کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-12 ساعت 10:19)keivin نوشته:  سلام چندم اپریل نتایج اعلام میشه؟

3 مي ساعت 11-12 ظهر به وقت شرق امريكا يعني 8-9 شب بوقت ايران
تشکر کنندگان: keivin ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
درود بر مارال با این متنای زیباش و همه بچه های هدفمند و فرهیخته مهاجرسرا Wink امیدوارم و دعا می کنم امسال کسایی که واقعا نیاز دارن و صلاحشونه امسال راهی یو اس بشن..واقعا لذت می برم و استفاده میکنم از گپ وگفت فروم...خیلی عالیه
دوستان فقط یه سوال هم دارم..اشکال داره از الان واسه ترجمه مدارک اقدام کنیم؟؟؟میخام بدونم اگه قبول نشدم بعدا هم اعتبار داره یا فاقد اعتبار میشه؟؟؟اخه قصد کردم انشالا اگه خدا صلاح دونست رفتنی شدم فقط کارای واکسن و ازمایشات قبل مصاحبه بمونه
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: مارال6 ، hrsm
(2016-04-12 ساعت 10:21)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:19)keivin نوشته:  سلام چندم اپریل نتایج اعلام میشه؟

3 مي ساعت 11-12 ظهر به وقت شرق امريكا يعني 8-9 شب بوقت ايران

ممنونم ، در صفحه قبلی هم دوست عزیزی لطف کرده بود. از ایشون هم ممنونم . امیدوارم همیشه خوشحال باشین چه برنده لاتری باشین چه نباشین.
تشکر کنندگان: asrainman ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-04-12 ساعت 10:25)avenger نوشته:  درود بر مارال با این متنای زیباش و همه بچه های هدفمند و فرهیخته مهاجرسرا  Wink  امیدوارم و دعا می کنم امسال کسایی که واقعا نیاز دارن و صلاحشونه امسال راهی یو اس بشن..واقعا لذت می برم و استفاده میکنم از گپ وگفت فروم...خیلی عالیه
دوستان فقط یه سوال هم دارم..اشکال داره از الان واسه ترجمه مدارک اقدام کنیم؟؟؟میخام بدونم اگه قبول نشدم بعدا هم اعتبار داره یا فاقد اعتبار میشه؟؟؟اخه قصد کردم انشالا اگه خدا صلاح دونست رفتنی شدم فقط کارای واکسن و ازمایشات قبل مصاحبه بمونه

از زماني كه ايشالا خبر قبوليتون رو ببينيد تا زمان دعوت به مصاحبه حداقل 5 ماه فرصت داريد (در صورتيكه كيس نامبرتون 1 باشه)، پس زمان كافي داريد، بعلاوه هر سفارت قوانين خاص خودش رو داره، ممكنه مجبور شيد هزينه اضافي كنيد.
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، aaraam
Sad 
من شمارس معکوسهای سالهای قبل را که نگاه می کنم احدی از این تاپیک شمارس معکوس تا حالا برنده نشده خیلی عجیبه من با اینکه خرافه گو و خرافه پرست نیستم ولی باز هم مردد هستم می ترسم امثال هم اینطور بشه Sad نظرتون چیه دوستان؟ با این حساب فکر کنم اومدنم به این تاپیک اشتباهه
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، alirezanz ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 10:38)hamedDV نوشته:  من شمارس معکوسهای سالهای قبل را که نگاه می کنم احدی از این تاپیک شمارس معکوس تا حالا برنده نشده خیلی عجیبه من با اینکه خرافه گو و خرافه پرست نیستم ولی باز هم مردد هستم می ترسم امثال هم اینطور بشه  Sad  نظرتون چیه دوستان؟ با این حساب فکر کنم اومدنم به این تاپیک اشتباهه

به نظرم باید همگی دسته جمعی از این تاپیک کوچ کنیم و اکانتمون هم ببندیم تا نحسی این فریوم و این تاپیک ما رو نگیره!

عوضش اگه قبول شدیم ، فوراً یک اکانت جدید به تاریخ "May 2016" باز کنیم و بیایم اینجا بگیم :

"سلام ، من در لاتاری قبول شدم. حالا چی کار باید بکنم؟"

Big Grin Big Grin Big Grin
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: asrainman ، sheghi ، dv2017 ، Danoosh ، alirezanz ، LORDAmiroo ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، msr839
(2016-04-12 ساعت 10:31)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:25)avenger نوشته:  درود بر مارال با این متنای زیباش و همه بچه های هدفمند و فرهیخته مهاجرسرا  Wink  امیدوارم و دعا می کنم امسال کسایی که واقعا نیاز دارن و صلاحشونه امسال راهی یو اس بشن..واقعا لذت می برم و استفاده میکنم از گپ وگفت فروم...خیلی عالیه

از زماني كه ايشالا خبر قبوليتون رو ببينيد تا زمان دعوت به مصاحبه حداقل 5 ماه فرصت داريد (در صورتيكه كيس نامبرتون 1 باشه)، پس زمان كافي داريد، بعلاوه هر سفارت قوانين خاص خودش رو داره، ممكنه مجبور شيد هزينه اضافي كنيد.

اخه یکی از دوستان تو همین فروم یادمه گفته بود اگه زودتر کارای ترجمه مدارکتون رو انجام بدین بهتره و انشالا اگه رفتنی شدین خیلی جلو میوفتین و بعد از برنده شدن میتونین به بقیه کارا و کارای مهم تر برسین...خوبیه دیگش هم اینه که مدارک ترجمه شده باطل نمیشه و واسه اینده هم اگر خواستین به هر جا مهاجرت کنین همون مدارکی که قبلا ترجمه کردین قابل استفاده هستش و لازم نیست دوباره ترجمه مدارک رو انجام بدین...واسه همین خواستم نظر بقیه دوستان رو بدونم

امیلن
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
avenger عزیز ممنونم از لطفت..
بسیاری از ما افراط و تفریط می کنیم. سالها به همه، جز خودمان، توجه میکنیم و بعد زمانی می رسد که جز به منافع خود به منافع هیچ کسی فکر نمیکنیم. امروز برای رسیدن به تعادل تلاش میکنم..

مشکلاتی که در زندگی بوجود می آید به دلیل اختلال در نظمی است که در یک قسمت از زندگی بوجود آمده است، بگردید ببینید در کدام قسمت زندگی شما نظم وجود ندارد.
کسی که در نظام هستی بی نظم است خود به خود همه چیز را به ضربه زدن و لطمه زدن به خود بسیج میکند.

آینده همین امروز است. همه کسانی که کار امروز را کنار گذاشته اند و به آینده چشم دوخته اند و نگران هستند، بی جهت نیروی درون خود را از بین می برند و آرامش امروز را با تصور مشکلاتی که فردا می آیند، بهم می زنند. ما خیال میکنیم اضطراب و نگرانی، آینده نگری است.
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: dv2017 ، asrainman ، alirezanz ، msr839
(2016-04-12 ساعت 11:13)avenger نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:31)asrainman نوشته:  

اخه یکی از دوستان تو همین فروم یادمه گفته بود اگه زودتر کارای ترجمه مدارکتون رو انجام بدین بهتره و انشالا اگه رفتنی شدین خیلی جلو میوفتین و بعد از برنده شدن میتونین به بقیه کارا و کارای مهم تر برسین...خوبیه دیگش هم اینه که مدارک ترجمه شده باطل نمیشه و واسه اینده هم اگر خواستین به هر جا مهاجرت  کنین همون مدارکی که قبلا ترجمه کردین قابل استفاده هستش و لازم نیست دوباره ترجمه مدارک رو انجام بدین...واسه همین خواستم نظر بقیه دوستان رو بدونم
به نظر من هم زمان كافي داريد براي ترجمه مدرك چون به قول دوستمون asrainman عزيز هر سفارت قوانين خاص خودش رو داره و شايد مجبور بشيد بخاطر اضافه كردن يه جمله پايين ترجمتون وقت و هزينه صرف كنيد كه البته تو اون شرايط استرس هم همراهش هست . مهم جمع آوري مدارك لازمه ، ترجمه اونها زياد وقت شما رو نميگيره
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: asrainman ، alirezanz ، copol ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 10:49)karaoke نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:38)hamedDV نوشته:  من شمارس معکوسهای سالهای قبل را که نگاه می کنم احدی از این تاپیک شمارس معکوس تا حالا برنده نشده خیلی عجیبه من با اینکه خرافه گو و خرافه پرست نیستم ولی باز هم مردد هستم می ترسم امثال هم اینطور بشه  Sad  نظرتون چیه دوستان؟ با این حساب فکر کنم اومدنم به این تاپیک اشتباهه

به نظرم باید همگی دسته جمعی از این تاپیک کوچ کنیم و اکانتمون هم ببندیم تا نحسی این فریوم و این تاپیک ما رو نگیره!

عوضش اگه قبول شدیم ، فوراً یک اکانت جدید به تاریخ "May 2016" باز کنیم و بیایم اینجا بگیم :

Big Grin  Big Grin  Big Grin
من رفتم خداحافظ دوستان فکر کنم شمارس معکوس یه چیز نحس باشه karaoke راست میگه .اگه کاری باهام داشتید روز 4 می تاپیک نحوه پر کردن فرم ds260 منو می تونید ببینید.
تشکر کنندگان: karaoke ، alirezanz ، aram_hpanahi
(2016-04-12 ساعت 11:32)hamedDV نوشته:  من رفتم خداحافظ دوستان فکر کنم شمارس معکوس یه چیز نحس باشه karaoke راست میگه .اگه کاری باهام داشتید روز 4 می تاپیک نحوه پر کردن فرم ds260 منو می تونید ببینید.
براي من انگاري برعكسه تو اين چند سالي كه ثبت نام كردم هيچوقت تو تاپيك شمارش معكوس نبودم و البته قبول هم نشدم
آقا من انگاري بايد بمونم شايد برام اومد داشته باشه ،‌شماهم كه داري ميري ايشالا همديگه رو تو همون تاپيك كه گفتي ملاقات مي كنيم Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: karaoke ، hamedDV ، alirezanz ، hrsm ، copol ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 11:32)hamedDV نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:49)karaoke نوشته:  

من رفتم خداحافظ دوستان فکر کنم شمارس معکوس یه چیز نحس باشه karaoke راست میگه .اگه کاری باهام داشتید روز 4 می تاپیک نحوه پر کردن فرم ds260 منو می تونید ببینید.

منو با خودت ببر!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 11:41)karaoke نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:32)hamedDV نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:49)karaoke نوشته:  به نظرم باید همگی دسته جمعی از این تاپیک کوچ کنیم و اکانتمون هم ببندیم تا نحسی این فریوم و این تاپیک ما رو نگیره!

منو با خودت ببر!
گریه نکن(آهنگ فرزین)
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 11:26)dv2017 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:13)avenger نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:31)asrainman نوشته:  از زماني كه ايشالا خبر قبوليتون رو ببينيد تا زمان دعوت به مصاحبه حداقل 5 ماه فرصت داريد (در صورتيكه كيس نامبرتون 1 باشه)، پس زمان كافي داريد، بعلاوه هر سفارت قوانين خاص خودش رو داره، ممكنه مجبور شيد هزينه اضافي كنيد.

اخه یکی از دوستان تو همین فروم یادمه گفته بود اگه زودتر کارای ترجمه مدارکتون رو انجام بدین بهتره و انشالا اگه رفتنی شدین خیلی جلو میوفتین و بعد از برنده شدن میتونین به بقیه کارا و کارای مهم تر برسین...خوبیه دیگش هم اینه که مدارک ترجمه شده باطل نمیشه و واسه اینده هم اگر خواستین به هر جا مهاجرت  کنین همون مدارکی که قبلا ترجمه کردین قابل استفاده هستش و لازم نیست دوباره ترجمه مدارک رو انجام بدین...واسه همین خواستم نظر بقیه دوستان رو بدونم
به نظر من هم زمان كافي داريد براي ترجمه مدرك چون به قول دوستمون asrainman عزيز هر سفارت قوانين خاص خودش رو داره و شايد مجبور بشيد بخاطر اضافه كردن يه جمله پايين ترجمتون وقت و هزينه صرف كنيد كه البته تو اون شرايط استرس هم همراهش هست . مهم جمع آوري مدارك لازمه ، ترجمه اونها زياد وقت شما رو نميگيره

ترجمه مدارك حداكثر 3 روز وقت شما رو ميگيره و 3 روز در مقابل 5 ماه زماني كه داريد اصلا به چشم نمياد
تشکر کنندگان: avenger ، alirezanz ، dv2017 ، copol ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 11:51)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:26)dv2017 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:13)avenger نوشته:  اخه یکی از دوستان تو همین فروم یادمه گفته بود اگه زودتر کارای ترجمه مدارکتون رو انجام بدین بهتره و انشالا اگه رفتنی شدین خیلی جلو میوفتین و بعد از برنده شدن میتونین به بقیه کارا و کارای مهم تر برسین...خوبیه دیگش هم اینه که مدارک ترجمه شده باطل نمیشه و واسه اینده هم اگر خواستین به هر جا مهاجرت  کنین همون مدارکی که قبلا ترجمه کردین قابل استفاده هستش و لازم نیست دوباره ترجمه مدارک رو انجام بدین...واسه همین خواستم نظر بقیه دوستان رو بدونم

ترجمه مدارك حداكثر 3 روز وقت شما رو ميگيره و 3 روز در مقابل 5 ماه زماني كه داريد اصلا به چشم نمياد

ممنون از این که وقت گذاشتین و جواب سوالمو دادین?

امیلن
تشکر کنندگان: alirezanz ، asrainman ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان