر از ‎10000‎ پول ببرن و اعلام کنن و یا اینکه ماهانه از طریقی پول رو منتقل کنن آمریکا و اینکه ایا توی آمریکا به مشکلی بر نمیخورن و گیری بهشون نمیدن که این پول رو از کجا میارید؟

سلام

بله راحت میتونن این مقدار پول رو بیارن و به هیچ مشکلی بر نمیخورن
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ

سلام
اول تبریک میگم

انتقال پول از ایران به آمریکا برای بار اول هیچ مانعی نداره شما به جای 10 هزار دلار میتونی 1 میلیون دلار ببری و خوبیش اینه که بار اول هیچ مالیاتی نداره پس پیشنهاد میکنم سری اول پول بیشتری رو ببرن که ضرر نکنید و مالیات ندید

از دفعات بعد مبالغ بیشتر از 10 هزارتا مالیات بهشون تعلق میگیره که معمولا کمتر از 10 هزار تا 9 هزار و 999 دلار یا کمتر هر ماه انتقال میدن
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 02:10)matin.sh نوشته:  

سلام

بله راحت میتونن این مقدار پول رو بیارن و به هیچ مشکلی بر نمیخورن

خیلی ممنون فقط به نظرتون اگه ماهانه پول براشون از ایران بفرستن چی نمیپرسن این پول رو از کجا میارید چون کسی رو میشناسیم که پول ماهانه جابجا کنه ولی میترسن بهشون گیر بدن که وقتی کار نمیکنید این پول رو از کجا میارید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان