کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-11 ساعت 18:15)hrsm نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 18:11)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 14:55)عسل.م نوشته:  ميشه لطفا كيس قانوني كه با 50 تومن جور ميشه رو معرفي كنيد؟

فکر نمیکنم تو متنم جایی به مهاجرت قانونی با ۵۰ تومن اشاره کرده باشم
متن رو مجدد مطالعه بفرمایید لطفا

ولی بوسیله لاتاری میشه با 50 تومان مهاجرت کرد Big Grin

به به،به به(با گویش مهران مدیری بخونید)
امیدوارم که قرعه به نام شما و همه دوستان بیوفته
تشکر کنندگان: hrsm ، alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، عسل.م
ولی خدایی اگه قبول نشم تا سال بعد این موقع حتما از طریق دانشجویی اوکی میکنم این قضیه رو ... دیگه تاب دوری از عمو سام رو ندارم Sad
ولی قبول شم...هم بصرفص ! هم اینکه این gre خوندنم نمیاد Sad Big Grin
اگه قبول شم ، شغلمم حاضره ! با اون فورد فیستا میرم بورلی هیلز مسافر کشی ! میگن مسافراش پولدارن انعامم میدن Big Grin =))))
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، copol ، msr839
(2016-04-12 ساعت 13:57)kkr200 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 09:02)alirezanz نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 02:20)kkr200 نوشته:  مــســـــــافریـــــــــن محترمِ نیویورک لطفا کمربندهای خودتون رو ببندید، هواپیما در حال فرود آومدنِ

آخ که آدم قلبش میگیره این جمله رو بشنوه Smile Sad

نه باو چیز خاصی نی دفعات اول اونطوریه الان دیگه عادی شده انگاری داری میری شابدالعظیم (کجا هست اصن شابدالعظیم؟)

دارم قرصامو میخورم Tongue تا خوب شم زمان میبره Shy

البته من برا اونایی گفتم که بار اولشونه

ما که زیاد رفت و آمد داریم دیگه چیز خاصی نیست برامون  Big Grin

دوتا از قرصاتم بده من بخورم شاید فرجی شد  Rolleyes

اره باو متوجه ام منم واسه دوستای دیگه عرض کردم، آقا قرصو ول کن طرف رد هوک ی دکتر پیدا کردم میگن کارش خوبه فردا با ناتاشا میایم دنبالت بریم پیشش Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017 ، kkr200 ، msr839
(2016-04-12 ساعت 16:21)karaoke نوشته:  آره بابا. فقط از اینکه اینجا حضور دارید لذت ببرید و بس. میدونید چی میگم؟ مثلاً از اینکه تو بحث ها شرکت می کنید و چهار تا چیز یاد میگیرید یا اطلاعاتتون رو با دیگران به اشتراک میگذارید ، این خودش لذت بخشه. همین که تن و بدنتون در سلامت کامله در حدی که میتونید پشت کامپیوتر یا تبلت و موبایل به دست اینجا حضور داشته باشید و تایپ کنید باور کنید خودش بزرگ ترین سرمایه هست. همین که لازم نیست وقت و پول و انرژیتون رو صرف درمان خودتون یا عزیزانتون بکنید بزرگترین نعمته. همه ما چیزایی تو زندگی داریم که خیلی ارزشمنده ولی ما از اونا غافلیم.
خلاصه اینکه به چیزهایی که دارید بیشتر فکر کنید و از اونها لذت ببرید. نظر منم اینه که ذهنتون رو درگیری لاتاری و چیزهای موهومی مثل این نکنید. موفق و پاینده باشید.

کمی عقل واسمون مونده بود که اونم تو این شمارش معکوس به دیار باقی شتافت Shy

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017 ، copol ، نسل سوخته ، msr839 ، عسل.م
انسان با امید زنده هست،شاید هممون برنده نشیم ولی بهتره این 20 روز رو خوش باشیم و با امید پیش بریم و خوشبین باشیم.شما که نا امیدی خوب چرا ثبت نام کردی، حالا که همه منتظریم پس بیاین یه نکات کلیدی که مهمه و شاید بهش توجه نشه و باید رعایت شه رو با هم مرور کنیم و همیشه با دید مثبت به سوالا جواب بدیم.مثلا واسه من هنوز انتخاب ایالت برای شروع سخته،یا توی فرم ds260 جایی که میخوای بری واسه من که کسی رو ندارم چی بنویسم،یا آدرسی که واسه ارسال گرین کارت میخوان باید چکار کنیم،اگه کسی نباشه و تنها باشیم راهش چیه؟وضعیت کار جنرال برای شروع کجا بهتره؟
الان نگید حالا بزار جواب بیاد بعدا،حداقل چند تا چیز یاد میگیریم و امیدوار پیش بریم.
مرسی. با آرزوی برنده شدن در سوم مییییییییی.
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz
(2016-04-12 ساعت 15:00)عسل.م نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 12:49)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 12:43)عسل.م نوشته:  من از يكي از دوستان شنيدم كساني كه پرونده مهاجرتي دارن تو گزينش اوليه قبول نميشن و حتي اگه برنده هم شن تو مصاحبه رد ميشن، آيا درسته؟

نه دوست خوبم، براي ثبت نام لاتاري شانس و حق تمام كساني كه ثبت نام ميكنند برابره،  اگر instruction رو مطالعه بفرماييد براي كساني كه حتي بطور قاچاقي هم در امريكا هستند شانسي برابر سايرين قائل شده و در صورت قبولي رستگار ميشن  Wink هرگونه پرونده مهاجرتي هم خللي در برنده شدن شما ايجاد نميكنه

آقا يا خانم asrainman از پاسختون ممنونم ، تا حالا هر سوالي كه پرسيدم و شما جوابشو داديد خيلي كامل و با سند بوده، ظاهرا شما در امور مهاجرت امريكا تجربه داريد اما چرا ايران موندگار شديد حتما حكمتي داشته، اميدوارم خبر قبوليتون رو اينجا ببينيم.فقط خواستم بخاطر همه جوابها و انرژي مثبتتون يه تشكر كامل كنم

ممنونم از لطفي كه به بنده داشتيد، آره من بازمانده يه خانواده بزرگم كه اكثرا رفتن اما خودم قسمت نشده هنوز، واسه همين تا حدودي با قانونا و شهرها و ايالتها آشنايي دارم و اميدوارم بتونم كمكي به دوستان كنم.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، copol ، مارال6 ، msr839 ، عسل.م
امروز کلی وقت گذاشتم ببینم از بچه های برنده شده دوره های قبل کسی بوده که از بچه های مهاجرسرا باشه و برنده شده باشه Sad ولی هر چی برنده داشتیم اکثراً تاریخ عضویتشون تو این سایت ماه May یعنی اعلام نتایج بوده!!
تجربه شرکت در لاتاری از 2010 که اینو به من ثابت کرده... Sad
به امید برنده شدن بچه های همین تایپیک اجماعاً صلواااااااااااااااااااات... Cool
2010 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2011 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2012 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2013 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2014 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2015 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2016 HAS ‎NOT BEEN SELECTED‎
2017 HAS ‎NOT BEEN SELECTED
2018 ...?
.
.
.‎
تشکر کنندگان: msr839 ، sheghi
(2016-04-12 ساعت 18:57)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 15:00)عسل.م نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 12:49)asrainman نوشته:  نه دوست خوبم، براي ثبت نام لاتاري شانس و حق تمام كساني كه ثبت نام ميكنند برابره،  اگر instruction رو مطالعه بفرماييد براي كساني كه حتي بطور قاچاقي هم در امريكا هستند شانسي برابر سايرين قائل شده و در صورت قبولي رستگار ميشن  Wink هرگونه پرونده مهاجرتي هم خللي در برنده شدن شما ايجاد نميكنه

آقا يا خانم asrainman از پاسختون ممنونم ، تا حالا هر سوالي كه پرسيدم و شما جوابشو داديد خيلي كامل و با سند بوده، ظاهرا شما در امور مهاجرت امريكا تجربه داريد اما چرا ايران موندگار شديد حتما حكمتي داشته، اميدوارم خبر قبوليتون رو اينجا ببينيم.فقط خواستم بخاطر همه جوابها و انرژي مثبتتون يه تشكر كامل كنم

ممنونم از لطفي كه به بنده داشتيد، آره من بازمانده يه خانواده بزرگم كه اكثرا رفتن اما خودم قسمت نشده هنوز، واسه همين تا حدودي با قانونا و شهرها و ايالتها آشنايي دارم و اميدوارم بتونم كمكي به دوستان كنم.

انصافا شرایط سختی دارید،امیدوارم که امسال برنده بشید و به خوانواده محترم ملحق بشید
تشکر کنندگان: alirezanz ، asrainman ، dv2017 ، msr839 ، عسل.م
(2016-04-12 ساعت 17:31)alirezanz نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 13:57)kkr200 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 09:02)alirezanz نوشته:  نه باو چیز خاصی نی دفعات اول اونطوریه الان دیگه عادی شده انگاری داری میری شابدالعظیم (کجا هست اصن شابدالعظیم؟)

دارم قرصامو میخورم Tongue تا خوب شم زمان میبره Shy

البته من برا اونایی گفتم که بار اولشونه

ما که زیاد رفت و آمد داریم دیگه چیز خاصی نیست برامون  Big Grin

دوتا از قرصاتم بده من بخورم شاید فرجی شد  Rolleyes

اره باو متوجه ام منم واسه دوستای دیگه عرض کردم، آقا قرصو ول کن طرف رد هوک ی دکتر پیدا کردم میگن کارش خوبه فردا با ناتاشا میایم دنبالت بریم پیشش Wink

نه نه من از آمپول میترسم Big Grin

این ناتاشا رو بپیچون بریم تو خط جنیفر Cool
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
سلام
تعداد صفحات شمارش معکوس امسال نسبت به سال گذشته مثل قطره در مقابل دریاست. ایشاله تعداد برنده ها برعکس باشه....
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، مارال6 ، msr839
(2016-04-12 ساعت 19:02)mohammad_esf59 نوشته:  سلام
تعداد صفحات شمارش معکوس امسال نسبت به سال گذشته مثل قطره در مقابل دریاست. ایشاله تعداد برنده ها برعکس باشه....

محمد جان یه سیصدو خوردیه صفحه قبلا جلو رفته بودیم که طی یک حرکت منشوری توسط یکی از اعضای تاپیک Big Grin کمیته انضباطی بچه های بالا تاپیک رو پاک کردن و دو هفته هم عاشقان لاتاری رو از دسترسی به تاپیک جدید محروم کردن Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، mohammad_esf59 ، jalayevatan ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، sheghi
(2016-04-12 ساعت 18:59)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 18:57)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 15:00)عسل.م نوشته:  آقا يا خانم asrainman از پاسختون ممنونم ، تا حالا هر سوالي كه پرسيدم و شما جوابشو داديد خيلي كامل و با سند بوده، ظاهرا شما در امور مهاجرت امريكا تجربه داريد اما چرا ايران موندگار شديد حتما حكمتي داشته، اميدوارم خبر قبوليتون رو اينجا ببينيم.فقط خواستم بخاطر همه جوابها و انرژي مثبتتون يه تشكر كامل كنم

انصافا شرایط سختی دارید،امیدوارم که امسال برنده بشید و به خوانواده محترم ملحق بشید

آرام عزيز ممنونم از محبتتون، اميدوارم امسال براي تمام بچه ها بهترين اتفاق ها بيفته و به اون چيزي كه استحقاقشو دارن برسن
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، عسل.م
آقا یه جوری پست بذارید کسی شک نکنه
از دیشب تا الان ۵ صفحه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، meraj-fallahi ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
دوستان بیاید جور دیگه به موضوع ثبت نام لاتاری نگاه کنیم
درسته خیلی ها میان برای یه عده ثبت نام میکنن و یا یه عده ای هم میرم کافی نت و اینور اونور ثبت نام میکنن و کلا شرایط رفتن ندارن، به نظرم خیلی هم بد نیست، که ما بخواهیم اینقدر اعصاب خودمونو خورد کنیم
من اینجوری فکر میکنم که کسی که نمیتونه برای خودش ثبت نام کنه و شرایطش رو اصلا نداره یا به صورت تفریحی ثبت نام میکنه بدون هدف ؛ اینا اگر هم قبول بشن احتمالا یا اصلا نمیفهمن یا نمیرن برای مصاحبه و یا پشیمون میشن و از این تعداد افراد کمی میرن برای مصاحبه و ویزا میگیرن.
خب این یه مزیتی که داره اینه که جمعیتی که موفق میشن ویزا بگیرن و برن برای آمریکا کمتر از حد نصابه و باعث میشه لاتاری سال های بیشتری برای ایران ادامه پیدا کنه ولی اگر قرار بود هر سال همه کسانی که قبول میشن ویزا رو بگیرن فکر میکنم خیلی سریع ظرفیت ایران پر میشد و لاتاری برداشته میشد
یکی دو سال پیش سارا گرو داشت در مورد لاتاری صحبت میکرد میگفت تعداد زیادی که قبول میشن اصلا به سفارت مراجعه نمیکنن
همیشه باید نیمه پر لیوان رو دید با آرزوی موفقیت برای کسانی که لایقش هستن.
-------------------------
پ.ن: ممنونم از دوستانی که امتیاز مثبت دادن متاسفانه من هنوز نمیتونم بهتون امتیاز بدم ، شرمنده.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: alirezanz ، keivin ، meraj-fallahi ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، ILOVEYOU ، oromitra ، aaraam
(2016-04-12 ساعت 20:01)behbod نوشته:  دوستان بیاید جور دیگه به موضوع ثبت نام لاتاری نگاه  کنیم
درسته خیلی ها میان برای یه عده ثبت نام میکنن و یا یه عده ای هم میرم کافی نت و اینور اونور ثبت نام میکنن و کلا شرایط رفتن ندارن، به نظرم خیلی هم بد نیست که ما بخواهیم اینقدر اعصاب خودمونو خورد کنیم
من اینجوری فکر میکنم که کسی که نمیتونه برای خودش ثبت نام کنه و شرایطش رو اصلا نداره یا به صورت تفریحی ثبت نام میکنه بدون هدف ؛ اینا اگر هم قبول بشن احتمالا نمیرن برای مصاحبه و یا پشیمون میشن
خب این یه مزیتی که داره اینه که جمعیتی که موفق میشن ویزا بگیرن و برن برای آمریکا کمتر از حد نصابه و باعث میشه لاتاری سال های بیشتری برای ایران ادامه پیدا کنه ولی اگر قرار بود هر سال همه کسانی که قبول میشن ویزا رو بگیرن فکر میکنم خیلی سریع ظرفیت ایران پر میشد و لاتاری برداشته میشد
یکی دو سال پیش سارا گرو داشت در مورد لاتاری صحبت میکرد میگفت تعداد زیادی که قبول میشن اصلا به سفارت مراجعه نمیکنن
همیشه باید نیمه پر لیوان رو دید با آرزوی موفقیت برای کسانی که لایقش هستن.

اونا خودشون بیشتر از تعداد ویزا برنده اعلام میکنن به همین دلیل به خیلی از دوستان متاسفانه ویزا نمیرسه

به نظر من شاید اونایی ام که کیلیویی ثبت نام میکنن میشن شدن بشن شد با اینکه تو ی قرعه کشی بخوایم احتمال بگیریم شانسمون کم میشه اما مث این میمونه که تو ی کیسه بخوان ی توپ در ارن شای شما زیر ی توپ باشین و توپای بیشتری که اضافه شد شما اومدین رو و..

البته همچنان شدید اللحن مخالف این کیلیویی هام و کارشونو قهوه ای کردن آینده کلی انسان میدونم..

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: keivin ، dv2017 ، behbod ، aram_hpanahi ، msr839 ، ILOVEYOU ، alireza_guitar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان