کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-11 ساعت 23:13)asrainman نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 21:29)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 18:56)asrainman نوشته:  دوست عزيز كسي با توهين و عصبانيت با شما صحبتي نكرد، اتفاقا شما دوستان رو متهم به بي هدفي كرديد و بقيه از جمله من پاسخ شما رو با دليل و مدرك داديم.به هر حال يادتون باشه كه سلايق و طرز فكراي مختلفي در جامعه وجود داره، خوش و خرم باشيد و ايشالا به تمام چيزاي خوب برسيد.

دوست من وقت بخیر
بنده هیچ وقت خودم رو در جایگاهی نمیبینم و ندیدم که کسی رو متهم کنم
اصل صحبت بنده این : کسی که سال اولش ثبت نام میکنه بنده خدا هیچ گناهی نداره،اون بنده خدایی هم که سالهاست ثبت نام میکنه هیچ کار شاخی انجام نداده،در صورتی که دیدم این دوستان خیلی از قبول نشدن گله مند هستن و ناراحت،فقط این رو عارض شدم که راه های دیگه ایی هم هست
کلا با سر کوفت زدن سر مسایلی این چنین مثل لاتاری مخالفم
آخر متنم هم این رو گفته بودم (شاید من منظور دوستان رو اشتباه برداشت کردم و هدفشون فخر فروختن ویا سرکوفت نباشه)
ولی صحبت دوستانه با نهایت احترام بیان میشه نه اینکه بگیم پرستیژ من در حد این نیست یا برم قاطی گونی سیب زمینی و سیمان
شاید به معنای کلمه توهین نباشه ولی طرز بیان خیلی مهمه مثل همون مثال معروف (بفرما،بشین و بتمرگ)
جو،جو دوستانست حیف که با طرز بیان بد این جو بهم بخوره
همه دوستان تقریبا با یک هدف مشترک هستن،حالا یکی کمی ثروت بیشتر یکی کم ثروت تر،یکی ۲ سال بیشتر تحصیل کرده یکی ۴ سال کمتر
مهم هدف که همه یکسان هستن

درود به شما
آها پس تمام اين بحث ها از يه سوتفاهم شروع شد، من اگه گفتم قاطي گوني سيب زميني و سيمان يه حقيقت رو خدمتتون عرض كردم، بحث سر پناهندگي بود و شايد شما شنيده باشيد كه يكي از راه هاي قاچاق انسان ها، حمل اونها بوسيله كاميون هاي حاوي بار هست، من دوست خودم با كاميوني از مرز رد شد كه پر از مصالح ساختماني از قبيل بيل و كلنگ بود، و من از اين موضوع بعنوان تمثيل استفاده كردم و گفتم دوس ندارم به اين نحو از ايران برم.
خوش و خرم باشيد

درود بر شما
بعله واقعیتش این منو آزرده خاطر کرد،حقیقتا من تا الان اینو نمیدونستم که میشه با کامیون با وجود اشعه x ray اگر اشتباه نگفته باشم کسی رو رد کرد،من چندین نفر رو میشناسم که رفتن با پای پیاده رد شدن،تا جایی هم که توضیح دادن بی احترامی هم بهشون نشده بود،حتی تضمینی اون نفرها رو بردن به صورتی که اول نفر میفرسه به مقصد بعد پول رو تحویل میگیره،فقط ۴۰ تومن هزینش شده بود
حالا واسه رفع سو تفاهمات و شادی بچه ها ی بوس عنایت بفرمایید آآآآآ?
تشکر کنندگان: keivin ، asrainman ، alirezanz ، jalayevatan
(2016-04-11 ساعت 23:21)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 21:29)aram_hpanahi نوشته:  دوست من وقت بخیر
اصل صحبت بنده این : کسی که سال اولش ثبت نام میکنه بنده خدا هیچ گناهی نداره،اون بنده خدایی هم که سالهاست ثبت نام میکنه هیچ کار شاخی انجام نداده،در صورتی که دیدم این دوستان خیلی از قبول نشدن گله مند هستن و ناراحت،فقط این رو عارض شدم که راه های دیگه ایی هم هست
آخر متنم هم این رو گفته بودم (شاید من منظور دوستان رو اشتباه برداشت کردم و هدفشون فخر فروختن ویا سرکوفت نباشه)
ولی صحبت دوستانه با نهایت احترام بیان میشه نه اینکه بگیم پرستیژ من در حد این نیست یا برم قاطی گونی سیب زمینی و سیمان
شاید به معنای کلمه توهین نباشه ولی طرز بیان خیلی مهمه مثل همون مثال معروف (بفرما،بشین و بتمرگ)
همه دوستان تقریبا با یک هدف مشترک هستن،حالا یکی کمی ثروت بیشتر یکی کم ثروت تر،یکی ۲ سال بیشتر تحصیل کرده یکی ۴ سال کمتر

درود به شما
آها پس تمام اين بحث ها از يه سوتفاهم شروع شد، من اگه گفتم قاطي گوني سيب زميني و سيمان يه حقيقت رو خدمتتون عرض كردم، بحث سر پناهندگي بود و شايد شما شنيده باشيد كه يكي از راه هاي قاچاق انسان ها، حمل اونها بوسيله كاميون هاي حاوي بار هست، من دوست خودم با كاميوني از مرز رد شد كه پر از مصالح ساختماني از قبيل بيل و كلنگ بود، و من از اين موضوع بعنوان تمثيل استفاده كردم و گفتم دوس ندارم به اين نحو از ايران برم.
خوش و خرم باشيد

درود بر شما
بعله واقعیتش این منو آزرده خاطر کرد،حقیقتا من تا الان اینو نمیدونستم که میشه با کامیون با وجود اشعه x ray اگر اشتباه نگفته باشم کسی رو رد کرد،من چندین نفر رو میشناسم که رفتن با پای پیاده رد شدن،تا جایی هم که توضیح دادن بی احترامی هم بهشون نشده بود،حتی تضمینی اون نفرها رو بردن به صورتی که اول نفر میفرسه به مقصد بعد پول رو تحویل میگیره،فقط ۴۰ تومن هزینش شده بود
ماااااااااچ
اره بابا خيلي پيشرفته شدن، وسط بار آجر و مصالح يه اتاق يك متر در يك متر درست ميكنن و چند نفر رو بصورت درازكش ميخوابونن اونجا و البته حسابي هم رشوه ميدن
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، LORDAmiroo ، msr839
از همین الان امریکایی فکر کنید
امریکایی غذا بخورید
امریکایی رانندگی کنید و امریکایی به اتاق فکر برید !
برگرفته از کتاب افسانه ای گاوها پرواز میکنند خرها باور میکنند
(2016-04-11 ساعت 21:29)aram_hpanahi نوشته:  دوست من وقت بخیر

درود به شما
خوش و خرم باشيد

درود بر شما

اقا چی شد؟؟ در لپ تاپو باز کنم؟؟ یهو آجری چیزی پرتاب نشه بگیره به ما اینجا هزینه تعمیر خیلی بالاستا چیزی بشه باید بریزم دور باز طرفای تگزاس بهتره..

اومدم ناتاشا.. :/
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، asrainman ، redbull ، LORDAmiroo ، dv2017 ، msr839
(2016-04-11 ساعت 23:44)alirezanz نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 23:13)asrainman نوشته:  درود به شما
خوش و خرم باشيد

درود بر شما

اقا چی شد؟؟ در لپ تاپو باز کنم؟؟ یهو آجری چیزی پرتاب نشه بگیره به ما اینجا هزینه تعمیر خیلی بالاستا چیزی بشه باید بریزم دور باز طرفای تگزاس بهتره..

ا ا ا ا این حرفا چیه آقا؟ما آ م ریکا روندگانیم با مذاکره همه چیز حل میشه با خیال راحت وا کن در لپ تاپو
تشکر کنندگان: alirezanz ، asrainman ، dv2017 ، msr839
(2016-04-11 ساعت 23:39)redbull نوشته:  از همین الان آمریکایی فکر کنید
آمریکایی غذا بخورید
آمریکایی رانندگی کنید و آمریکایی به اتاق فکر برید !
برگرفته از کتاب افسانه ای گاوها پرواز میکنند خرها باور میکنند

از من که گذشت ولی دوستان این کارو کنید مث من آمریکایی شین Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، redbull ، msr839
(2016-04-11 ساعت 23:46)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 23:44)alirezanz نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 23:21)aram_hpanahi نوشته:  درود بر شما

ا ا ا ا این حرفا چیه آقا؟ما آ م ریکا روندگانیم با مذاکره همه چیز حل میشه با خیال راحت وا کن در لپ تاپو

من پارسی کم بلد بود بیکاز خلی گذشت اما در لپ تاپ باز میکنم Tongue

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: keivin ، aram_hpanahi ، tenardie2bai ، dv2017 ، نسل سوخته ، msr839
سلام ، کسی میدونه نرخ خرید یا اجاره یه خونه 150 متری معمولی و مناسب با امکانات لازم در سانتا مونیکا چنده؟
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، tenardie2bai ، msr839
ی شبکه مسخره زدن جدید دو تا خانوم داشتن در مورد کودکان گفتگو میکردن
ده کلمه انگلیسی دو کلمه فارسی،کلی هم زلم زیمبوا اویزون بود ازشون و زیرشم نوشته بود چیچی لس انجلس.
الان متوجه شدم منظور دوستان از‌ایرانیهای اونجا چیه،فقط ب ی درد خورد شبکشون اونم اینکه احساس کردم لیستنینگم بهتر شده خخخ
ولی خدایی حرفای شما عزیزان کلی دل ادمو وا میکنه . خدایی دمتون گرم،خیلی وقت بود فروم ها رو فراموش کرده بودم و فقط سرم به نرم افزارهای اجتماعی گرم بود
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-11 ساعت 23:56)keivin نوشته:  سلام ، کسی میدونه نرخ خرید یا اجاره یه خونه 150 متری معمولی و مناسب با امکانات لازم در سانتا مونیکا چنده؟

اجاره از ماهی ۳۵۰۰ دلار شروع میشه به بالا
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-04-11 ساعت 23:56)keivin نوشته:  سلام ، کسی میدونه نرخ خرید یا اجاره یه خونه 150 متری معمولی و مناسب با امکانات لازم در سانتا مونیکا چنده؟

(2016-04-12 ساعت 00:21)tenardie2bai نوشته:  

آقا نکن این کارو با ما ... آخرین باری که اجاره خونه چک کرده بودم بر میگرده به دو سال پیش و خونه پیدا کردن برای اکس جی اف ... ای وای من که چقدر زود دیر شد Sad

تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-11 ساعت 22:01)behbod نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 11:14)bobs نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 08:49)behbod نوشته:  من تا حالا سفر خارجی نرفتم ولی شنیدم حتی موقع ورود به گیت پاسپورت ها رو چک میکنن و اگر ببینن برای آمریکا ویزا داری ...

سلام.
اطلاعات شما من رو متعجب می کنه. احساس میکنم آنچه شنیده اید بیشتر شایعات بوده تا واقعیت...

دوست عزیز شما موضوع رو خیلی سخت میکنید ، اول اینکه کسی که دانشجو باشه و سربازی هم نرفته باشه چرا باید کلیرش کنن؟
ضمن اینکه من حتی اگر کلیر هم بشم دیگه بر نمیگردم تا وضعیتم روشن بشه بعدش برمیگردم یا اینکه میشه به صورت ق.ق رفت
ولی تقریبا 99% مطمئنم اگر برم برای مصاحبه ویزای یکضرب میگیرم چون شرایطم از نظر اونا کاملا ایده عاله
رفتن به سربازی ضررش خیلی بیشتر از این دردسر هاست
بهبود جان میشه اون ق.ق رو بیشتر توضیح بدی ؟!
من هرچقد فک میکنم ذهنم بجایی قد نمیده ... اصن بفرض که با ق.ق رفتیم کشور ثانویه مثل ترکیه تا بتونیم بریم امریکا
ولی خوب چطوری از فرودگاه ترکیه این کشور رو ترک کنی در حالی که تو پاسبورتت مهر و تاریخ ورود زده نشده ؟!
مثل 10/15 سال پیشم که نیس با جعل اینا بشه رد شد ... الان همه چی کامپیوتریه ...
اگه بشه یکم در این مورد توضیح بدی چون من واقعا یه علامت تعجب و سوال بزرگ روی سرم پدیدار شده Big Grin
اگر امکان نشوتنش توی فروم رو نداری ، خواهشا برام توی خصوصی بنویس...

مرسی
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839

3500 خیلی میشه!!!

درآمد چطوره؟
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 01:47)Caspian_Wave نوشته:  

3500 خیلی میشه!!!

درآمد چطوره؟

خوب ايشون هم جاى گرونى رو انتخاب كردند هم خونه بزرگ تقريباً 1600 sqf .. درآمد هم بستگى داره ديگه .. براى شروع نبايد انتظار زيادى داشت .. نهايتاً ١٥٠٠ تا ٢٠٠٠ دلار تازه اون هم اگه خوش شانس باشى و اهل كار .. البته استثناء و شانس و ساير موارد هم دخيله تو اين قضيه

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
مــســـــــافریـــــــــن محترمِ نیویورک لطفا کمربندهای خودتون رو ببندید، هواپیما در حال فرود آومدنِ

آخ که آدم قلبش میگیره این جمله رو بشنوه Smile Sad
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، sheghi ، alirezanz ، jalayevatan ، Nr.amini

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان