کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-14 ساعت 00:12)tenardie2bai نوشته:  توصیه میکنم فیلم از گور برگشته The Revenant از استاد لئوناردو دیکاپریو رو ببینید ... عااااااااولیییییییییه این فیلم ...

چه جالب منم اینجورم
مثلا رو فیلمای تارانتینو نوشتم جناب آقای کوئنتین تارانتینو

البته با لئو این حرفا رو ندارم همیشه لئو صداش میکنم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، samirasamira1010 ، msr839 ، runioe ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 00:16)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 00:12)tenardie2bai نوشته:  توصیه میکنم فیلم از گور برگشته The Revenant از استاد لئوناردو دیکاپریو رو ببینید ... عااااااااولیییییییییه این فیلم ...

چه جالب منم اینجورم
مثلا رو فیلمای تارانتینو نوشتم جناب آقای کوئنتین تارانتینو

البته با لئو این حرفا رو ندارم همیشه لئو صداش میکنم

خداییش اگه هالییوود و نوابغش نبودن اونوقت چه بلایی سر سینما میومد ؟ واقعا تصورشم سخته ....
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jalayevatan ، dv2017 ، samirasamira1010 ، msr839 ، runioe ، aram_hpanahi ، alirezanz
کلومبوس دی ( روز کریستف کلمب ) بود .. یکی از همکارام که مال آفریقای جنوبی بود ..گفت میدونی کریستف کلمب دزد دریایی بود ؟ و وقتی به امریکا رسید کلی از بومی ها رو کشت و خیلی ها رو هم به بردگی گرفت و برد فروخت ... ؟

گفتم آره ولی ارزشش رو داشت .. گاهی وقتا پیشرفت بشر از نقاط تاریک تاریخ صورت گرفته ... ژاپن از خاکستر بمب اتمی بالا اومد شد ژاپن پیشرفته امروزی .. آلمان و اروپا از ویرانه های جنگ جهانی ...

هیچی دیگه قانع شد :دی
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

آقا کسی پایه هست بعد از اعلام نتایج بیاد شراکت کنه با هم بریم گرجستان رستوران بزنیم؟؟ جدی میشه بادویست تومن کارو شروع کرد
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، jalayevatan ، runioe ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 01:00)someonelikeyou نوشته:  آقا کسی پایه هست بعد از اعلام نتایج بیاد شراکت کنه با هم بریم گرجستان رستوران بزنیم؟؟ جدی میشه بادویست تومن کارو شروع کرد

من تابستون پارسال باتومی و تفلیس رفتم.
شهرای خوبی هستن ولی فک نمیکنم کشوری باشه که ارزش رفتن واسه زندگی داشته باشه
ضمنن وقتی شما بعد از اعلام نتایج باید خودتو واسه مصاحبه آماده کنی چرا میخوای بری گرجستان آخه؟ :| Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
(2016-04-14 ساعت 01:00)someonelikeyou نوشته:  آقا کسی پایه هست بعد از اعلام نتایج بیاد شراکت کنه با هم بریم گرجستان رستوران بزنیم؟؟ جدی میشه بادویست تومن کارو شروع کرد

اگه واقعا قصد سرمايه گذاري تو تفليس رو داري ميتونم بهت كمك كنم
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، someonelikeyou ، amirmc ، samirasamira1010 ، msr839 ، runioe ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 02:42)Classic نوشته:  

اگه واقعا قصد سرمايه گذاري تو تفليس رو داري ميتونم بهت كمك كنم

سلام،
دوست عزیز شما که فلوریدا هستید من یه سوال داشتم ازتون...
من دارم واسه فرصت مطالعاتی دانشگاه فلوریدا اقدام میکنم باید برم به یه ایستگاه تحقیقاتی ای در شهر بل گلید.
شنیدم خیلی کوچیکه. به نظر شما میشه توش زندگی کرد؟ Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: samirasamira1010 ، msr839 ، frd22 ، runioe ، aram_hpanahi ، alirezanz
فقير به دنبال شادی ثروتمند و ثروتمند به دنبال آرامش زندگی فقير است كودك به دنبال آزادی بزرگتر و بزرگتر به دنبال سادگی كودك است پير به دنبال قدرت جوان و جوان در پی تجربه سالمند است آنان كه رفته اند در آرزوی بازگشت و آنان كه مانده اند در رويای رفتن.. .خدايا! ‎ کدامین پل در كجای دنيا شكسته است كه هيچكس به مقصد خود نميرسد؟!
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، dv2017 ، alireza_guitar ، amirmc ، samirasamira1010 ، msr839 ، jalayevatan ، runioe ، alirezanz
(2016-04-13 ساعت 19:52)babisondes نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 14:44)amirmc نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 11:03)babisondes نوشته:  تو امريكا حرف اولو زبان ميزنه كه در بدو ورود بتونين تو فروشگاها كار بگيرين كه در مرحله بعد بتونن لايسنز مربوط به كاري كه دوست دارنو بگيرن و جذب مراكز مخصوصش بشين. يا هم اينكه اشناي درجه يك داشته باشين كه بتونه مشغول به كارتون بكنه، اينجا پارتي خيلي مهمه، و اگه زبان خوب نباشه مجبورين تو فروشگاهاي ايراني تي بكشين، تو رستوران ايراني گارسون بشين يا هم در اخر اگه بتونين ماشين مدل بالا بخرين و بشين راننده اوبر، بعضي شركتا هم كارگر واسه اسباب كشي ميخان . اينجا اومدي بايد غرور و شخصيت اجتماعي كه تو ايران داشتي رو با خاطرات قديمت تو ايران جا بزاري بياي، وگرنه سر ٣ ماه فشار مالي و شكست غرور و شخصيت بر ميگردونتت ايران .

با نظر شما در مورد زبان موافقم. ولی دوست خوبمون مطلب مفیدی گذاشتن در رابطه با درآمد مربوط به شغل ها و آمار مربوط به آنها. وگرنه هر کسی امید به زندگی در خودش و وجودش می بینه. کسی که توی لاتاری اقدام می کنه مسلما باید فکر هر کار به اصطلاح کژوآل رو هم مدنظر برای خودش در همون ابتدای کار قرار بده. وگرنه باز داستان یعقوب پیش میاد دوباره.
Peace
بله سايت هاي كاريابي هست من ميدونم اما فقط بايد زبان و تجربه كاري در مورد هر كاري داشته باشين، اينجا خيلي از سو كردن ميترسن و ميگردن يك شخص مطمعن پيدا كنن كه دردسر نداشته باشه، و هيچ وقت به يك تازه وارد اطمينان نميكنن، و در نهايت تجربه كاري و بلد بودن كار مهمه واسشون، و واسه پيشرفت بايد درس اينجا رو بخوني وگرنه مدرك دكترا از ايران هم داشته باشي اينجا عذر ميخام پشم حساب ميشه. اينجل يعني تولدي دوباره ، بايد از صفر تلاش كني تا راه رفتن يا همون راه افتادن ياد بگيري ، حرف زدن ياد بگيري، و بعدش اداب معاشرت ، رانندگي و كلي چيز ديگه.
نميخام ته دل خالي كنم اما هركي تو ايران وضعيت ماليش خوبه اصلا فكر اينورو نكنه كه ميلياردرش بياد اينجا فقير حساب ميشه و ايران با پول ميشه همه چيز داشت حتي ازادي .
باز هم ممنون بابت راهنمایی های ارزشمندتون. می تونم بپرسم با این اوصاف آیا شغلی توانسته اید پیدا کنید؟ زبان تون در چه حدی بود وقتی وارد شدید و الان در چه وضعی هست؟
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: msr839 ، runioe ، aram_hpanahi ، alirezanz
از سایت های خوب برای خرید، فروش و اجاره منزل می توان به سایت زیر رجوع کرد:
http://www.trulia.com/
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: dv2017 ، samirasamira1010 ، msr839 ، copol ، karaoke ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، alirezanz
19 Day, 11 Hour, 47 Min, 15 Sec
فقط همینقدر دیگه مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااا
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: amirmc ، dv2017 ، msr839 ، frd22 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 08:33)amirmc نوشته:  از سایت های خوب برای خرید، فروش و اجاره منزل می توان به سایت زیر رجوع کرد:
http://www.trulia.com/
اين هم خوبه zillow.com 
craigslist هم هست كه البته دوستان اونور ميگن در رابطه با مسكن بهش اعتماد نكنين
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، copol ، amirmc ، runioe ، aram_hpanahi ، alirezanz
گر یک نفست ، ز زندگانی گذرد
مگذار که جز به شادمانى گذرد
می گذرد ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، copol ، runioe ، frd22 ، LORDAmiroo ، amirmc ، نسل سوخته ، sheghi ، aram_hpanahi ، alirezanz ، behbod
(2016-04-14 ساعت 08:43)runioe نوشته:  19 Day, 11 Hour, 47 Min, 15 Sec

اصلا استرس نداشته باش ... خیلی عادی با موضوع برخورد کن

من برم آب قندمو بخورم بیام
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: msr839 ، copol ، amirmc ، dv2017 ، frd22 ، runioe ، behjan ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 10:29)jalayevatan نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 08:43)runioe نوشته:  19 Day, 11 Hour, 47 Min, 15 Sec

اصلا استرس نداشته باش ... خیلی عادی با موضوع برخورد کن

من برم آب قندمو بخورم بیام

ادم دوست داره طبیعی باشه و به قول بعضیا کلا بیخیال باشی...اگه میشد بیخیال بود خیلی بهتر هم بود واسه لامصب مگه میشه بهش فکر نکرد Sad
چند روز پیشا مامانم داخل یه قرعه کشی ۳میلیون برد حالا دیروز برگشته بهم میگه واقعا فکر میکنی بین این همه ادم قبول میشی؟؟؟ منم که مردد بودم جواب بدم(چون واقعا مطمئن بودن از قبولی اونم بین این همه ادم واقع بینانه نیست ولی خب تو دلم یه حسی میگفت اگه خدا صلاحم کنه میشه Smile ) بهش گفتم چه جوری خودت بین اون همه ادم برنده شدی منم همونجوری برنده میسم Big Grin
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: dv2017 ، runioe ، frd22 ، msr839 ، jalayevatan ، amirmc ، aram_hpanahi ، alirezanz ، behbod

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان