کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام
اینکه میگن زمستونها پشتش بهاره راستههههههه؟؟؟؟
یعنی یازده روز دیگه یه بهار دیگه واسه کی میشههههه؟؟؟
یعنی میشه یازده روز دیگه واسه همه مهاجر سراییها یه بهار دیگه بشهههه؟؟؟
با توجه به چندین سال ثبت نام و سرک کشی در این سایت انگار بازم استرس زاست واسم.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 11:03)runioe نوشته:  سلام

19 روز دیگه دوست عزیز...
استرس نداشته باش توکلت به خدا باشه هرچی که خدا بخواد همون میشه... Wink
2010 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2011 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2012 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2013 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2014 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2015 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2016 HAS ‎NOT BEEN SELECTED‎
2017 HAS ‎NOT BEEN SELECTED
2018 ...?
.
.
.‎
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz
سلام
19 روز ديگست دوست عزيز نه 11 روز.  Smile
نكن باخودت همچين Big Grin   Wink
آره ، واقعا استرس داره  Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: runioe ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 11:20)dv2017 نوشته:  
سلام
19 روز ديگست دوست عزيز نه 11 روز.  Smile
نكن باخودت همچين Big Grin   Wink
آره ، واقعا استرس داره  Cool
راست میگی.میبینی تور رو خدا استرس انقدر زیاده اون شمارش معکوس بالای صفحه رو هم قاطی پاطی میبینم. باید اینجا رو ترک کرد تا اعلام نتایج ولی لامصب اعتیاد داره این سایت.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: dv2017 ، alireza_guitar ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 11:37)karaoke نوشته:  داشتم در سایتی که یکی از دوستان در صفحه قبل معرفی کردند(trulia.com) گشتی میزدم . در یکی از محله های لوس آنجلس یک واحد مسکونی پیدا کردم و رفتم که جزئیات بیشتر رو ببینم.
...
نظرتون چیه؟
***لطفاً این پست رو نقل قول نکنید چون ارتفاع صفحه دیگه خیلی زیاد میشه***
لينكشو بذاريد لطفا يا زيپ كدشو / براي مقايسه ميخوام
ممنون
تشکر کنندگان: karaoke ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-14 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 11:37)karaoke نوشته:  داشتم در سایتی که یکی از دوستان در صفحه قبل معرفی کردند(trulia.com) گشتی میزدم . در یکی از محله های لوس آنجلس یک واحد مسکونی پیدا کردم و رفتم که جزئیات بیشتر رو ببینم.
...
نظرتون چیه؟
ممنون

لینک پراپرتی مربوط به اون پست اینه :

کد:
http://www.trulia.com/property/3229438580-9824-Beach-St-Los-Angeles-CA-90002

این رو هم یه نگاه بندازید :

کد:
http://www.trulia.com/property/3209466440-620-S-Gramercy-Pl-216-Los-Angeles-CA-90005

دست کمی از بالایی نداره!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، jalayevatan ، sheghi ، aram_hpanahi ، alirezanz
بله همانطور که در صفحه قبل اشاره کردم این سایت اطلاعات خوب و مفیدی در رابطه با املاک بهتون می ده. بهتر از اینه که هر کسی بیاد اینجا راجع به منفی های اون کشور فقط بحث کنه. اگر کسی از دوستان حتی اگر اطلاعات کمی هم به اشتراک در این سایت عزیز قرار بدن، یقینا همه راحت تر می تونن استفاده کنن.
Peace
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، alireza_guitar ، jalayevatan ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 12:11)karaoke نوشته:  
...
نظرتون چیه؟
ممنون

http://www.trulia.com/property/322943858...s-CA-90002
http://www.trulia.com/property/320946644...s-CA-90005
دست کمی از بالایی نداره!
سپاسگذارم دوست عزيز / پرسيديد نظرتون چيه ؟ اول بگم بنده اينجارو انتخاب نميكنم دليلم رو با مراحل زير متوجه ميشيد ( مراحل زير البته بعد از فرض قبول شدن و انتخاب شهر براي زندگيه ، خودم ميدونم حالا زوده   Big Grin    ) البته اينو هم در نظر بايد گرفت كه انتخاب ما در مرحله فعلي انتخابيه كه مايليم براي سال اول خوب باشه ،‌بعد از اون موارد ديگه اي مثل فاصله تا محل كار ، وجود مدرسه خوب براي بچه ها در اون منطقه و ... تعيين كننده هست كه خوب بعد از يك سال خودمون متوجه شديم كدوم منطقه امنه يا امنيتش كمه .
1- با توجه به تجربه هاي دوستان اونور توي هر شهري كه انتخاب شده در تاپيك همون شهر اشاره اي به مناطق خوب و بد اون شهر هم شده .
2- با مراجعه به سايتهايي مثل areavibes.com ميبينيد كه رابطه مستقيمي بين صحبت دوستان و شاخص قابليت زندگي livability كه توي اين سايت با وارد كردن زيپ كد بهش ميرسيد وجود داره . ( مثلا براي نمونه هاي بالا اولي داراي شاخص 74 و دومي داراي شاخص 79  هست ) يك نكته رو هم در نظر بگيريد كه با افزايش اين عددها خوب قاعدتا نرخ كرايه و هزينه مسكن هم بالا ميره .
(در اكثر مناطقي كه دوستان در مهاجرسرا بهش اشاره ميكنن اين شاخص بالاي 79 هست )
3- از سايت معرفي شده درمرحله 2 موارد ديگه مثل آب و هوا ، آموزش و پرورش ،‌جرم و جنايت و موارد ديگه هم قابل استخراج هست كه ميتونه در انتخاب محل كمك كنه .
- اينو هم بگم كه اين شاخص سريعا در حال تغييره شايد با چند تا سرقت اين عدد دستخوش تغيير چند پله اي بشه .

خوب محله و امنيتش كه انتخاب شد ،‌حالا نوبت ميرسه به لينكهايي كه معرفي شدن براي پيدا كردن خونه متناسب با ريال بخت برگشته اي كه به دلار تبديلش كرديم و قراره بايه برنامه ريزي دقيق تا پيدا كردن كار مناسب باهاش گذران كنيم  Smile

اينها نظر شخص بنده هست و اميدوارم دوستان هم معيار و نحوه انتخابشون رو به اشتراك بذارن
با آرزوي موفقيت همه مهاجرسراييها بخصوص بچه هاي گل اين تاپيك Smile
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، jalayevatan ، msr839 ، copol ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، alirezanz
...
نظرتون چیه؟
ممنون

کد:
http://www.trulia.com/property/3229438580-9824-Beach-St-Los-Angeles-CA-90002

کد:
http://www.trulia.com/property/3209466440-620-S-Gramercy-Pl-216-Los-Angeles-CA-90005

دست کمی از بالایی نداره!

دوست عزیز میدونی مشکل از کجاست از اونجایی که شما رفتی به نسبت قیمت جایی رو دیدی اینجا محله در جنوب لس آنجلسه که اسمش هست کامپتون اینجا جایی هست که اگر اشتباهی از اونجا رد بشی ممکنه زنده بیرون نیای اینجا فقط گنگ های خلافکار و کارتل مواد مخدر زندگی می کنن شما هر چه از نظر قیمت خانه بیای پایین به سمت محله خلافکارها حرکت کردی توی همه جا هم این وجود داره چه آمریکا چه خود ایران توی تهران و اطراف تهران هم محله هایی هست که پلیس هم زیاد به اونجا ها نمیره من خودم محل تحصیلم در اطراف تهران (ورامین) بود محله هایی وجود داشت که قاچاقچی های مواد مخدر اونجا بودن و محل پخش مواد بود از افغانستان به مشهد و از مشهد به آنجا و بعد به تهران پلیس هم جرات نمی کرد پا به این محله بگذاره دوستان هم دانشگاهی ما هم که اهل ورامین بودن به ما تاکید می کردن شعاع چند صد متری اونجا نریم اینجایی هم که شما نگاه کردی دقیقاً مثل اونجاست من خودم در یک محله متوسط زندگی میکنم در تا به حال یک مورد دعوا و بگو مگوی ساده هم ندیدم توی این مدتی که اینجا هستم
کیس نامبر:32XX / ارسال مدارک:23 می ،پست آرامکس / تعداد نفرات کیس : فقط خودم / سفارت: ابوظبی/ کارنت: ۹ دسامبر / مصاحبه: هفته چهارم فوریه-برگه آبی و چک کردن بعد چهار ماه
updates:23feb, 24feb, 25feb, 5mar, 9june, 10june
کلیر june 10 بعد از 107 روز انتظار
ویزا: July 7
ورود هفته آخر اکتبر ۲۰۱۴ Cool  

مرحله بعدF2A اقدام برای همسر
ارسال مدارک: July 15 2016
Priority ‎Date: July 18 2016  /اپرو: Nov 3 2016
مصاحبه: Oct 2018 مونترال کانادا (بکراند چک) و به گفته آفیسر حدود یکسال طول میکشد 
مصاحبه دوم: 2020 Mar مونترال قسم مجدد و دریافت برگه Welcome to The United States  Cool
تشکر کنندگان: karaoke ، copol ، jalayevatan ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 13:30)dv2017 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  لينكشو بذاريد لطفا يا زيپ كدشو / براي مقايسه ميخوام
ممنون

http://www.trulia.com/property/322943858...s-CA-90002
http://www.trulia.com/property/320946644...s-CA-90005
دست کمی از بالایی نداره!
سپاسگذارم دوست عزيز / پرسيديد نظرتون چيه ؟ اول بگم بنده اينجارو انتخاب نميكنم دليلم رو با مراحل زير متوجه ميشيد ( مراحل زير البته بعد از فرض قبول شدن و انتخاب شهر براي زندگيه ، خودم ميدونم حالا زوده   Big Grin    ) البته اينو هم در نظر بايد گرفت كه انتخاب ما در مرحله فعلي انتخابيه كه مايليم براي سال اول خوب باشه ،‌بعد از اون موارد ديگه اي مثل فاصله تا محل كار ، وجود مدرسه خوب براي بچه ها در اون منطقه و ... تعيين كننده هست كه خوب بعد از يك سال خودمون متوجه شديم كدوم منطقه امنه يا امنيتش كمه .
1- با توجه به تجربه هاي دوستان اونور توي هر شهري كه انتخاب شده در تاپيك همون شهر اشاره اي به مناطق خوب و بد اون شهر هم شده .
2- با مراجعه به سايتهايي مثل areavibes.com ميبينيد كه رابطه مستقيمي بين صحبت دوستان و شاخص قابليت زندگي livability كه توي اين سايت با وارد كردن زيپ كد بهش ميرسيد وجود داره . ( مثلا براي نمونه هاي بالا اولي داراي شاخص 74 و دومي داراي شاخص 79  هست ) يك نكته رو هم در نظر بگيريد كه با افزايش اين عددها خوب قاعدتا نرخ كرايه و هزينه مسكن هم بالا ميره .
(در اكثر مناطقي كه دوستان در مهاجرسرا بهش اشاره ميكنن اين شاخص بالاي 79 هست )
3- از سايت معرفي شده درمرحله 2 موارد ديگه مثل آب و هوا ، آموزش و پرورش ،‌جرم و جنايت و موارد ديگه هم قابل استخراج هست كه ميتونه در انتخاب محل كمك كنه .
- اينو هم بگم كه اين شاخص سريعا در حال تغييره شايد با چند تا سرقت اين عدد دستخوش تغيير چند پله اي بشه .

خوب محله و امنيتش كه انتخاب شد ،‌حالا نوبت ميرسه به لينكهايي كه معرفي شدن براي پيدا كردن خونه متناسب با ريال بخت برگشته اي كه به دلار تبديلش كرديم و قراره بايه برنامه ريزي دقيق تا پيدا كردن كار مناسب باهاش گذران كنيم  Smile

اينها نظر شخص بنده هست و اميدوارم دوستان هم معيار و نحوه انتخابشون رو به اشتراك بذارن
با آرزوي موفقيت همه مهاجرسراييها بخصوص بچه هاي گل اين تاپيك Smile

خیلی ممنون بابت به اشتراک گذاری اطلاعات. من خودم راستش تجربه و اطلاعات کافی در زمینه انتخاب محل سکونت در آمریکا ندارم و حقیقتش رو بخواید ، بهش فکر هم نمی کنم. فقط از دیدگاه جامعه شناسی ، برام این نرخ بالای جرم و جنایت در یکی از معروف ترین شهرهای آمریکا جالب به نظر رسید و خواستم نظر سایر دوستان رو هم جویا بشم. البته صرفاً به اطلاعات یک سایت نمیشه بسنده کرد و مسلماً برای تحقیقات بیشتر نیاز به منابع دیگری هم هست ولی در کل میشه آمار همین سایت رو به عنوان یکی از شاخص ها در نظر گرفت.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 15:46)Arashslm نوشته:  دوست عزیز میدونی مشکل از کجاست از اونجایی که شما رفتی به نسبت قیمت جایی رو دیدی اینجا محله در جنوب لس آنجلسه که اسمش هست کامپتون اینجا جایی هست که اگر اشتباهی از اونجا رد بشی ممکنه زنده بیرون نیای اینجا فقط گنگ های خلافکار و کارتل مواد مخدر زندگی می کنن شما هر چه از نظر قیمت خانه بیای پایین به سمت محله خلافکارها حرکت کردی توی همه جا هم این وجود داره چه آمریکا چه خود ایران توی تهران و اطراف تهران هم محله هایی هست که پلیس هم زیاد به اونجا ها نمیره من خودم محل تحصیلم در اطراف تهران (ورامین) بود محله هایی وجود داشت که قاچاقچی های مواد مخدر اونجا بودن و محل پخش مواد بود از افغانستان به مشهد و از مشهد به آنجا و بعد به تهران پلیس هم جرات نمی کرد پا به این محله بگذاره دوستان هم دانشگاهی ما هم که اهل ورامین بودن به ما تاکید می کردن شعاع چند صد متری اونجا نریم اینجایی هم که شما نگاه کردی دقیقاً مثل اونجاست من خودم در یک محله متوسط زندگی میکنم در تا به حال یک مورد دعوا و بگو مگوی ساده هم ندیدم توی این مدتی که اینجا هستم

سپاسگزاری می کنم به خاطر توضیحاتتون. البته من به طور کاملاً تصادفی روی اون املاک کلیک کردم و قیمت رو مورد توجه قرار ندادم. البته در پست قبلی عرض کردم که اطلاعاتی در این زمینه ندارم و فقط دوست دارم نظر افرادی که تجریه و اطلاعات کافی دارند رو جویا بشم.
فرمایشات شما منطقی به نظر میرسه.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
خدا با این بارونا داره منو برا زندگی تو سیاتل آماده میکنه دمش گرم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
یعنی میشه امسال سالِ مهاجرسرایی ها باشه Smile
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: amirmc ، behjan ، jalayevatan ، meraj-fallahi ، sheghi ، aram_hpanahi ، msr839 ، mehrdadi ، alirezanz
با سپاس از خداوند مهربان جهت قبول شدن در لاتاری 2016 پس از سالها.
همیشه از خدا خواستم بهترین زمانی که میدونی به نفعمه منو ببر آمریکا.

13 اردیبهشت مصاحبه من در سفارت آنکارا هست و امیدوارم ویزای یکضرب را بگیرم.

از خدا میخوام همه شما از جمله دوستانی که با دستای خودم براشون ثبت نام کردند و موج خواستن را توش چشماشون دیدم امسال برنده بشن.

خیلی امیدوارم دوستم که حدود 23 سال هست باهمیم امسال قبول بشه و با هم زندگی در آمریکا را شروع کنیم.

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

(2016-04-14 ساعت 17:26)Amir.Mansoury نوشته:  با سپاس از خداوند مهربان جهت قبول شدن در لاتاری 2016 پس از سالها.
همیشه از خدا خواستم بهترین زمانی که میدونی به نفعمه منو ببر آمریکا.

13 اردیبهشت مصاحبه من در سفارت آنکارا هست و امیدوارم ویزای یکضرب را بگیرم.

از خدا میخوام همه شما از جمله دوستانی که با دستای خودم براشون ثبت نام کردند و موج خواستن را توش چشماشون دیدم امسال برنده بشن.

خیلی امیدوارم دوستم که حدود 23 سال هست باهمیم امسال قبول بشه و با هم زندگی در آمریکا را شروع کنیم.

خیلی خوشحالم امیرجان براتون. امیدوارم که همیشه به آن چیزی که دوست دارید دست پیدا کنید.
موفق باشی و انشالله یک ضرب ویزا رو گرفتی
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: Amir.Mansoury ، jalayevatan ، alireza_guitar ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان