کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-06 ساعت 14:38)LORDAmiroo نوشته:  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
دولت آمریکا از جنس روبالشی ای که روحانی شبا سرشو روش میزاره هم خبر داره :|  Big Grin   Cool

نه جداً! این همه میگن از همه چیز خبر داره ، واقعاً دوست دارم بدونم از کجا اطلاعات رو میاره؟ سورسش چیه؟ الان آمار من نوعی رو مثلاً از کجا داره؟ من خودمم از سابقه خودم خبر ندارم Tongue
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، msr839 ، jsmlz ، dv2017 ، aram_hpanahi
دوستتون  کلیر شد بالاخره ؟
[/quote]

آره اگه اشتباه نكنم 3 ماه طول كشيد تا بالاخره كلير شد ، كلا اف-بي-آي چك خوردن و طول كشيدن زمان كليرنس يك چيز تا حدي شانسيه(20%)، من خيلي ها رو ميشناسم كه هم سربازي س پ ا ه بودن و هم شغل دولتي داشتن اما كليرنس هم نخوردن ولي كساني رو هم ميشناسم كه كلا معافي داشتن و شغل آزاد هم داشتن اما چند ماه توي انتظار بودن، ايشالا كه بزودي شما كلير ميشيد و عازم ميشيد
[/quote]
پس با وجود خدمت سربازی در سپاه میشه امیدوار بود کلیرنس نخوری
ممنون
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
بعد از قبولی، ارسال مدارک باید اصل مدرک فرستاده بشه ؟ مثلا مدرک دانشگاه ،گواهی موقت کافیه یا باید اصلش رو فرستاد؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
(2016-04-06 ساعت 15:18)elahe mousavi نوشته:  دوستتون  کلیر شد بالاخره ؟

آره اگه اشتباه نكنم 3 ماه طول كشيد تا بالاخره كلير شد ، كلا اف-بي-آي چك خوردن و طول كشيدن زمان كليرنس يك چيز تا حدي شانسيه(20%)، من خيلي ها رو ميشناسم كه هم سربازي س پ ا ه بودن و هم شغل دولتي داشتن اما كليرنس هم نخوردن ولي كساني رو هم ميشناسم كه كلا معافي داشتن و شغل آزاد هم داشتن اما چند ماه توي انتظار بودن، ايشالا كه بزودي شما كلير ميشيد و عازم ميشيد
[/quote]
پس با وجود خدمت سربازی در سپاه میشه امیدوار بود کلیرنس نخوری
ممنون
[/quote]

امسال هیچ مشکلی از بابت سربازی وجود نداره چون حداقل زمان کلیرنس برای چه بچه های س پا ه ، ارتش ، نیروی انتظامی 4 ماهه، امسال انگار بچه های سپاه راحت تر خم کلیر میشن و خیلی داشتیم ، بیشتر شغل حساس هست که ملاک شده
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، elahe mousavi
همه با هم زمزمه كنيم امريكا امريكا ما داريم مى آيم. كليرنس اف بى چك ،جا موندن ها داديم ?
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، dv2017 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 15:22)elahe mousavi نوشته:  بعد از قبولی، ارسال مدارک باید اصل مدرک فرستاده بشه ؟ مثلا مدرک دانشگاه ،گواهی موقت کافیه یا باید اصلش رو فرستاد؟؟؟؟

هر سفارت قوانين خاص خودش رو داره، آنكارا بايد كپي مداركو بفرستيد و اصل رو با خودتون ببريد.
تشکر کنندگان: hameddjj ، msr839 ، jsmlz ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، elahe mousavi
(2016-04-06 ساعت 14:45)karaoke نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 14:38)LORDAmiroo نوشته:  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
دولت آمریکا از جنس روبالشی ای که روحانی شبا سرشو روش میزاره هم خبر داره :|  Big Grin   Cool

نه جداً! این همه میگن از همه چیز خبر داره ، واقعاً دوست دارم بدونم از کجا اطلاعات رو میاره؟ سورسش چیه؟ الان آمار من نوعی رو مثلاً از کجا داره؟ من خودمم از سابقه خودم خبر ندارم  Tongue

تو همين ايران وقتي شماره ملي شما رو بزنن تمام اطلاعات زندگيتون مياد بالا، كار سختي نيس هر شش ماه تمام اطلاعاتو رو يه فلش از اين ادارات بي درو پيكر ما خارج كردن !!
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 16:49)asrainman نوشته:  

نه جداً! این همه میگن از همه چیز خبر داره ، واقعاً دوست دارم بدونم از کجا اطلاعات رو میاره؟ سورسش چیه؟ الان آمار من نوعی رو مثلاً از کجا داره؟ من خودمم از سابقه خودم خبر ندارم  Tongue

تو همين ايران وقتي شماره ملي شما رو بزنن تمام اطلاعات زندگيتون مياد بالا، كار سختي نيس هر شش ماه تمام اطلاعاتو رو يه فلش از اين ادارات بي درو پيكر ما خارج كردن !!

آهان ، پس جریان از این قراره! تو اداراتمون جاسوس هایی داریم که اطلاعات افراد رو به آمریکایی ها میدن!
Just Let it Go ...
(2016-04-06 ساعت 16:55)karaoke نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 16:49)asrainman نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 14:45)karaoke نوشته:  نه جداً! این همه میگن از همه چیز خبر داره ، واقعاً دوست دارم بدونم از کجا اطلاعات رو میاره؟ سورسش چیه؟ الان آمار من نوعی رو مثلاً از کجا داره؟ من خودمم از سابقه خودم خبر ندارم  Tongue

آهان ، پس جریان از این قراره! تو اداراتمون جاسوس هایی داریم که اطلاعات افراد رو به آمریکایی ها میدن!

اين يه راهشه و واقعا هم كار سختي نيس كه تو يه وزارتخانه و زير مجموعه هاي عريض و طويلش يك نفر رو پيدا كنيد كه به اطلاعات دسترسي داشته باشه، بعلاوه تو كشوري كه تمام كارمنداي ادارات با ايميل شخصي كار ميكنن اصلا هك كردن ايميل ها و هك كردن يه سرور تو يه اداره ثبت احوال شهرستان كار سختي نيس
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، dv2017 ، aram_hpanahi
دوستان به این نکته توجه کنید همونطور که میدونید بالای 90 درصد هرکی خدمت رفته باشه کلیرنس میخوره,بودن دوستانی که یکضرب گرفتن ولی زمان قبل انقلاب تشریف بردن خدمت اینم ده درصد بقیش.
منکه تا حالا کسی رو نه شنیدم از افراد آگاه و مطلع و نه دیدم که غیر این باشه
اتفاقا دوستی هم توی یک گروهی میگفت من میشناسم ,گفتیم معرفیش کن الان دو ماهه قراره معرفی کنه
نگران اینچیزا نباشید مهم قصدتونه که چی میخواین
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان

وقتی FBI براحتی ایفون را هک می کنه و اپل را انگشت به دهان می زاره معلومه که دنیای اطلاعات و فضای مجازی در تسخیر اونهاست.پس گرفتن رد پای تو برای اونها خیلی راحته
تشکر کنندگان: msr839 ، LORDAmiroo ، jsmlz ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، alireza_guitar
سلام دوستان عزیز
مدتی است که خواننده پستهای دوستان در سایت مهاجرسرا هستم امیدوارم که هر چی
خیر و صلاح دوستان هست نصیبشان شود
یه سوال داشتم من تابعیت ایران رو دارم ولی متولد کویت هستم احتمال قبولی شرکت کنندگان آن کشور چقدره
و در ضمن مدرک تحصیلی ام فوق لیسانس و مدرک همسرم لیسانس است
تشکر کنندگان:
خبری از هک و این حرفا نیست. طی معاهدات بین المللی تمام اطلاعات رو قانونا استعلام میکنن

تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، elahe mousavi
(2016-04-06 ساعت 22:24)آخشام نوشته:  خبری از هک و این حرفا نیست. طی معاهدات بین المللی تمام اطلاعات رو قانونا استعلام میکنن

كدوم استعلام دوست عزيز؟
سفارت حتي گواهي عدم سو پيشينه از ايران رو قبول نداره، بعد مياد از ايران در مورد سرباري يا ب س ي ج ي فعال استعلام كنن؟
لطفا دوستان اول روابط بين كشورها رو بسنجن !!
تشکر کنندگان: jsmlz ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، msr839
بله استعلام. سفارت کشور اتریش امورات مربوط به این کار رو انجام میده.

تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان