کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-14 ساعت 17:06)someonelikeyou نوشته:  خدا با این بارونا داره منو برا زندگی تو سیاتل آماده میکنه دمش گرم

دیروز قرار بود سیل بیاد....
مدارسو دانشگاها رو تعطیل کردن ...
ما رفتیم زیر زمین پناه بگیریم :|
یه بشکه 20 لیتری آب برداشتمم :|
جراغ قوه برداشتم اگه گوشیم خاموش شد بتونم علامت بدم :|
بعد از همه ی این مسائلو هشدار مدیریت بحران استان .....
هوا آفتابی بود رفتیم کنار رودخونه نشستیم کباب زدیم به بدن :|  Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
با احتساب فوتبال لیگ ایران و بازی تیم ملی با تیم های عربی که توی این سالها دیدم ، مطمئنم که میتونم رشته تمارض و وقت کشی رو‌ برای امریکاییا در سطح آکادمیک تدریس کنم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
دنيا دنياى بي رحميست...
فقط ميشود ب يک چيز اعتماد داشت...
شانس...
بى غرضه،بى طرفه...
(هاروى)فيلم شواليه ى تاريکى
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، alireza_guitar ، frd22 ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، aaraam
(2016-04-12 ساعت 13:58)behbod نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 21:49)sheinos نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 17:57)behbod نوشته:  درود بر شما
و تبریک بابت قبولی ، خیلی خوش شانس بودی داداش
اگر ممکنه بگو مدرک تحصیلیت در موقع ثبت نام چی بود؟

ممنونم. اگه منظورتون اولین باره یادم نیست ولی فکر کنم سال های آخر دبیرستان یا پیش دانشگاهی بود
نه عزیز موقع قبولی منظورمه یعنی اون سالی که ثبت نام کردید و قبول شدید.
ممنون.

2014 نوشتم 2015 دراومد الانم 2016 هست که 3 ماه از مصاحبم مبگذره. لیسانس بودم
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان: copol ، jalayevatan ، alireza_guitar ، behjan ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
خدايا امشب شب ارزوهاست..آرزوی همه ی مهاجر سرایی ها رو برآورده کن. خدايا اونا که واقعاً دیگه وقتشه برن، قبول بشن و بدون هیچ دردسری ویزا رو بگیرن... خدايا من یکی از اونام، دیگه وقتشه
چرا كه نه، به اميد خدا براي همه ما....
(2016-04-14 ساعت 17:15)kkr200 نوشته:  یعنی میشه امسال سالِ مهاجرسرایی ها باشه Smile
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، frd22 ، asrainman ، aram_hpanahi ، kkr200 ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 11:37)karaoke نوشته:  داشتم در سایتی که یکی از دوستان در صفحه قبل معرفی کردند(trulia.com) گشتی میزدم . در یکی از محله های لوس آنجلس یک واحد مسکونی پیدا کردم و رفتم که جزئیات بیشتر رو ببینم.
...
نظرتون چیه؟
***لطفاً این پست رو نقل قول نکنید چون ارتفاع صفحه دیگه خیلی زیاد میشه***
لينكشو بذاريد لطفا يا زيپ كدشو / براي مقايسه ميخوام
ممنون

سلام دوست عزیز با تشکر از سایتی که معرفی کردین می خواستم بدونم چه طوزی باید قیمت آپارتمان هایی که نشون میده رو روی باره ی زمانی 1 ماهه تنظیم کنم؟؟؟؟؟ ممنون اگر بگید
تشکر کنندگان: frd22 ، aram_hpanahi ، msr839
دوستانی که وضع مالیشون خوبه توجه کنید:
راه دیگه ای وجود داره به نام ویزای E2 
اگر وضع مالیتون خوبه  و میتونید  حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار  برای استارت یه بیزینس کنار بزارید؛  حتما راجب این سرمایه گزاری فکر کنید!

بخاطر برقرار شدن سویفت بانکی این کار راحت تر شده
این تاپیک جای بحثش نیست فقط بدونید که اول یه بیزینس انتخاب می کنید بعد با ویزای توریستی وارد میشید؛ بعد از بررسی بیزینس(میتونه بیزینس یه کتاب فروشی یا یک رستوران یا کارواش و.... باشه) و بعد از نووشتن یه بیزینس پلن ۵ ساله(افرادی مثل وکیل بیزینس پلن مینویسن) و بعد ارائه ی اون به سفارت و انشالا بعد از قبوولی دادن گرین کارت ۲ساله؛ که هر ۲سال باید تمدید،و اگر سرمایتون زیاد شدمیتونید گرین کارتو دائمی کنید.

خلاصه یکی از راه های رفتن هست
راسی قرار نیست پول رو به کسی بدید خودتون مدیره بیزینستونید.
در صورت قبولی به تمام افراد خانوادتوت ویزا و حق کار و تحصیل تعلق می گیره...
یا حق
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: karaoke ، Pakpourasghar ، copol ، Anamis ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، aaraam
(2016-04-14 ساعت 07:33)amirmc نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 19:52)babisondes نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 14:44)amirmc نوشته:  با نظر شما در مورد زبان موافقم. ولی دوست خوبمون مطلب مفیدی گذاشتن در رابطه با درآمد مربوط به شغل ها و آمار مربوط به آنها. وگرنه هر کسی امید به زندگی در خودش و وجودش می بینه. کسی که توی لاتاری اقدام می کنه مسلما باید فکر هر کار به اصطلاح کژوآل رو هم مدنظر برای خودش در همون ابتدای کار قرار بده. وگرنه باز داستان یعقوب پیش میاد دوباره.
Peace
بله سايت هاي كاريابي هست من ميدونم اما فقط بايد زبان و تجربه كاري در مورد هر كاري داشته باشين، اينجا خيلي از سو كردن ميترسن و ميگردن يك شخص مطمعن پيدا كنن كه دردسر نداشته باشه، و هيچ وقت به يك تازه وارد اطمينان نميكنن، و در نهايت تجربه كاري و بلد بودن كار مهمه واسشون، و واسه پيشرفت بايد درس اينجا رو بخوني وگرنه مدرك دكترا از ايران هم داشته باشي اينجا عذر ميخام پشم حساب ميشه. اينجل يعني تولدي دوباره ، بايد از صفر تلاش كني تا راه رفتن يا همون راه افتادن ياد بگيري ، حرف زدن ياد بگيري، و بعدش اداب معاشرت ، رانندگي و كلي چيز ديگه.
نميخام ته دل خالي كنم اما هركي تو ايران وضعيت ماليش خوبه اصلا فكر اينورو نكنه كه ميلياردرش بياد اينجا فقير حساب ميشه و ايران با پول ميشه همه چيز داشت حتي ازادي .
باز هم ممنون بابت راهنمایی های ارزشمندتون. می تونم بپرسم با این اوصاف آیا شغلی توانسته اید پیدا کنید؟ زبان تون در چه حدی بود وقتی وارد شدید و الان در چه وضعی هست؟
بله دوست عزيز، بنده هفته دوم كه اومدم رفتم سر كار، چون رشتم ساختمان بود و تو ايران ٩ سال تجربه كاري ساختموني داشتم به عنوان سرپرست و ناظر ، خواستم بنا به رشته و تخصصم برم جلو، يك ايراني بود كه كارش تعميرات و بازسازي داخل خونه بود كه قرار بود برم پيشش كار ياد بگيرم و با سيستم اينجا اشنا بشم اما ايشون مارو يكروز برد واسه نصب پاركت و بعدش بنده ٦٠ روز واسش كارگري كردم طوري كه ١٠ كيلو كم كردم تو ٢ ماه، بعدش توسط يكي از اشناها معرفي شدم به يك شركت ايراني كه ساختمون مسكوني ميسازه تو گرونترين منطقه لس انجلس و الان ٢ ماه ميشه كه اينجا مشغولم به عنوان سرپرست. زبان هم در حد فهميدن بلد بودم و هستم چون وقت نشده كلاس برم و ايراني از بس زياده اينجا فارسيم بهتر شده .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2016-04-14 ساعت 19:25)amir j7 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 11:37)karaoke نوشته:  داشتم در سایتی که یکی از دوستان در صفحه قبل معرفی کردند(trulia.com) گشتی میزدم . در یکی از محله های لوس آنجلس یک واحد مسکونی پیدا کردم و رفتم که جزئیات بیشتر رو ببینم.
...
نظرتون چیه؟
***لطفاً این پست رو نقل قول نکنید چون ارتفاع صفحه دیگه خیلی زیاد میشه***
لينكشو بذاريد لطفا يا زيپ كدشو / براي مقايسه ميخوام
ممنون

سلام دوست عزیز با تشکر از سایتی که معرفی کردین می خواستم بدونم چه طوزی باید قیمت آپارتمان هایی که نشون میده رو روی باره ی زمانی 1 ماهه تنظیم کنم؟؟؟؟؟ ممنون اگر بگید
سلام/ اگه منظورتون تنظیمات برای نمایش ملک هایی که طی یک ماه گذشته ارائه شده تو سایت هست ، من چنین چیزی ندیم ( مثل ایرانفایل خودمون نیست ) اما یه کار دیگه میشه کرد :
بعد از اینکه جستجوی شما انجام شد بالای اولین مورد نوشته SORTED BY که شما Newest رو انتخاب کنید اینجوری بر اساس جدید ترین ملکها سورت میشه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: karaoke ، copol ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 19:53)alireza_guitar نوشته:  دوستانی که وضع مالیشون خوبه توجه کنید:
راه دیگه ای وجود داره به نام ویزای E2 
اگر وضع مالیتون خوبه  و میتونید  حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار  برای استارت یه بیزینس کنار بزارید؛  حتما راجب این سرمایه گزاری فکر کنید!

بخاطر برقرار شدن سویفت بانکی این کار راحت تر شده
این تاپیک جای بحثش نیست فقط بدونید که اول یه بیزینس انتخاب می کنید بعد با ویزای توریستی وارد میشید؛ بعد از بررسی بیزینس(میتونه بیزینس یه کتاب فروشی یا یک رستوران یا کارواش و.... باشه) و بعد از نووشتن یه بیزینس پلن ۵ ساله(افرادی مثل وکیل بیزینس پلن مینویسن) و بعد ارائه ی اون به سفارت و انشالا بعد از قبوولی دادن گرین کارت ۲ساله؛ که هر ۲سال باید تمدید،و اگر سرمایتون زیاد شدمیتونید گرین کارتو دائمی کنید.

خلاصه یکی از راه های رفتن هست
راسی قرار نیست پول رو به کسی بدید خودتون مدیره بیزینستونید.
در صورت قبولی به تمام افراد خانوادتوت ویزا و حق کار و تحصیل تعلق می گیره...
یا حق

کاش خوب بود......
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
سلام
من جدیدم اینجا
منتظرم نتیجه بیاد
2018
تشکر کنندگان:
(2016-04-14 ساعت 17:40)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 17:06)someonelikeyou نوشته:  خدا با این بارونا داره منو برا زندگی تو سیاتل آماده میکنه دمش گرم

دیروز قرار بود سیل بیاد....
مدارسو دانشگاها رو تعطیل کردن ...
ما رفتیم زیر زمین پناه بگیریم :|
یه بشکه 20 لیتری آب برداشتمم :|
جراغ قوه برداشتم اگه گوشیم خاموش شد بتونم علامت بدم :|
بعد از همه ی این مسائلو هشدار مدیریت بحران استان .....
هوا آفتابی بود رفتیم کنار رودخونه نشستیم کباب زدیم به بدن :|  Big Grin

حالا چرا زیر زمین پناه بگیرین خب اب میاد اونجا بدتره که معمولا جاهای مرتفع میرن نه پایینتر
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
در زمان قبولي خود اداره مهاجرت سفارت رو مشخص ميكنه؟
آيا ميشه سفارت رو تعيير داد؟
تشکر کنندگان: majid3612 ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-14 ساعت 22:36)عسل.م نوشته:  در زمان قبولي خود اداره مهاجرت سفارت رو مشخص ميكنه؟
آيا ميشه سفارت رو تعيير داد؟

درود
بله خود kcc يكي از سه سفارت آنكارا، ابوظبي يا ايروان رو مشخص ميكنه و اگر شما در فرم DS260 هم همون سفارت رو تاييد كنيد ديگه اوكي هست، البته ديده شده كه گاهي وقتا در نامه تعيين وقت مصاحبه ، kcc سفارتو تغيير داده و اون هم بدليل توازن در تعداد پرونده ها براي هر سه سفارت هست.
در جواب سوال دومتون، بله شما ميتونيد زمان پر كردن فرم DS260 سفارت رو تغيير بديد.
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، tenardie2bai ، copol ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، behbod ، عسل.م

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان