کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام به دوستان و همسفران منتظران
من راننده پایه یک کامیون هستم آیا میتونم اونور رانندگی کنم مثلا برا ی شرکتی کار کنم و چقدر زمان میبره کار پیدا کنم؟ حداقلش فعلا زبانم ضعیفه اگه اسمم در بیاد(ایشا...با دعاهای خیر شما)میخوام فوریبه صورت فشرده زبانم رو قوی کنم-الان هم مسلطم به زبان فارسی آذری کردی ترکی استانبولی- هستم Big Grin
ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی به من الهام شده که یکیاز قبول شدگانم-چون نمیدوستم لاتاری چیه پارسال قبل ثبت نام دوبار توخاب دیدم که تو خیابون های نیوورک دنبال کارهای مهاجرتی هستم این شد که استارت لاتاری خورد باور کنید خیلی واقعی بود-این رو هم بگم من تا حالا هر چی خواستم شده(میدونم ضرب المثل قدیمیرو ... در خاب بیند پنبه دانه Shy )
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، copol ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، amirmc ، dv2017 ، msr839 ، milaveh
سلام ب دوستان همیشه در صحنه و انقلابی
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، amirmc ، msr839 ، alirezanz
دوستان که علاقه دارن به اون ور
میتونن هر روز ساعت 18:30 بزنن شبکه خبر اون ور اب که به زبان فارسی هست همون (وی- او-ای-فارسی---vo/a FARSI)برنامه در قلب آ-م#ر!ی%کا رو میده که تو هر قسمت ی ایالت رو معرفی میکنه خیلی جالبه من همه رو ظبت کردم پیشنهاد میکنم نگاه کنید فرهنگ و شغل و ... هر ایالت رو معرفی میکنه ای جووووووووووووووووووون
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، copol ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، sheghi ، alirezanz
(2016-04-14 ساعت 23:16)delikanle نوشته:  سلام به دوستان و همسفران منتظران
من راننده پایه یک کامیون هستم آیا میتونم اونور رانندگی کنم مثلا برا ی شرکتی کار کنم و چقدر زمان میبره...

سلام دوست عزیز
به امید خدا جزو برنده های امسال ببینمتون
برای پایه یک یا دو و یا شغل های مربوط به رانندگی فقط نیازمند گرفتن گواهینامه از اونجا هستید که هیچ مشکلی نیست.
پاتون رسید اونور یک تا ۳ ماه زمان میبره که گرین کارت به دستتون برسه
بعدش اقدام کنید برای گرفتن گواهی نامتون
که امتحان آیین نامه و شهری هم داره (ایالات قانونشون کمی فرق داره) ولی برای تگزاس شما با ماشین خودت میری امتحان میدی!
توی این سه ماه الافی هم میتونی از قبل گواهی نامه ی ایرانتو بین المللی کنی ولی فقط دو یا ۳ ماه میتونی باهاش توی خاک امریکا برونی

فقط زبان رو قوی کن.
و اینکه منم الان ۱۹ ساله هفته یکی دوبار خواب میبینم که همه ی خانواده دور هم جمع شدیم!
 اما واقعیت اینه که جمع نشدیم!
در کل Hope داشته باش که خداوند با شماست.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: asrainman ، delikanle ، tenardie2bai ، copol ، taptan ، aram_hpanahi ، LORDAmiroo ، msr839 ، alirezanz
بچه ها امسال سال کبیسه است و خوب متفاوت از سالهایه دیگه است
پس قراره برنده شده ها هم با سالهایه پیش فرق داشته باشن وامسال همه از مهاجر سرا انتخاب میشن
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
http://www.zillow.com/homes/for_rent/hou...6_rect/8_z

دوستان نظرتونو راجب به شرایط این مورد هم بدید .شهرش .امنیتش.فرصت شغلی و...
شاید یه ذره حواسمون از شمارش ساعت ها پرت شد
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
امسال خودمو بازنشسته میکنم خسته شدیم
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، aram_hpanahi ، amirmc ، redbull ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-15 ساعت 00:04)alireza_guitar نوشته:  
من راننده پایه یک کامیون هستم آیا میتونم اونور رانندگی کنم مثلا برا ی شرکتی کار کنم و چقدر زمان میبره...

سلام دوست عزیز
برای پایه یک یا دو و یا شغل های مربوط به رانندگی فقط نیازمند گرفتن گواهینامه از اونجا هستید که هیچ مشکلی نیست.
که امتحان آیین نامه و شهری هم داره (ایالات قانونشون کمی فرق داره) ولی برای تگزاس شما با ماشین خودت میری امتحان میدی!
توی این سه ماه الافی هم میتونی از قبل گواهی نامه  ی ایرانتو بین المللی کنی ولی فقط دو یا ۳ ماه میتونی باهاش توی خاک آمریکا برونی

فقط زبان رو قوی کن.
و اینکه منم الان ۱۹ ساله هفته یکی دوبار خواب میبینم که همه ی خانواده دور هم جمع شدیم!
ممنون راهنمایی کردی
تو ایران که بخوای برسی به پایه یکم باید کم کمش پنج سال زمان ببره چون هر گواهینامه رو میگیری باید دو سال از روش بگذره تا بری به مرحله بالاتر-گمونم اون ور هر کی به هرکی باشه و یک ضرب بریم و پایه یک رو بگیریم-خوب قوانین کشورمون خیلی رو اوصوله و سختگیرانست-اون ور تازه داره قوانینش میزون میشه
به نظرتون اونور چند ساله میشه رفت پایه یک گرفت؟؟؟
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alireza_guitar ، amirmc ، msr839
یه بنده خدایی پارسال بود همش از قبل اعلام نتایج میگفت برنده شده ؛ همش نازی بهش میگفتن ، کی بود ؟ چی شد ؟ Big Grin
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-15 ساعت 00:23)abas_kashan نوشته:  امسال خودمو بازنشسته میکنم خسته شدیم

سپهر باید بهمون حقوق بازنشستگی بده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، abas_kashan
یادش بخیر اون قدیما که همه چی کاغذی بود   قصه ما هم شده  مثه اون زمانا که ملت واسه دیدن نتیجه کنکور جلو کیوسک روزنامه فروشی صف میکشیدن  و اکثرا روزنامه بدست به دنبال اسم خودشون تو روزنامه بودن یه عده ای خوشحال  در پوست خوشون نمی گنجیدن عده ای دیگر با چشمان گریان شادی بقیه رو تماشا میکردن و به خودشون میگفتن تا یک سال دیگر....

پ.ن
قبولی در کنکور با تلاش و بزنامه ریزی ممکن است  برخلاف لاتری به شانس زیاد ربطی نداره فقط میخواستم تشبه کنم :دی
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

(2016-04-15 ساعت 00:23)abas_kashan نوشته:  امسال خودمو بازنشسته میکنم خسته شدیم

ديگه كار از بازنشستگى گذشته ... ما بيخيالش بشيم اون بيخيالمون نميشه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alireza_guitar ، jalayevatan ، msr839 ، alirezanz ، abas_kashan
(2016-04-15 ساعت 02:18)taptan نوشته:  یادش بخیر اون قدیما که همه چی کاغذی بود   قصه ما هم شده  مثه اون زمانا که ملت واسه دیدن نتیجه کنکور جلو کیوسک روزنامه فروشی صف میکشیدن  و اکثرا روزنامه بدست به دنبال اسم خودشون تو روزنامه بودن یه عده ای خوشحال  در پوست خوشون نمی گنجیدن عده ای دیگر با چشمان گریان شادی بقیه رو تماشا میکردن و به خودشون میگفتن تا یک سال دیگر....

پ.ن
قبولی در کنکور با تلاش و بزنامه ریزی ممکن است  برخلاف لاتری به شانس زیاد ربطی نداره فقط میخواستم تشبه کنم :دی

و چقدر هم استرس ثبت نام كاغذى زياد بود .. من هميشه به اداره پست و پستچى محل مشكوك بودم .. باور كن هنوز كه نوره فكر ميكنم برنده شدم و اداره پست پاكت قبوليمو نياورد .. لووول
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alireza_guitar ، jalayevatan ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته

سلام دوست عزیز
توی این سه ماه الافی هم میتونی از قبل گواهی نامه  ی ایرانتو بین المللی کنی ولی فقط دو یا ۳ ماه میتونی باهاش توی خاک آمریکا برونی

فقط زبان رو قوی کن.
انشالا به امید خدا امسال برنده بشید و خوابتون تعبیر بشه و در کنار خوانواده جمع بشید
خوانواده مخصوصا درجه ۱ خیلی سخته دور و جدا زندگی کنن،انشالا که این اردیبهشت حالتون خوب بشه(عشق یعنی حالت خوب باشه)
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، amirmc ، jalayevatan ، msr839 ، alirezanz

سلام دوست عزیز

فقط زبان رو قوی کن.
غلیرضا باور کن به خدا بیشتر از خودم امیدوارم شما در بیای تو لاتاری!
به امید موفقیتت Cool Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎