کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
همه چی مثل یک قصه شروع شد.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، tenardie2bai ، alirezanz ، msr839
زمان زیادی تا اعلام نتایج باقی نمونده زندگی من از فردای اعلام نتایج وارد مرحله جدیدی میشه چه برنده باشم و چه نباشم برای هر دو نتیجه اماده هستم و برای هر دوحالت برنامه دارم چهار سال برنده نشدن این تجربه را برای من داشته .
امیدوارم دوستان زیادی از این سایت برنده باشن نه تنها در لاتاری بلکه در همه مراحل زندگی
تشکر کنندگان: hameddjj ، alirezanz ، behbod
Heart 
دوستان دیگه خیلی به لحظه شدی ؟ داریم نزدیک میشیم، به امید اینکه همه یه نه مسلحتی بگیم به دوست و فامیل ولی آخ بقیشو دیگه نمیگم ...
برای پیشواز قبولیمون :
Mapping the Hourly Wage Needed to Rent a 2-Bedroom Apartment in Every U.S. State in 2015
[عکس: yonuxcfmhnvkmu807rsy.png]

the country, other than Mexico, that is the most common country of origin for immigrants living in each state
[عکس: ubr7lj72tfv8eqvb5dum.png]

The best and worst states for making a living in 2015
[عکس: hu6yvf09z1zf0a8x8csp.png]
[عکس: fycmfczkkwj00uy872kj.png]
[عکس: 6htcmobt2dzaqvf2wjmy.png]
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
(2016-04-11 ساعت 10:58)karaoke نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 10:35)alinzd نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 09:04)karaoke نوشته:  کاش سایت ثبت نام لاتری رو از لحاظ کدینگ و طراحی ارتقا میدادند و یک سری امکانات هم بهش اضافه میکردند و همینطور در ازای هر ثبت نام ، حداقل نفری 50 یا 100 دلار دریافت می کردند.
اخوی لطف کن حرفای اینجوری نزن.چرا ما ملت خودخاهیم؟یکی میگه ملت رو باید آمپول هوا زد،یکی میگه پولی باشه تا همه نتونن ثبت نام کنن
یکی میگه اون حق نداره من دارم
بابا بسه بقیه رو ادم فله نبینید.
منظورم فقط شما نیستی دوست عزیز ولی شاید یکی باشه زبانش فول باشه سواد کافی و لیاقت داشته باشه سطح زندگیش جوری باشه نتونه اون مبلغو بذاره واسه ثبت نام و اونو بخاد نگهداره برای آمریکاش.شاید برای شما خنده دار باشه همین مبلغ اما برای یکی نصف حقوق یکماهش باشه،
اونایی که ادعا دارن وضعمون خوبه لیاقتشو داشتیم بیان توی جامعه بدون روابط و پول اولیه و با تحصیلاتشون یک کار ونون حلال دربیارن ببینم اصلا کار گیرشون مباد؟بعد ببینم میگن ۱۰۰دلار ثبت نامش بشه؟بجای پولی شدن ما باید درکمون بره بالا تا الکی ثبت نام نکنیم.
اون حرف که برای بعضیا امپول هوارو پیشنهاد میداد خیلی زور بود،نمیدونم کدوم تاپیک بود فک کنم تاپیک تجربیات ارش،ولی خوب تو اجتماعی که بجای پیشرفت همدیگه ارزوی مرگ همو داریم همه میمیرن.
بعضی حرفا و دیدها و خودبرتر بینی ها خیلی زور داره،ج

لطفاً بگید اون شخصی که با تحصیلات عالی و زبان فول (به قول شما) و لیاقت کافی ، داره ماهانه معادل 200 دلار (حدود 700 هزار تومن)  حقوق میگیره ، شغلش چیه که اینقدر سطح درآمدش پایینه؟ الان در ایران یک کارگر ساده بدون حتی یک روز سابقه کار ، حقوقش در سال 95 ماهی 812 هزار تومن باید باشه (طبق مصوبه شورای عالی کار) . قصد هیچ گونه توهینی به هیچ شخصی ندارم اما این آدم تحصیلکرده که شما میگی یا خیلی بی عرضه تشریف داره که با داشتن تخصص نمیتونه درآمد کافی کسب کنه ، یا اینکه اصلاً سواد و تخصص نداره که در هر دو صورت یعنی اینکه تو زندگیش هیچ پیشرفتی نداشته.

حالا این آدم که تو ایران به هیچ جایی نرسیده ، بفرمایید که اگه بره آمریکا چه گلی میخواد به سر خودش یا جامعه آمریکا بزنه؟!

در ضمن من وقتی صحبت از ثبت نام پولی میکنم ، منظورم پیشنهاد یک ساز و کار عملی برای جلوگیری از ثبت نام های بی مورد و فله ای هست. حالا این موضوع میتونه به روش های مختلف محقق بشه که یک روشش دریافت پول به ازای هر ثبت نامه. این فرهنگ سازی که شما ازش حرف میزنی ، هیچوقت در عمل محقق نمیشه چون متاسفانه بسیاری از فرهنگ های اشتباه مردم ما ، ریشه در یک قرن پیش داره و به این راحتی اصلاح نمیشه که اگه میشد ، توی همین فروم طرف نمیومد با افتخار بگه که من برای 30 نفر ثبت نام کردم!

حالا شما نگران نباش. قرار نیست کسی به حرف من گوش بده و ثبت نام رو پولی کنه!!!

دوست عزیزم هیچ وقت نمیتونی اینجوری بگی،یکی از دلایل مهاجرت اینه که شما اینجا اینجا زحمت میکشی ولی پیشرفت نمیکنی،اما اونجا زحمت بکشی حتما پیشرفت میکنی.
مثلا خودم من مهندس کامپیوترم،تحصیلاتشم دارم،با اینکه قانون کار داریم برای حقوق و اشنا داشتیمو ...کلی بیکار بودم یا باید زیر قانون کار بدون بیمه کار‌میکردم یا بیکار‌میموندم،حتی بارها سبک سنگین کردم دیدم بیکار بمونم هزینم کمتره!!!!اخرش بخاطر زرنگی خودم تونستم بابدبختی کسب و کار‌کنم،الانم که کار و بارم گرفته و اعتراض ندارم ولی برحسب موقعیت مردم که توان پرداخت دارن یا نه جیب منم خالی میشه،عزیزم من تو پایین شهر نیستم ولی گاهی ارباب رجوعم قادر ب پرداخت نیستن و قول زمان واریز یارانه رو میدن،اینا برای ما درد هست،پس منی که دستم ب دهنم میرسه بخاطر‌جامعه شاید همون پنجاه دلارم نداشته باشم چ برسه بقیه.تازه من خوبم و هزینه هام درمیاد،
چون اطلاع دارم میگم قشر راننده ماشین بزرگ مخصوصا سمت غرب همگی از سه ماه قبل بیکارن،کشورهای همسابه اوضاعشون خرابه اینا هم بیکار‌موندن،همه الان وضعشون یکیه،اگر شما وضعت اینجوری نیست پس خداروشکر‌کن،ولی بقیه رو بی عرضه و بی لیاقت ندون.
مقایسه جامعه با زندگی خودتون درست نیست،شما ملاک نیستین،همه ملاکیم.
ی لحظه فکر کنید نه رابطه ای دارید نه اشنایی نه پولی و وارد جامعه شدید و هیچکس بهتون کار‌نمیده و میبینید با لیسانس کشاورزی بدون علم شدم مدیر بخش ای تی اداره ای و شما رو قبول نمیکنند،میخاید مهاجرت کنید و بقیه هم ادم حسابش نمیکنن چون پول نداره!
بخدا حق همه هست ثبت نام و دو.لت اونجا بهتر از منو شما میدونه عدالت چیه،فقط درکنار‌حق ثبت نام فرهنگشم باید باشه
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، milspider ، aram_hpanahi ، tenardie2bai ، aaraam
(2016-04-11 ساعت 09:04)karaoke نوشته:  کاش سایت ثبت نام لاتری رو از لحاظ کدینگ و طراحی ارتقا میدادند و یک سری امکانات هم بهش اضافه میکردند و همینطور در ازای هر ثبت نام ، حداقل نفری 50 یا 100 دلار دریافت می کردند.

سلام دوست خوبم. میبخشید که اینو میگم میدونین چه هستند کسایی که حاضرن کلی پول بدن برن دیار غربت؟؟؟ و اونا میدونین چی میگن؟؟؟؟ میگن کاش لاتاری رو با ده هزار دلار و یا بیشتر و کمتر ثبت نام میکردن تا ما ها راحت تر بریم. متوجه هستی؟؟؟؟؟ و حالا ما میگیم صد دلار پنجاه دلار؟؟؟ حالا حرف کی میشه؟؟؟؟؟؟ معلومه حرف کسایی که لاتاری رو برگزار میکنن. پس به هیچ کسی خرده نگیریم و صبر کنیم و تلاش تا موفقیتمون تضمین باشه. در مورد چیزهای که ما تصمیم و کنترلی نداریم ذهنتونو درگیر و خراب نکنین. و این فرصت تا هست استفاده میکنیم چه بسا که شاید این هم حذف بشه. البته ممکنه. پس بقول شاعر:
گویند کسان بهشت با حور خوش است من میگم که آب انگور خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار که آواز دهل شنیدن از دور خوش است.
نقد ما هم همینه و بس و دیگر هیچ. یه امکاناتی هست با شرایط خاص و هر کی دوست داره و حق داره ثبت نام کنه. حالا کسی که بی دلیل و واسه خنده ثبت نام میکنه رو چه میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، aaraam
(2016-04-11 ساعت 12:33)alinzd نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 10:58)karaoke نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 10:35)alinzd نوشته:  اخوی لطف کن حرفای اینجوری نزن.چرا ما ملت خودخاهیم؟یکی میگه ملت رو باید آمپول هوا زد،یکی میگه پولی باشه تا همه نتونن ثبت نام کنن
یکی میگه اون حق نداره من دارم
بابا بسه بقیه رو ادم فله نبینید.
منظورم فقط شما نیستی دوست عزیز ولی شاید یکی باشه زبانش فول باشه سواد کافی و لیاقت داشته باشه سطح زندگیش جوری باشه نتونه اون مبلغو بذاره واسه ثبت نام و اونو بخاد نگهداره برای آمریکاش.شاید برای شما خنده دار باشه همین مبلغ اما برای یکی نصف حقوق یکماهش باشه،
اونایی که ادعا دارن وضعمون خوبه لیاقتشو داشتیم بیان توی جامعه بدون روابط و پول اولیه و با تحصیلاتشون یک کار ونون حلال دربیارن ببینم اصلا کار گیرشون مباد؟بعد ببینم میگن ۱۰۰دلار ثبت نامش بشه؟بجای پولی شدن ما باید درکمون بره بالا تا الکی ثبت نام نکنیم.
اون حرف که برای بعضیا امپول هوارو پیشنهاد میداد خیلی زور بود،نمیدونم کدوم تاپیک بود فک کنم تاپیک تجربیات ارش،ولی خوب تو اجتماعی که بجای پیشرفت همدیگه ارزوی مرگ همو داریم همه میمیرن.
بعضی حرفا و دیدها و خودبرتر بینی ها خیلی زور داره،ج

لطفاً بگید اون شخصی که با تحصیلات عالی و زبان فول (به قول شما) و لیاقت کافی ، داره ماهانه معادل 200 دلار (حدود 700 هزار تومن)  حقوق میگیره ، شغلش چیه که اینقدر سطح درآمدش پایینه؟ الان در ایران یک کارگر ساده بدون حتی یک روز سابقه کار ، حقوقش در سال 95 ماهی 812 هزار تومن باید باشه (طبق مصوبه شورای عالی کار) . قصد هیچ گونه توهینی به هیچ شخصی ندارم اما این آدم تحصیلکرده که شما میگی یا خیلی بی عرضه تشریف داره که با داشتن تخصص نمیتونه درآمد کافی کسب کنه ، یا اینکه اصلاً سواد و تخصص نداره که در هر دو صورت یعنی اینکه تو زندگیش هیچ پیشرفتی نداشته.

حالا این آدم که تو ایران به هیچ جایی نرسیده ، بفرمایید که اگه بره آمریکا چه گلی میخواد به سر خودش یا جامعه آمریکا بزنه؟!

در ضمن من وقتی صحبت از ثبت نام پولی میکنم ، منظورم پیشنهاد یک ساز و کار عملی برای جلوگیری از ثبت نام های بی مورد و فله ای هست. حالا این موضوع میتونه به روش های مختلف محقق بشه که یک روشش دریافت پول به ازای هر ثبت نامه. این فرهنگ سازی که شما ازش حرف میزنی ، هیچوقت در عمل محقق نمیشه چون متاسفانه بسیاری از فرهنگ های اشتباه مردم ما ، ریشه در یک قرن پیش داره و به این راحتی اصلاح نمیشه که اگه میشد ، توی همین فروم طرف نمیومد با افتخار بگه که من برای 30 نفر ثبت نام کردم!

حالا شما نگران نباش. قرار نیست کسی به حرف من گوش بده و ثبت نام رو پولی کنه!!!

دوست عزیزم هیچ وقت نمیتونی اینجوری بگی،یکی از دلایل مهاجرت اینه که شما اینجا اینجا زحمت میکشی ولی پیشرفت نمیکنی،اما اونجا زحمت بکشی حتما پیشرفت میکنی.
مثلا خودمو من مهندس کامپیوترم،تحصیلاتشم دارم،با اینکه قانون کار داریم کلی بیکار بودم،اخرش بخاطر زرنگی خودم تونستم بابدبختی کسب و کار‌کنم،الانم که کار و بارم گرفته و اعتراض ندارم ولی برحسب موقعیت مردم که توان پرداخت دارن یا نه جیب منم خالی میشه،عزیزم من تو پایین شهر نیستم ولی گاهی ارباب رجوعم قادر ب پرداخت نیستن و قول زمان واریز یارانه رو میدن،اینا برای ما درد هست،پس منی که دستم ب دهنم میرسه بخاطر‌جامعه شاید همون پنجاه لارم نداشته باشم چ برسه بقیه.
مقایسه جامعه با زندگی خودتون درست نیست،شما ملاک نیستین،همه ملاکیم.
ی لحظه فکر کنید نه رابطه ای دارید نه اشنایی نه پولی و وارد جامعه شدید و هیچکس بهتون کار‌نمیده و میبینید با لیسانس کشاورزی بدون علم شدم مدیر بخش ای تی اداره ای و شما رو قبول نمیکنند،میخاید مهاجرت کنید و بقیه هم میگن ادم حسابش نمیکنن چون پول نداره!
بخدا حق همه هست ثبت نام و دو.لت اونجا بهتر از منو شما میدونه عدالت چیه،فقط درکنار‌حق ثبت نام فرهنگشم باید باشه

ببخشید ولی با کمال احترامی که برای شما قائل هستم ، فکر می کنم ادامه بحث شما و من به جز اینکه وقت سایر اعضا رو بگیره و تاپیک رو از موضوع اصلی خودش منحرف کنه ، نتیجه دیگری در پی نداشته باشه چون شما بی توجه به منظور اصلی بنده ، به اصل موضوعی که عرضم رو در بر میگرفت عنایتی نکردی و فقط فرمایشات خودتون رو اصرار دارید بگید. بنابر این ، من این بحث رو ادامه نمیدم. فقط یک جمله عرض می کنم و تمام : ایران اونقدرها هم که خیلی ها فکر می کنند کشور بدی نیست. حداقل این رو مطمئن هستم که اگه کسی صاحب تخصص و مهارت واقعی باشه، جاش برای کار همه جا هست. نه نیاز به پارتی داره و نه پول. بلکه به پشتوانه همون تخصص و مهارت میتونه تو همین کشور زندگی قابل قبولی رو برای خودش و خانوادش بسازه.
عزت زیاد!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: alinzd ، alirezanz ، aaraam ، msr839
(2016-04-11 ساعت 12:36)runioe نوشته:  

سلام دوست خوبم. میبخشید که اینو میگم میدونین چه هستند کسایی که حاضرن کلی پول بدن برن دیار غربت؟؟؟ و اونا میدونین چی میگن؟؟؟؟ میگن کاش لاتاری رو با ده هزار دلار و یا بیشتر و کمتر ثبت نام میکردن تا ما ها راحت تر بریم. متوجه هستی؟؟؟؟؟ و حالا ما میگیم صد دلار پنجاه دلار؟؟؟ حالا حرف کی میشه؟؟؟؟؟؟ معلومه حرف کسایی که لاتاری رو برگزار میکنن. پس به هیچ کسی خرده نگیریم و صبر کنیم و تلاش تا موفقیتمون تضمین باشه. در مورد چیزهای که ما تصمیم و کنترلی نداریم ذهنتونو درگیر و خراب نکنین. و این فرصت تا هست استفاده میکنیم چه بسا که شاید این هم حذف بشه. البته ممکنه. پس بقول شاعر:
گویند کسان بهشت با حور خوش است من میگم که آب انگور خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار که آواز دهل شنیدن از دور خوش است.
نقد ما هم همینه و بس و دیگر هیچ. یه امکاناتی هست با شرایط خاص و هر کی دوست داره و حق داره ثبت نام کنه. حالا کسی که بی دلیل و واسه خنده ثبت نام میکنه رو چه میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما هم نگران اصلاً نباشید. کسی در اداره مهاجرت یا کنگره یا کاخ سفید یا هر مرجع دیگه ای قرار نیست که به حرف من گوش کنه و لاتری رو پولی کنه. خیالتون راحت ، تا قیام قیامت مجانیه. برید تا دلتون میخواد برای هر کسی که میشناسید ثبت نام کنید و لذتش رو ببرید!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، alirezanz
یه موضوع دیگه هست اینه که با نزدیک شدن اعلام نتیجه استرس زیاد میشه و همینطور زیاد و زیاد و زیادتر و در زمان دیدن نتیجه میترکه. و اون موقع هزار نوع و جور حرف در این بحث میشنوی که پر است از چراها و چراهای زیاد. و هر کس نظر و تزی میده. جالبه که سالهای گذشته بعضیها حتی بخودشون اجازه میدادن ایمیل به برگزار کنندگان بزنن و سیستم رو به چالش بکشن. باورتون میشه؟؟؟؟ اینو گفتم اگه خدای نکرده از این بحثها و نظر های دیگران ناراحتی به دل نگیرین. چون ممکنه نظر کسی از نظر خودش درست باشه و از نظر کس دیگه کاملا اشتباه. انقدر بحث تو سالهای گذشته بالا میگرفت که فکر کنم(البته فکر و نظر منه) که انگار قبول شده ها هم میترسیدن بیان یگن قبول شدیم. غرض از حرفم فقط گفتن نظر خودمه که این امکان هست و شرایطش هم مشخصه پس ما هم تابع شرایط هستیم. ریلکس باشیم و فکر کنیم که انتخاب نخواهیم شد. که اگه شدیم خوشحالی چندین برابر باشه و اگه نشدیم زود باید باهاش کنار بیایم. و در آخر اینکه این نظر بنده هست و ممنکه مخالف با نظر تمامی دوستان باشه و قصد توهین به کسی و تحمیل هیچ نظری نیست.
بدرود
شاد و سلامت باشد
تشکر کنندگان: milaveh ، copol ، jalayevatan ، alinzd ، نسل سوخته
اقا خلاصش یک کلام : اونی که 100 دلار نداره ثبت نام کنه ، فردا 10/15 میلیون از کجا میاره پیگیر کارهای ویزاش بشه ؟! 30/40 میلیون از کجا میاره با خودش برای زندگی اولیه ببره امریکا ؟!
---------------------
من به این نتیجه رسیدم درس خوندن در ایران بجز 3/4 تا دانشگاه دولتی کلفت تهران و 1/2 تا ازادش ... در بقیه دانشگاه ها هیچ ارزشی نداره !
نه کار درست حسابی بدون پارتی بازی میتونی گیر بیاری ... و نه چیزی !
من به این کنکوری ها هم میگم ، که اگه عرضه تهران قبول شدن ندارید برید بازار کار کنید تا فردا مثه ما کلاتون پس معرکه نباشه ...

پ.ن:من مثال هام رو کلی گفتم ! یه درصدی هم مخالف قضیه پیدا میشه ...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: karaoke ، jalayevatan ، hamedDV ، alirezanz ، msr839
داستان این کسایی که لاتاری حق مسلم خودشان میدونن و دکترای ارزشیابی ثبت نام دارن ، مثل همون مثل قدیمی شاه میبخشه شاه قلی نمی بخشست!
تازه متهم هم میشی به حرف های بشر دوستانه که نمی دانم البته چیش بده !
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: runioe ، aram_hpanahi ، tenardie2bai ، syrene1685 ، j4deh
(2016-04-11 ساعت 12:55)meraj-fallahi نوشته:  اقا خلاصش یک کلام : اونی که 100 دلار نداره ثبت نام کنه ، فردا 10/15 میلیون از کجا میاره پیگیر کارهای ویزاش بشه ؟! 30/40 میلیون از کجا میاره با خودش برای زندگی اولیه ببره آمریکا ؟!
---------------------
من به این نتیجه رسیدم درس خوندن در ایران بجز 3/4 تا دانشگاه دولتی کلفت تهران و 1/2 تا ازادش ... در بقیه دانشگاه ها هیچ ارزشی نداره !
نه کار درست حسابی بدون پارتی بازی میتونی گیر بیاری ... و نه چیزی !
من به این کنکوری ها هم میگم ، که اگه  عرضه تهران قبول شدن ندارید برید بازار کار کنید تا فردا مثه ما کلاتون پس معرکه نباشه ...

پ.ن:من مثال هام رو کلی گفتم ! یه درصدی هم مخالف قضیه پیدا میشه ...

دوست عزیزم من کسی هستم بدون پارتی و از منفی در یک دانشگاه علمی کاربردی لیسانس گرفتم و در طی هشت نه سال الان همه چیز دارم. کم هست ولی دارم و خوشحالم.یادمه سال 86 با کلا مبلغ300 هزار تومان و یه مدرک فوق دیپلم زپرتی از دانشگاه آزاد شهرمون از شهرستان اومدم تهران کار کردم و درس خوندم و.............. هر کی میگه امکان نداره حرف کاملا غلط و اشتباهی میگه چون من بودم. سخت بود خیلی سخت بود خیلی یعنی قابل گفتن نیست ولی شد چون خواستم.نا امید نباش دوست عزیز. و بدون خواستن توانستن است.
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، hamedDV ، jalayevatan ، behbod ، aaraam
(2016-04-11 ساعت 12:57)milaveh نوشته:  داستان این کسایی که لاتاری حق مسلم خودشان میدونن  و دکترای ارزشیابی ثبت نام دارن ، مثل همون مثل قدیمی شاه میبخشه شاه قلی نمی بخشست!  
تازه متهم هم میشی به حرف های  بشر دوستانه که نمی دانم البته چیش  بده !

خیلی ببخشید، یا شما نمیدونی حق چیه یا این که کلا خودتو زدی به کوچه علی چپ

شما میدونید سیاهی لشکر چی هست؟ کسایی که بودنشون ضرر مطلق هست
چند نفر لاتاری ثبت نام میکنن توی ایران؟ فرض کنید 500 هزار نفر
10% رو فرض بگیرید که سیاهی لشکرن (باور کن از این رقم خیلی خیلی بیشترن) خب 10% از 500 هزار نفر میشه 50 هزار نفر

حالا یه ریاضی خیلی ساده

4500 نفر از ایران برنده میشن
با فرض 500 هزار شرکت کننده میشه نفری: 0.009% شانس برنده شدن
حالا با فرض 450 هزار نفر: 0.01%

خب کسی که نه میدونه لاتاری چیه نه هدفی داره و اصلا قصد رفتن رو هم نداره، عشقش کشیده اومده ثبت نام کرده...
شما به این میگی از حقش استفاده کردن؟

شما یه میز غذا باشه و همه بتونن ازش غذا بردارن 4 تا گرسنه باشن تو صف، شمام کلا سیر باشی میری از اون غذاها استفاده کنی؟
اگه آره متاسفانه فقر فرهنگی حاد داری

لاتاری 100 دلار نشه ها، بشه 2 دلار سال دیگه نصف اینایی که ثبت نام میکردن دیگه ثبت نام میکنن
شما دید فرهنگیت که مفت باشه کوفت باشه رو با کنگره آمریکا که لاتاری رو رایگان کرده مقایسه نکن، این رفتار مفت باشه کوفت باشه برای اونا کاملا ناملموس هست

امیدوارم بهت برنخورده باشه، مایی که نمیتونیم واقعیت جامعه خودمون رو ببینیم، مسلما توی غرب کشتیمون به گل میشینه
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: milaveh ، karaoke ، hamedDV ، sheghi ، meraj-fallahi ، alirezanz ، msr839
سلام به همه دوستان خوب

فکر کنم یه نکته توی این مباحث جا می اوفته که دوستان به نتیجه نمیرسن .
بله همه حق دارن ثبتنام کنن و شکی درش نیست و چقدر خوب که مجانیه ولی مشکل وقتی پیش میاد که کسی که چه خودش و چه با کمک دیگران ثبتنام کرده بعد از قبولی هیچ اقدامی به رفتن نمیکنه و در اصل یک سهم رو میسوزونه .. این واقعا خیانته
کاش دوستانی که برای دیگران ثبتنام گروهی میکنن حتما مخاطبشون رو توجیه کنن که شرایط مهاجرت بعد از قبولی چیه تا فرد با آگاهی اقدام کنه نه اینکه تازه بعدش بیاد بپرسه خوب حالا چجوری برم یا چقدر هزینش میشه و یا ...........
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: karaoke ، hamedDV ، copol ، milspider ، aram_hpanahi ، tenardie2bai ، alinzd ، alirezanz ، نسل سوخته ، msr839
(2016-04-11 ساعت 13:33)jalayevatan نوشته:  سلام به همه دوستان خوب

فکر کنم یه نکته توی این مباحث جا می اوفته که دوستان به نتیجه نمیرسن .
بله همه حق دارن ثبتنام کنن و شکی درش نیست و چقدر خوب که مجانیه ولی مشکل وقتی پیش میاد که کسی که چه خودش و چه با کمک دیگران ثبتنام کرده بعد از قبولی هیچ اقدامی به رفتن نمیکنه و در اصل یک سهم رو میسوزونه .. این واقعا خیانته
کاش دوستانی که برای دیگران ثبتنام گروهی میکنن حتما مخاطبشون رو توجیه کنن که شرایط مهاجرت بعد از قبولی چیه تا فرد با آگاهی اقدام کنه نه اینکه تازه بعدش بیاد بپرسه خوب حالا چجوری برم یا چقدر هزینش میشه و یا ...........

من با شما موافقم
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: jalayevatan ، hamedDV ، milspider ، aram_hpanahi ، tenardie2bai ، msr839
صرفا جهت عوض شدن جو تاپیک:
برنده لاتاری
https://www.youtube.com/watch?v=yY0sLiklWro

تاکسیرانی درامریکا:
https://www.youtube.com/watch?v=JZDJwOugAH4
تشکر کنندگان: milspider ، dv2017 ، tenardie2bai ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان